Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
Kokoti hlavy?
Stálý Člen

Karma uživatele Kokoti hlavy? - 52% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 41  

Re: prosím pomoc Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od Kokoti hlavy?
Zdravím,
Na kytce se mi obevilo pár nažloutlých listů
(viz foto)

A na té samé kytce se mi objevila asi i plísen na stonku.
(viz foto)

Nevíte co zabírá na plisen na stonku? A co je s tím listem?
Prosím poradte.
Díky moc.


Poradte mi prosím.

Nikdo není tak beznadějně zotročený, jako ti, kteří se domnívají, že jsou svobodní.
- Johann Wolfgang Goethe -

Můj nick neslouží k urážení členu fóra ale ke krytí mé identity.

Old Post 12-07-2011 v 11:32 AM
Kokoti hlavy? je offline   Profil uživatele Kokoti hlavy?   Find more posts by Kokoti hlavy?   Foto galerie člena Kokoti hlavy?   Click here to Send Kokoti hlavy? a Private Message   Add Kokoti hlavy? to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dante Aligi
Nový Člen

Karma uživatele Dante Aligi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 130

Zdravím, mám pár kytiček venku na zahradě v květináčích, zatím žádná extra péče ze začátku. Po asi třech týdnech se mi na listech začaly objevovat takový 'cestičky', skoro jako po nějákých červech, nebo nějakých malých kurvách.
Docela rád bych měl zdravý kytky, tak mi prosím poraďte co s tím a co to vůbec je za hnus.
Tady jsou fotky

Old Post 13-07-2011 v 13:23 PM
Dante Aligi je offline   Profil uživatele Dante Aligi   Find more posts by Dante Aligi   Foto galerie člena Dante Aligi   Click here to Send Dante Aligi a Private Message   Add Dante Aligi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mystery
Mysterious Grower

Karma uživatele Mystery - 93% PěstitelskáKarma uživatele Mystery - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 131

citace:
Původní příspěvek od Dante Aligi
Zdravím, mám pár kytiček venku na zahradě v květináčích, zatím žádná extra péče ze začátku. Po asi třech týdnech se mi na listech začaly objevovat takový 'cestičky', skoro jako po nějákých červech, nebo nějakých malých kurvách.
Docela rád bych měl zdravý kytky, tak mi prosím poraďte co s tím a co to vůbec je za hnus.
Tady jsou fotky


http://grower.cz/pestovani/navody/s...-nemoci/10.html

Najdi si Bekyně ... podle mě je to ono :-)

Old Post 13-07-2011 v 17:42 PM
Mystery je offline   Profil uživatele Mystery   Find more posts by Mystery   Foto galerie člena Mystery   Click here to Send Mystery a Private Message   Add Mystery to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mystery! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniper18
Stálý Člen

Karma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% PěstitelskáKarma uživatele Sniper18 - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 132

citace:
Původní příspěvek od vylefi


Myslíš, že to má až tak velký vliv? Někde jsem četl, že má mít PH 7. Substrát má PH 5.5 - 6.5
Voda PH 7-8
To by jí tak velký problém dělat nemělo ne? Dnes jsem přesazoval a začal zalévat odstátou dešťovkou (podle lakmusových papírků PH 6)- radši
Asi jsem vyřešil, co je problém.... Substrát, který jsem na prcky použil, měl v sobě kristalon na 6 týdnů (nevšiml jsem si toho). Že bych je nechtěně přehnojil?



Su to obidve veci dokopy, je to prehnojene a zle ph. Odporucam preliat kazdy jeden kvetinac par litrami cistej vody s upravenym ph na 5,8 a za dva tri dni mas po probleme. Pod par litrami myslim kludne aj 10 nasobok objemu kvetinaca. Ph prostredia tym upravis na pozadovanu hodnotu a odplavis aj prebytocne hnojivo.
Ak nemozes upravit vodu, tak to aspon prelej tou dazdovou, to by malo tiez pomoct.

IN

1st In - 250W - soil - Orange bud, White Russian
2nd In - 400W - soil - AK47, White Widow, Sensi star, Shiva skunk

OUT

2011 - Durban Poison, Passion#1, Easy Sativa, Outdoor Grapefruit, ...

Old Post 13-07-2011 v 23:43 PM
Sniper18 je offline   Profil uživatele Sniper18   Find more posts by Sniper18   Foto galerie člena Sniper18   Click here to Send Sniper18 a Private Message   Add Sniper18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 133

Zdar,
Kokotí hlavičky, list je takhle zbarvený kvůli špatnému PH a s tim jsou spojene i problemy se vstrebavani zivin. Nekrop na ty kytky, kvuli tomu tam mas tu plisen, protoze to kropis asi porad vodou, nebo ti malo cirkuluje vzduch v pestirne, na tu plisen kup Kuprikol50, trochu si nasyp do kelimku, vodu, stetecek a hezky s tim potri postizene misto, treba 3x, jestli ses na rustu, klidne strikni celou kytku. Jinak ne, taky je to chemka.

Trasnenky a svilusky zlikviduje bezstarostne pripravek Talstar, vsechno zive co nema byt na kytce, je to chemie, tak pozor pri manipulaci. A nestrikat samozrejmne na kvetu. Dobre je kytky dobre sledovat, nejlepe na rustu a pokud se ti neco nezda, tak je striknes tim Talstarem jako prevenci. Pokud uz je nekdo na kvetu, nebo nechce pouzivat chemii, lze obstarat drave roztoce, ktere pouzivaji na vinicich jako prevenci proti rozsireni svilusek, trasnenek a jine haveti, uplne je neznici, ale udrzuji jejich populaci na takovem mnozstvi, ze rostline neublizi. Myslim, ze to bylo nekde tady www.biocont.cz. Nevim vsak, zda se daji sehnat i ted.
Jinak veskere zmeny barvy, obecne vzhledu jsou zpusobene prave spatnym PH- spatnym prijmem zivin a nekterych prvku, nebo zasolenim hnojivy- take spatny prijem. PH a EC metry se daji sehnat nove uz od 500Kc, urcite digitalni.

Old Post 14-07-2011 v 17:49 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 134



Zdravím,mám problém s tečkami na listech,myslím si že je to vysoké ph,ale nejsem si jistý,dělá mi to jen jedna kytka a to Durban Poiso..Jinak pěstuji v kýblech.A ještě jedna věc,na jedné(Himalaya Gold)se mi zase všelijak kroutí listy,a vůbec mě nenapadá čím to je. Předem díky za odpovědi.

Old Post 14-07-2011 v 20:33 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 135


Tady ještě to kroucení

Old Post 14-07-2011 v 20:36 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 136

te prve dve fotky vypadaju spalene od hnojiva skus preplachnut ta posledna fotka neni to mutacia zo soku? lebo ostatne listy vypadaju v pohode

highly high

Old Post 16-07-2011 v 09:44 AM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 137

ondro SK-No s tím spálením od hnojiv nevím nevím,protože to začalo dělat hned jak jsem to přesadil a ani jsem to nehnojil,a navíc jen jedna kytka,takže fakt nevím. No a k té mutaci,kamarádovi to dělalo taky,a má úplně ta samá semínka,ale je to možné,zase na druhou stranu že by mě zajímalo jaký šok dostala.

Old Post 16-07-2011 v 10:47 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 138

no dělá to tak deset až dvacet procent listů ze všech,to kroucení

Old Post 16-07-2011 v 10:48 AM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ondro SK
Stálý Člen

Karma uživatele ondro SK - 60% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 139

aladin tak ak si ju nehnojil tak mozno ze ma niečoho nedostatok skus pohnojit polovičnou davkov bude to tym no a stymy listami neobziera to niečo alebo je to porucha genetiky a to sa ti krutia aj na novovyrastenych listoch

highly high

Old Post 16-07-2011 v 12:19 PM
ondro SK je offline   Profil uživatele ondro SK   Find more posts by ondro SK   Foto galerie člena ondro SK   Click here to Send ondro SK a Private Message   Add ondro SK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 140

Právě to začala dělat když jsem ji nehnojil,a když jsem ji pohnojil tak se nic nezměnilo,tak nevím,včera jsem zkoušel zalít vodou s upraveným ph citronkou asi něco kolem 5,8 až 6,takže uvidím,a to kroucení,no teď už to ani moc nedělá,ale i tak by mě zajímalo co to je,nic mi ji neožírá,prostě se kroutí.

Old Post 16-07-2011 v 12:39 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 141

To první foto vypadá opravdu na přehnojení a to druhý na rozhozený PH, ale v téhle problematice se moc neorientuju, tak to ber s rezervou

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 16-07-2011 v 13:13 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 142

No jako nevyvracím to,ale obě fota jsou z jedné kytky,a ta druhá fotka,je list v pozdějším stádiu zasažení. Já jsem spíš pro to rozhozené ph,ale taky se v tomhle směru nějak moc nevyznám. Nebýt podělaných čorek,tak to mám v zemi a takové věci neřeším,ale co nadělám.

Old Post 16-07-2011 v 13:28 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aladin
Stálý Člen

Karma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% PěstitelskáKarma uživatele Aladin - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 468  

Příspěvek č. 143

gremlin101-díval jsem se na tvou střešní pláň,a docela jsem čuměl,čím to hnojíš že ti to tak rychle roste i v menších květináčích? A nedělá ti to takové věci jako mě,já s tím mám problémy už druhý rok. asi upravuješ ph že? Já jsem se tím nikdy nějak nesral,ale asi začnu. Mám tu totiž hodně zásaditou vodu možná snad i víc než 7,ale mám jen PH roztok takže to není moc přesné.

Old Post 16-07-2011 v 13:32 PM
Aladin je offline   Profil uživatele Aladin   Find more posts by Aladin   Foto galerie člena Aladin   Click here to Send Aladin a Private Message   Add Aladin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 144

Právě fleky co máš na prvním fotu se u mě vyskytly taky a bylo to z přehnojení.. ubral jsem dávky a zmizelo to.. Hnojil jsem akorát fish mixem, ale ten došel a teď hnojím hobby hnojivem na pokojový rostliny a slouží to stejně dobře.. Ph neměřím, ale je pravda že mi už 2kytky odešly, díky PH, jelikož jsem to neměl jak mněřit...ale to byly slabší kousky.. Snad ti poradí ještě někdo, kdo tomu opravdu rozumí ;-).

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 16-07-2011 v 13:50 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8603220 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív