Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » See Of Green 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up Příspěvek č. 81






Ususene Auto Norther Lights - LIBOVKA

Takze po dukladnem tzv. curingu suseni jsem zvazil polarni zare.

Jednalo se o 2 kytky pritom jedna byla zakrnela malinka, takze pocitam jen vetsi.
Ktera byla prumerny AF strain v kvetinaci.


Auto Norther Lights


Vaha: Vetsi NL - 17,8g mensi 6g , neco se testovalo pred vahou.

Struktura: vonave,obsypane jako pocukrovane, trochu ridsi ale odmenila se pryskyrici !!

High: Vítečna ovocna chut, s velmi intenzivnim high. Ale zadny stoned pozvolna vyprachava opravdova libovka.

Timto jsem zkoncil letos s AF venku. Jsem spokojeny nadmiru, urcite maji v sobe autoflowery dobry potencial !!
Na zimu Skrin 125w/150w pouze na krizeni AF odrud, kterych sem nazbiral nekolik, od zdejsich clenu a budha seeds regular syrup.
Timto jim dekuji.

Konec AF, za tyden jsou na rade Ultimate,JH,White Satin tak jsem sam zvedavy co z toho bude vypadaji skvele !!

Zatim at to dokveta !!!

ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 08-10-2012 v 21:01 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up Příspěvek č. 82






Finišujeme

spolupěstitel ABORTED
Blizi se kosa dle trichomu jsou WS,ULT,JH jiz zrale mlecne a nektere trochu hnede ale jen par , jeste chvili asi snesou.

V air-potech zacali nakvetat pozdeji ale vypadaji lahodne trichomy pruhledne par mlecnych.


viz.foto

ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 10-10-2012 v 22:15 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

WR Příspěvek č. 83




BÍLE RUSKO !!!


Takze uz ma za sebou kosu pulka jedne WHITE RUSSIAN

-mensi sisky a spodky jsme jeste nechali , o vikendu prichazi na radu zadni obr !!!!

Posudte sami jak vypada suchy produkt.

ABORTED+AR45AZ

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 15-10-2012 v 21:18 PM

Old Post 15-10-2012 v 21:00 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 84






SKLIZEN Z FLEKU V LESE !!

!!!!PLISEN JE SVINUCHAAAA!!!!


Tak a mame tady zase dalsi skoseny flek, tentokrat jsme byli v lese.
Kde jsem nebyli cely mesic a nechali kytky na pospas dozrat

Bylo hodne prace,malo casu... dyt to znate.

Sklizen: Sklidili jsme GWS, Black Dominu,Special Queen 1 a AK47 x NL

Special Queen poznam cela fialova az cerna, GWS taky nejvetsi strom, ale BD a AK47xNL se mi ztratily jmenovky tak muzu jen typovat.

Vynos: celkem solidni nato ze polovinu kytek zdevastovali prasaci a srnecky. Zatim je to ve stadiu ostrihano a dano na susici misto , celkovou vahu nevim jestli budu vedet.

Mam asi kilo White Russian a to se mi fakt nechce vazit


Co me jeste ceka: takze jedna obri Sensi Starka u ABORTEDa ta jeste chce asi 3 tydny palice velke ale malo obsypane a pruhledne trichomy.
Dale doma cekaji na kosu Sensi Star, 2x White Satin, Jack Here a sekeru uz ma za sebou Ultimate bude sucha do tydne.

Az bude vse ususeno zvazeno,otestvano napisu prispevek pro kazdou odrudu se zkusenostmi,smoke repotrem a foto, rust,kvet,suchy produkt


Zatim posilam foto z lesika.

at to zraje!!! ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 24-10-2012 v 21:29 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 85






Takže představuju model ULTIMATE (Dutch Passion) řizek


Ultimate:
Tak uz je uspesne skoseno,ususeno,zvazeno.

Celkove mensi kytky, hodne se vetvila.
Byla v 30l kyblu. Zacala taky nejdrive nakvetat kupodivu.
Stavba palic je tak trochu ridsi coz se divim... ale zato to oplaci pryskyrici a krasnou pomerancovou vuni.
Hnojeno AH dutch formula,Rhizotonic,BioBloom+Grow,topmax->Ripen
Vaha je 56g mimo nejmensi spodky ty sly do masti.

Celkova spokojenost 8/10.
Smoke report: bude muset doplnit znamy ja momentalne nekoštuji.

Nejake foto na zaver

Pokračovani dalsich odrud postupem tydny.Davam vse dohromady popisuju dostrihavam,uskladnuji.

Zaatim Čao ar45az


Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 02-11-2012 v 12:49 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šeeef
Nový Člen

Karma uživatele šeeef - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 86

Zdarec chtěl bych se zeptat na AK47 x Norther lights foto plus smoke pač tuto odrudu chystám jet a nevím co si od toho slibovat

Nikdy nebudeš mít druhou šanci udělat první dojem

Old Post 12-11-2012 v 21:22 PM
šeeef je offline   Profil uživatele šeeef   Find more posts by šeeef   Foto galerie člena šeeef   Click here to Send šeeef a Private Message   Add šeeef to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od šeeef
Zdarec chtěl bych se zeptat na AK47 x Norther lights foto plus smoke pač tuto odrudu chystám jet a nevím co si od toho slibovat


Zdarec urcite hodim nejaky report, ale smoke asi ne.
A jeste jedna vec zrovna tuhle odrudu jsem na kvet skoro nehnojil, takze mohla dopadnout o mnohem lip
Budu se snazit co nejdrive vsechno to porad jeste zpracovavam...
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 14-11-2012 v 13:13 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

ak47 x NL Příspěvek č. 88






Tak po delsi odmlce predstavuju dalsi odrudu po sklizni na report.
Jedna se o AK47 x Norther Lights



AK47 x NL

Tento model jsem jel na fleku v lese jednu kytku a dve jsem mel ve skleniku.

V lese to byla mensiho vzrustu, odrazilo se v tom ze jsem tam malo jezdili,sklenik byl od znameho a ten to presadil z 15l kyblu spolu s SSH strase pozde do hliny i tak vyrostly celkem kompaktni kytky hlavne SSH


Rust: Jak uz jsem zminil ve skleniku byly dlouho v 15l kyblech coz se na jejich vzrustu podepsalo, ale vetvily se krasne po presazeni do zeme se paradne rozjely jenze to uz pomalu prepinaly na kvet.
V lese to vypadalo obdobne protoze meli kazda kytka cca 30litru substratu plus co prorostly do lesni pudy...
Zadne nemoci ci napadeni skudni ve stadiu rustu nebylo.

Květ: V kvetu se v lesnim porostu podepsala nedostatek ziviny moji chybou ale nestihal sem to obihat, a take kyselou pudou zloutly listy,pak zver ...
Ovsem dokvetla vpohode i kdyz by snesla jeste tyden dva, bohuzel pocasi nedovolilo, plisen jen minimalni.

Zato ve skleniku kvetla rychle ale nenabirala takovou hutnost palic jako napr.v lese nebo jine modely, nevim cim to bylo zpusobeno proste byly hodne ridke ale zato maximalne obsypane pryskirici opravdu ted kdyz to beru do ruk porad sem ulepeny jako bych to kosil.. A taky plisen... sklenik byl vyhrivany ale jen na urcite hodiny takze se tam stridalo teple vlhko coz nebylo vubec dobre, postrik byl a zachranil celkem dost i tak hodne slo na hnuj.

Sklizeň: Ta probehla ve skleniku 31.10.2012 v lese o tyden nebo dva drive uz si nepamatuju presne.
Vynos byl celke slusny kytka v lese aso metr a pul vyska kolem 60g , sklenik netusim to sem ani nevazil z jedne kytky mohlo byt odhadem -+90g


Smoke: kour je velice lehky a se silnou aromatickou vuni, neskrabe a chutna velice sladce skoro ovocne.
proste lahudka jak rikaji znami
stav celkem uvolnujici pri vetsich davkach az uspavaci.

Celkove hodnoceni: 8.5/10


Priste nas ceka Sensi Star, GWS, Jack Herrer, White Satin

ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 19-01-2013 v 23:22 PM

Old Post 05-01-2013 v 15:35 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

White Russian Příspěvek č. 89






White Russian

Tak dneska Vam prinasim report odrudy White Russian , ktera byla pro me letosni favorit cislo JEDNA !!
Byl jsem z toho prekvapen, mel jsem 2 kytky na fleku v lese a dve na kompostu u spolupestitele.

Růst: ten byl zcela bezproblemovy, z 5 semen vesly 4 krasne samice.
Vsechny byly od zacatku od presazeni v 20l kyblech, pote dve jeli do lesika a dve na kompustek, v lese rostly pekne ale vzhledem ke kvalite pudy a malo substratu nebyly nejak extra velke takove mensi keriky.
Zato na kompostu ukazaly opravdovy potencial ktery v nich drimal !
Naproste kere, trosku jsme je roztahovali do stran a opravdu se rozvetvili a brutalne rozrostly jedna kytka byla asi dva metry ctverecni krovi a vyska asi 2m mozna vic.

Hnojeno: BioBizz Grow, Advenced Hydroponics (1,2) , phyt-amin a Rhizotonic.


Květ: nabeh na kvet prisel cca prvni tyden v zari coz je pomerne pozde.
Nase obavy ze nedozraje byly namiste, ale nakonec se to povedlo a sklizeli jsme prave v cas kdy trichomy na pul hnede a napul mlecne .
I kdyz mozna by jeste tyden vydrzeli nebo dva , vse bylo dobre.
V lese sklizeno drive kvuli plesniveni ostatnich kytek, ale WR byly odolne meli snad jedinou malou palicku nacatou plisni.
Takze odolnost proti plisni se jevi jako velice dobra od ostatnich.

Hnojeno: BioBizz Bloom+TopMax , A.H (1,2,2) , atami PK 13/14 nakonci par zalivek Bloombastic


Sklizeň: ta probehla 29.řijna a to skoro vseho na kompostu , spodky jsem nechali, v lese bylo vse jiz skoseno.
Vynosnost byla velice markantni, v lese cca 80g z jedne.
Na kompostu byla prvni kytka obohacena 450g a druha vetsi 620g coz sme necekali ani v nejlepsim krasne tvrde a hutne sisky s nadhernou vuni. Naprosta spokojenost.

Smoke: Palice opravdu takzvane kaminky na out neskutecne tvrde a hutne !!
Nadherna vune a chut celkove ze zacatku hodne hutna az skunkovita s tezky dymem. Celkovy high byl je celke usazujici do pohovky. Velice uciny koureni.


Celkovy verdikt k teto odrude je naprosto genialni. Bezproblemova,vynosna,odolna a s kvalitnim kourem.
Bily Rus me celkove prekvapil , nedavali jsme mu moc sance jelikoz je to IN model a jeste to bylo od fair seeds, coz je jen prevzato od serious seeds.
Ale opravdu velice mile prekvapil.


Celkem 9.5/10

Pristi rok rozhodne jedeme znovu, a to primo od Serious Seeds.
Koupim rozhodne zase od Fair a uvidime rozdil,pokud bude original lepsi v coz doufam tak jsem nalezel mojeho favorita
Timto se tesim u dalsi recenze GWS,JH,White Satin,Sensi Star.

Diky za ohodnoceni ci nazory


Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-01-2013 v 20:55 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 90






Jack Herer

Hoja zase jsem tady se slibenym pokracovanim reportu vzorku co jsem dojel. Dnes si predstavime vynikajici Jack Herer Mel jsem 3 kytky , jednu jsem jsi nechal doma v 40l kvetniku a dve sli na flek do kopriv, ten bohuzel vykradli jako jediny flek.
Proto se dochovalo jen jedno pheno ktere jsem mel doma. Tak pojdme na nej !!


Růst: Od zacatku rustu byla kytka zcela bezproblemova. I kdyz byly SS a WS napadene sviluskami tak JH se ani nedotkli, takze bych rekl ze vcelku odolna.

Hnojeno: BioBizz Grow, Advenced Hydroponics (1,2) , phyt-amin a Rhizotonic.

Květ: Nastoupil v polovine Srpna, v celku bezproblemovy sice kvetla docela rychle oproti ostatnim modelum, tak vytvarela tzv. salamy a to v takovem hoodne tvrdem a hutnem stylu , oproti ultimate ci white satin. Na konci krasne menil barvy , mrazivym pocasim.

Hnojeno: BioBizz Bloom+TopMax , A.H (1,2,2) , atami PK 13/14 nakonci par zalivek Bloombastic


Sklizeň: Dokvetla koncem rijna bylo to 25.10.2012 protoze byla pod terasou vzdy kdyz prselo plisen nulova. I kdyz parkrat zmokla zadna plisen se nenaskytla a to vedle ni byla WS a ta plisen mela ve stejnych podminkach
Celkovy vynos delal 117g coz je hodne slusny na kytku mensiho vzrustu a v malo hline. Teda podle meho mineni


Smoke: Tak tento model jsem jeste sam osobne netestoval, jako ze hulim jednou za ctvrt roku. Takze jsem to nechal na znamych a sledoval jake budou nazory vice lidi nezavisle na sobe.
Kazdy rikal kvalitni zhulenost, chutove to bylo podle poloviny do ovocna a nekteri az do skunkoveho odenu takze neco mezi tim bych rekl.
Vune sucheho produktu se line opravdu zajimave. Me to pripomina ostre korenene citrony

Celkem jsem byl spokojen s vysledkem, ale zase me nejak extra nenadchl.
Za dobrou odolnost,a kouř hodnotim celkem prinosny model.

Celkove hodnoceni: 7/10


Dalsi report bude GWS na kterou se teste je nadherna pote Sensi star,white satin.


ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 19-01-2013 v 23:16 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

GWS Příspěvek č. 91






Great White Shark

Takze dneska bych chtel predstavit dalsi krasku z me lonske venkovni sezony, tedy pokracujeeem v Reportech !!


Omluvte zpozdeni , report se zde objevi nejpozdeji do 23:59 diky !

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 22-03-2013 v 19:59 PM

Old Post 22-03-2013 v 19:38 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 92

Omluva za zpozdeni je toho na me moc znate to !!
Brzy dokoncim!!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 09-04-2013 v 14:18 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 93



SENSI STAR


Report:

OMLUVA ZA ZPOZDENI , NESTIHAM !
VSICHNI JSEM ZAPOJENI VE SLOZITEM PROCESU OBRABENI V MECHANIZMU ZE KTEREHO NELZE VYSTOUPIT

Vynos:

V 30l air-potu
a byo toho pres 100g . celkem asi 3x 0,7l sklenice a spodky.
Celekem slusne.

Palice byly trochu prorostlejsi listama, ale nadherne obsypane.
Po ususeni ridsi , ale s nadhernou vuni pripominajici boruvky nebo tak neco.

Kour byl jemny zato vitalni, zadny stoned
Ideal do spolecnosti,nebo pohodovy chill.


(Albert Gibon)

Zahradkař

6th OUT 2K13

Naposledy upravil ar45az 11-05-2013 v 10:51 AM

Old Post 09-04-2013 v 14:23 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

KONEC Příspěvek č. 94

ZACALA NOVA SEZONA, PROTO TOTO TEMA CHCI UZAVRIT !!

Dekuji Vsem za prizen,podporu,rady !!

Pokracovani nove sezony 2013 muzete sledovat , mam toho zase hodne a ruznorode genetiky, vcetne asi 10druhu AF strainu

SEZONA 2K13 ZDE

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 11-05-2013 v 10:54 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:16 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2014 - Garden of Eden 2014 - 0 odpovědí
24-03-2014 - Sea Of Green 2k13 - 60 odpovědí
01-06-2013 - Garden of Eden 2013 - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3699080 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív