Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Unava po trávě...A jak na ni...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
enesir
Stálý Člen

Karma uživatele enesir - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 129

fičáááááááááááááááááák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Old Post 06-12-2005 v 18:49 PM
enesir je offline   Profil uživatele enesir   Find more posts by enesir   Foto galerie člena enesir   Click here to Send enesir a Private Message   Add enesir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Děkujivřele
Stálý Člen

Karma uživatele Děkujivřele - 56% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 130

Jahudka!.....takže muj názor: řeknu ti to asi takhle, po nějáký "venkovní ganje" sem snad nikdy utahanej nebyl, spíš vychechtanej......prostě moje rady zní: pokud je to nějákej skunk a už ten model znáš, tak si musíš hold vychytat kolik toho ubalit aby tě to tolik nevytuhávalo.....a pokud se prostě zhulíš a chtěl bys nejradši jít spát, tak mě pomáhá: nějáký vzrůšo (prostě zvednout hladinu adrenalinu) stačí něco malýho, třeba jít do obchodu a ukrást sušenku nebo tak něco, sám asi nejlíp víš co je pro tebe adrenalin....mno a nebo vychlastej 2 semtexy a uvidíš, mě to už několikrát pomohlo........alespoň to ZKUS pořešit jak píšu.....měj se fajné, peace

Old Post 17-12-2005 v 19:57 PM
Děkujivřele je offline   Profil uživatele Děkujivřele   Find more posts by Děkujivřele   Foto galerie člena Děkujivřele   Click here to Send Děkujivřele a Private Message   Add Děkujivřele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elementalista
Stálý Člen

Karma uživatele Elementalista - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 131

Zahraj si treba fotbalek (stolni). To mi prijde lepsi, nez krast susenky...

Old Post 18-12-2005 v 00:21 AM
Elementalista je offline   Profil uživatele Elementalista   Find more posts by Elementalista   Foto galerie člena Elementalista   Click here to Send Elementalista a Private Message   Add Elementalista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
apfel
Stálý Člen

Karma uživatele apfel - 100% PěstitelskáKarma uživatele apfel - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 110  

Příspěvek č. 132

Si myslim,že každej model bude dělat jiný stavy. Co sem hulil směsici všeho,tak sem vytuhával docela často. Od tý doby,co mám vlastní Pwp,tak sem nevytuh ani jednou..naopak..

Old Post 18-12-2005 v 00:41 AM
apfel je offline   Profil uživatele apfel   Find more posts by apfel   Foto galerie člena apfel   Click here to Send apfel a Private Message   Add apfel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vseved
Stálý Člen

Karma uživatele Vseved - 33% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 133

Já přebíjím únavu nějakým iontovým nápojem a je o zábavu postarané

Jsi kritik , který říká jak by to udělal , kdyby to sám uměl. By Čapek


Naposledy upravil Vseved 18-12-2005 v 18:36 PM

Old Post 18-12-2005 v 18:17 PM
Vseved je offline   Profil uživatele Vseved   Find more posts by Vseved   Foto galerie člena Vseved   Click here to Send Vseved a Private Message   Add Vseved to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
enesir
Stálý Člen

Karma uživatele enesir - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 134

teď sem si dal o výkendu pár prdů a zapil sem to Shlehou...tak se to jmenuje a lítal sem jak raketa.....fakt Fičččáááááááák.

Old Post 18-12-2005 v 18:19 PM
enesir je offline   Profil uživatele enesir   Find more posts by enesir   Foto galerie člena enesir   Click here to Send enesir a Private Message   Add enesir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 135

No když jsi unavenej tak už nehulit Jinak to řeším kafem, postaví tě na nohy, ale jinak se proti tomu bojovat moc nedá, prostě to k tomu tak nějak patří.

Old Post 18-12-2005 v 22:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UrbaN
Stálý Člen

Karma uživatele UrbaN - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 136

jj,to znám..vzdycky sem strasne unavenej,ale nastesti sem prisel jak na to..jednou jsem takhle hulil,no a už to dojíždělo a já skoro usínal u kompu,tak jsem si šel na chvíli lehnout..newím jak dlouho jsem mohl ležet,ale maximálně tak 15 až 30 minut,no a pak jsem vstal sedl ke kompu a jako kdybch předtím nehulil..prostě super nálada..takže nejlepší je to nepotlačovat,ale třeba si jen na chvíli zdřímnout..

...... ______________
_-´ King Of The Bong`-_
...\ ___4_E_V_E_R___ /

Old Post 26-12-2005 v 12:31 PM
UrbaN je offline   Profil uživatele UrbaN   Find more posts by UrbaN   Foto galerie člena UrbaN   Click here to Send UrbaN a Private Message   Add UrbaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ges
Stálý Člen

Karma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% PěstitelskáKarma uživatele ges - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 213  

Příspěvek č. 137

No me proti unave pomuze kdyz snim cerstve ovoce, nejvice asi jabka nebo banany

Old Post 29-12-2005 v 15:41 PM
ges je offline   Profil uživatele ges   Find more posts by ges   Foto galerie člena ges   Click here to Send ges a Private Message   Add ges to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghettochild1
Stálý Člen

Karma uživatele Ghettochild1 - 24% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 93  

Palec nahoru Příspěvek č. 138

Kvalitni model rovná se Speed ne unava!

Plus Red Bull a je to Efekt jako .....jako přijemnej Stav ...někdy

Old Post 31-12-2005 v 09:49 AM
Ghettochild1 je offline   Profil uživatele Ghettochild1   Find more posts by Ghettochild1   Foto galerie člena Ghettochild1   Click here to Send Ghettochild1 a Private Message   Add Ghettochild1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kapslik
Nový Člen

Karma uživatele kapslik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 19  

Příspěvek č. 139

Na únavu pomaha jedine niečo robiť, tým myslím fyzickú prácu, ale takú aby ťa nenudila.Ono to za chvíľu prejde a keď si potom dáš práska si ako znovuzrodený.

Old Post 07-01-2006 v 12:37 PM
kapslik je offline   Profil uživatele kapslik   Find more posts by kapslik   Foto galerie člena kapslik   Click here to Send kapslik a Private Message   Add kapslik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 140

ono je i dobré mozek nějak zaměstnávat, pokud se odpálím a nic nedělám tak pak padnu... ale stačí vyvíjet jednoduchou činnost než zkouřenost odezní a únava skoro žádná, jenom takový ten příjemný dojezd

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Naposledy upravil FlickerBird 01-06-2006 v 13:47 PM

Old Post 07-01-2006 v 22:09 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 141

ale občas se únava hodí, není nad to po perném dni se sežahnout jak to hovado a pak vytuhnout... ráno se probudím jako nový člověk krásně vyspanej a i když třeba musím vstávat dřív tak nejsem rozlámaný jako každé všední ráno

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 09-01-2006 v 21:05 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Time4Tea
Stálý Člen

Karma uživatele Time4Tea - 6% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 89  

Nápad Tea rulez... Příspěvek č. 142

Mě zas hodně pomáhá čaj, ikdyž ten tu únavu spíš oddaluje.
Káva na mě neúčinkuje moc dlouhodobě a ještě dost odvodňuje, co ž nejni dobrý.

It's time for some tea! Make tea not war!
Tak pravil pan Časnačaj.

Old Post 21-01-2006 v 16:00 PM
Time4Tea je offline   Profil uživatele Time4Tea   Find more posts by Time4Tea   Foto galerie člena Time4Tea   Click here to Send Time4Tea a Private Message   Add Time4Tea to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venkovan
Nový Člen

Karma uživatele venkovan - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 23 

Příspěvek č. 143

buď si porid vaporizer, po kterym unavenej nebudes.
nebo si z konopi neco uvar, treba maslo a pak budes tak na kasi celej den, ze budes rad kdyz usnes)) a nebo musis celej den hulit

Old Post 22-01-2006 v 19:57 PM
venkovan je offline   Profil uživatele venkovan   Find more posts by venkovan   Foto galerie člena venkovan   Click here to Send venkovan a Private Message   Add venkovan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
megaBud
Nový Člen

Karma uživatele megaBud - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 144

Mne ten speed8 nejak nefacha, dycky kdyz prijdu z nocni, tak se hned najim a pak teprve zahulim. Pak sice taky mam chute, ale to si pripravim neco na zobání, kde je hafo vody, ovo-zel. RedBulu a ostatních energetaku mam napito plno a proste na mne nejak nezabíraj, to radsi kafe a nebo UPenergy, naposledy sem pak nemohl usnout ani vecer.

Old Post 23-01-2006 v 04:30 AM
megaBud je offline   Profil uživatele megaBud   Find more posts by megaBud   Foto galerie člena megaBud   Click here to Send megaBud a Private Message   Add megaBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8570390 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív