Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » seminka z netu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 113

2 Pakopalas: tak jsem chtěl ozkoušet Ganjaweb po tom co jsi ho vychválil, objednal jsem Durban Poison, chci ho dát na indoor, byl jsem docela překvapenej, zabaleny celkem dobře, ale uvnitř obal od audio kazety a v něm obyč. gripáček, sice s listem konopí, jinak úplně obyč s deseti semínky a na něm fixou napsáno Durban poison. Když jsem dřív objednával od Dutch passion, bylo to zabalený v orig. oble a vypadalo mnohem líp. A na Ganjawebu si vybíráš seeds podle banky mezi dutch passion a Nirvanou tak jsem čekal že obal bude stejný, tak sem se chtěl optat jak jsi na tom byl ty když jsi objednával, dík za odpověď

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-04-2005 v 09:00 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 114

Obel tak to mas z Nirvany, mne tiez poslali len v gripe s listom a tenkou fixou napisane co to je

city growing 05
bezpecne posielanie klonov

Old Post 27-04-2005 v 14:26 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 115

pildo: jo jo přeně takhle to vypadá gripák s listem a tenkou fixou napsaný jméno, ty jsi to objednával přímo od nirvany nebo taky přes ganjaweb? A už si něco z toho vypěstil, nebo budeš sázet teprv letos, a jen tak na okraj, z Nirvany jsem už několikrát objednával a nikdy to nebylo takhle zabaleny, takže nevím co o toho čekat

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 27-04-2005 v 14:44 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pildo
Stálý Člen

Karma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% PěstitelskáKarma uživatele pildo - 85% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 819  

Příspěvek č. 116

priamo z nirvany. kolko si za to zaplatil? mam matkaren, klony pojdu na out a dal som aj 8 semien naklicit (po 2 z ice,misty,NLxSH,papaya) ale sa mi pomiesali . este som si nechal z kazdeho po 3-4 na zachovanie genetiky

Old Post 27-04-2005 v 14:53 PM
pildo je offline   Profil uživatele pildo   Find more posts by pildo   Foto galerie člena pildo   Click here to Send pildo a Private Message   Add pildo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Příspěvek č. 117

Tak newim jestli mi spadl kámen za srdce, že mi nepřišla nějaká technická sračka, a nebo mám bejt naštvanej. No dal jsem za Durban 1500,- chtěl jsem vyzkoušet jejich služby, posílaj na dobírku a taky jsem čekal že to bude rychlejší 14 dní jsem mohl čekat na seeds z nirvany nebo dutch passion a ušetřit spoustu peněz, každopádně jsem si od nich koupil jen 10 seeds, na out už mám předpěstěný 10 shiva shanti II od Sensi seeds a Afgan od Nirvany, ty jsem objednával už v zimě. Příště objednávám opět zásadně přímo z Hollandu od Dtuch Passion, Sensi, nebo Nirvany na Ganjaweb se už můžu vy***, jejich služby kromě toho že posílaj na dobírku nestojej za nic

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Naposledy upravil Obel 27-04-2005 v 15:07 PM

Old Post 27-04-2005 v 15:01 PM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
imyta111
Nový Člen

Karma uživatele imyta111 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 118

NEODPORUCAM SEEDSDIRECT!!! poslal som im CASH v obalke v CD obale, 1. trieda, doporucene. 1,5 mesiaca nic, neodpovedaju na maily info@seedsdirect.to . NEODPORUCAM TUTO FIRMU!!! SU TO SVINE. 2. krat som predtym objednaval od nich a nebol problem, ale predsa ked to otvoril niekto necestny tak si kludne mohol nechat cash a tvarit sa ze nic. Radsej si zajdite niekde pre to alebo CLONY, ovela lepsie. Inak co je s CANNABIS.CC ???

Majte sa a nenechajte sa ojebat...

Old Post 22-05-2005 v 18:32 PM
imyta111 je offline   Profil uživatele imyta111   Find more posts by imyta111   Foto galerie člena imyta111   Click here to Send imyta111 a Private Message   Add imyta111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TouchWood
1. FC THC

Karma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% PěstitelskáKarma uživatele TouchWood - 42% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 322  

Obecné semínka Příspěvek č. 119

Nirvana

Pohodový jednání - zkušenost mám 4 roky. je to asi nejlevnější e-shop se seeds. vřele doporučuji. Hlavně se nesmíte bát poslat předem peníze. Jaký by to bylo vám když dáte 5 euro za poštovný a balík se vám vrátí.

We´re all rastafari

Old Post 25-05-2005 v 12:52 PM
TouchWood je offline   Profil uživatele TouchWood   Find more posts by TouchWood   Foto galerie člena TouchWood   Click here to Send TouchWood a Private Message   Add TouchWood to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caseman
Nový Člen

Karma uživatele Caseman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Obecné e-shop Příspěvek č. 120

A co říkáte na tenhle e-shop: http://www.hipersemillas.com/es/ ?? Ale ty ceny seeds od nirvány se my tam zdají podezřele levný (všechno za 15 euro, když na www.nirvana-shop.com to stojí 20 až 25 euro)... jo a taky ty jejich váhy co tam nabízej nevypadaj špatně...

yxyx

Old Post 05-06-2005 v 11:40 AM
Caseman je offline   Profil uživatele Caseman   Find more posts by Caseman   Foto galerie člena Caseman   Click here to Send Caseman a Private Message   Add Caseman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Caseman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Caseman
Nový Člen

Karma uživatele Caseman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 121

zkusim az koncem leta na indoor ...

yxyx

Old Post 05-06-2005 v 18:32 PM
Caseman je offline   Profil uživatele Caseman   Find more posts by Caseman   Foto galerie člena Caseman   Click here to Send Caseman a Private Message   Add Caseman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Caseman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HootieRat
Nový Člen

Karma uživatele HootieRat - 10% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 122

Sakra, nak sem to nevychytal a objednal naky semena outdooru az v kvetnu. Je to uz 21 dni a od nirvany zatim nic neprislo. Jestli to prijde tak to zkusim rozjet snad to pude...

Is it illegal because people love it or
do people love it because it is illegal

Old Post 08-06-2005 v 19:33 PM
HootieRat je offline   Profil uživatele HootieRat   Find more posts by HootieRat   Foto galerie člena HootieRat   Click here to Send HootieRat a Private Message   Add HootieRat to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 123

No hele kámoš kupoval z Ganjawebu(někdo tady psal že to nejsou ty modely co píšou)No TAK von byl vyjímka a dokonce mu přišel i bonus.
Kdo chce vědět jakej tak at mně napíše na PM (jsem to napsat nemůžu)

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 09-06-2005 v 13:19 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 124

no to jo no na touž je dost pozdě
Ikdyž já předloni dal touhle dobou kytky taky a na konci září jsem sklízel nebyla to sice žádná zabíjačka ale bylo to celkem slušný.
Vono to co si vypěstujete se vám zdá vždycky lepší než kdyby jste to koupily

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 09-06-2005 v 21:26 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 125

Hollister:
Nigdy není pozdě - lepší je zasadit třeba víc kytek pozdě, než čekat celej dlouhej rok na další šanci - pokavaď nemáš skříň a seš závislej na slunci, tak bych určitě sázel co to dá - přece jen - máš jen jednu sklizeň ročně a musíš si s tim vystačit...

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Old Post 10-06-2005 v 08:07 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hnědojed
Stálý Člen

Karma uživatele Hnědojed - 56% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 250 

Příspěvek č. 126

to chouris jo je to lepsi a LEVNEJSI

Old Post 15-06-2005 v 19:55 PM
Hnědojed je offline   Profil uživatele Hnědojed   Find more posts by Hnědojed   Foto galerie člena Hnědojed   Click here to Send Hnědojed a Private Message   Add Hnědojed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Crackman
Stálý Člen

Karma uživatele Crackman - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 127

já jsem byl sadit na začátku června a myslím že to pozdě ještě není...

Old Post 15-06-2005 v 20:01 PM
Crackman je offline   Profil uživatele Crackman   Find more posts by Crackman   Foto galerie člena Crackman   Click here to Send Crackman a Private Message   Add Crackman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CHOURIS
Stálý Člen

Karma uživatele CHOURIS - 94% PěstitelskáKarma uživatele CHOURIS - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 128

Hmmmmmmm jenže já dávám přednost kvalitě před kvantitou než abych si kazil plíce nějakejma šmejdama to radši nebudu hulit ale k tomu se dopracujete všichni že už nebudete hulit šmejdy ale kvalitu.
Když píšeš vsadit za každou cenu tak je vidět jak moc tě ovládá

Slunce v duši a kouř v plicích

Old Post 15-06-2005 v 21:47 PM
CHOURIS je offline   Profil uživatele CHOURIS   Find more posts by CHOURIS   Foto galerie člena CHOURIS   Click here to Send CHOURIS a Private Message   Add CHOURIS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-03-2009 - Semena z DP - 11 odpovědí
18-03-2009 - Semínka ze Zverimexu - 116 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0611790 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív