Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 113

taky mi rostou jednocípatky.... je to nedostatkem světla - amatérismus

Old Post 05-07-2007 v 18:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 114

to xerthon.....ale mas to dobrej kericek myslim ze z toho bude slusna kyti

Old Post 05-07-2007 v 22:22 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od MEDwjet
taky mi rostou jednocípatky.... je to nedostatkem světla - amatérismus
nn,to neni ani tak nedostatkem svetla jako tim ze us jednou kvetla a byla z5 prepnuta na rust...a bude to chvili trvat nez bude zase normal....

DEN/NOC

Old Post 06-07-2007 v 13:59 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lowrider
Stálý Člen

Karma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% PěstitelskáKarma uživatele Lowrider - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 249  

Příspěvek č. 116

me ted nedavno vyklicila jedna Hashberry, delozni listky normalni a ty dalsi sou tkovy skoro uplne kulaty, no a jeden je asi 2x vetsi nez ten druhej,sem zvedavej co to bude za priseru

Old Post 13-04-2008 v 16:39 PM
Lowrider je offline   Profil uživatele Lowrider   Find more posts by Lowrider   Foto galerie člena Lowrider   Click here to Send Lowrider a Private Message   Add Lowrider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Homer Jay
Stálý Člen

Karma uživatele Homer Jay - 65% PěstitelskáKarma uživatele Homer Jay - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 117

Tak mě vyrostla kytka se srostlíma řapíkama na vrcholku.
Foto tady: http://grower.cz/forum/showthread....6135#post676135

Včeličky,bzzzzum.

Débil je efujemismus od na hlavu padený.

Old Post 15-04-2008 v 18:20 PM
Homer Jay je offline   Profil uživatele Homer Jay   Find more posts by Homer Jay   Foto galerie člena Homer Jay   Click here to Send Homer Jay a Private Message   Add Homer Jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specnaz
Stálý Člen

Karma uživatele Specnaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 118

Myslím,že k temuto neni co dodat asi budu pjestovat trojlístky pro štestí

punker

Old Post 05-05-2008 v 15:30 PM
Specnaz je offline   Profil uživatele Specnaz   Find more posts by Specnaz   Foto galerie člena Specnaz   Click here to Send Specnaz a Private Message   Add Specnaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Specnaz
Stálý Člen

Karma uživatele Specnaz - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 119



Tak znovu nejak to nevyšlo

punker

Old Post 05-05-2008 v 15:40 PM
Specnaz je offline   Profil uživatele Specnaz   Find more posts by Specnaz   Foto galerie člena Specnaz   Click here to Send Specnaz a Private Message   Add Specnaz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chorohrontochor
Stálý Člen

Karma uživatele chorohrontochor - 68% PěstitelskáKarma uživatele chorohrontochor - 68% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 120



citace:
Původní příspěvek od paepek
....kamosova ma misto dvoum listkum naproti 3...[/i]


tak toto nám presne rastie zo semena Safari mix ( od Mandala seeds ) je to žlté, pomaly to rastie a tie listy... no malý šroťák

Old Post 05-05-2008 v 16:30 PM
chorohrontochor je offline   Profil uživatele chorohrontochor   Find more posts by chorohrontochor   Foto galerie člena chorohrontochor   Click here to Send chorohrontochor a Private Message   Add chorohrontochor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 121

Tak mě z mojeho oprcu (WWxJHxAK47XIce) vylezla kytka ze semínka, nicméně měla úplně žluté děložní listy a hněděj stoneček, jenže do druhého dne už se normálně dozelenala a už to není vidět

Tak nevím co to bylo

Old Post 06-05-2008 v 10:30 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 122

kamarád měl jednou zasazenou kytku přímo vedle žebříčku a docela haluzově mu to zmutovalo ... listy byli málo vroubkované až hladké a chud přesně jako žebříček ... lahoda !! :-D

Old Post 15-05-2008 v 20:27 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_Dr.Skunk_
Stálý Člen

Karma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% PěstitelskáKarma uživatele _Dr.Skunk_ - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 123

kouknete se na moje poteseni 08 na posledni kytku to je pekknej mutant ... kazdej rok mam neco takoviho ..docela by me zajimalo cim to ze se kazdej rok najde nakej takovejdle zmutovanec.. kdyz je to maly to vypada spis jako nakej salat

Poteseni 2008
Poteseni 2009
Poteseni 2010
Poteseni 2011
Poteseni 2014
Poteseni 2015
Poteseni 2017

Old Post 16-05-2008 v 17:59 PM
_Dr.Skunk_ je offline   Profil uživatele _Dr.Skunk_   Find more posts by _Dr.Skunk_   Foto galerie člena _Dr.Skunk_   Click here to Send _Dr.Skunk_ a Private Message   Add _Dr.Skunk_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HERBSMAN
Stálý Člen

Karma uživatele HERBSMAN - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 124

Mě vyrostla kytka jen s jedním děložním lístkem a dál vůbec nerostla. Prostě zakrněla, čuměla a nakonec jsem ji dal eutanasii.

Nikdy jsem nedostal nic krásnějšího, než to co mi dala marihuana.

Old Post 11-06-2008 v 08:02 AM
HERBSMAN je offline   Profil uživatele HERBSMAN   Find more posts by HERBSMAN   Foto galerie člena HERBSMAN   Click here to Send HERBSMAN a Private Message   Add HERBSMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiilo.punk
Stálý Člen

Karma uživatele fiilo.punk - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 125

mne sa stava ze ju zastrihnem a ona rastie stale tak ako keby som ani nezastrihil proste rovno ale to sa mi stalo tak max 2x...

Ten kto robí zo seba zviera oberá sa o bolesť z toho že je človekom. Dr. Johnsson

Old Post 11-06-2008 v 21:33 PM
fiilo.punk je offline   Profil uživatele fiilo.punk   Find more posts by fiilo.punk   Foto galerie člena fiilo.punk   Click here to Send fiilo.punk a Private Message   Add fiilo.punk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 126

Stalo se mi toho hodne...to je teda reklama na faldovo zmutovane ganjos!! Treba vyrostly jen delozni a pak nic, dal se mi taky povedlo, ze listy rostly po trojicich v patre, tri delozni, tri v prvnim patre a takto az do asi pateho doked jsem je nedorazil

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 15-06-2008 v 12:59 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vikuk
Stálý Člen

Karma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% PěstitelskáKarma uživatele Vikuk - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 127


Mno mě z celkem normal vypadajiciho seminka akorat bylo nejaky zeleny vylezlo tohle :-) jeste me teda napadlo ze seminko nevylezlo a nekde u nej byl nejaky plevel ale nevím :-)

Old Post 15-06-2008 v 13:26 PM
Vikuk je offline   Profil uživatele Vikuk   Find more posts by Vikuk   Foto galerie člena Vikuk   Click here to Send Vikuk a Private Message   Add Vikuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 128

vikuk: to vypadá jak akát :-))

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 15-06-2008 v 13:55 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:00 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3352690 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív