Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2x32w cfl Micro grow by night
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 17

Tak dnes jsem změřil teplotu u rostlinek a nameřil šokujících 39*C tak já nevim nevypadá že by jim to něak vadilo ale přidělám ještě 2 malý větráčky.

Old Post 09-02-2012 v 12:07 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 18

Já vidím v bedně 2 větráčky jenom jsem nikde nenašel jestli foukají na kytky vzduch pouze v bedně nebo to máš na díře a nasáváš vzduch z pokoje.Podívej se tady : http://grower.cz/forum/showthread.p...=5&pagenumber=2
-naspodku mám dvě díry bez větráků - pasivní nasávaní vzduchu a nahoře mám dvě díry s PC větrákama na odtah tepla.
Tady je vidět 2x PC větrák se sklonem na ofuk kytek a zaroveň ofukují trubice a tak se teplo nehromadí pouze nahoře v bedně ale dělá to celkovou cirkulaci vzduchu : http://grower.cz/forum/showthread.p...=5&pagenumber=2
Takže doporučil bych jedn větrák v tvojí bedně nechat dole a ten druhý přemístnit co nejvíš na odtah vzduchu z bedny.

dodatek " PC větráky nemusíš napájet na 12 voltů - dělají potom v malé bedně velký vítr.Já napájím zvonkovým trafíčkem na 8 voltů a zatím to postačuje a nedělá to ani vůbec žádný rámus.Na 12 vol bych případně zapnul v případě nutnosti odtah.

mimacka

Old Post 09-02-2012 v 14:28 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 19


Druhej den (asi jim nic nechybí, ale to teplo mi dělá furt straosti)..
Hned jak budou peníze ještě přidělám 2 ty větráky jak mám na boku

2 díry jsou na levím boku jeden nasává (ten přední) a druhej to fouká ven (ten zadní) a ty 2 u zářivky jsou tam na ofuk, ale jsou bezcenný skoro vůbec nefoukaj.

Naposledy upravil Tomatto 09-02-2012 v 21:49 PM

Old Post 09-02-2012 v 14:58 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 20


ty díry

k dodatku " no vidíš mám to napojený na klasickej zdroj, ale ty větráky jsou starý a slabý tak je tak necham.

A nebo je oba otočím směrem ven a na druhou stranu dam toto http://www.alza.cz/arctic-fan-12-pro-tc-d135626.htm sám si ten větrak reguluje otáčky a 12cm větrák tu skřín profókne jak nic


Myslíš, že když dám ke kytinkám láhev v ní kvasnice,vodu a cukr bude vznikat Co2 a to by jim mohlo udělat dobře , ale má to teď cenu?

PS:už chci sklízet květenství

Naposledy upravil Tomatto 09-02-2012 v 15:49 PM

Old Post 09-02-2012 v 15:10 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 21


A konečně již dlouho očekávaná vyklíčená semena (super bud) zítra je dám do hlíny a osazenstvo bude complet..

Old Post 09-02-2012 v 15:34 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 22

http://www.synsy.cz/shop/tropf-blum...-pet-lahev.html tááááááák tohle mi perfektně pořeší outdoor vřele doporučuju všem!!

Old Post 09-02-2012 v 16:09 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 23

Podle zákonů fyziky ti jeden spodní větrák vhání čerstvý vzduch do bedny a ten druhý ti ho zase vytahuje z bedny ven a teplo zůstává uvnitř.Na odtah teplého vzduchu MUSÍŠ udělat aspoň jeden odtah nahoře.Proto jsem ti už psal, že na spodku větrák být nemusí ale nahoře na odtah tepla ano !

mimacka

Naposledy upravil mimacka 09-02-2012 v 18:15 PM

Old Post 09-02-2012 v 16:49 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 24


No po posledním vrtání odešly ty kruhový vrtáky byly to strašný šmejdy.. tak jsem to vyřešil takto oba větráky teď oba vhání vzduch do vnitř a po paíru nahoru je tam teď 34*C místo 39 to už je lepší až bude možnost vyvrtám nahoru tu diru na odtah

Old Post 09-02-2012 v 17:53 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 25


..

Old Post 09-02-2012 v 17:56 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 26


Už je všech 5 pohromadě

Naposledy upravil Tomatto 09-02-2012 v 21:52 PM

Old Post 09-02-2012 v 21:11 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 27

A co říkáte na to s těma kvasnicema má to cenu teď??

Old Post 10-02-2012 v 12:43 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 28

Nemám osobní zkušenost - možná se ozve někdo co to skusil.
Můj názor je ale ten,že kvasnice při produkci CO2 musí kvasit,do vzduchu se tak ale dostanou i kvasné bakteriální zárodky a ty mohou přispět k tvorbě plísní a to ješte v tak malém boxu !?!
Raději přidej 5 kapek 3% -tního peroxidu podíka (dostat i v drogerijích) do 1dcl odsáté vody 1x týdně.

mimacka

Old Post 10-02-2012 v 13:10 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 29

To je přesně ono toho se bojim protoze box to je malej a ty plisně by mě u toho dělaly starosti, peroxid mam doma takze s tim neni problem. Dik za tip.

Old Post 10-02-2012 v 13:17 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 30


No tak je 12.2 a ja tu mam UP!

I super bud vylejzaj za světlem

Old Post 12-02-2012 v 16:24 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 31


na pravo je Hmw a na levo je nvm co
jinak zítra začnu hnojit..a na 4 den rustu to vypadá dobře komplikace se mi obloukem vyhejbaj !!!

Naposledy upravil Tomatto 13-02-2012 v 18:52 PM

Old Post 12-02-2012 v 16:25 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KrávaBětka
Stálý Člen

Karma uživatele KrávaBětka - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 32

Podle me je blbost hnojit takhle maly kyti...hlina nejaky ziviny ma, ja bych jeste pockal abys jim spis neublizil.

Domov je tam, kde máš kytky...
Zubatá si už brousí kosu!

Old Post 12-02-2012 v 22:21 PM
KrávaBětka je offline   Profil uživatele KrávaBětka   Find more posts by KrávaBětka   Foto galerie člena KrávaBětka   Click here to Send KrávaBětka a Private Message   Add KrávaBětka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:22 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5355920 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív