Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 81 82 83 84 85 »
Autor
Téma 
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1313

@Spronty to ze ma dohora spicky (mierne prehnojenie) asi nijako nevyriesis, polievaj len vodou tuto jednu, hnojivo nepridavaj.

BTW ked uz teraz mas stress neviem co budes robit za mesiac, mas 7 druhov a vacsinou kazdy ma troska ine limity na hnojivo, stavbu, rast...2-3 testnute druhy spolu je este ok ale 7 to si uzijes

Old Post 14-02-2021 v 19:39 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1314

citace:
Původní příspěvek od psyweed
@Spronty to ze ma dohora spicky (mierne prehnojenie) asi nijako nevyriesis, polievaj len vodou tuto jednu, hnojivo nepridavaj.

BTW ked uz teraz mas stress neviem co budes robit za mesiac, mas 7 druhov a vacsinou kazdy ma troska ine limity na hnojivo, stavbu, rast...2-3 testnute druhy spolu je este ok ale 7 to si uzijes


Dobře, díky za radu, dám na vás. Ještě změřím to EC.

Je to můj první indoor po X letech zahrada/balkón. To, že jsem dal hodně odrůd, jsem si říkal zrovna dnes. Bude to horror. Ponaučení pro příště 😀.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 19:46 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1315

Dá se udělat i pěkný pěst s více kmeny

Ale aspoň aby mely podobnou dobu květu
A taky tak z vlastní zkušenosti muzu doporučit dva boxy
Jelikož některé už budou dole a některé ještě pod světlem
Jestli susis tak kde pěstujes budes mít fofr sehnat místo kvůli smradu pokud nemáš od těchto věci klid a nevadí ..


Držím palce


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 19:50 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1316

citace:
Původní příspěvek od Carllito
Dá se udělat i pěkný pěst s více kmeny

Ale aspoň aby mely podobnou dobu květu
A taky tak z vlastní zkušenosti muzu doporučit dva boxy
Jelikož některé už budou dole a některé ještě pod světlem
Jestli susis tak kde pěstujes budes mít fofr sehnat místo kvůli smradu pokud nemáš od těchto věci klid a nevadí ..


Držím palce


Od těchto věcí mam klid, suším jinde.

Kroutí se i nové listy, na té jedné kytce 😫 nemůže to být třeba podvýživa ? Že by naopak tato odrůda brala více živin a to co je na 1. týden v substrátu ji nestačí ?

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 20:28 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1317

Co to je za kmen ?


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 20:51 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1318

Lava Freeze od Super Sativa Seed Club, feminizované. Dostal jsem to jako dárek od Dutch Passion.

Je to Lava cake X Friesland Indica (M33)

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 14-02-2021 v 21:07 PM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1319

Ok. Tímto bohužel ohledně tohohle neporadím neznám nemám vlastní zkušenost a plácat se mi nechce 🤣😂


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 14-02-2021 v 21:19 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spronty
Stálý Člen

Karma uživatele Spronty - 79% PěstitelskáKarma uživatele Spronty - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 1320

Někde jsem teď na netu četl, že je náchylnější na teplo. Zkusil jsem tedy oddálit světlo o 10cm na 60cm, zvýšil jsem výkon větráků a ventilace a teplotu stáhnul z 29° na 26°. Tak uvidíme.
Každopádně s touto odrůdou bude očividně zábava.

Zelené políčko by Spronty_2011 !!

Grow 2012

Old Post 15-02-2021 v 00:14 AM
Spronty je offline   Profil uživatele Spronty   Find more posts by Spronty   Foto galerie člena Spronty   Click here to Send Spronty a Private Message   Add Spronty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1321


Zdravíčko lidi.
Už si vážně nevím rady. Myslel sem ze nedostatek železa ale to zloutnuti se trošku zastavilo ale už neprestalo a už se mi zdá že to zase jede do žlutá některé listy. Hnojil jsem co 2-3 den5 l zálivky na 8 květináčů 11l a dával vždy plnou dávku hnojiv od biobizz(fish, bloom, cal mag, tom max) + bad candy od Nutri..zálivka upravena biobizz bio + na 6,2-6,5 ph jedu v substrátu 60 %zahradní substrát 30%kokos 10%perlit

Old Post 17-02-2021 v 19:26 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1322

Před 5ti dnyjsem dával zálivku tohoho železa byl to koncentrát ( Fe 5 - N 3 S 4,4) ale už zase zloutnou ale listy se aspoň spevnili. Byli jinak na dotek už i trošku měkké ale po tom železe už nejsou. Tak aspoň něco. Ale zdá se mi že se to zloutnuti zase rozjíždí.

Old Post 17-02-2021 v 19:40 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1323

Blaze...



Jednou za 2-3 dny
Cca 0,4 L vody to je teda kurva málo podle me a jestli jim páliš plnou tam to asi taky není top


Podle me na 11l kvetnik
Můžeš nalit litr každy druhy den a jednou voda se správným ph
Jednou hnojiva 3/4 dávky a začal bych na 1/2
Ph 5,8
A budes dobrej


Takhle to asi bude dělat pořad něco...


Uvidis až jim dopřeješ víc vody, budou se radovat


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 17-02-2021 v 19:56 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1324

Carllito

Taky sem nad tím uvažoval jestli nedávám málo vody(zálivky). Spodek květináče je vždycky suchý a vrch taky ale. Mám pocit že někde v tom středu je nějaké těžší místo kde mi přijde že se furt drží voda. Tak nechci zalévat ať se tam nevytvoří plíseň v kořenech. Ale je fakt že vrch, kraje a spodek si o vodu říkají podle substrátu. Tak zkusím tedy prilivat větší dávky.ten litr na kytku a každou 3ti zálivku vodu a jestli to bude tím tak budu už,, spoko'' kytky v rámci možností docela přibírají

Old Post 17-02-2021 v 20:10 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1325

Ale mám ještě jednu teorii která by mohla kytkám škodit ale to nevím jestli je úplně reálné. Box mám v koupelně a dá se říct že každý den se tam koupe. Tak jestli by nemohla škodit ta odpařovaná voda plná Chlóru.??

Old Post 17-02-2021 v 20:35 PM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Carllito
Stálý Člen

Karma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% PěstitelskáKarma uživatele Carllito - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2020
Příspěvků: 1096  

Příspěvek č. 1326

Vole

Někdy si to prvně řekni nahlas doma
Než to napíšeš


Zbytečně ze sebe děláš kandidáta na největšího toye 😂


GROW IS SHOW
S poděkováním za sledování a Váš čas
Carllito

Old Post 17-02-2021 v 21:05 PM
Carllito je offline   Profil uživatele Carllito   Find more posts by Carllito   Foto galerie člena Carllito   Click here to Send Carllito a Private Message   Add Carllito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1327

Blaze zdvihaj tie kvetinace a nauc sa odhadnut v ruke podla vahy kolko to ma asi vody a kedy mas polievat.

Ked ides BioBizz naco davas Bud Candy , podla popisu je to podobne TopMax pripadne ak chces dalsi cukor dodat kup si Heaven (zbytocne drahe), lepsie vychadza Orgatrex od BioTabs.

V Kvete je lepsie davat Grow, Fishmix len v Grow faze (tak to aspon tvrdia u BioBizz

CalMag zbytocne ak nemas ledky.

Cely grow si musis v reale vystacit s Grow,Bloom, TopMax ked sa naucis spravovat tento zaklad potom mozes davat PK, Silica atd
Fajn je este ActiVera ked sa ti zacnu taketo veci s listami diat, vie to pekne zrovnat.

Kup si nejaky Enzym od Canna napr a tym sa vyhnes tvojej teorii ze to prelejes a nieco tam zacne hnit a je to dobre ked vynechavas hnojiva a aj na konec vo Flush faze.

Ked ti takto zltnu listy - nevidim ci aj dole...tak teoreticky rastlina/kvet si asi taha latky zo zasob z listov, teda mozno pridat viac FishMix (kedze Grow nemas).
Vodu nechaj odstat nelej im priamo chlorovu co napustis.

Old Post 17-02-2021 v 23:01 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Blaze
Stálý Člen

Karma uživatele Blaze - 75% Pěstitelská

Registrován: Oct 2020
Příspěvků: 87  

Příspěvek č. 1328

Psyweed. Díky! Je to můj druhý pokus něco si vypěstovat doma tak je fakt, že se dotoho teprve dostávám a učím se za pochodu. A květináče právě zkouším v rukách. A někdy mi právě přijdou těžké (zatím to v rukách nemám) 😁 tak si nejsem nikdy jistý.

Bad candy a top max dávám od každého půlku dávkování do zálivky. Nedávám od každého plnou dávku. A dávám ho nebo mě zaujalo jeho složení.

Bio grow mám taky. Jel sem ho že začátku. Ale tím že sem si substrát míchal sám tak mi přišel vhodnější ten fish podle toho co uvádí výrobce. Ale je fakt že trošku smrdí tak dává smysl tam dávat teď ten BIO GROW.

LEDky nemám no. Aha, To jsem taky nevěděl. A presne se to jmenuje alga a mic. Tak snad je to ten cal mag co jsem myslel

A ještě dík za tip: Activera a ten enzim od canna si Teda pořídím.

A vodu dávám odstatou minimálně 24hodin.ale spíš déle.

Old Post 18-02-2021 v 06:47 AM
Blaze je offline   Profil uživatele Blaze   Find more posts by Blaze   Foto galerie člena Blaze   Click here to Send Blaze a Private Message   Add Blaze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 81 82 83 84 85 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3496470 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív