Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » See Of Green 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6
Autor
Téma 
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up! Příspěvek č. 49






Up pokračuje:
místo č.2 KOPŘIVIŠTĚ



Misto: Takze jedna se o misto v koprivach o rozmerech asi 30x50m mega kopriviste a koprivi tam jsou vysoke asi pres 2m urcite , udelal jsem si tam maly placek na 3/4 kytky.

Kytky: ]Zatim tam prisli holky Sensi Star, White Russian, Cheese
jeste pribyde ULTIMATE. ale natu uz sem v aute proste nemel misto.

Hlina: je tam dobra hodne vlahy, pro jistotu dostala kazda kytka 50-60l substratu od rajcat z minuleho roku.

Postup sazeni: Ke kazde kytce jsem postavil ohradku z jemne perlinky ,
ktera je zapustena az do zeme at se pres ni nedostanou slimaci.
Proti nim je jeste kolem kazde ohradky vysypana sul a vanish.
Vevnitr ohrady u kytky je vysypano pylinami v tom by se mocne namotali a posli...

Holky dostali Rhizotonic na korinky, plus od Advenced hydroponics 1+2+3 klasiku. a postrik proti sviluškam.

To je asi tak vsechnno, uvidime jak se toto misto osvedci.
V koprivach sem nikdy nesadil tak nevim, ale spousta lidi si to chvali uvidime

Plus foto: ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 28-06-2012 v 22:25 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Dotaz V lese PH quest Příspěvek č. 50






čest G! dneska vam prinasim fotky z fleku v lese !

Byli sme to navstivit ve vecernich hodinach tak omluvte kvalitu fotek..
Ale byl jsem mile prekvapen kytky porostly za tech 14dnu opravdu hodne rekl bych jednou tolik,
ale uz se koreny prohrabaly do kysele pude tim pade zacli zloutnout listy... , pac kamard udelal misto malych direk naspod pytlu vyrez celek velke!
Ted je puda kysela coz znamena ze musim srovnat phcko , nejakym ph down/ph up treba od HESI.

Jinak stale dostavaji Biobizz Grow 4ml/l a postrik Vermisulfid.

Auto Shark od pyramid seeds uz vyklicil po 24hod celkem velky klicek tak sel do Plagron Grow-Mixu a 11l kvetniku, s trochou biohumusu.
Dale mi prisli seminka Hawai Maui Waui 10ks regular, od mistniho celna.Neco dam do matkarny a na pristi jaro popripadne na seminka F2

Quest:
Ted otazka cislo 1 : kdyz je puda v lese kysela , tot znamena ze potrebuju PH + nebo PH - ??
(ted si nejsem jisty jak je to s kyselosti/zasaditosti ph)
DEKUJI ZA RADU !



ar45az!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 29-06-2012 v 21:16 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
markoola
Stálý Člen

Karma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% PěstitelskáKarma uživatele markoola - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 51

zdar,rek bych ze na zvyseni ph+.. zitra maji byt tropy tak na vecer se taky zajdu podivat ven ! jestli se to odspodu moc nezluti

Old Post 29-06-2012 v 22:31 PM
markoola je offline   Profil uživatele markoola   Find more posts by markoola   Foto galerie člena markoola   Click here to Send markoola a Private Message   Add markoola to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 52

Ja používam v lese Vapenitý dolomit,volne to rozsypem okolo kyticky a tiež zapracujem do hliny a spolieham sa na postupné uvolnovanie.Možno použiť aj škrupiny od vajec ,ale kôli zveri by som to neriskoval. V zahradníctve zoženieš ten dolomit za par kačiek ..
inak si nemyslim ze tvoje kytiz trpia na kyslú pôdu..prelej to Fish MIXom, EC aspoň 1,5 a pH radšej vyššie, takze bez upravy kyselinou, a sleduj ! držím palec

edit: radej použi nejaky mineral ( AH, ATAMI, Metrop..), bo fish mix bude lákať čiernu zver..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Naposledy upravil Samulele 01-07-2012 v 16:18 PM

Old Post 30-06-2012 v 11:49 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Ja používam v lese Vapenitý dolomit,volne to rozsypem okolo kyticky a tiež zapracujem do hliny a spolieham sa na postupné uvolnovanie.Možno použiť aj škrupiny od vajec ,ale kôli zveri by som to neriskoval. V zahradníctve zoženieš ten dolomit za par kačiek ..
inak si nemyslim ze tvoje kytiz trpia na kyslú pôdu..prelej to Fish MIXom, EC aspoň 1,5 a pH radšej vyššie, takze bez upravy kyselinou, a sleduj ! držím palec

edit: radej použi nejaky mineral ( AH, ATAMI, Metrop..), bo fish mix bude lákať čiernu zver..



Zdarec
Uz sem neco nacetl jak s tim dolomitem mam ho doma tak ho skusim dat ke kytka plus sem si koupil oh HESI Ph Up tak uvidime.... jinak diky za tip

A vypada to ze sem konecne vyhral bitvu se
Sviluškami !!!!!!!!

nechci to zakriknout ale jedna SS z air-potu uz nabrala syte zelenou barvu a zadne vajicka pod listy, druha v air potu WS vypada porad stejne vyblite svetle zelene a nic moc ale par vajicek jeste ma... tak uvidime a to uz sem se s ni loucil treba bude silan holak, dodavam ji vitaminu co to jde tak uvidime

Behem dneska dotlacim nejake foto.
Zatim čao
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 03-07-2012 v 13:39 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 54





Zdarec, pridavam nejake foto z Terasy

Foto1: V popredi Ultimate, zleva zanim Jack Herer a White Stain
Foto2: Z leva Auto Shark od Pyramid seeds a 2x Auto NL od RQS
Foto3: Sensi Star vypada nadejne po napadeni svilusek se dava doporadku
Foto4: White Stain ta to od svilusek odnesla nejvice porad bidna barva listy napadene uz sli pryc byly moc napadene... tak uvidime

To je tak vše,zitra up z KOPŘIVIŠTĚ A LESU.
ar45az


Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 03-07-2012 v 22:04 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up! Příspěvek č. 55






KOPŘIVIŠTĚ

Zdravim pěstitele !!

Od 28.6 kdy probehla vysadba na flek cislo dve Kopriviste jsem tam nebyl, proto jsem se tam dnes vydal s hnojivy a omrknout jestli mi holky nic nesezralo.
V koprivach je haveti az az a kamaradovi tam sezrali slimaci nebo srnky 4 vzrostle kytky zbyly jen stonky ale spatne je zabezpecil.
Kdyz jsem dosel pres 2m koprivy k fleku byl sem celkem popalany.

Kytky me krasne prekvapily, jsou tak 2x vetsi nez kdyz sem je sadil takze se ujaly pekne !! krasne se kosati az na cheese ktere to tahne do vysky jeste prijde ohnout.
Ohradky se mi vyplatily slimaci ani zadna havet to neohryzala, akorat jednu housenku sem tam nasel takze par direk na velkych listech bylo.. ale to je vpohode.

Holky dostaly AH 1,2,3 + biobizz grow a Rhizotonic at maji fajn korenovy system.

To by melo byt asi tak vse k tomuto fleku.
Z fleku cislo 1 LESIKU jsem mel navstivit dnes a obmenit barely s vodou na Blumaty at jede samozavlaha,
bohuzel prisla bourka na vecer kdyz jsem se tam chystal... coz mi znepristupnilo jak se tam dostat s 30L barely az skoro k mistu.
Takze hnojeni a UP theardu prijde behem tydne nejspise v utery ,
chci co nejdrive protoze sem tam nebyl 13dnu.

Automaty !!

A ted k Automatum ktere mam doma na terase, obe dve Northern Lights jsou skrz na skrz necim prozrane a napadene, svilusky to nejsou protoze ty uz nemam dokonale vyhubeno Omite 30W a nasledna skoro kazdodeni ochrana s BioOl . Tak me napadaji jedine housenky ale zadne sem zatim nenasel.Zitra dodam foto a vic infa... SNAD NEKDO BUDE VEDET ZA JAKEKOLIV INFO BUDU VDECNY !! Auto Shark od Pyramid seeds mam radsi nahore u me na francouzskem okne ,a vypada dost k svetu i kdyz je jese maly ten jediny bude asi letos muj jedine automat, ty NL nevim no... jestli uz maji problemy v rustu co z toho pak bude ze jo.....

To bude pro dnesek vsechno, dalsi info behem zitřka, dalsi foto a popis co a jak sem postrikoval,a bojoval se sviluskami a co to na kytkach zanechalo.

Zatim se mejte at se to zelena hlavne !!!



ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 09-07-2012 v 00:16 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Dotaz Automaty Příspěvek č. 56






Auto NL a Auto Shark


Jak jsem se jiz zminil v prispevku vyse, tak se mi proste s tema automatama nedari.
Vyklicili jen dve se 3 NL a to jen jedno semeno roste jak ma druha je zabrzenda,
bohuzel ta co roste dobre je totalne prozrana a nevim od ceho i kdyz aplikuju Bio Ol pravidelne jako ochranu i omite 30w sem zkousel ale nic zatim nezabralo .... nevim cim to muze byt.
Znamy mi rikal ze pry housenky ale kazdy den je pravidelne na terase kontroluju a jeste sem na zadnou nenarazil.
Tak nevim poradte.... NEJAKE NAPADY CO BY TO MOHLO BYT?? NAPISTE!! DIKY!!


Dalsi vec je ma hodne spatna zkusenost s seed bankou
Royal Queen Seeds

link na RQS

Mam od nich Special Queen: z 5 vyklicili 2 a to jedna byl zmutovana vyrostli z ni dve prapodivne rostliny a uhynuly, jedina kytka vzrostla a stale roste celkem se ma k svetu
Northern Light Automatic: vyklicili 3 ze 3 ale jedno seminko nevylezlo z hliny, druhe je zakrsle a neroste proste se seklo a to ma 11l a Plagron substratem...
Druhe pheno roste jak ma ale je totalne napadene nejakou potvorou !!!
Tak nevim vina na moji strane nebo spatna zasilka seminek kazdopadne vzdy mi od jinych bank vylicili a vyrostli stabilni phenotypy tak nevim.
Uz si od nich nic nekoupim, je tu spousta kvalitnich seed bank.


Foto jak to vypada, SNAD SE NEKDO NAJDE A POMUZE , CIM BY TO MOHLO BYT ....


ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 09-07-2012 v 22:39 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up Příspěvek č. 57






Foto1- Auto Shark
Foto 2,3,4 - WS,JH,UL - MAJI NEJAKOU ZVLASTNI BARVU NOVE LISTY ...

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 09-07-2012 v 22:50 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunking
Stálý Člen

Karma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% PěstitelskáKarma uživatele sunking - 89% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 58

Deficit železa spôsobuje podobne žltnutie ale može to byť aj PH. Herbicidny postrek na kukuricu vyzera ale tiež rovnako

Old Post 10-07-2012 v 07:13 AM
sunking je offline   Profil uživatele sunking   Find more posts by sunking   Foto galerie člena sunking   Click here to Send sunking a Private Message   Add sunking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 59

citace:
Původní příspěvek od sunking
Deficit železa spôsobuje podobne žltnutie ale može to byť aj PH. Herbicidny postrek na kukuricu vyzera ale tiež rovnako


Zdarec taky me to napadlo co jsem se dival do FAQ ale pri nedostatku zeleza jsou zlute od okraju a ne z prostredku, a v hnojivech cim hnojim je zeleza dost, tak nevim.
PH je v norme to mam odzkousene , pohybujese kolem 6.

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 10-07-2012 v 15:11 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

up! Příspěvek č. 60






Po delsi dobe UP z mista v LESIKU

Kytky docela porostly ale srnky se na nich podepsali tedy nejspise,protoze byly okousane listy.
Meli hoodne listu a ted je jich tam o hodne min. A treba spodni vetve jsou uplne bez listu jen vetvicka...

Tak to neni zas tak strasne,donesli sme tam vlasy,chcanky,a vylili rhizotonic ktery byl asi mesic zavreny v petce sileny smrad
samozdrejmne mimo slecny.
Jinak kytky jsme jeste poohybali at se rozrostou tak uvidime.
Doma ohle jsou brutal kraky, hlavne SSH a JH ve skleniku az dotlacim foto budete cumet ten JH je jak vrtulnik,
12 hlavnich vetvi ohlych o 90 stupnu a z toho asi dalsich sto krasa

Jo a lesni mravenci si udelali hnizdo pod Shivama a bylo jich tam fakt mrte nevim jestli nejak skodi kytkam ale zda se mi ze nee uvidime.

Kočky dostali zbytek Biobizzu Grow pac mi dosel a dalsich asi 12litru Advenced hydroponics 1,2,3 plus Vermisulfid na postrik.

No posudte sami z fotek

Zatim čao at to roste !
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 17-07-2012 v 21:20 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 61

Zdarec takze po dovolence opet dneska vecer UP!!!
Diky vsem za K a PM.
Potesili jste me !!!
Jedeme dal a to rostee
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 29-07-2012 v 10:54 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

UP! Příspěvek č. 62






Flek LES

Takze po delsi dobe jsem se dostal na misto v lese,
na kterem jsem bohuzel diky dovolene nebyl 14dni...
spolupestitel nemel moznost mit auto tak se tam nemel jak dostat.
Bohuzel se staly dost radikalni zmeny.


Jako prvni mi Prasata sezraly komplet 3 kytky !! dalsi byly ohryzane a ostatni povadle !!

JELIKOZ JSEM ZAPOMEL ZAPOJIT SAMOZAVLAZOVANI BLUMATY !!!!!
aaaaaaaaaa !!!!!
hlava derava !!
timto cinem jsem si podepsal ortel nad podzimnim vynosem


Jinak flek v Koprivach je super, rostou jak z vody
Na zahrade doma je to eno nuno supro !
AF NL jsou v rannem kvetu a maji se celek mk svetu az na ty dirave listy !

Na terase v Air potech doma to vypada taky na vyborny kour zdrave kytky konece ! sviluskam je konec jupiii.

Ve skleniku je SSH MONSTER o rozleze tak 2m2 a JH krak jak prase, a WR dobre dobre mocne to budou nejvetsi kytky co jsem kdy mel
ve skleniku fici samozavlazovani a tepelna regulace vzduchu malo sklenik o rozloze kolem 25m ctverechynch.

Tak a ted ty fotky z LESA bohuzel posudte sami....

At to roste ! ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 30-07-2012 v 21:34 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up ! Příspěvek č. 63






Zdravim Vas !!!

Po delsi odmlce jsem zase zpet s nejake Up, kytkam se dari vyborne.

Auto NL jsou v plnem kvetu a davam jim tak 14dnu a pujdou pod kosu

Doma mi ze vsech 5 kytek zatim kvete jen Ultimate a to zacina nakvetat je prepla asi tyden/dva max.
Ostatni JH,2xWS,SS jeste porad nic,
venku to same jeste nekvetou.
Tak snad to venku stihnou ,
doma to nebude problem pod terasou

Jeste mi doma pribyla jedna Cream Caramela od znameho ktery na ni zapomel v kelimku od jogurtu kde zacal nakvetat presadil sem ji a trochu porostla, ale bude to prcek tak na dva speky snad bude lahodny

Dneska jeste jedu udelat nejake foto na kopriviste tak pak dohodim nejake fotos.


Tak zatim čao ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 22-08-2012 v 13:22 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Up Příspěvek č. 64






Aktualní dění v Kopřivišti

Tak pred chvili jsem se vratil z fleku v koprivach, muzu rict ze od posledni navstevy uplynulo asi 20dnu a kytky neskutecne popojely.
A to byly sazeny hodne pozde.
Nejvyssi Cheese ma pres 2 metry ,
vedle ni kosata White Strain kjtera ma na sirku taky pres 2m.

Tresti Black domina je mensi protoze dostala zabrat od zajicu,srnek nebo slimaku ,
spodek je oholeny az na dren stonku, od 20/30cm nad zemi uz to je v poho.

Dostavaji stale hnojeni v podobe Advenced Hydroponics 1,2,3 (Grow,Bloom,Micro) neboli Dutch Formula.

I u WS,CH jsou spodni vetve uplne ukousany ze sou jen kousky vetvi od stonku ale to nejde ani videt protoze jsou kosate az moc
a to nebyly vubec ohybany, kdybych to udelal byl by to vetsi masaker viz. Sensi Star,White russian u spolupestitele ABORTED.

Mrknete na fotozs.



ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 23-08-2012 v 14:38 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2014 - Garden of Eden 2014 - 0 odpovědí
24-03-2014 - Sea Of Green 2k13 - 60 odpovědí
01-06-2013 - Garden of Eden 2013 - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6574090 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív