Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Elektronicky predřadník GIB Lighting NXE Lumatek a jiné .
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Dle toho co je na štítku je to elektronický předřadník pro 150W (ano elektronický jako je lumatek) tu o tom něco píšou http://www.svetila.com/en/ehxc-150g...llast-6956.html



o.k takže já ho tam šoupnu a uvidí se...snad zastane dobrou službu ne - li lepší ..díky za info.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 12-01-2012 v 18:40 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flatboy
Stálý Člen

Karma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% PěstitelskáKarma uživatele flatboy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 130

Hojte, já jsem koupil tento: http://www.aagrow-shop.cz/elektroni...0w/3/572/detail zkoušel jsem ho zapojit jen tak, protože box ještě není ready a nádhera... žádné bzučení, reší můj problém s dlouhým kabelem předřadník-->výbojka, u magnetického jsem měl problém se startováním, tenhle dodávají s 2 metry dlouhým kabelem má to takovou tu koncovku jak zdroj v compu a všechno se to dá kurevsky rychlo rozpojit žádné šroubování drátků regulace na 50, 75, 100 a 110% parádička

FlatGrow Round II.

Old Post 15-03-2012 v 16:31 PM
flatboy je offline   Profil uživatele flatboy   Find more posts by flatboy   Foto galerie člena flatboy   Click here to Send flatboy a Private Message   Add flatboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od flatboy
Hojte, já jsem koupil tento: http://www.aagrow-shop.cz/elektroni...0w/3/572/detail zkoušel jsem ho zapojit jen tak, protože box ještě není ready a nádhera... žádné bzučení, reší můj problém s dlouhým kabelem předřadník-->výbojka, u magnetického jsem měl problém se startováním, tenhle dodávají s 2 metry dlouhým kabelem má to takovou tu koncovku jak zdroj v compu a všechno se to dá kurevsky rychlo rozpojit žádné šroubování drátků regulace na 50, 75, 100 a 110% parádička

Tu cenu mají bez DPH, takže + 20% už tak zajímavé není. Je to made in CHINA a u elektronických předřadníků bych doporučoval jít po značkovém výrobku, jinak je velké riziko se spolehlivostí.

Old Post 15-03-2012 v 18:18 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

SYSTÉM GROW-MAX 150W Příspěvek č. 132

Používá někdo tento GROW-MAX 150W ? Vypadá to jako MiniMax 150 W, ale stínítko mi přijde lepší tento Wing a má i výbornou odrazivost a výbornou výbojku. V rámci šetření el. mi to přijde jako nejlepší cesta a cena je skoro poloviční.
http://growshop-respectflowers.webn...-grow-max-150w/

Old Post 19-03-2012 v 11:27 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 133

Já si Grow-max 150 nově koupila. Dva kousky parádně osvětlí plochu 1x1m. Není nic co bych vytkla, ale zatím více posoudit nemůžu.

Old Post 19-03-2012 v 15:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 134

Co tenhle?
http://www.bio-farm.cz/bio-farm/esh...-400W-digitalni
rekl bych pekny za tu cenu, jen me zajima jestli se opravdu vyplati, z jakehokoli duvodu kupovat neco tak draheho
Diky...

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 29-03-2012 v 22:06 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benzer
Nový Člen

Karma uživatele Benzer - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Dotaz Levné el.Předřadníky Příspěvek č. 135

Zdravim. Má někdo odzkoušený tento předřadník: http://www.elektro-paloucek.cz/svit...kanlux-gana-150 našel jsem tady na G názor jen na model peru od teto značky ktery prý ani není elektronický (přestože se pod tímto označením prodává) Ta cena se mi zdá kapanek nerealná za kvalitní el. Předřadník. taky sem se dival na tyhle http://kupzarovku.webnode.cz/produc...m-pro-vybojky-/ a taky: http://osvetleni-elektro.cz/predrad...-150ep-150w-s-o Proste kdo ma skusenost at napise budu jenom rad.


Naposledy upravil Benzer 06-05-2012 v 13:20 PM

Old Post 06-05-2012 v 11:48 AM
Benzer je offline   Profil uživatele Benzer   Find more posts by Benzer   Foto galerie člena Benzer   Click here to Send Benzer a Private Message   Add Benzer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Benzer
Nový Člen

Karma uživatele Benzer - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2011
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 136

heh našel sem ješte předřadník kterej vypadá uplne stejně jako ten od gany http://www.posvitime.cz/brilum-gmh-...je-tr-g150ep-00 No prostě mi připadá že jeden z nich je kopie toho druhýho

Naposledy upravil Benzer 06-05-2012 v 13:33 PM

Old Post 06-05-2012 v 12:13 PM
Benzer je offline   Profil uživatele Benzer   Find more posts by Benzer   Foto galerie člena Benzer   Click here to Send Benzer a Private Message   Add Benzer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 137

[účet odstraněn]

Old Post 09-08-2012 v 11:57 AM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nawy
Stálý Člen

Karma uživatele nawy - 68% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 138

taky mi toho bylo líto,ale je to nejjednoduší a nejspolehlivějsí-odřezat. možna místo toho dát čokoládu.

Old Post 14-08-2012 v 10:26 AM
nawy je offline   Profil uživatele nawy   Find more posts by nawy   Foto galerie člena nawy   Click here to Send nawy a Private Message   Add nawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 139

[účet odstraněn]

Old Post 14-08-2012 v 13:06 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 140


Tak sem taky poridil Lumatek 400w za luxusnich 3100.- Jen tady nemuzu najit zda li nekdo zkousel pri prepnuti napr na 250w jestli je mozne nasroubovat tam vybojku 250w a nic se ji nestane nechci riskovat ani vybojku ani predradnik

Old Post 14-10-2012 v 14:18 PM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 141

[účet odstraněn]

Old Post 14-10-2012 v 16:35 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scroo
Stálý Člen

Karma uživatele Scroo - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 142

diky slo mi o to ze tu mam MH ve 250ce tak sem ho tam chtel soupnout abych zatim nemusel zbytecne kupovat MH 400 .....

Old Post 17-10-2012 v 00:10 AM
Scroo je offline   Profil uživatele Scroo   Find more posts by Scroo   Foto galerie člena Scroo   Click here to Send Scroo a Private Message   Add Scroo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Lumatek NXE 400W s regulací Příspěvek č. 143

Zdravím, koupil jsem si ted z ebay lumatek NXE 400w s regulací predradnik a po zapojeni mi vyhazuje pojistky. Nevíte co by tam mohlo být špatně, co u tohodle typu odchází? Jinak skoro vše je zalito takovou hustou hmotou, takže do elektroniky neni moc vidět.

Old Post 17-10-2012 v 10:02 AM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 144

me vyhazoval elektromagneticky predradnik pojistky kdyz sem mel prepolovany draty ze zasuvky ale ty tam mas asi koncovku ze?

Old Post 17-10-2012 v 10:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:48 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6015780 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív