Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » AEROPONIE - doporučené součástky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9
Autor
Téma 
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 113

Tak jsem sehnal buď domáci vodarnu http://obchod.remont-cerpadla.cz/do...-vodarna-3000/4
Nebo samotné čerpadlo http://obchod.remont-cerpadla.cz/po...-3000/4-classic
Na kterých by krásně vylily ty mlhovací trysky jen mám malinko obavu aby to nebylo hlučné a nesežralo mě to na elektrice. Co si otom myslíte?

Old Post 17-04-2013 v 12:34 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 114

to je slabé, ty potřebuješ vyskotlaké čerpadlo Shurfllo s tlakem 100psi

Old Post 17-04-2013 v 13:37 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 115

No psal jsem tipkoj od gardeny maila a rikal ze mlhovaci trysky gardena potrebuji tlak max. 2bary coz obe ty cerpadla maji. Psal jsem mu prave ohledne vysoko tlakeho cerpadla a tohle jsem se dozvedel:"Pokud plánujete mlhové trysky Gardena, je vše jasné.
Pro microdrip obecně platí, že tlak potřebujete max 2 bary, proto se také vždy na jakoukoliv větev pro kapkovou závlahu instaluje i tzv základní přístroj (regulátor tlaku)."

Old Post 17-04-2013 v 13:54 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 116

pro TAG potřebuješ kapičky o velikosti 50µm, musí tvořit, vznášející se mlhu, aerosol..
o tom si nějaká gardena může nechat jenom zdát, budeš z toho mít akorát pseudo-aero

Old Post 17-04-2013 v 15:46 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 117

Jestli myslíš něco takového http://www.nakupka.cz/vyrobek/mikro...-mlhova-tryska/ tak s toho budeš mít opravdu pseudo a na tyto trysky ti stačí i čerpadlo co tlačí 1000l/hod.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-04-2013 v 16:12 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 118

no hlavne ze kdyz jsem se tu vcera ptal tak mi neodpovedel nikdo. Kdyz uz tu pisete muzete svihnout nejakej odkaz na trysku + nejake cerpadlo ;-)

Old Post 17-04-2013 v 17:05 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 119

Já žádné zkušenosti nemám takže jsem nic nehledal ale mrkni na tohle http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=34662 třeba tam nějakou inspiraci chytneš. Jsou tam i odkazy na použité trysky.

Tohle třeba taky pomůže při kompletaci trysek a čerpadla http://www.trysky.cz/tech_podpora.php

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-04-2013 v 17:49 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 120

no nasel jsem neco http://www.direto.cz/Detail-zbozi/M...230-V/11424281/ a myslim ze by to mohlo byt ale mali protok mi prijde :-/ 5,9l/min coz je 354l/h

Old Post 17-04-2013 v 17:53 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 121

Já si myslím že to je to co potřebuješ, tlak to má super a průtok? Vem si že tu vodu budeš tlačit přes úplně mikro dírečky tak průtok asi velký nebude.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 17-04-2013 v 17:58 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 122

Tak to čerpadlo dopadne trysky mi poradil norm nebo ty z drip works ale asi podpořím českou firmu expanzka bude asi 5l jen ten solenojinový tlakový ventil jsem nějak nenašel a pořád přemýšlím jak ty trysky namontovat jestli na ne maj nejake ulozeni( doměek :-) ) nebo to udelat celé z pvc trubek na domovni rozvody vody a udelat tam dirku a naprat je tam jinak bych ti viďel 5-6 trysek na kalfas-aero

Old Post 18-04-2013 v 07:14 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od Majky-man
Tak to čerpadlo dopadne trysky mi poradil norm nebo ty z drip works ale asi podpořím českou firmu expanzka bude asi 5l jen ten solenojinový tlakový ventil jsem nějak nenašel a pořád přemýšlím jak ty trysky namontovat jestli na ně mají nejakě uložení ( domček :-) ) nebo to udelat celé z pvc trubek na domovni rozvody vody a udělat tam dírku a naprat je tam jinak bych to viďel 5-6 trysek na kalfas-aero

Old Post 18-04-2013 v 07:16 AM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 124

koukam tady je to nejak mrtve zrovna kdyz by clovek chtel poradit

Old Post 18-04-2013 v 17:49 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 125

podle obrázků uvidíš co a jak http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=49551

Old Post 18-04-2013 v 18:05 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky-man
Stálý Člen

Karma uživatele Majky-man - 86% PěstitelskáKarma uživatele Majky-man - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 126

diky moc docela dost mi to pomohlo ;-)

Old Post 18-04-2013 v 18:48 PM
Majky-man je offline   Profil uživatele Majky-man   Find more posts by Majky-man   Foto galerie člena Majky-man   Click here to Send Majky-man a Private Message   Add Majky-man to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 127

Zdar, myslíte že by bylo možné použít na aero čerpadlo, které se používá na palivo v autě. například toto: http://www.pietro-eshop.cz/katalog/...a-omega-calibra

píše se, že má tlak 3,5bar a průtok bude mít okolo 120l/h což by mělo na cca 6 trysek stačit.

Trysky bych použil tyto: http://www.namir.cz/colibri-91258-m...10ks-12767.html

díky

Old Post 20-09-2013 v 14:41 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 128

Tak možné by to bylo, ale proč to dělat, když stačí normální akvarijní čerpadlo za méně peněz (navíc řada z nich má plynulou regulaci výkonu, takže si stačí najít optimum a čerpadlo pak ani nemusí byt plně zatíženo). Jinak z vlastní zkušenosti doporučuji používat spíš otočné trysky, než tyto rozprašovací, tyhle mají mnohem větší tendenci k zanášení a ucpávání, navíc otočná tryska má podle mě lepší rozptyl a stačí vyvinutí menšího tlaku v systému, aby trysky fungovaly, mě na plochu cca 30x70 cm osazenou osmi rostlinami stačily dvě otočné trysky Gardena (vyrábí je více výrobců) - při stejném tlaku mi otočná tryska fungovala na 100% a této rozprašovací mi tekl jen nepatrný čůrek vody. Mrkni zde: http://grower.cz/forum/showthread.p...3262#post763262

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 20-09-2013 v 15:54 PM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2021 - Aeroponie - trysky - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5647540 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív