Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » See Of Green 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17

Ahoj,

mohl by ses prosím více rozepsat o tom BLUMAT AUTOMATIC? Kolik vody to třeba propustí za den na jednu kytku a tak? A co myslíš tím, že to nebude stačit na větší rostliny? Nestačilo by pak přidat jednu navíc ke každé kytce?

Kdyžtak děkuji za odpověď, a držím palce ať se ti daří.

Old Post 28-05-2012 v 17:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 18

Zdarec,

Takze zatim co jsem tak zmeril tak kdyz mas vodni nadrz nad urovni horniho konce koliku, coz takhle mam tak mi vyteklo z 1L asi 2/10 vody za 24hod coz odpovida
priblizne hodnote co uvadi vyrobce teda za techto podminek kdy je nadoba vyse se ma vycerpat asi 150-200ml vody.

Teda podle me uvahy by jeste do toho mel byt zapocitany tlak vody v nadobe , za predpokladu ze mas kapilary zavedene ze spoda nadoby tak jak jsem to udelal, takze by ten celkovy prutok mel byt jeste o neco vyssi.
Samozdrejmne by se to dalo vyresit asi tim ze pridas vice koliku k jedne kytce a melo by to dostacovat i na vzrostle kytky merici k 1m3.
Ale to nemam odzkouseno, protoze jsem jeste tady nikoho nevidel v tom nejjednodusim Blumatu jet.
Vzdy meli ty Tropfy na kterych si regulujes kolik ti odkape a nebo kolik to pusti pres ten keramicky kolik.

Me to prijde jako docela dobra vec jak zavlazovat bez vetsich vydaju a celkove prace, mechanismus je velice jednoduchy.
Budu zde davat dalsi informace az zase za tyden, kdy pujdu navstivit holky , snad vsechno bude klapat jak ma... mozna to nevydrzim a zajdu to zkontrolovat.
A chce to urcite neprusvitne kanystry pac rasy jsou svine , na slunku to snima dela divy.

Mej se at se dari !!!
ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 28-05-2012 v 19:50 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Díky moc,

já mám problém, že všechny informace o zalévání se zcvrkávají jen na "zalévat kolik potřebuje kytka a když je hlína suchá" a já bych potřeboval něco co by to zalévání dělalo přes nějaký ten týden za mě. Zkoušel jsem růtné testy s flaškami a tak, ale vždycky to vyteklo moc rychle a 70 na kytku (a to je velmi smutné) ja na mě moc, vzhledem k tomu, že tak nějak očekávám, že to dopadne nejhůř jak může. Tak hledám nějaké alternativy aby mi to neuschlo a ještě lépe abych tam nemusel moc často a nebylo to moc nápadné.

Každopádně díky za odpověď a těším se na další updaty.

Old Post 28-05-2012 v 21:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od DexterBzuk
Díky moc,

já mám problém, že všechny informace o zalévání se zcvrkávají jen na "zalévat kolik potřebuje kytka a když je hlína suchá" a já bych potřeboval něco co by to zalévání dělalo přes nějaký ten týden za mě. Zkoušel jsem růtné testy s flaškami a tak, ale vždycky to vyteklo moc rychle a 70 na kytku (a to je velmi smutné) ja na mě moc, vzhledem k tomu, že tak nějak očekávám, že to dopadne nejhůř jak může. Tak hledám nějaké alternativy aby mi to neuschlo a ještě lépe abych tam nemusel moc často a nebylo to moc nápadné.

Každopádně díky za odpověď a těším se na další updaty.


Už jsi slyšel o čerpadlu a časovači?

Případně existujou keramický kolíčky Tropf Blumat, který doplňujou vodu, když vyschnou.
Ostatně je to ve FAQ http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-13924.html

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-05-2012 v 09:00 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox


Už jsi slyšel o čerpadlu a časovači?

Případně existujou keramický kolíčky Tropf Blumat, který doplňujou vodu, když vyschnou.
Ostatně je to ve FAQ http://grower.cz/pestovani/marihuana/tema/t-13924.html


Presne jak jsem psal vyse nejlepsi Tropf Blumat, ale jde o to ze elektriku si do lesa nenatahnes ... )

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 29-05-2012 v 09:36 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 22

Hosi tak ma napadlo...trochu (hodne) mulču a máš po probleme..Garantujem ti ze pod poriadnou vrstvou biologickeho materialu (okolite traviny,listie zo stromov,drevoštiepka,slama atd) ti za tyzden nevyschne ziadna kytka. Pokial pouzivas mulc z cerstvej travy a podobne, tak doporucujem vrstvu slabsiu cca 5 cm pretoze by to mohlo uhnivat .Pokial mas slamu alebo spominanu stiepku klido vrstva 10-15 cm.Pozitivnych vplivov je viacej,napr. postupne dohnojovanie kyticky zhora,zaroven zabrániš dalsiemu prerastaniu burin a drzi to perfektne vlahu.Ja osobne davam bio matros aj do spodku zahonu ,pod korene,stym ze umocnis drzanie vody a ziskavas cenny humus a priestor pre korene.Chce to hodne experimentovat ale hlavne sa spolahnut na prirodu
Ozaj a zadarmo


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 29-05-2012 v 10:21 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od Samulele
Hosi tak ma napadlo...trochu (hodne) mulču a máš po probleme..Garantujem ti ze pod poriadnou vrstvou biologickeho materialu (okolite traviny,listie zo stromov,drevoštiepka,slama atd) ti za tyzden nevyschne ziadna kytka. Pokial pouzivas mulc z cerstvej travy a podobne, tak doporucujem vrstvu slabsiu cca 5 cm pretoze by to mohlo uhnivat .Pokial mas slamu alebo spominanu stiepku klido vrstva 10-15 cm.Pozitivnych vplivov je viacej,napr. postupne dohnojovanie kyticky zhora,zaroven zabrániš dalsiemu prerastaniu burin a drzi to perfektne vlahu.Ja osobne davam bio matros aj do spodku zahonu ,pod korene,stym ze umocnis drzanie vody a ziskavas cenny humus a priestor pre korene.Chce to hodne experimentovat ale hlavne sa spolahnut na prirodu
Ozaj a zadarmo



Zdarec jasne tohle je dobry napad ktery uz je odzkouseny ale v dobe neprizniveho pocasi kdyz ted prselo a bylo dost vlahy a k tomu jeste ty koliky by to zaclo docela rychle plesnivet , no nemluvne na podzim , ale ted pres leto tam dat trsy travy je super jak pro maskovani tak pro udrzeni vlahy.

Ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 30-05-2012 v 14:35 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 24

Mulč je obecně kyselej. Nevim teda, jestli i ten slamní, ale.. zapařuje se, držej se v něm plísně, breberky,... podle mě kontraproduktivní. nevymejšlet kraviny, používat netkanou textýlii! §


PS: ty keramický kolíčky žádnou elektriku nepotřebujou!!!

No a pokud je řeč pořád o venkovkách tak opakuju-- vláhu řeší netkanka!!!


grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 31-05-2012 v 06:40 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Tayem de Tox
Mulč je obecně kyselej. Nevim teda, jestli i ten slamní, ale.. zapařuje se, držej se v něm plísně, breberky,... podle mě kontraproduktivní. nevymejšlet kraviny, používat netkanou textýlii! §


PS: ty keramický kolíčky žádnou elektriku nepotřebujou!!!

No a pokud je řeč pořád o venkovkách tak opakuju-- vláhu řeší netkanka!!!




Ja mam vlahu dobrou nepotrebuju to resit je to prikryto slamou a trsy travy kvuli maskovani pytlu ve kterych to je.

A ty jsi psal :´´Už jsi slyšel o čerpadlu a časovači?´´ a clen DexterBzuk psal o OUT a ne IN, proto je blbost mi elektriku v lese....
celou dobu je tady rec za JA POUZIVATM BLUMATY , a TED OBJEDNANE TROPFY A NIKDE JSEM NEPSAL ZE POTREBUJOU ELEKTRIKU.
Je toho plny G jak se to dela, viz tvuj link na FAQ

takze Whats the problem?

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 31-05-2012 v 12:18 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 26

tak to sem to nějak blbě pochopil. sory.

kein problem

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 31-05-2012 v 12:30 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

maly UP! Příspěvek č. 27




Čest,

Dnesni maly up, kytky rostou jak maji sou krasne zelene nic jim nechybi , zacal jsem s postrikem od Vermesfluidu a budu sledovat rozdily mezi V. a phyt-aminem,
ale co vim tak od spoustu spolupestitelu meli budto stejne nebo dokonce lespi vysledky s Vermesfluidem... uvidime.
Ostatni hnojky dostavaji stejne, akorat Growu dostavaji uz 3.5ml, AH,Rhizotonic,Phyt stejne.

Behem tydne dotlacim fotky jak to vypada venku a doma.
Pred asi 6 dny jsem po ohybani nechtene zlomil hlavni vetev od nejvetsiho JH, tak jsem ji soupl do rockwoolu
a nechal zakorenit zatim se ma skvele a to dostava jen Rhizotonic zadny stimulax nebo tak.
Myslim ze by to melo byt dostacujici, u ma male korinky.
Jinak kytka JH se zacala po mem zakroku brutalne vetvit takze to bude kracek solidni,
jelikoz jsem se rozhodl letos nezastrihavat.

jo a jednu kytku Cheese mi sezrala zelva asi za 2min mela v sobe docela urostlou kytku svinucha

Zatim pestu zdar.

ar45az

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 04-06-2012 v 10:39 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

UP! Příspěvek č. 28






AVE G!!

Dodavam opet jen fotky, co jsou doma na terase a cekaji na presazeni.
Z lesniho porostu jeste nemam, zatim porad prselo...


ar45az !!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 07-06-2012 v 12:20 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ABORTED
Stálý Člen

Karma uživatele ABORTED - 92% PěstitelskáKarma uživatele ABORTED - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 29

krasna zdrava barva sup sup snimi do Jungle

Necro BeaST BeaTS

Mega Noname by ABORTED-ukradeno

Balkon by ABORTED 1

Balkon by ABORTED 2

Zahrada by ABORTED 1

Zahrada by ABORTED 2



Old Post 09-06-2012 v 21:16 PM
ABORTED je offline   Profil uživatele ABORTED   Find more posts by ABORTED   Foto galerie člena ABORTED   Click here to Send ABORTED a Private Message   Add ABORTED to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

UP! Příspěvek č. 30






!! Zdraví Vás všechny ar45az !!

Takze byl sem navstivit flek a omrknout kytky v lesiku, vzhledem k pocasi , bylo zavlazovani naprd takze zatim je stale odpojene,
ale jeden barek 20l byl totalne promacky jako kdyby na neho nekod slapnul
ale maskovani na nem bylo tak jak jsme ho tam nastraizli ani zadne otisky bot atd... takze nevim jestli se takhle pekne proamcknu podtlakem ktery tam je docela slusny,
ale nevim zda by mohl udelat az toho nebo sluncem a naslednym ochlazenim... tezko rict no.

jinak holky krasne poskocily, a jsou vitalni a plne zivota, akorat na par kytkach se objevili na 2-3 cepelich listu takove tecky ,
ve faqu to presne odpovida fotce s nedostatkem boru, a nebo kysele ph a z toho ten bor protoze je pohyblivy prvek,
mozna uz prorostly malymi dirkami na spod pytlu a tou zemi v lesnim porostu podle meh nazoru to je tim.

Vcera jsem se dokopal k tomu ze jsem dal konecne naklicit AutoFlowery od Royal Queen seeds a to Norther Lights, 3kusy
, dal sem je klicit starym overenym zpusobem mezi vhlke kapesniky a do misky ( takova rakvicka )
Snad bude klicivost 100% ne jako u Special Queenu 1 to bylo hrozne z 5/2 a z toho jeden hybrid kery zemrel...

Doufam ze nejake ohlasy budou ohledne tech listu, mrknete se sami

At jsou holky zdrave!!


dZ pozdravem ar45az !!

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-06-2012 v 16:00 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

Příspěvek č. 31






Dalsi Foto

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 12-06-2012 v 16:06 PM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ar45az
Stálý Člen

Karma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% PěstitelskáKarma uživatele ar45az - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 360  

UP! Domaci presazeni.. Příspěvek č. 32




čest presazeni!


Od vcerejska se nam zase ukazalo slunicko tak jsem toho vyuzil a holkam jsem rozsiril prostor at muzou poporust.
Taky jsem se podival jak vypadaji korenove baly po nejake dobe, kdyz asi 2tydny chcalo...
Vsechno je ourajt ! Holky se trochu povytahly ,pac nemely dostatek slunce.
V air-potech vypadaji SS a WS docela pekne
jedou si to na COCO A+B , AH , phyt/Vermisulfid
Ostatni taktez + ob dve zalivky Rhizac, a Grow kazdy tyden.

SSH a Ultimate jsou v 30L kyblech ve kterych i zustanou a pudou za barak tak uvidim co s nich vyleze.
SSH jsem ohnul supercroopingem takze ksichtem na zem a pekne se zacala vetvit , moc se mi to libi

No posudte sami, nevim co k tomu dodat jen to ze mi chybi asi 5 kytek doma presadit
pac uz sou tesnane v malych kvetnicich ale neska sem dostal 3x 30l ZELENE kyble, coz mi hraje do karet nemusim zahrabavat/barvit na zeleno



Ted budu postovat kazdy domaci model zvlast.
Jak je stary,na cem si ujizdi (podpurne latky), v cem roste, a tak celkove.
Snad to bude prehledne



ar45az


Jeste sem malem zapomel, uz mi vylezly automaty a to NORTHER LIGHTS od RQS a to vsechny 3/3 a zasadil sem je do truhliku 25l, pac v mistnich kvetninarstvich nevedou ctvercove kvetinace a do grwu to mam celekm zruky...

Zahradkař

6th OUT 2K13

Old Post 16-06-2012 v 10:56 AM
ar45az je offline   Profil uživatele ar45az   Find more posts by ar45az   Foto galerie člena ar45az   Click here to Send ar45az a Private Message   Add ar45az to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-09-2014 - Garden of Eden 2014 - 0 odpovědí
24-03-2014 - Sea Of Green 2k13 - 60 odpovědí
01-06-2013 - Garden of Eden 2013 - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8422390 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív