Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 1. Indoor 250/400W půda
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 113

no já jsem hnojil od ATA PK13/14 v poměru 2ml/l i když na obalu je 1,5ml/l, vůbec jim to nevadilo naopak zdálo se mi hrozně málo jenom 1ml/l u PK.

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Old Post 26-12-2009 v 00:33 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 114

No já mám napsané na Bcuzz PK od 2,5 po 15ml na 10 litrů. Takže teď dávám už 0,4ml / litr. Taky se mi dá toto ředění nesmyslné, zvlášť, když liltr stojí 250kč a s takovýmto dávkováním mi vydrží asi ještě deset let...

Má někdo zkušenosti přímo s B'cuzz PK ?????

Old Post 26-12-2009 v 16:08 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 115

ja mam PK od Cany a nemuzu si vynachvalit ale podle mne v tom neni zadnej rozdil

Old Post 26-12-2009 v 20:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 116

zdrc,
já mám PK od Plagronu a dávkování je 1-3 ml/l a první tejden dávám 1ml a pak hnedka na tvrdo 3 ml. Samozřejme to kombinuju s Plagron Alga bloom.
Jiný hnojiva nemám (kromě Bloombasticu)


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 26-12-2009 v 21:02 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 117

Nikdo nemá zkušenosti přímo s B'cuzz PK 13-14 ?????

Dnes kytinky dostaly enzymy (2ml/ litr), uvidíme, jestli se jim uleví. Vypadají totiž nějak divně zase. Žloutnou listy, sice ne tak dramaticky, ale žloutnou...
PH jsem zase ověřoval z vody, co protekla květináčem = OK.
Živin si myslím, že mají taky dost, jelikož jsem hnojil a hnojil...
Jediné, co by jim snad mohlo chybět tak P a K, ale nevím, jestli po nich žloutnou listy stejně jako při nedostatku N.... Tak nevíím

Old Post 27-12-2009 v 22:18 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 118


Jo konečně! Mrkněte na přiložené foto.

Překlad: Powerzyme 2ml / litr SPOLEČNĚ se živinami - chápu jako hnojiva. Takže jsme vyřešili problém ohledně míchání a nemíchání enzymů s hnojkami.

Old Post 27-12-2009 v 22:46 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plechh
Stálý Člen

Karma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% PěstitelskáKarma uživatele Plechh - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 332  

Příspěvek č. 119

no jako já ,myslim že PK bude všude stejný je to 0/13/14 uplně všude a například já dávam PK docela dost a to i přes to že mam hlínu od Plagronu( v ničem jinym by mě ani nenapadlo pěstovat jelikož první kolo jsem jel hlínu z baumaxu a taky to tak vypadalo) dávam enzymy společně s hnojkama a naopak bych řekl že enzymy jsou dobrý dávat až tak do 3-4 týdne květu a pak pro proplach. Kytky jsou vitálnější a stresu odolnější pomocí Enzymů. Mícham s hnojkama v pohodě. Co mě ale zaráží je věc že při hnojení PKčkem který stojí 150 Kč litr, je hnojení 2,5-15 ml na 10 l. Uvádí tam na 10m2 a to jen proto aby jsme věděli že když vezmeš konvici s vodou a do ní 1 ml PK tak s tim zaliješ plochu 3x3m ale živin na tak obrovskou plochu tam bude minimum.
Mám to opravdu vyzkoušené co ta kytke v předhnojené půdě snese.

Je to možná k neuvěření ale já zaléval v tomto poměru:
Sensi Skunk - hlína Plagron Royalty - 4ml/l Bio Bloom(2/6/3,5), 1ml/l Green Sensation (!!! 0/15/16!!!) 1,5ml/l PK ATA (0/13/14) a k tomu ještě 1ml/l Enzymes Plagron t(0,1/0,1/0,01)
Při výslednym součtu se dostanu na hodnotu živin cca. 3/36/34 na jeden litr

takže poměr 1,5/18/17 (tohle má Bloombastic)


z FAQ : Obecné tipy pro hnojení – Během růstu by rostlina měla dostávat víc (N) a méně (P), během kvetení by se měly tyto hodnoty obrátit. Pro růst by se mělo hnojit v poměru 10:7:8 (což je samozřejmě stejný poměr jako 20:14:16).
Pro květ by tento poměr být 4:8:8.Zkontrolujte Ph po každém přihnojování. Voda v rezervoáru by měla cirkulovat a měnit se každých 14 dní

tohle bylo to největší množství který dostali a světe div se vůbec nic jimto neudělalo naopak šli víc do hmoty a max. lehce žloutli spodní listy.
To je moje zkušenost, ale taky jsem se PK bál až do tý doby než mi brácha řekl že tohle PK co mi tak s nadšením kupujeme mají všichni zemědělci v čechách a stříkaj tim všechno co je na poli a v zahrádkách.

Plechh

Balkon2009-sklizeno


Prvni indoor 250w/400W-sklizeno

Druhy indoor 400W-sklizeno

Treti indoor 400W/600W-sklizeno

Naposledy upravil Plechh 28-12-2009 v 10:39 AM

Old Post 28-12-2009 v 10:31 AM
Plechh je offline   Profil uživatele Plechh   Find more posts by Plechh   Foto galerie člena Plechh   Click here to Send Plechh a Private Message   Add Plechh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 120

Plechh: Díky za užitečný příspěvek. Já zítra dám jen PK a dám 2x větší dávku(než bych měl správně teď dát), čili 1ml / litr. Taky se mi to nezdá racionální, aby bylo dávkování 0,25ml/ litr až 1,5ml/litr při té směšné ceně. Ale proč by to tam jinak výrobci psali.... Nojo... Začnu hnojit pořádně, snad jim to prospěje. Dnes jsem otrhal 10 žlutých listů, které proschly, jako na předchozích fotkách. Tak snad se """"problém"""" nevrací
Snad si kytinky poradí, dnes dostanou Phytamin...

Old Post 28-12-2009 v 18:13 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 121




25. den od přepnutí

Teplota den: 25 - 29°C
Teplota noc: 18 - 20°C
Vlhkost: 40-65% převládá 45%

Jenom pokračuji v předchozím příspěvku.... Listy se posledních pár dní horší, zato šišky jsi rostou. Při dnešním nebo zítřejším hnojení nebudu dávat vyšší dávku jen u PK, ale i u A+B. Snad to kytinkám prospěje.

1. White Russian, malá šiška, ale nejvíce obsypaná
2. Mazar, který je nyní takový favorit, vypadá na +/- 2g (na snímku)
3. Vrcholovky jdou pěkně vidět, jen je škoda, že 90% jich bude mít tak +/- 0,5g, teda pokud nezvětší objem. Mohly by, mají před sebou ještě 1-2 měsíce

Old Post 29-12-2009 v 15:04 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 122





Stav listů se za posledních pár dní rapidně zhoršil Zežloutlo snad 50% listů a asi 20 listů je uschlých.
Jelikož si většina lidí myslí, že mají malo hnojek, tak jsem jim dal větší dávku - 4,5 l vody, 2,7ml/l A+B namísto 2ml. 1,3ml/l PK z maximální povolené dávky 1,5ml/l(zřejmě v posledních týdnech viz. předchozí příspěvky o dávkování).

Bohužel jediné, čeho jsem tím zatím docílil je to žloutnutí. Ale látky se dostanou kytkám do 3. dne, takže si nemyslím, že by to bylo způsobeno hnojením. Navíc přehnojení to snad není, protože ani lísteček na všech kytkách není spálený.

Moc vás prosím, prohlídněte si přiložená fota a zkuste mi poradit. Budu vám vděčný. Vlhkost a teplota jako v přechozím příspěvku....

1. Opium
2. - 4. White Russian


EDIT: Když jsem Rusáka vytáhl ze skříně, vyletěli z něj 2 molice. Ale na žadných listech nejsou larvy. Pochybuju, že by pár molic nadělalo takovouo paseku na všech kytkách. Navíc ve skříni je lepka na muchy a nic se ještě nechytlo, takže jich je tam jen pár. Ale i tak to radši zmiňuji.

Old Post 01-01-2010 v 18:07 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 123

vapada to na plisen,jak ti radil robot.hnojivo se zvysuje kdyz ti holky makaj na stoprocent.v takovym stavu bych je prolival jen cistou vodou s upravenym PH.

Old Post 02-01-2010 v 10:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 124

citace:
Původní příspěvek od Karelsem
vapada to na plisen,jak ti radil robot.hnojivo se zvysuje kdyz ti holky makaj na stoprocent.v takovym stavu bych je prolival jen cistou vodou s upravenym PH.


Ok, stříkám dnes Kuprikolem. Snad si tím neudělám ještě větší problémy....

Old Post 02-01-2010 v 11:28 AM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 125




Tak jsem je stříkl Kuprikolem, za týden zopakuji, asi....

1. Tuto fotku si můžete prohlídnout větší zde: http://www.edisk.cz/stahni/78977/DS...JPG_1.16MB.html
2. Strašný pohled na prázdnou skříň
3. Noční můra každého growera


EDIT: Málem jsem zapomněl. - Kytinky žloutnou podle výšky . Vysvětlím - ta nejvyší má hodně žlutých listů a třeba nejmenší Opium má asi jen 3 listy žluté, což je normální, jinak je zelená. Takže mě napadlo, že mají "moc" světla, a tak jsem zvýšil lampu o 10cm. Takže teď je od nějvyšších kytek (měřím od vrcholovek) 35cm a od těch menších 45cm - snad neva.... Myslíte, že by mohl být problém i zde? A třeba s vysokou teplotou? Teplotu měřím na květináči, jak jste si mohli všimnout, takže teplota u vrcholků tak může být vyšší! Kua...

Naposledy upravil easyrider 03-01-2010 v 11:51 AM

Old Post 02-01-2010 v 23:38 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 126






36. den od přepnutí

Teplota den: 22°C u kořenů, 26°C u vrcholků
Teplota noc: nespadne pod 19°C
Vlhkost: 28-36%

Zase mají lepší období, nehořší se stav.... Dnes podruhé a naposledy postříkáno Kuprikolem proti plísním, kterého si můžete všimnout na fotkách. Palice jsou obsypané, ale nebobtnají. Co bych k tomu ještě řekl, asi nic...
Radši fotky:

Old Post 08-01-2010 v 14:38 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 127

aky mas postup pri miesani hnojiv do zalievky?

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 08-01-2010 v 15:10 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
easyrider
Stálý Člen

Karma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% PěstitelskáKarma uživatele easyrider - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od matko291
aky mas postup pri miesani hnojiv do zalievky?


1. Naliju požadované množství vody do konve
2. Odliju si do odměrky půllitr a do něho postupně přidávám ingredience
3. Naliju do konve, zamíchám
4. Změřím PH
5. Postupně vyrovnávám PH

Nyní mají zálivky PH 6,3

Old Post 08-01-2010 v 15:37 PM
easyrider je offline   Profil uživatele easyrider   Find more posts by easyrider   Foto galerie člena easyrider   Click here to Send easyrider a Private Message   Add easyrider to your buddy list     Navštiv homepage uživatele easyrider! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-08-2018 - 1.st indoor,400W HPS,6x NL - 114 odpovědí
08-04-2017 - 1st indoor 400W - 53 odpovědí
31-05-2016 - 1.st indoor 450W Led - 71 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5662160 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív