Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » 2x32w cfl Micro grow by night
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 49


druhej macarát

Old Post 17-02-2012 v 18:47 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 50

dnes přesazeno ve společným květináči, ostříháno a přidělaná nová vychytávka http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=21583

Old Post 19-02-2012 v 20:28 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
q*BerT
Stálý Člen

Karma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 197 

Příspěvek č. 51

Zdar, jedeš docela dobře, box celkem po dobrejch upgreadech. Jen jsem se teď zarazil nad tou "vychytávkou". Myslíš, že to opravdu má smysl? Já s tím nemám žádný zkušenosti a teprv teď jsem se dozvěděl, že něco takovýho vůbec existuje. Dle mého názoru se mi to teda vůbec nejeví jako nějaká vychytávka, ale věc docela nadbytečná, se kterou ti může vzniknout řada problémů. Ale třeba se mýlím no.
Jinak co myslíš tím: "přesazeno ve společných květináči?" - to jakože máš všechny kytky v jednom truhlíku?


Old Post 20-02-2012 v 19:28 PM
q*BerT je offline   Profil uživatele q*BerT   Find more posts by q*BerT   Foto galerie člena q*BerT   Click here to Send q*BerT a Private Message   Add q*BerT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 52

Zdar no tím, že to mám ve společným květináči myslim to že to mám v jedné plastové krabici která je velká asi 40x30x10cm (takovej větší truhlík)

Ta vycytávka no vidíš sám jak to ten maník testoval..už to teda mám hotový, ale teď su v nemocnici tak to pak zlikviduju pokud ta kytka nebude mít půl metra teda je zbytečný si přidělávat starosti..
počkej si na Up hned jak to uvidím hodím to sem tu "jungli"
jinak pecka že zrovna ty ses ozval, protože tvoje micro je NEJ!!
peace

Old Post 21-02-2012 v 10:28 AM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
q*BerT
Stálý Člen

Karma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% PěstitelskáKarma uživatele q*BerT - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 197 

Příspěvek č. 53

No heleď když dáš víc kytek do jednoho společnýho prostoru, tak začnou mezi sebou bojovat o prostor, živiny, vodu atd.. Rozhodně bych to zase přesadil zpátky a každou kytku zvlášť pěkně do svého květináče. Je mi jasný, že sis to dal do společnýho truhle kvůli té vychytávce, že ano ? Každopádně je to jen čistě můj názor a nebudu ti nic vyvracovat, jen mi to přijde na začátek trochu dost. Spíš je lepší, pokud jedeš první kolo si nejdříve ošahat všechny věcičky a potom se pouštět do složitějších záležitostí a experiměntů. Můj názor a zkušenost, takže to neber teď vážně No ale je vidět, že se toho ze začátku nebojíš a jdeš do toho naplno, to se cení. Držím pěsti ať ti to roste co nejlíp, budu sledovat, zatial


Old Post 21-02-2012 v 20:06 PM
q*BerT je offline   Profil uživatele q*BerT   Find more posts by q*BerT   Foto galerie člena q*BerT   Click here to Send q*BerT a Private Message   Add q*BerT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 54


Den 19
Nemám moc času,ale hořím nedočkavostí to sem dat tak jen rychle
Fotky jsou dost přesvětlený mám moc silnej blesk

Naposledy upravil Tomatto 27-02-2012 v 19:53 PM

Old Post 27-02-2012 v 09:24 AM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 55


Super Bud.ík

Old Post 27-02-2012 v 19:56 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 56


HMW jak jsem zkoušel ten FIM tak se z toho stala chobotnice

Old Post 27-02-2012 v 19:58 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 57


a po pořádný šikaně ...růst do výšky si prostě nemůžou dovolit , ale krásně se větví

Old Post 27-02-2012 v 20:00 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 58


..

Old Post 27-02-2012 v 20:03 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 59


se sitkou

Old Post 29-02-2012 v 09:32 AM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hurvajs1994
Stálý Člen

Karma uživatele hurvajs1994 - 81% PěstitelskáKarma uživatele hurvajs1994 - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 45  

Příspěvek č. 60

Čauvec , nemáš ty oka v síti nějak malé ? ...
Jinak ti fandím , jelikož mám rozměrově stejný box...

Old Post 29-02-2012 v 16:10 PM
hurvajs1994 je offline   Profil uživatele hurvajs1994   Find more posts by hurvajs1994   Foto galerie člena hurvajs1994   Click here to Send hurvajs1994 a Private Message   Add hurvajs1994 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomatto
Stálý Člen

Karma uživatele Tomatto - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 110 

Příspěvek č. 61

Oka mě přijdou v pohodě a když budou malý můžu je kdykoliv zvětšit

Old Post 29-02-2012 v 18:41 PM
Tomatto je offline   Profil uživatele Tomatto   Find more posts by Tomatto   Foto galerie člena Tomatto     Add Tomatto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 62

hele proc nemas 4 kvetinace? a mas v to v jednom holky se dole poperou
peace

Old Post 29-02-2012 v 18:46 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mimacka
Stálý Člen

Karma uživatele mimacka - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 722  

Příspěvek č. 63

To micros
- neber to že se do tebe navážím,ale když si to projdeš,tak Tomatto laboruje s objevenou "vychytávkou" - píše o tom ve svém příspěvku č.50

mimacka

Old Post 29-02-2012 v 19:30 PM
mimacka je offline   Profil uživatele mimacka   Find more posts by mimacka   Foto galerie člena mimacka   Click here to Send mimacka a Private Message   Add mimacka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 64

jj to jsem cetl. Ale stejne si myslim ze je to krok zpet, davat holky k sobe. Preci by sla udelat ta vychytavka na kazdou kyti zvlast.
Nebo jeste lip na dve kyti dat tu elektrinu a na dve bez pro srovnani. Takhle stejne nepozna jestli to funguje. Ale jak rikam at si kazdy dela kdo chce co chce. Je to jen muj nazor. At to roste

Old Post 01-03-2012 v 12:22 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4921680 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív