Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vědí vaši rodiče že hulíte?HulÍ S VÁmi ObČas RodiČe?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11 »
Autor
Téma 
india
Nový Člen

Karma uživatele india - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 23  

maminka a tatínek Příspěvek č. 129

Ahoj, já patřim mezi tu skupinu, která má rodiče totální odpůrce lehkých drog. Takže moje řešení je tedy visine a rychle do pelíšku. Hele a jazda tak ožralá ani náhodou, ale zhulená skoro kdykoli, pokud to nejni taková rozsekávka, která by mi přerostla přes hlavu.

Old Post 28-08-2002 v 10:42 AM
india je offline   Profil uživatele india   Find more posts by india   Foto galerie člena india   Click here to Send india a Private Message   Add india to your buddy list     Navštiv homepage uživatele india! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@nkyBenk-
Nový Člen

Karma uživatele B@nkyBenk- - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 15 

Obecné Příspěvek č. 130

Vzhledem k tomu ze uz mi to opet nasli(19 let je mi) tak sem si rek ze seru na to abych porad zatloukal....Stejnak si myslim ze matka si v posledni dobe uz to nechtela jenom pripustit a vduchu to stejnak vedela,tak sem se rozhod skoncovat s tim vetsnim kecanim a rozjel sem konecne (trochu) pravdy) Rek sem ze hulim-jak matce tak fotrovi a docela me prekvapila reakce.....tata priznal ze ji taky kouril a vi jaky to je a matka ktera to v zivote nemela a mela blby keci tak sem ji setrel tim ze az si to pokouri,tak ze se s ni o tom budu bavit...myslim ze to zafungovalo--sice nerekla jo,ale poznal sem na ni ze se toho jednou dockam............Ted do me furt prudej a tak,ale da se to---rek sem ze uz nehulim kuli skole(abych je trochu uklidnil)ale mam lepsi pocit.....Nevim mozna si spousta lidi rekne ze bud nejsou normalni nabo nevim,ale zalezi na tom jak kdo......co vy jak ste na tom?????????????????????????????????

Ale nebojte prudit do vas neprestanou--to ani do me---oni proste nemuzou rict tak si to klidne kur oni budou furt vyhrozovat atd.........ale myslim ze je to jejich rodicovska povinostkterou jim nevyvracimtakze je necham at si prudej,,,,,a asi zacnu kupovat VIZINKY protoze bude asi doma cenzura oci

cau rodicove.....

Benky

Old Post 03-11-2002 v 23:18 PM
B@nkyBenk- je offline   Profil uživatele B@nkyBenk-   Find more posts by B@nkyBenk-   Foto galerie člena B@nkyBenk-   Click here to Send B@nkyBenk- a Private Message   Add B@nkyBenk- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nobody4
Stálý Člen

Karma uživatele nobody4 - 66% PěstitelskáKarma uživatele nobody4 - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 201 

no jaxe to veme Příspěvek č. 131

každopádně pravda je nejlepší. jednak si za pár let zvyknou. Navíc ty nebudeš hulit furt, protože to už na tobě poznaj. Prostě všechno zlý je k něčemu dobý.
I když to budou vědět dokonce i tolerovat prudit nikdy nepřestanou. Sice frekvence průdy se sníží, ale jednou za čas si to stejně neodpusí.
Teda pokud nejsou tim typem, že začnou hulit s tebou. N4

Stay high if u can

Old Post 04-11-2002 v 23:28 PM
nobody4 je offline   Profil uživatele nobody4   Find more posts by nobody4   Foto galerie člena nobody4   Click here to Send nobody4 a Private Message   Add nobody4 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hajavan
Stálý Člen

Karma uživatele Hajavan - 88% PěstitelskáKarma uživatele Hajavan - 88% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 132

ja to doma pestoval bez tajnosti odzacatku.vse jsem doma rekl, a v pohode, akorat tatka trochu prudil a mamka rikala ze by to klidne zkusila tak snad nekdy, von totiz bratranek taky pesti a jeho matka(moje teta) to nekdy pouziva na vareni.
ale ted nedavno docela zaprudili. mataka rika rozhodni se jestli chces hulit nebo studavat (blba otazka). a tatka: musi to jit z baraku ven nechci aby te za tohle zavreli a my z toho meli prblemy.

no a ted je to zas v pohode.

Old Post 05-11-2002 v 11:39 AM
Hajavan je offline   Profil uživatele Hajavan   Find more posts by Hajavan   Foto galerie člena Hajavan   Click here to Send Hajavan a Private Message   Add Hajavan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

Pohodička jak to teda bylo??? Příspěvek č. 133

charakteristika mých rodičů:
Matka: nezkoušela nikdy ani kouřit, ze všech drog má fóbii ,tvrdí že mám hulení jako berličku,sem tam něco svede na to, že se to stalo proto že hulím----ničím si tím život, párkrát jsem jí zkoušel dávat přednášku, moc to nedala... dal jsem jí přečíst Feťákova průvodce až za Galaxii (Fšem dopočuju fuckt sqělý čtivo ), to taky moc nedala!! jinak ví že hulím často,že pěstuju, že to suším na chatě, doma jsem měl malý kytky, před 3 roky mi to i opečovávala a pak to najednou zmizlo a po roce z ní vylezlo, že to vyhodila, protože se jí zdály velký a že by to někdo uviděl... teď už je to zas nějaký ten pátek, nelíbí se jí to pořád, ale povyk už nedělá, spíš jí to mrzí a občas to předhodí...
Otec: kdysi v mladí zkoušel kouřit,o hulení nic neví,musel jsem mu říct jak se vůbec aplikuje,co se z ní používá,proč to lidi hulí, na to se měl ptal posledně,co z toho vůbec ty lidi mají, proč ji kouří, no vysvětlete to otci! ví že pěstuji a občas kouřím, nějak se k tomu nevyjadřuje, už mo i brčko našel na půdě, prohlížel, čichal, ale že by zahulil toho se nebojím!!!

už je to asi 4 roky,co jsem jim jednou jen tak přiznal,že jsem to zkoušel,reakce hmm... myslím že byla v poho,jen taková menší obava ať neuletím dál
příští rok nadrzo ve skleníku na zahradě

ps:jó hulím se strejdou!!!

Old Post 05-11-2002 v 15:59 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 134

no hosanci, to vas teda lituju... ja sem naprosto v pohode, normalne doma pestuju a rodicove to prekvapive berou dobre... akorat muj votec vobcas prudi ze si budu pichat protoze chci mit halucinace (to potom co sem mu rek ze bysme si mohli koupit ten pravej absint s thujonem ale jinak huli cela rodina!

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 05-11-2002 v 18:22 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mariman
Stálý Člen

Karma uživatele mariman - 79% PěstitelskáKarma uživatele mariman - 79% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 94 

2drinker hulič Příspěvek č. 135

milej zlatej! ne všichni mají rodiče, co hulí a chlastaj, mě to třeba vůbec nevadí, že naši nehulí a nechodí kalit, jsem spokojenej, oni se mi do toho neserou a je to v klidu!!!

Old Post 06-11-2002 v 12:10 PM
mariman je offline   Profil uživatele mariman   Find more posts by mariman   Foto galerie člena mariman   Click here to Send mariman a Private Message   Add mariman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drinker hulič
Stálý Člen

Karma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% PěstitelskáKarma uživatele drinker hulič - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 136

marimam: bachanek, rodice vubec uz nechodej kalit, da se rict ze uz trochu dospeli a ty rodinny oslavy uz nejsou takova prdel jak bejvala (vsichni nazi v bazenu, to je sranda ), oba sou vysokoskolaci se stalym zamestnanim, no jenom aby to nevypadalo ze tady mam pankacsky pomery (i kdyz bych byl rad ), ale proste nejsou zaslepeni, a vo to de...

The ice age is coming, the sun is zooming in
Engines stop running and the weed is growing thin. -- The Clash

Prehistorie - 2002, první pokus o grow

Historie - 2005, 150W Powerplant

Současnost - 2x600W kokos, Durga Mata, Mendocino Madness

Old Post 06-11-2002 v 17:51 PM
drinker hulič je offline   Profil uživatele drinker hulič   Find more posts by drinker hulič   Foto galerie člena drinker hulič   Click here to Send drinker hulič a Private Message   Add drinker hulič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Enfant Terrible
Nový Člen

Karma uživatele Enfant Terrible - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 137

Tak koukam, ze nase rodinka je asi dosti vyjimecna...kdyz jsem byla mladsi, tak jsem se doma bala rict, ze hulim...az pak se to stejne mati dozvedela...a vypravela mi ot tom, jak za mlada hulivali a pak ze mela jeden neprijemnej zazitek, tak radsi prestala. No a jednoho dne za mnou prisla, ze by to zas rada zkusila. Od te doby mame svoje vecerni sedavanky u dymcicky a dobry muzicky.
Nejvetsi sok jsem ale zazila, kdyz se moje mati dozvedela o tom, ze jsem zkousela houbicky. Celou dobu jsem si myslela, ze houby uz na ni budou moc a ze by mi nadavala. A co se nestalo...ona je chce vyzkouset taky. Dokonce se na me div nezlobi, ze jsem jich nasbirala malo (nepocitala jsem s ni). Mate nekdo podobny zazitky se svyma rodicema?

Old Post 07-11-2002 v 12:02 PM
Enfant Terrible je offline   Profil uživatele Enfant Terrible   Find more posts by Enfant Terrible   Foto galerie člena Enfant Terrible   Click here to Send Enfant Terrible a Private Message   Add Enfant Terrible to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Enfant Terrible! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gunman
Starec grower

Karma uživatele gunman - 85% PěstitelskáKarma uživatele gunman - 85% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 364  

hruucoon Příspěvek č. 138

ja už otca nemám, ale často naňho spomínam a presne toto by som s ním chcel prežiť, trochu ti závidím :-)))
Tak nech mu je dobre tam kde to vlastne je...

Kým stúpa dym, rád stúpam s ním, až tam, kde všetko končí a začína...

gunman

opus 1, opus 2

Old Post 07-11-2002 v 20:44 PM
gunman je offline   Profil uživatele gunman   Find more posts by gunman   Foto galerie člena gunman   Click here to Send gunman a Private Message   Add gunman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@nkyBenk-
Nový Člen

Karma uživatele B@nkyBenk- - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 139

Lidicky chci vam podekovat za vase nazory a prispevkyDostal sem totiz takovej napad...Vzhedem k tomu ze sem tohle tema zalozil hned potom co sem nasim rek natvrdo ze si obcasdam,tak sem se rozhod tohle tema s vasema nazoram ji dat precist aby vedela jaky nazory na to maj i jini rodice:¨)tak se mejte a pak napisu nekdy(brzo)jak to dopadlo...Dikas moccccccc

Benky

Old Post 07-11-2002 v 21:27 PM
B@nkyBenk- je offline   Profil uživatele B@nkyBenk-   Find more posts by B@nkyBenk-   Foto galerie člena B@nkyBenk-   Click here to Send B@nkyBenk- a Private Message   Add B@nkyBenk- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@nkyBenk-
Nový Člen

Karma uživatele B@nkyBenk- - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 140

maaaaaaaaaameeeeeeeeeeeeeeeeeem

mame sorry zapomel sem napsat komu to dam precist))

Benky

Old Post 07-11-2002 v 21:31 PM
B@nkyBenk- je offline   Profil uživatele B@nkyBenk-   Find more posts by B@nkyBenk-   Foto galerie člena B@nkyBenk-   Click here to Send B@nkyBenk- a Private Message   Add B@nkyBenk- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalistor
Nový Člen

Karma uživatele kalistor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 141

Jedneho zhuleneho dna sem sa rozhodel priznat sa rodičom co robivam ve volnych chvilach.Nebili s toho zrovna nadšený.Že co na tem vidim.nekedy mam v plane upecit kolaček nech si daju a potom posuda lenže nevim či sú na to psichicky pripraveny a či bi sem to neskúr nelutoval.mohlo bi to bit zaujimavé mnet vihulených rodičú

Old Post 14-11-2002 v 12:46 PM
kalistor je offline   Profil uživatele kalistor   Find more posts by kalistor   Foto galerie člena kalistor   Click here to Send kalistor a Private Message   Add kalistor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.cowley
Nový Člen

Karma uživatele mr.cowley - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 142

hmm...
Videl jsi Pernikovou vez? tam se neco podobneho stalo, akorat to nebylo umyslne a taky to nebyla ganja ale pernik. Kazdopadne si myslim ze davat nekomu ganju kdyz o tom nevi neni moc dobry.

Old Post 14-11-2002 v 18:52 PM
mr.cowley je offline   Profil uživatele mr.cowley   Find more posts by mr.cowley   Foto galerie člena mr.cowley   Click here to Send mr.cowley a Private Message   Add mr.cowley to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

Palec nahoru vědí Příspěvek č. 143

Mám k mému obrovskému štěstí matku, která si mládí užívala v období, kdy nemít korálky na krku, či dlouhý vlasy, znamenalo vyškrtnutí ze středu tehdejší omladiny, takže si taky užila svý a to, že hulím, bere celkem sportovně, ba co víc, občas, když nemusí "prát, nebo žehlit, či věnovat se jiným domácím pracem", zahulí i se mnou.
Opravdu lituji lidi, kteří to musejí tajit, užívají si to pak sotva na 50 proc.

rod

Old Post 14-11-2002 v 21:03 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

hulit s rodičma? Příspěvek č. 144

No tak moji rodiče o tom, že hulím neví, ale ani nějak netoužím po tom říct jim to. Taky netoužím po tom hulit s něma, i když by to byla asi sranda. Asi to bude tím, že su ještě poměrně mladej. V budoucnosti možná, ale teď ne. Přece jenom su pořád ještě rád když su někde s kamarádama a zahulím s něma.

Old Post 01-12-2002 v 14:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8380500 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív