Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
BaHnO
Stálý Člen

Karma uživatele BaHnO - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 27 

BaHnO Příspěvek č. 113

Kdyz mi bylo tak deset, byl sem na tabore. A bydlel sem sam ve stanu pro dva. Nikdo jiny se tam nevesel a ani se mnou nechtel bydlet. A v jinym stanu, daleko od stanu vsech ostatnich, bydlely BaHnOvo boty. S tima sem nechtel bydlet ani ja. A od te doby sem byl bahno.
A BaHnO? Tak vokolo 94, kdy sem uz delal do kompu hodne to byvalo IN. Jini od toho upustili, ja ne. A navic, kdyz se podepisuju ma papir jako BaHnO, kreslim do O takovej disgrafickej xichticek, tak proto.


BaHnO

Old Post 13-11-2002 v 08:44 AM
BaHnO je offline   Profil uživatele BaHnO   Find more posts by BaHnO   Foto galerie člena BaHnO   Click here to Send BaHnO a Private Message   Add BaHnO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 114

Tyhle vozítka já prostě miluju! Miluju, miluju, miluju,miluju.......

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 19-11-2002 v 16:28 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Malafon
Nový Člen

Karma uživatele Malafon - 9% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 9 

muj nick Příspěvek č. 115

je podle oldschoolovýho francouzskýho reaktivního akusticky naváděnýho torpéda - a protože se také někdy navádím akusticky (když už nevidim přes kouř) a to torpédo je fakt hezký tak se mi to docela líbilo.
Malafon

Old Post 19-11-2002 v 18:31 PM
Malafon je offline   Profil uživatele Malafon   Find more posts by Malafon   Foto galerie člena Malafon   Click here to Send Malafon a Private Message   Add Malafon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kalistor
Nový Člen

Karma uživatele kalistor - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 116

kalistor je vlastne nazev elektronické součástky kterou jsem já vymislel.bohužel existuje jen v mí hlavje.

Old Post 19-11-2002 v 18:49 PM
kalistor je offline   Profil uživatele kalistor   Find more posts by kalistor   Foto galerie člena kalistor   Click here to Send kalistor a Private Message   Add kalistor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
venda
Nový Člen

Karma uživatele venda - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 15 

Příspěvek č. 117

nic slozityho...sem venca...

venda

Old Post 21-11-2002 v 02:29 AM
venda je offline   Profil uživatele venda   Find more posts by venda   Foto galerie člena venda   Click here to Send venda a Private Message   Add venda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grow
Nový Člen

Karma uživatele grow - 28% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 12  

Obecné no nick:) Příspěvek č. 118

no moj nick vyjadruje moje zelanie..a este aj ine..chcela som aby mi rastlinky raastli) a aj narastli konecne..ale malicke..ale dobretak asi takto hehe

Old Post 23-11-2002 v 12:58 PM
grow je offline   Profil uživatele grow   Find more posts by grow   Foto galerie člena grow   Click here to Send grow a Private Message   Add grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

NOOOOO Příspěvek č. 119

MNE SA V MOJOM PŘÍÍJMENÍ NEPÁČILO JEDNO "K" TAK SOM HO ZMENIL NA "C" PRETTO DVE "CC" A VÚBECC JE TO MĚSTO V ITÁLIICC

lacco

Old Post 23-11-2002 v 19:00 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yo nu G-SES
Nový Člen

Karma uživatele Yo nu G-SES - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 6 

Příspěvek č. 120

Yo nu G-SES=zkomolenina Your new Jesus.
To mluví za vše

Old Post 24-11-2002 v 11:50 AM
Yo nu G-SES je offline   Profil uživatele Yo nu G-SES   Find more posts by Yo nu G-SES   Foto galerie člena Yo nu G-SES   Click here to Send Yo nu G-SES a Private Message   Add Yo nu G-SES to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BRadekRB
Nový Člen

Karma uživatele BRadekRB - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 18 

Nápad jsem blb Příspěvek č. 121

Tak za můj nick můžu já, protože jsem furt zapomínal svoje uživatelská ména a hesla na různejch stránkách a pak už jsem se prostě normálně podepsat nemohl. Takže, jak je celkem jasný jsem Radek, příjmení na B, tak proto BRadekRB, to už si pamatuju.
Jo a jsem takhle všude, protože ta palice.......

rod

Old Post 24-11-2002 v 22:08 PM
BRadekRB je offline   Profil uživatele BRadekRB   Find more posts by BRadekRB   Foto galerie člena BRadekRB   Click here to Send BRadekRB a Private Message   Add BRadekRB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
m.y.s.e.l.f
Stálý Člen

Karma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% PěstitelskáKarma uživatele m.y.s.e.l.f - 5% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 68  

Nápad Příspěvek č. 122


Co byste řekli na:

MarijuanaYearlongSmokingEarthlyLifeForm ?

(PozemskáŽivotníFormaKouřicíCeloročněMarihuanu)

Game We're Playing Is Life


----> Návod na výrobu bytelného pouzdra pro skleněnky za 13,- Kč

Old Post 26-01-2003 v 01:22 AM
m.y.s.e.l.f je offline   Profil uživatele m.y.s.e.l.f   Find more posts by m.y.s.e.l.f   Foto galerie člena m.y.s.e.l.f   Click here to Send m.y.s.e.l.f a Private Message   Add m.y.s.e.l.f to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fak.gesho
Stálý Člen

Karma uživatele fak.gesho - 0% PěstitelskáKarma uživatele fak.gesho - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 288 

Hustej thread... Příspěvek č. 123

Fakt masakr myself, jj, Vlasdy mi vzdicky udelaj radost

ted k mimu nicku... eee... no vsude jinde az na Q2 scenu se pisu jen Gesho, ja vim je to uchylny dementni a zni to jako Gejša, ani poradne nevim jak to vzniklo, hodnekrat sem nad tim premejslel a myslim, ze to bylo slovni presmyckou kdyz sem paril neco s bratrankem na nasi 286... Uz sem se toho nezbavil, ani nevim proc, vzicky se mi to zdalo uchylny, ale uz mi to asi prirostlo k srdci. No fak---> hehe, to ma dlouhou historii, jestli je tu naky quaker(2) tak me bude znat. Uz je tomu par let co sme s bratrankem mirne ovlivneni vlnou punku, ktera nas zaplavila zalozili klan Fashos Killers ve hre Quake2, zkratka byla fak---[Fak]gesho, takhle nak sem se pisaval, pozdeji fak.ge5ho a podobny nesmysly...

Tady sem se chtel zaregistrovat jen jako gesho, ale nak mi to neslo, rek sem si, ze to asi nakej nedomrd obsadil, tak sem si pred to hodil sve oblibene fak a bylo to...

!!! Carpe diem !!!

Old Post 26-01-2003 v 03:56 AM
fak.gesho je offline   Profil uživatele fak.gesho   Find more posts by fak.gesho   Foto galerie člena fak.gesho     Add fak.gesho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hauler
Stálý Člen

Karma uživatele hauler - 90% PěstitelskáKarma uživatele hauler - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 124

hauler - bez a

Zahulime uvidime....

Old Post 04-02-2003 v 10:07 AM
hauler je offline   Profil uživatele hauler   Find more posts by hauler   Foto galerie člena hauler   Click here to Send hauler a Private Message   Add hauler to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
master
Stálý Člen

Karma uživatele master - 38% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 125

1) zkrácením jednoho z hesel, který používám.
2) když sem se ještě učil španělsky byl el maestro něco jako učitel - no, protože sem o HEMPu v mým okolí věděl nejvíc...prostě sem si řekl, že už si můžu dovolit říkat učitel:-)))))

Old Post 07-02-2003 v 22:10 PM
master je offline   Profil uživatele master   Find more posts by master   Foto galerie člena master   Click here to Send master a Private Message   Add master to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
leary
Stálý Člen

Karma uživatele leary - 7% PěstitelskáKarma uživatele leary - 7% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 126

leary. tim leary

bum shankar

Old Post 08-02-2003 v 05:45 AM
leary je offline   Profil uživatele leary   Find more posts by leary   Foto galerie člena leary   Click here to Send leary a Private Message   Add leary to your buddy list     Navštiv homepage uživatele leary! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 127

Jednou jsem si procital ruzny strankdy o ganje.....a narazil jsem na model KillerQueen.Nejak me to zaujalo.A asi za mesic jsem se na par dni dostal do Rotterdamu a s kamosema jsme zasli do coffe shopu.A tam meli KillerQueen.Tak jsme to koupili a zahulili.Dobrej model....Tak proto mam tenhle nick

Old Post 12-02-2003 v 14:43 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carwin
Stálý Člen

Karma uživatele carwin - 20% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 128

no muj nick,jak vlasten vznikl?Jo uz vim hodne sem poslouchal Corvina Daleka a tak mi tak par lidi zacalo rikat,no a abych si to trochu zmenil tak vzniklo :carwin.

Old Post 26-02-2003 v 21:07 PM
carwin je offline   Profil uživatele carwin   Find more posts by carwin   Foto galerie člena carwin   Click here to Send carwin a Private Message   Add carwin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9313790 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív