Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 15 16 17 18 19 »
Autor
Téma 
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 257

skunk2:

To, co píšeš, by fungovalo v hlíně. Rockwool je hydroponní médium, které zaručuje vzduchovou prodyšnost, takže můžeš v podstatě zalévat, kolik chceš. Zalévám tak, abych měl odpad cca 30%. Toto jsou osvědčené metody.
V9m, že to vypadá, jako když uhnívají kořeny kvůli přelití, ale to je v mém případě opravdu nepravděpodobné.

Old Post 23-03-2012 v 17:29 PM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 258

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Moc jim dáváš.. http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=22139


Ok budu se teda drzet tabulky.Jinak ale ten alg a mic v te tabulce u all mixu neni takze ho mam taky vysadit a jet az v kvetu? Nebo jet alg a mic s bio growem oboje po 1 ml/l a v kvetu u toho micu jet podle tabulky?A hnojit pokazde kdyz zalivam nebo to stridat jednou s hnojkama a jednou jen vodu?

Old Post 23-03-2012 v 17:41 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 259

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252


Ok budu se teda drzet tabulky.Jinak ale ten alg a mic v te tabulce u all mixu neni takze ho mam taky vysadit a jet az v kvetu? Nebo jet alg a mic s bio growem oboje po 1 ml/l a v kvetu u toho micu jet podle tabulky?


Já dávám Alg a Mic až když jedu v All-Mixu druhý kolo a ty další. Pokud je All-Mix čerstvej tak jen na rúst Grow a já přidávám občas ještě Fish Mix na list nebo do zálivky.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 23-03-2012 v 17:44 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 260

A davas hnojky pri kazde zalivce nebo to stridas s cistou vodou?

Old Post 23-03-2012 v 17:53 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 261

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
A davas hnojky pri kazde zalivce nebo to stridas s cistou vodou?


Dávám při každé, jednou za 14 dní voda s enzymy. Ale klidně to střídej. Když uvidíš, že mají hlad vždycky jim múžeš přidat.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 23-03-2012 v 17:56 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 262

CerebralEnema jaké ec máš čisté vody??? mě to příjde nedožrané

Old Post 24-03-2012 v 21:47 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 263

hary

EC čisté vody 0.3. Nedožrané jako málo hnojené?

Old Post 25-03-2012 v 03:40 AM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 264

já mám zdrojovku ec 0,2 a na start dávám ec1 ale to není zase takový rozdíl že by se to mělo takhle srát no zkus jim přihnojit třeba na těch 1,1 a uvidíme

Old Post 25-03-2012 v 13:37 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 265

co máš za box nemáš plantabox??????

Old Post 25-03-2012 v 13:41 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 266

hary:
vůbec, normální místnost

Old Post 25-03-2012 v 19:58 PM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 267

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
hle myšáku, ale ono nejde poznat jestli se jedná o nadbytek nebo nedostatek, ale hnojim podle návodu, postupně zvyšuju, těd už jsem tam sypal 1.5ml pk13-14 + 3ml A +3mlA B od atami a pravidelně střikám phytaminem, musí to bejt nadbytek myslím, proto jsem to propláchnul atazyme. Abych Pravdu řek, nemůžu přijít na důvod proč neměřim ph možná lenost já mám doma ph metr, ale pochybuju že meří dobře mám ho půjčenej od kaámoše a ten ho nikdy nekalibroval,nechal ho i vyschnout.asi ho zkusím nějak zkalibrovat

Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
čau lidi co myslíte že by tomu mohlo chybět? nějaká blokace živin vlivem ph myslim, protože ho nijak neupravuju ani neměřím a pražská voda má kolem 7 mi řikal kámoš.

No pokud postupne zvysujes tak by to nemuselo byt prehnojene barva listu tmave zelena by mohl maskovat ten phytamin,ale co je podstatne je to co jsi psal ,,ze nemeřis a ma Ph7 (voda)tak ze by se nektere ty prvky nemuseli dostat ke kytce.Ja myslim ze bude jeste o neco větši to Ph vody
Kdyz to přemeřis tak to bude zase o neco lehči najit přicinu A ješte ho mas doma!
Piše se tu :nepřelivat kytky merit Ec a Ph! (samo ze vice veci)z tech 3 bych vychazel

Old Post 25-03-2012 v 22:02 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 268

CerebralEnema: tak tomu více hnoj když napufruješ rohože i kostky nA 1.1EC A NA 5,8ph musí to rust jestli ani ak né hledej problém jinde

Old Post 26-03-2012 v 12:35 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 269



Pro velkej úspěch ještě jednou:
Ahoj,
prosím vás o urychlenou pomoc nebo spíš váš názor. Řezany mi po zasazení do substrátu začaly bělat - chloróza nových listů. Identifikoval jsem to jako nedostatek železa, zřejmě v důsledku nadbytku jiných prvků. Univerzální substrát ve kterém to bylo zasazeno je totiž předhnojen ještě o něco víc, než zde hodně používaný substrát pro pelargonie, takže jsem to přičítal nadbytku dusíku (viz MyNameStich thread). Stříkal jsem tekutým železem a listům se začla vracet barva, ale po pár dnech začly totálně usychat a kroutit se (nejdříve ty spodnější zelené, ne ty vybělené chlorozou). Dal jsem tomu pár dní na stabilizaci, ale bylo to horší a horší. Nakonec jsem se teda rozhodl k radikálnímu opatření - sprchování kořenů a přesazení do light-mixu od plagronu. Kroucení ale pokračuje dál. Momentálně to ve skříni vypadá tak, že jsou tam jako by spálený zkroucený listy (už jen pár) a stonky se zárodkama nových výhonků. Nové výhonky se zdají mít relativně normální barvu (oproti zbytku), ale skoro nerostou - jsou total zabržděný (není se co divit). Předtím, než to vzdám a vyhodím to, bych se s váma chtěl poradit. Může mi tedy někdo pomoct identifikovat problém?
Set-up: Skříň 57x52x160, HPS 250W, vzdálenost kytek od výbojky asi 45cm, odtah VK 125 (360m3, staženej triakem + pacháč 160m3 (nebyly prachy na větší), přítah pasivní, zálivka odstátá voda sražená HNO3 na pH okolo 6, malej pc fan na ofuk výbojky, o něco větší pc fan na ofuk kytek, teplota u vršků 25-28 (noc 19-21), vlhkost nemám bohužel jak změřit (ale asi nebude kdovíjak vysoká). Substrát light-mix od plagronu - předtím ale univerzální od agra (tomu připisuju všechny problémy, ale rád bych, aby mi to někdo potvrdil). Jednou dostaly třetinovou dávku alga-grow (ještě v univerzálním), ale začly reagovat přehnojením, takže zalévám už jen čistou vodou. V tom light-mixu jsou necelý týden.
Foto: jedna jsou umírající řízky při přesazování do Light-Mixu, druhá zachycuje otrhané listy

Old Post 26-03-2012 v 13:19 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
The Chemical
Stálý Člen

Karma uživatele The Chemical - 46% PěstitelskáKarma uživatele The Chemical - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 270



ještě dvě, fota nejsou aktuální, momentálně to vypadá ještě hůř Jak tak na to koukám, může to vypadat, jako kdyby je pálilo světlo, ale to je jen zdání, schnou všechny, relativně rovnoměrně nezávisle na pozici pod sluníčkem

Naposledy upravil The Chemical 26-03-2012 v 13:37 PM

Old Post 26-03-2012 v 13:23 PM
The Chemical je offline   Profil uživatele The Chemical   Find more posts by The Chemical   Foto galerie člena The Chemical   Click here to Send The Chemical a Private Message   Add The Chemical to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CerebralEnema
Nový Člen

Karma uživatele CerebralEnema - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 271

hary: s tou otázkou na plantabox jsi mně vnuknul, že bych měl pozjišťovat, co mám v pěstírně za materiály, a ejhle, podlaha není z PE, jak jsem se domníval, ale z PVC - je to jezírková folie. Přijde mně, že kytky na fotkách lidí, co jim nekvalitní stany z PVC poškodily kytky, vypadají podobně jak moje. Dnes tu podlahu vyhodím a uvidíme.
Musím s tebou souhlasit v tom, že EC 1.1, natož 0.9 v mém případě, nemůže při správném PH zničit kytky. S výživou tu zkrátka problém asi nebude.

Old Post 26-03-2012 v 15:51 PM
CerebralEnema je offline   Profil uživatele CerebralEnema   Find more posts by CerebralEnema   Foto galerie člena CerebralEnema   Click here to Send CerebralEnema a Private Message   Add CerebralEnema to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 272

cus .jak jsou stare ?myslel jsem ze nemaji kořeny a tak maji malo vody-mala vlhkost..mmm ale to asi ne nic z toho
nejaky skudce?taky neee?
no tak jeste tomu bude chybet P. je klidně mozne ze si tim postřikem vytlacil to ,,Pečko,,
a je celkove přesolena...

Naposledy upravil mysak 26-03-2012 v 16:41 PM

Old Post 26-03-2012 v 16:19 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 15 16 17 18 19 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3439820 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív