Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Pamatujete si na svoje první zhulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
gabba
Stálý Člen

Karma uživatele gabba - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 129

no tak to sem asi nejmladsi prvniho jointa ve 12 .. nic moc tak sem toho na asi dva mesice nechla a pak se to enorme rozjelo kdyz sme dostali pitel (nakupni taska od plusu) narvanej listim ale ten typek co nam to daval nevedel ze tam dal i dost palicek takze ctvrtka tasky byli palicky .. to sme hulili skoro rok .. mezi tim sme ruzne pestovali a sklizeli a ted hulim jenom se straou a nebo s kamosema v kapele .. nebo proste kdyz je na to vhodna doba ale ne sam na to ja nejsem

koukněte se na mé stránky -

http://www.akwa.wz.cz

Old Post 15-10-2004 v 17:32 PM
gabba je offline   Profil uživatele gabba   Find more posts by gabba   Foto galerie člena gabba   Click here to Send gabba a Private Message   Add gabba to your buddy list     Navštiv homepage uživatele gabba! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scot
Nový Člen

Karma uživatele Scot - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 130

ja zacal v 21.. asi za 14 budu mit za sebou rok... prestal sem pit alkohol... a dost pohoda.... kdyz neni naka vetsi akce (narozky, chata, prazdniny) tak si zapalim jednou do tejdne a na pohodu

... Jak tank nas prejel Jack Herrer ...

Old Post 15-10-2004 v 21:14 PM
Scot je offline   Profil uživatele Scot   Find more posts by Scot   Foto galerie člena Scot   Click here to Send Scot a Private Message   Add Scot to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scot! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 131

v13 mam 18 som dost vymlety ale co uz

Old Post 16-10-2004 v 16:21 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
scruffy.
Nový Člen

Karma uživatele scruffy. - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 2  

Pohodička poprvý??? Příspěvek č. 132

prvního v 15ti, pravidelně od 18ti a je mi 23...zatím sem v poho

zdarec:

Old Post 16-10-2004 v 20:52 PM
scruffy. je offline   Profil uživatele scruffy.   Find more posts by scruffy.   Foto galerie člena scruffy.   Click here to Send scruffy. a Private Message   Add scruffy. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
W3m3n0
Stálý Člen

Karma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% PěstitelskáKarma uživatele W3m3n0 - 15% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 133

1st v 15ti alle to pravy huleni zacalo v 17

"Je lépe litovat, že jsme něco zažili, než litovat, že jsme nezažili." - Boccaccio
"Kořenem všeho zla je nedostatek poznání." - Buddha


W3m3n0’s indoor
W3m3n0’s chilli #1
W3m3n0’s chilli #2
W3m3n0’s svitici lednicka

Old Post 16-10-2004 v 20:58 PM
W3m3n0 je offline   Profil uživatele W3m3n0   Find more posts by W3m3n0   Foto galerie člena W3m3n0   Click here to Send W3m3n0 a Private Message   Add W3m3n0 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seeder
Stálý Člen

Karma uživatele Seeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Jun 2001
Příspěvků: 64 

Příspěvek č. 134

taky prispeju rad svou troskou do mlyna:
1. kontakty kolem 15. roku zivota

vlastne intenzivne jsem kouril jen poskliznove obdobi 16. a 17. roku
a skoncil jsem par mesicu po narozeninach 18., to uz jsem ale hulil hodne nepravidelne a obcasmo

ted je mi 19 a uz to bude rok, co nehulim;

Old Post 17-10-2004 v 01:35 AM
Seeder je offline   Profil uživatele Seeder   Find more posts by Seeder   Foto galerie člena Seeder   Click here to Send Seeder a Private Message   Add Seeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hena
Stálý Člen

Karma uživatele hena - 24% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 135

Dyž mi bylo 16 (jó to byly časy), jinak dyž je chuť a čas.

Old Post 17-10-2004 v 09:03 AM
hena je offline   Profil uživatele hena   Find more posts by hena   Foto galerie člena hena   Click here to Send hena a Private Message   Add hena to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joža...
Stálý Člen

Karma uživatele Joža... - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 136

Tak já sem měl prvního špéčka v 14. Jinak hulim jen svoje napěstované NEKUPUJU hulim skoro denně a přežívam v pohodě sice mám problém se slabší polovičkou ale co už no? Jinak znám týpky kteří začaly hulit ve 12 a někteří ještě dřív já nevim ale mě příde že sů to blbci sice sem nezačal taky nejpozdějc ale o něco jo nikdy sem snima nehulil ani se nehodlám jinak hulim nejradši sám.

Old Post 17-10-2004 v 17:46 PM
Joža... je offline   Profil uživatele Joža...   Find more posts by Joža...   Foto galerie člena Joža...   Click here to Send Joža... a Private Message   Add Joža... to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
white shark
Nový Člen

Karma uživatele white shark - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 137

Já začal ve 14 a ze začatku mi s toho bylo dost blbě...tak sem toho na pár měsíců nechal--pak už to bylo v poho...je mi 22 a myslim že to na mě žádný následky nezanechává ,.....good luck !!

Old Post 17-10-2004 v 18:14 PM
white shark je offline   Profil uživatele white shark   Find more posts by white shark   Foto galerie člena white shark   Click here to Send white shark a Private Message   Add white shark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

offtopic Příspěvek č. 138

to je zajmavy jak nekdo huli nejradsi sam a nekdo sam nikdy ja hulim sam fakt malo kdy ale kazdopadne je to taky zajmavy ..jinak prvniho jointa? ..v 15ti je mi 19

Neberte drogy žerte bobule!

Old Post 17-10-2004 v 18:20 PM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
intruder.stk
Stálý Člen

Karma uživatele intruder.stk - 61% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 139

ve 13 a je mi 21 a už cítím že bych to měl omezit ale kurva nejde to!

co se děje?

Old Post 18-10-2004 v 20:16 PM
intruder.stk je offline   Profil uživatele intruder.stk   Find more posts by intruder.stk   Foto galerie člena intruder.stk   Click here to Send intruder.stk a Private Message   Add intruder.stk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fefl
Stálý Člen

Karma uživatele fefl - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 140

tohle témo tu bylo ne?-http://grower.cz/forum/showthread.php?forumid=12

Ministerstvo zahrádkářství varuje: použití lamp na jakékoliv rostliny je padělání slunce a můžete za něj dostat až 6 let!


100W Hydro-polosuk-feferonky a papriky CO2 levnejc


Old Post 18-10-2004 v 21:25 PM
fefl je offline   Profil uživatele fefl   Find more posts by fefl   Foto galerie člena fefl   Click here to Send fefl a Private Message   Add fefl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny_G
Nový Člen

Karma uživatele Johny_G - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 141

nevadi
Tak ja zacal v 16, pravidelne az v 18 a sem za to rad. ))

Old Post 19-10-2004 v 09:00 AM
Johny_G je offline   Profil uživatele Johny_G   Find more posts by Johny_G   Foto galerie člena Johny_G   Click here to Send Johny_G a Private Message   Add Johny_G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ehmm
Nový Člen

Karma uživatele Ehmm - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 142

asi f 15. a zatim myslim ze sem f poho)

kdo huly_ten umi

Old Post 19-10-2004 v 11:28 AM
Ehmm je offline   Profil uživatele Ehmm   Find more posts by Ehmm   Foto galerie člena Ehmm   Click here to Send Ehmm a Private Message   Add Ehmm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GrandmammGANJA
Stálý Člen

Karma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% PěstitelskáKarma uživatele GrandmammGANJA - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 197  

Příspěvek č. 143

NA 15.narodeniny.Je to presne rok a co sa tyka mojej osobnosti a tela ? ZIT ZIJEM,TAHAT DYM VLADZEM takze s toho vypliva ze som OK.

Marihuana nevyčlenuje človeka zo spoločnosti,ona mu iba otvori oči a zmení pohlad na svet !

Old Post 19-10-2004 v 18:22 PM
GrandmammGANJA je offline   Profil uživatele GrandmammGANJA   Find more posts by GrandmammGANJA   Foto galerie člena GrandmammGANJA   Click here to Send GrandmammGANJA a Private Message   Add GrandmammGANJA to your buddy list     Navštiv homepage uživatele GrandmammGANJA! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
twes
Nový Člen

Karma uživatele twes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 3  

Obecné Příspěvek č. 144

Ja som prvy krat pušil v siedmych rokoch, ale len niake dva roky hulim dost často a určite to nelutujem

Old Post 08-11-2004 v 13:27 PM
twes je offline   Profil uživatele twes   Find more posts by twes   Foto galerie člena twes   Click here to Send twes a Private Message   Add twes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4234980 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív