Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ucit sa zhuleny?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
kamil
Stálý Člen

Karma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% PěstitelskáKarma uživatele kamil - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 129

všechno je možný. a učit se vypálenej je brnkačka, ovšem celý to je postavený na tom jak k učení člověk přistupuje, někdo se holt učit umí a někdo ne. A taky je rozdíl učit se půl hoďky na písemku na základce, a učit se x dní na zkoušku z biochemie na vysoký.

Twilight
Passion
White widow x early noname
Shivas Joy
GWS + Chronic
Moje šalvěj, věčná jí sláva
Out 2006 Sh, S1, MM, HI, Bog, Nl, Cd

Old Post 20-11-2008 v 15:57 PM
kamil je offline   Profil uživatele kamil   Find more posts by kamil   Foto galerie člena kamil   Click here to Send kamil a Private Message   Add kamil to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellfire
Stálý Člen

Karma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% PěstitelskáKarma uživatele hellfire - 83% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 130

kamil: jj máš pravdu, jde to. Když se člověku nechce nezkouřenýmu tak se mu většinou nebude chtít ani když se zhulí. Prostě fakt musí chtít a pak to jde tak i tak. Ale neplatí to u všech.
Já se třeba klidně zhulím na programování nebo tvorbu nějakýho projektu, ukolů atd. Ale pokud ve zkouškovým jen bichluju tak u toho na 99% nehulím. Zato se rád zkouřím večer po učení, protože když měsíc nedělám nic jinýho než, že se učím, tak sem pak z toho uplně vypatlanej a nejsem schopnej ničeho. To pak večerní procházka se špekem krásně pročistí hlavu a hodí ji do normálu. A navíc je to skvělá motivace, říct si "Teď se budu učit a pak se zhulím a na něco kouknu", to se mám pak na co těšit aspoň.

1. 70W, Bushman, Hlína, PC-CASE
2. 70W, WW & OB, Hlína, Nová skříň

Old Post 21-11-2008 v 15:11 PM
hellfire je offline   Profil uživatele hellfire   Find more posts by hellfire   Foto galerie člena hellfire   Click here to Send hellfire a Private Message   Add hellfire to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Čaras
Stálý Člen

Karma uživatele Čaras - 79% PěstitelskáKarma uživatele Čaras - 79% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 131

Ahoj
Před přjímačkama na střední jsem hulil dlouho v kuse, nebyl stres, po brku sešit. A dal jsem to. Před maturou jsem huli 1 ligu, po hašíku knížku. Matura 2,2,1,1. Řidičák to samí, splnil na 1OO%. THC zvyšuje mozkovou aktivytu, je nakaždym jak ji využije.

Old Post 10-12-2008 v 10:03 AM
Čaras je offline   Profil uživatele Čaras   Find more posts by Čaras   Foto galerie člena Čaras   Click here to Send Čaras a Private Message   Add Čaras to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fear
Stálý Člen

Karma uživatele fear - 40% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 44 

Příspěvek č. 132

No tak...ja som raz skusal...ze ci sa daco naucim spraseny.....otvoril som si knihu so zositom...vsetko som si pripravil na stole...zavaril 4 bona....a zaujimave na tom bolo to ze som uplne zabudol na to ze som sa chcel ucit......vobec som sa pri tych bludnych myslienkach...a paranoi...nedostal k uceniu potom som si na chvilu lahol.......a dalej uz ani neviem ako som zaspal..takze ..asi zly model na ucenie...moc stoned

Old Post 10-12-2008 v 20:25 PM
fear je offline   Profil uživatele fear   Find more posts by fear   Foto galerie člena fear   Click here to Send fear a Private Message   Add fear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SmallDudeZombie
Stálý Člen

Karma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% PěstitelskáKarma uživatele SmallDudeZombie - 86% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 277  

Příspěvek č. 133

Čau, vyzkoušej fialové pheno mazara, to mě vžycky donutilo si sednout a vzdělávat se, ale je možné, že účinek bude u každého jiný. Peace

2005; 1.st IN. 150w; Mazar, mendocino madness, U-Scrog ;
2008; Balcón. 1GWS ;
Ovlivnuje charakter pěstitele vysledný produkt a účinky cannabisu ? ;
2009; Hashberry, Honeybee, Purpurea ;

Legalizace.cz
Prožitek akutní intoxikace kanabis

мы в неба, в неба, в неба в небаaaa !!!

Old Post 12-12-2008 v 09:59 AM
SmallDudeZombie je offline   Profil uživatele SmallDudeZombie   Find more posts by SmallDudeZombie   Foto galerie člena SmallDudeZombie   Click here to Send SmallDudeZombie a Private Message   Add SmallDudeZombie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sandman
Stálý Člen

Karma uživatele Sandman - 100% PěstitelskáKarma uživatele Sandman - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 134

Vetsinou mam stavy jako ostatni ze se mi ucit nechce.. Ale jednou jsem se byl naprosto zkourenz a musel jsem se ucit na zkousku tak jsem vytahl dejepis a byl to mazec.. Zezacatku to byla nuda.. A pak mi pripadalo ze jsem v tom ucivu.. Uplne zive jsem videl jak litam po bitevnim poli a nakopavam nacky... Pul dne jsem stravil v dejaku a ani mi to neprislo.. A naucil jsem se toho dost.. Zkusim nekdy zase

Sandman

Old Post 12-12-2008 v 12:56 PM
Sandman je offline   Profil uživatele Sandman   Find more posts by Sandman   Foto galerie člena Sandman   Click here to Send Sandman a Private Message   Add Sandman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 135

tak to sem si nikdy nedal

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 12-12-2008 v 17:55 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 136

Jo s tim dějákem je to pohoda třeba bych se nikdy nemoh učit matiku nebo chemii ale když se tak začteš do dějin a jen si říkáš : ty krávo to neni snad ani možný že se tohle stalo , ty krávo jak to ty lidi mohli dávat já bych to nedával ...

Old Post 13-12-2008 v 15:02 PM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mixerka
Stálý Člen

Karma uživatele Mixerka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 137

Muhehe jasne ze se to neda to sem se ve skole nebo doma kolikrat pokousela .... MARNĚĚ ale slohovky se tak dobře píšou ))


Fuck off civil idiots

Old Post 13-12-2008 v 19:49 PM
Mixerka je offline   Profil uživatele Mixerka   Find more posts by Mixerka   Foto galerie člena Mixerka   Click here to Send Mixerka a Private Message   Add Mixerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-10-2007 - Pocitac a huleni - 27 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2775300 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív