Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Předávkování THC následky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
Autor
Téma 
Metalista42
Nový Člen

Karma uživatele Metalista42 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 3  

Dotaz Příspěvek č. 129

citace:
Původní příspěvek od kaktusx

No mne také blbé stavy trvali den po hulení no čim som fajčil častejšie tym viac sa to predlžovalo...potom daj vedieť ako si dopadol

PEACEandLOVE

No uz to ustupilo.. este to trocha citim ale uz minimalne...

Zaujimalo by ma ci by sa takymto stavom dalo predist??

Old Post 22-11-2008 v 20:42 PM
Metalista42 je offline   Profil uživatele Metalista42   Find more posts by Metalista42   Foto galerie člena Metalista42   Click here to Send Metalista42 a Private Message   Add Metalista42 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shadowsong
Nový Člen

Karma uživatele shadowsong - 30% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 130

já sem mnel Xtreme stav když sem hulil asi po druhe v živote.na skalce mi dal kámoš na cestu nějakej pytel ať ho zčačim na dobrou noc tak sem si to narval do fajfky - za 2 minuty sem spálil všechno (asi 0,5g) a uplne sem lítal v komatu,přišlo mi že mi každý oko kouká jinam ,hejbali se mi všude stíny schíza jak prase

Old Post 22-11-2008 v 23:42 PM
shadowsong je offline   Profil uživatele shadowsong   Find more posts by shadowsong   Foto galerie člena shadowsong   Click here to Send shadowsong a Private Message   Add shadowsong to your buddy list     Navštiv homepage uživatele shadowsong! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 131

Ja neviem, ja som húlil K2, bielu vdovu, jednu poriadnu šupu z Viedne čo tu niekedy frčala, poriadne lampy, hydrá, fajčil som nenormálne množstvá, ale nikdy som nemal horší stav ako taký, že ma škrabalo hrdlo... Zjedol som dva koláče o veľkosti dlane do ktorých napratali dosť trávičky a dosť silnej trávičky, ale proste bol som iba spečený jak kráva. A podľa toho čo tu čítam, tak nikdy nechcem sa PREhúliť

Old Post 23-11-2008 v 10:41 AM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Obecné konopné jídlo - následky Příspěvek č. 132

ahoj growers , .....

doufam že sem to semka zařadil správně ..

to že je nemožné se překouřit k smrti to už dávno vim ale četl jsem že kdyz udelate neakou pochutinu z konopi a dáte s i toho moc tak můžeže upadnout do bezvedomi a to od 12-48 hodin ???? co kdyz spadnu na zem a budu tam lezet 40 hodin ?? je to možné? co by jse stalo?

předem díky za odpovedi

Old Post 21-03-2010 v 18:56 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 133

No, mohol by si prechladnúť
Ale teraz vážne...myslím že s rozumným dávkovaním sa ti nič také nestane. Jeden môj známy vypil 4x viac mlieka ako bola odporučaná dávka (ktorá dávala väčšine ľuďom dosť zabrať) a akurát sa pozvracial a ráno sa zobudil ešte trochu prihulený. Ak to ale naozaj preženieš, myslím že sa kľudne môže stať že odpadneš tak, ako keď dostaneš klasický flash pri hulení. V tomto extréme je dobré ak si pochutiny neužívaš sám ale s kamarátmi, ktorí by ti v takom prípade pomohli, pri najhoršom zavolali sanitku. Aj tak si však myslím že najnebezpečnejšie pri tom by bola rozbitá hlava a s tým súvisiace problémy...pokiaľ samozrejme nemáš problémy so srdcom a pod. - tu už je tých možných nepríjemnosti viac.

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 21-03-2010 v 19:22 PM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 134

s tim bezvedomim no nevim, jednou jsem z mlika nemoch chodit, kdyz jsem se zvednul - mzitky pred ocima, toceni hlavy. presne to co se stava pred bezvedomim ale lehl jsem si a pohodka vse ustalo a ja se jen prospal. lepsi pit mliko pomalu nekdy se to muze zmordit

Old Post 21-03-2010 v 19:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flop
Stálý Člen

Karma uživatele Flop - 71% PěstitelskáKarma uživatele Flop - 71% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 135

No.. mohlo by to jít. asi poprvy co sem měl strach ze stavu tak bylo po sušenkách. Nezvracel jsem ale měl jsem šílený závratě/ pocit že stále padám + částečná ztáta vidění. Trvalo to asi 3 hodiny ale teda dost nepříjemný. Na druhou stranu jsem si to zpusobil sam svoji blbosti. (neodhadnuti spravne davky )

CFL 125W poprvé, 2X Skunk Passion - sklizeno

Old Post 21-03-2010 v 19:58 PM
Flop je offline   Profil uživatele Flop   Find more posts by Flop   Foto galerie člena Flop   Click here to Send Flop a Private Message   Add Flop to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 136

...jedina rada je , nežer to sám !! vzdycky s nekym co je zkusenejsi a v krizi zachová chladnou hlavu , cau

Old Post 21-03-2010 v 20:03 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

taky hlasim prezrani se asi 4 roky zpatky jsem snedl 3 bramboraky (pulka byla uz celkem zahul) a olej z panvicky jsem jeste nechal nacucat do chleba a ten jsem si dal jako druhej chod. Prvne jsem myslel, ze umru ... poslouchal jsem nejake radio a najednou jsem hudbu prestal slyset, ale zacal jsem ji videt jako sled barevnejch ctverecku ... hrozne jsem se bal toho, ze jestli prestane hrat, tak vsechno skonci, prestanu vnimat ten signal, ktery memu telu rika, jak ma fungovat... v tomhle strachu jsem usnul .. podle vseho jsem spal asi 10 hodin v kuse .. vstal jsem, dal si branika a brko a rikal si, ze priste s davkovanim bacha

Old Post 21-03-2010 v 20:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 138

Jo, a nejdriv se najez dosyta normalnim jidlem, a pak si tu dobrotu dej jen kousek, nebo lok, a cekej, pak si pridej, je to hrozne zradny a prakticky pokazdy sem myslel, ze sou to moje posledni okamziky. Strasny stavy, srdce mlati, peklo pekel. Nejlepsi, kdyz se delali bramboraky, tak to kazdej zral i na hlad a to byly masakry, nebo mliko, jak smakovalo, vic jak dcl bych si nedal.

Old Post 21-03-2010 v 20:08 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
konopnak
Stálý Člen

Karma uživatele konopnak - 63% PěstitelskáKarma uživatele konopnak - 63% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 78  

Příspěvek č. 139

Pamatuju si jak bylo v novinách a tv že partička mladíků oslavila narozeniny dortem s konopnym máslem a odvážela je sanitka..Nechci to hledat

Matky Ganesh Mandala seeds
Kinder surprise cloner
myfreeyoga.com

Old Post 21-03-2010 v 20:14 PM
konopnak je offline   Profil uživatele konopnak   Find more posts by konopnak   Foto galerie člena konopnak   Click here to Send konopnak a Private Message   Add konopnak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 140

díky ..... má ješte nekdo něaký zážitky s jidlem ??

Old Post 21-03-2010 v 20:30 PM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Traze
Nový Člen

Karma uživatele Traze - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 141

No my jednou vyvarili vrchovaty hrnec zbytku v 1l mleka. Zbyly z toho 2dcl nechutne zeleneho, temer nepozivatelneho hnusu. Skoro mi to pripominalo primalex nebo tak neco. Tak jsme si to ve dvou rozdelili a pak se dely divy. Ja jsem byl dost oslabeny po mononukleoze a tohle bylo vlastne me prvni "zkoureni" po pul roce. Uz nikdy bych to nechtel zazit Nejdriv to byla blazena zkourenost a euforicke vysmate stavy, jak je dobre zname. Ale porad se to stupnovalo a stupnovalo. To uz jsem zacal byt vydeseny z optickych vjemu. Hlava mi trestila, srdce tlouklo neuveritelne rychle. Obraz jsem videl jako miliony castic ruzne se prolinajicich a pak uz me prepadly stavy uzkosti. 4 hodiny jsem jak krypl klecel v bahne. Nemohl jsem hybat rukama ani nohama. Nemohl jsem mluvit. Kamos na me promluvil a ja odvetil jenom huhlanim z poblite drzky. Zdalo se mi to strasne nekonecne. Vubec mi nepomohlo vyvrhnuti obsahu zaludku (jelikoz to bylo tak 1,5 hodiny po poziti). Neustale jsem padal na hubu do travy a proste jsem byl totalne bezvladny. Jakoby v "polovicnim" bezvedomi. Hodne mi vadilo jakekoliv svetlo. Skoro nic jsem nevidel. Zvuky jsem slysel ztlumene a jakoby ozvenu. No a po 4 hodinach jsem konecne s pomoci kamose dokazal vstat a dobelhat se do postele. A rano (asi po 10ti hodinach) mi bylo kupodivu docela skvele.

Jinak mam s mlikem a pochutinami z konopi vyrobenych jen dobre zkusenosti Takze pozor na davkovani, kdyz je organismus oslabeny. Kdybych tam byl sam tak nevim jak to ustojim, asi bych jentak usnul ve vlastnich blitkach a rano se probudil podchlazeny.

A jak rikal Celler, nikdy to nepozivej nalacno. Kdyz si das pozor a nebudes delat mliko, nebo neco podobneho ze 100g vrcholovek, tak se nemas ceho bat.

Old Post 21-03-2010 v 20:32 PM
Traze je offline   Profil uživatele Traze   Find more posts by Traze   Foto galerie člena Traze   Click here to Send Traze a Private Message   Add Traze to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Traze! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Palec dolů taky pár odstrašujících příběhů Příspěvek č. 142

tady: http://grower.cz/forum/showthread.p...%2Bpredavkovani

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 21-03-2010 v 20:57 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Knigh Rider
Nový Člen

Karma uživatele Knigh Rider - 16% PěstitelskáKarma uživatele Knigh Rider - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 143

No ja jsem si dal mliko a jel jsem se projet na kole, nejdrive to bylo v pohode, ale pak to nabehlo a ja si vubec nepamatuju kde jsem jezdil a na tachometru jsem mel najeto 50 km, byl jsem uplne vyrizeny :-)

Fly as high as you can dream

Old Post 21-03-2010 v 23:26 PM
Knigh Rider je offline   Profil uživatele Knigh Rider   Find more posts by Knigh Rider   Foto galerie člena Knigh Rider   Click here to Send Knigh Rider a Private Message   Add Knigh Rider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dexda
Stálý Člen

Karma uživatele dexda - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 144

Léta dělám tinkturu z konopí, namočením a vylouhováním ve vodce. Po slití jsem jednou tak koukal jak pěknej materiál to zbyl... a vodka v něm... Tak jsem to dal do kastrůlku, zalil mlékem a nechal přejít varem. Pro sichr jsem si dal jen jednoho nepříliš velkýho loka, bylo to hnusný a fakt silný. Druhej den, když jsem už zase byl v normálu, jsem všechno vylil a zahodil
Jak čtu vaše zážitky, tak jsem dopadl ještě dobře!

Proč? A proč ne?

Old Post 22-03-2010 v 08:15 AM
dexda je offline   Profil uživatele dexda   Find more posts by dexda   Foto galerie člena dexda   Click here to Send dexda a Private Message   Add dexda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1825260 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív