Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
helemese
Stálý Člen

Karma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% PěstitelskáKarma uživatele helemese - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 113



Zdravim,prosil bych o radu,co by to mohlo byt krome spaleni-zacalo to od prostredka plochy,nejblize svetlu,EC 1,Ph 5.3
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=2

DIKY

Vaporizer Volcano classic only

Old Post 15-02-2012 v 16:17 PM
helemese je offline   Profil uživatele helemese   Find more posts by helemese   Foto galerie člena helemese   Click here to Send helemese a Private Message   Add helemese to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od ween
zdravím a prosím o radu... mám 9 kousků Afghan Kush v hlíně (AllMix) pod 400W, hnojení klasika BioBizz, už přidávám Ripen (cca 10-14 dní do kosy), a vyskytlo se mi na listech tohle (viz foto)...
vypadá to jako poprašek od popela z cigarety, plíseň si myslím to není (projevuje se na horních listech, kde je vlhkost cca 25-30percent). mám podezření na PADLÍ...
lze ještě v téhle fázi květu něco dělat (postřik, etc..)?
díky za Vaše erudované rady. ween


Zdarec, to vypada na padlí. Docela pomaha postrik peroxidem vodiku... ze zacatku zkus tak 1ml/l teho technickyho 30% ... pokud to nezabere, opatrne zvysuj koncentraci... Popripade, zkus na kousek listu aplikovat neredenej a pozorovat co to udela/neudela.. a postizeny mista rovnou natrit peroxidem 30% . Kdyby to neslo, pisni PMko, a mozna jeste neco vymyslime, ale myslim si, ze to pomuze....
GL

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 18-02-2012 v 10:44 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 115

Co myslíte, že to způsobuje? Hnojeno BioNova grow a Biobizz bloom. 20 kousků v hlíně pod 600W.

Old Post 20-02-2012 v 11:41 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 116



Co myslíte, že to způsobuje? Hnojeno BioNova grow a Biobizz bloom. 20 kousků v hlíně pod 600W.

Old Post 20-02-2012 v 12:04 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od sk8
Co myslíte, že to způsobuje? Hnojeno BioNova grow a Biobizz bloom. 20 kousků v hlíně pod 600W.


Tak podle mě to zpúsobil pěstitel.

Jak jsi na tom s pH, teploty atd. prosycháš, proplachuješ, jak často a jak moc hnojíš, kdy se to stalo, po přepnutí nebo jsi to přenul už jako mrzáky? Škoda na to svítit 600W, zbytečně propálíš majlant svícením na hlínu.

Na čem Ti ty květináče stojí? Má přebytečná voda jak odtéci? Neucpává ten igelit odtoky?

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-02-2012 v 12:32 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 118

no to ze tam mas 20 ks je supr ale.....
ty kytky jsou celkove vyřizene,nevim jak hnojiš ,kolik,Ph, atd ..každopi*čo padne nemaji živiny
jedinou věc kterou t poradim je: ze si tam dej 400kilo ,je zbytecne svitit na tohle...
nebo zacni znova...i tim ze si to tady proctes...

Old Post 20-02-2012 v 12:44 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 119

Začlo to až na květu. Zalívám dešťovkou a hnojky přidávám co zálivka. To je cca 2x týdně. Potřebuju to ještě nějak zachránit. Dá se s tím něco dělat, než použít nejlepší radu na světě a vyhodit to?

Old Post 20-02-2012 v 12:57 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 120

jake je ph te vody?asi nemeris...
Je možne ze jsou ,,uzavřene"a nežerou...I v rustu jsi takhle hojil?

Old Post 20-02-2012 v 13:03 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od sk8
Začlo to až na květu. Zalívám dešťovkou a hnojky přidávám co zálivka. To je cca 2x týdně. Potřebuju to ještě nějak zachránit. Dá se s tím něco dělat, než použít nejlepší radu na světě a vyhodit to?


Zalíváš dešťovkou..hm.. takže fakt netušíš jak jsi na tom s pH? Kup kapky a začni od základú.

Vzhledem k tomu, že jsi na květu tak už není moc co zachraňovat. Nová zelená masa Ti tam nevyroste, už kveteš..

Nech to dokvést za oknem a kup nový.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-02-2012 v 13:04 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 122

Já už nemám možnost mít doma box, takže po tomhle kole maximálně OUT. Možná je chyba v odtoku vody. Kořeny nesmí být ponořeny v zálivce, že? Potřebuju kytky zachránit, každá rada dobrá. Prosím o pomoc.

EDIT: Na růst jsem hnojil jen bionovou. Na květ jsem přidal biobizz bloom a dnes i Bio grow od biobizzu.

Před měsícem jsem dojel automaty, které dokvétaly s těmito řízky NL a podmínky měly stejné a bez žádných problémů.

Old Post 20-02-2012 v 13:22 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od sk8
Já už nemám možnost mít doma box, takže po tomhle kole maximálně OUT. Možná je chyba v odtoku vody. Kořeny nesmí být ponořeny v zálivce, že? Potřebuju kytky zachránit, každá rada dobrá. Prosím o pomoc.

EDIT: Na růst jsem hnojil jen bionovou. Na květ jsem přidal biobizz bloom a dnes i Bio grow od biobizzu.

Před měsícem jsem dojel automaty, které dokvétaly s těmito řízky NL a podmínky měly stejné a bez žádných problémů.


K BioBizz Bloomu musíš pokaždé přidat BioBizz Grow..

jen Bloomem to hnojit -> nedostatek dusíku v květové fázi.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 20-02-2012 v 14:30 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 124

Aha, tak snad se to zachrání. Doufám že ano.

Old Post 20-02-2012 v 15:23 PM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 125



Zdarec
Mám problém s lupenama . Některým listům začaly čepele hnědnou a nekrotizovat.Postupuje to jakoby od okraje ke středu žilnatiny.
No a pak tu mám tyhle bílý flíčky.Mám tušení , ale není tu někdo zkušený jistý?
Předem ídík Nobody

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 21-02-2012 v 15:36 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cham*
Stálý Člen

Karma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% PěstitelskáKarma uživatele Cham* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 148  

Příspěvek č. 126



Čau lidi,mám tu nějakej problém s listy. Řek bych,že je to plíseň ale už jsem tam dal dva postřiky kuprikolem a dva odstředěným mlíkem a nic se neděje..jedu hlínu a teplotu držím okolo 27 °c vlhkost kolem 50-60ti a ph kolem 6ti i výtok je kolem 6ti,kytky jsou cca měsíc staré a furt na růstu 25-30cm vysoké..nemůže to být i nedostatek vápníku?Na pár listech se mi obevily oranžové skvrny ale jen minimálně..všem dík za pomoc.

Old Post 21-02-2012 v 16:57 PM
Cham* je offline   Profil uživatele Cham*   Find more posts by Cham*   Foto galerie člena Cham*   Click here to Send Cham* a Private Message   Add Cham* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ween
Stálý Člen

Karma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% PěstitelskáKarma uživatele ween - 18% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 127

2Cham*:
tak vidím tam spíš fleky z postřiků... jestli Ti to nereaguje na přípravky na plíseň, mohlo by to být "padlí" jako u mně...
můj dotaz příspěvek č. 111
odpověď příspěvek č. 114...
kromě toho mi přijde, že to máš přehnojený (schnoucí a kroutící se špičky listů je první příznak...). ať to roste. ween

carpe diem

Old Post 21-02-2012 v 17:52 PM
ween je offline   Profil uživatele ween   Find more posts by ween   Foto galerie člena ween   Click here to Send ween a Private Message   Add ween to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Elimi
Stálý Člen

Karma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% PěstitelskáKarma uživatele Elimi - 96% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 128

citace:
Mr.Nobody
Zdarec
Mám problém s lupenama . Některým listům začaly čepele hnědnou a nekrotizovat.Postupuje to jakoby od okraje ke středu žilnatiny.
No a pak tu mám tyhle bílý flíčky.Mám tušení , ale není tu někdo zkušený jistý?
Předem ídík Nobody


Může se tak projevovat nedostatek draslíku. Buď ve výživě nebo vlivem výkyvu PH. 100% jistotu ti nikdo nedá. Na ty flíčky se podívej pod lupou.

Marley's Collie@NFT Gro Tank@400W Greenpower 2012

Rostlina a voda

Poloha měsíce a planet

Stresové faktory rostlin - Abionozologie pro rostlinolékaře


Old Post 21-02-2012 v 18:17 PM
Elimi je offline   Profil uživatele Elimi   Find more posts by Elimi   Foto galerie člena Elimi   Click here to Send Elimi a Private Message   Add Elimi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1744880 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív