Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2x32w cfl Micro grow by night
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

2x32w cfl Micro grow by night Příspěvek č. 1

Zravím vás groweři

Natolik mě nadchla myšlenka mikropěstovaní, že jsem se do toho prostě musel pustit..

Box-40x40xV60cm

Světlo-(růst)2x32w Cfl phillips 6,500k 2150lm
Květ-Elektox 125w red 9000lm


Odfuk-12cm pc větrak
Přítah-2x8cm pc větraky

Fólie - diamantovka

Hlínu jsem koupil klasickou pokojovou a namíchal s perlitem. A osazenstvo je 3xSUPER BUD od green house seeds..a 1xHawaii mouie wouie našel jsem semínko z loňského Outdooru a docela mě překvapila.

Naposledy upravil Tomatto 10-03-2012 v 17:03 PM

Old Post 07-02-2012 v 22:13 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Re: 2x32w cfl Micro grow by night Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od Tomatto

Odfuk-nereším mam rád tu vuni v pokoju
[/B]


myslíš vůni spálenejch kytek?
nějakej odtah by to nejspíš chtělo na tohle stačí 1x 80mm pc fan na nabíječce

....ajo ale jestli chceš tam pak prdnout tu 200w tak bych tam dal aspoň 12cm na pořádným regulovatelným síťovým zdroju

http://www.gme.cz/napajeci-adaptery...ovany-p751-040/

tohle je ideál , je to za pár šupů a utáhne ti to skoro celej box

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 08-02-2012 v 08:39 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 3

Proč zakládáš dvě témata se stejným obsahem ?
!!! 1st micro indoor 2x32w Cfl phillips !!!

mimacka

Old Post 08-02-2012 v 10:44 AM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 4

mimacka: no dělal jsem to včera večer a poprvé se to nezobrazilo tak jsem to zkusil znova.
toto je ted aktuální..

Mr.N
diky za rady celý to teď mám napojený na jeden Pc zdroj a mam tam 2 Pc vetraky vymontovany ze zdroje na kterej to je napojeny ten byl asi tak jedninej poradnej no viz foto

Old Post 08-02-2012 v 19:59 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 5


semena už kličí 1 den ale zatim nic

Naposledy upravil Tomatto 08-02-2012 v 20:14 PM

Old Post 08-02-2012 v 20:02 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 6


musim prijit na to jak k tomu pripojit fotku

Old Post 08-02-2012 v 20:03 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 7


malá mowie zažila zatím svých prvních 18h světla
Perioda 18/6 (1.den pod sluncem)

Naposledy upravil Tomatto 08-02-2012 v 21:16 PM

Old Post 08-02-2012 v 20:05 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 8


a jedno semínko nevim co to je ale zatim tomu budu svitit dokud nevilkíčí Super bud

Old Post 08-02-2012 v 20:07 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 9

No jinak budu hnojit honojkama od Advanced hyroponics of holland su tím prostě spokojenej a toto je detail usporek který mám za neakych 270kč z Hornbachu

Old Post 08-02-2012 v 20:08 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 10


No jinak budu hnojit hnojkama od Advanced hyroponics of holland jsem s tím prostě spokojenej a toto je detail úsporek, který mám za nějakých 270,- Kč cena za kus z Hornbachu

Naposledy upravil Tomatto 09-02-2012 v 16:33 PM

Old Post 08-02-2012 v 20:14 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 11


A ješte jednou celej boxík

Old Post 08-02-2012 v 20:16 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 12

kolik myslite že je dobry tam narvat kytek? udelam na tom pak Scrog,ale to má zatim čas

Old Post 08-02-2012 v 20:18 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SarumanCZ
Stálý Člen

Karma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% PěstitelskáKarma uživatele SarumanCZ - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 446  

Příspěvek č. 13

Cest,bejt tebou narval bych kviti co nejbliz k tem usporkam,jelikoz moc nehrejou tak bych to videl na takovy tri cm od svetla a postupne,jak porostou, je oddalovat... Jinak gl,sam ted jedu 'mg' tak drzim pesti

Old Post 08-02-2012 v 21:13 PM
SarumanCZ je offline   Profil uživatele SarumanCZ   Find more posts by SarumanCZ   Foto galerie člena SarumanCZ   Click here to Send SarumanCZ a Private Message   Add SarumanCZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 14

Dík,dík mám to tak 7 cm od světla ty květináče jsou na sobě, jen na té fotce to mám dole aby to trochu vypadalo.
jinak i ja fandím tvýmu growu

Old Post 08-02-2012 v 21:43 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 15

Podle údajů 40x40x60 a fota usuzuju že to je 40v x 40h x60š ,na tu výšku odečti výšku květníků a prostor na světlo = to co je mezi tím máš prostor na kytky, ten si rozděl na půlku pro růst a druhou půlku ti dojedou ve fázi květu po přepnutí.
Když nemůžeš světlem víc dolů tak květníky něčím vypodlož = klidně 3cm pod světlo - úsporky tolik nehřejou a 7cm je zbytečně moc, čím to dáš níš tak se kytky tolik nevytáhnou a budou se dřív větvit.

mimacka

Old Post 08-02-2012 v 22:07 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 16

Díky, hned se do toho pustím.

Old Post 08-02-2012 v 22:58 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6539110 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív