Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vtipy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 88 89 90 91 92 »
Autor
Téma 
lipi
Stálý Člen

Karma uživatele lipi - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 565  

Příspěvek č. 1425

Kripix: V pohodě, pobavils mě

Teď něco málo okolo aféry našich reprezentantů pánů fotbálistů
Konkrétně odposlech telefonátu Ujfalušiho s Barošem před zápasem s Němcema:

Nazdááár, Milane!
No nazdáár ty woe, rád tě slyším!
Hele, devětadvacet, ty woe, plánuju zejtra po těch Germánech ňákou
větší akci, zapaříme...smotnem brčko...přijdeš? Já nevim, ty
pičo...víš jak po mně posledně jeli v tom baru, čuraci!
Bary, ty woe, neser..., k ránu dovezou ňáký slušný šlápoty, jestli mi rozumíš...
No...já nevím, bude tam Rosa?
No ty woe! - vo tom žádná!
A co ty Němci?
Jaký Němci woe? Jo Němci jako Germáni? Na ty se vyser, půlka jich marodí, Stašek říkal že to pude jako po másle...Tak přídeš?
Jakej Stašek zase, ty pičo?
Hehe - no kdo asi, STArej ŠEdivej Kokot, kapišto?
Hele já se ti ještě - kurwa teď jsem se říznul do rozkroku - až se
oholím, tak se ti ještě ozvu...Jo co ten tvuj novej medvěd? Kolik to jede?
Na to se vyser, to neni podstatný - jsou jiný věci a ty jsou důležitý, jestli mi rozumíš...Tak o půlnoci - pokoj 433!

Old Post 30-03-2007 v 13:22 PM
lipi je offline   Profil uživatele lipi   Find more posts by lipi   Foto galerie člena lipi   Click here to Send lipi a Private Message   Add lipi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1426

Sedí si Franta v klidu doma, když tu najednou někdo zvoní. Jde otevřít a mezi dveřma stojí žirafa, králík a papoušek. Franta se na ně dlouho přihlouple dívá a po čase se ptá:
- Co si přejete?
Žirafa se mu nakloní k uchu a povídá:
- Dostali jsme hlášku, že tu prý bydlí narkoman...:-D
...........................
Na ostrově kanibalů ztroskotá rus, číňan a čech.
Přijde za nimi šaman a říká: "Jsme kanibalové, ušetřím váš život jen pod jednou podmínkou. Na měsíc vás zavřu do chýše se dvěmi skleněnými koulemi a když mi s těmi koulemi ukážete něco, co jsem ještě neviděl, tak vás nesežerem."
Za měsíc přijde šaman do chýše k rusovi.
Ten sedí uprostřed chýše a nad hlavou se mu ty koule vznášejí.
Šaman to jen znechuceně komentuje: "To jsem viděl. Do kotle!"
Pak jde do chýše s číňanem. Ten sedí a skleněné koule létají po celé chýši sem a tam aniž by se srazily.
Šaman na to znuděně: "To jsem taky viděl. Do kotle!"
A tak nakonec dojde do chýše k čechovi, otevře dveře, chvilku tam spolu mluví, vyleze ven a nevěřícně kroutí hlavou: "No tak tohle jsem ještě v životě neviděl! Ten debil jednu ztratil a druhou rozbil...":-Dpřihlouple dívá a po čase se ptá:
- Co si přejete?
Žirafa se mu nakloní k uchu a povídá:
- Dostali jsme hlášku, že tu prý bydlí narkoman...:-D

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 01-04-2007 v 13:46 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1427

trochuse ti to pomíchalo ne?

Old Post 01-04-2007 v 15:27 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 1428

Dva doktoři pitvají v pitevně mrtvolu. Rozříznou ji žaludek a v něm vidí guláš. První doktor vytáhne lžíci a s chutí se pustí do guláše.
Když dojí, druhý mu řekne:
"Měls tam vlas !"
"Bbbllleeellellelebblleele !!" zvrací první.
Když všechno vyzvrací, druhý doktor se usměje, vytáhne lžíci a řekne:
"Díky, žes mi to ohřál !"

" Yeah, i know "

Old Post 02-04-2007 v 11:32 AM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 1429

Manželský pár se miluje a po chvíli říká ona jemu:
Zlato, dnes je to o ničem.
On jí na to:
Ani ty si nemůžeš na nikoho vzpomenut?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 05-04-2007 v 09:01 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sirians
Stálý Člen

Karma uživatele sirians - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 1430

Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl jsi ty pilulky, co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD."
Ser na pilulky, vole, viděl's toho draka v kuchyni?!"

Old Post 05-04-2007 v 15:48 PM
sirians je offline   Profil uživatele sirians   Find more posts by sirians   Foto galerie člena sirians   Click here to Send sirians a Private Message   Add sirians to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 1431

Tak - moje trpělivost je u konce. Za každý duplicitní vtip či video odedneška dávám K-. Komukoliv.

edit:
Eso Rimmer: a máš jí..
edit2:
Lahvan_FlaskiCZ: taktéž..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Naposledy upravil chOdec 08-04-2007 v 01:33 AM

Old Post 05-04-2007 v 16:30 PM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 1432

citace:
Původní příspěvek od deejayMaxX
2eso rimmer: pan chOdec = hnidopich

presne tak!!! zaserme thread treba trema dokola se opakujicima vtipama!!!! fakt prdel...

btw co je na tom vtipu o drakovi v kuchyni ak skveleho, ze ho uz dva tydny slysim ze vsech stran? mne az tak vtipny neprijde.. ze by to bylo tim, ze je kratky a tim padem snadno reprodukovatelny?

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 05-04-2007 v 18:23 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 1433

Ľudia, nechcem byť OT, ale toto je haluška: Keď si prečítate vtip v príspevku č. 1505 (o dedkovi a LSD), tak si kliknite na stranu č. 94, resp. predošlú stranu, resp. príspevok č. 1489. Heh, docela vydarené, jeden by povedal, že je to zámerne.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 05-04-2007 v 19:15 PM

Old Post 05-04-2007 v 18:38 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1434

jakou stranu 94??? já tu mam jen 31 stran!

Old Post 05-04-2007 v 19:08 PM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 1435

teď jsem slyšel jeden dobrej, snad tu není:

Ptá se vnuk dědy: "Dědo, neviděl jsi ty pilulky, co jsem měl na lince? Bylo na nich napsáno LSD."
Ser na pilulky, vole, viděl's toho draka v kuchyni?!"

řežu se u něj. hrozně mooooooooooooc.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 05-04-2007 v 19:15 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1436

Lahvan_FlaskiCZ: jejku ten je tady mrtekrat.......to pisete naschval furt dokolagirl:

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 05-04-2007 v 20:00 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 1437

ikary-san: fakt jó? to by jeden neřek, takovej dobrej džouk a je tu?
kdepak?

!

Po pár letech zpět.

Old Post 05-04-2007 v 20:11 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 1438

takove anarchie jsem si uzil ve skolce. pak jsem se dovedel ze se tomu rika infantilnost

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 05-04-2007 v 22:27 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tajné
Stálý Člen

Karma uživatele Tajné - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 1439

a demencí k jasnozřivosti!

Old Post 06-04-2007 v 00:52 AM
Tajné je offline   Profil uživatele Tajné   Find more posts by Tajné   Foto galerie člena Tajné   Click here to Send Tajné a Private Message   Add Tajné to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 1440

a kde sou ted ti expetri kteri tvrdili jak se to tu odkazama zasira?

Je to chlupaty, uvnitr mokry, je to na 4 pismena a druhy pismeno je i. Co je to?



kiwi

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 06-04-2007 v 06:50 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 88 89 90 91 92 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3462830 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív