Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » AEROPONIE - doporučené součástky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9
Autor
Téma 
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 129

to Mr.Kalfas: díky za info. No mám koupené čerpadlo 1000l/h (Hailea HX-8810). to bych rád využil... co mě lákalo na těch malých tryskách je, že dělají pěknou mlhu (když mají dostatečný tlak). nevím tedy zda TAG nebo pseudo aero, ale koukal jsem, že tobě to s těma otočnýma tryskama od Gardeny jelo taky pěkně. Ono otázka zda se vůbec vyplatí investovat do vysokotlakýho aera když to v tom pseudo aeru jede taky pěkně

původně jsem chtěl jen 2 kytky a nechat je pořádně narůst a jet je do scrogu, ale teď si říkám jestli 2 nejsou málo. Box mám 90x90. Možná 4 by byly lepší. sice mít 2 pořádný košťata by bylo pěkný, ale zase jak to dlouho poroste než to zaplní plochu pletiva 90x90

Ty trysky co jsi použil ty jsou tyto? http://www.gardena.com/cz/water-man...ovac-360-mikro/

já jsem ještě uvažoval o tryskách co se používají v GHE aeroflo. ta vypadá takhle: http://www.growlet.es/images/Sprayer-aeroflo-ghe.jpg

ty by měly také pracovat s nízkotlakým čerpadlem, ale otázka jaký budou podávat výsledky... na druhou stranu když to používá GHE, tak by to neměl bejt úplnej šrot těch bych dal do kalfasu 6 ( do každého rohu jednu a na oba středy delší strany ) to by mělo prostor docela slušně zavlažit.

Old Post 21-09-2013 v 07:47 AM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Kalfas
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% PěstitelskáKarma uživatele Mr. Kalfas - 97% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 163  

Příspěvek č. 130

Tak pokud chceš jet jen dvě kytky, tak to čerpadlo je podle mě hodně předimenzované, ale pokud budeš mít dost roztoku, aby ti ho to čerpadlo moc nezahřívalo, tak proč ne. Obecně jsem zastáncem spíše toho pseudo aera, je to jednodušší a ty výsledky jsou naprosto totožné, navíc ty rotační trysky jsou méně náchylné na ucpávání. Jinak na ten prostor bych dal spíš 4 rostliny a třeba dvě trysky a je to. Ty trysky odpovídají těm v tvém odkazu.

Bez práce nejsou koláče a já koláče tuze rááád.

Old Post 21-09-2013 v 17:19 PM
Mr. Kalfas je offline   Profil uživatele Mr. Kalfas   Find more posts by Mr. Kalfas   Foto galerie člena Mr. Kalfas   Click here to Send Mr. Kalfas a Private Message   Add Mr. Kalfas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
globy
Nový Člen

Karma uživatele globy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 131

http://www.garden-shop.cz/gardena-m...ryska/dp-20477/ nestačilo by natouhnou tu černou pe hadici a do ní píchnout tyhle mlhovače? nebude to lepší než zmiňované trysky. kvůli velikosti kapiček....

Old Post 14-03-2014 v 03:56 AM
globy je offline   Profil uživatele globy   Find more posts by globy   Foto galerie člena globy   Click here to Send globy a Private Message   Add globy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
globy
Nový Člen

Karma uživatele globy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 132

jo a pokud by se to někomu hodilo tak doporučuju koupit karavanové čerpadlo. má velký tlak za relativně nízkého průtoku, což je to co potřebujeme a nejsou drahé. pokud by mi někdo mohl poradit s tryskou z předchozího příspěvku tak budu rád. chci je po víkendu objednávat.
http://www.garden-shop.cz/gardena-m...ryska/dp-20477/
máte zkušenosti?
edit. omlouvám se. blbě čtu. je to na předchozí stránce..
prosím o promáznutí posledních dvou příspěvků. jsou k ničemu..

Naposledy upravil globy 16-03-2014 v 14:16 PM

Old Post 14-03-2014 v 14:49 PM
globy je offline   Profil uživatele globy   Find more posts by globy   Foto galerie člena globy   Click here to Send globy a Private Message   Add globy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@JTík
Stálý Člen

Karma uživatele B@JTík - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 133

Ahoj, nemáte někdo náhodou zkušenost s těmahle čínskejma pumpama?
Micro Diaphragm High Pressure Water Pump

Papírově vypadaj moc zajímavě, pracovní tlak 80 PSI (max. 115), 5 l/min, 60W, maj variantu jak s refluxem, tak s tlakovým spínačem a ta cena je ohromná (lehce přes 300 i s dopravou). Nezkoušel to už někdo v TAGu?

Máte někdo přímý srovnání těch SF trysek z trysky.cz a Superfine Misting Nozzle z DripWorksu? Který jsou lepší? A dají se ty z DripWorksu už někde koupit běžně na e-shopu, aniž bych musel řešit forwardování balíku?

Old Post 18-01-2015 v 01:50 AM
B@JTík je offline   Profil uživatele B@JTík   Find more posts by B@JTík   Foto galerie člena B@JTík   Click here to Send B@JTík a Private Message   Add B@JTík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 134

pumpa je to absolutně poslední na čem bys měl šetřit... ale když je budeš zkoušet, vem si ještě ze dvě náhradní, kdyby se náhodou ta první pumpa pokazila... ta cena je docela podezřelá..

Old Post 18-01-2015 v 02:32 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@JTík
Stálý Člen

Karma uživatele B@JTík - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 135

Více než podezřelá, ale o to větší motivace to vyzkoušet
Já jen jestli si tím už někdo neprošel ... samozřejmě vezmu dvojmo a odejde-li jedna, nasadím druhou a okamžitě objednávám SHURflo. Nechci šetřit na nepravých místech, ale zároveň ani platit 10ti a víceásobky tam, kde to třeba nemusí být vůbec potřeba ...

EDIT: BTW, klidně bych ji ubral aby vypínala už třeba na 40-50 PSI, to bude naprosto bohatě stačit a pumpě by se VÝRAZNĚ ulevilo a její životnost by se měla zněkolikanásobit.

Neví někdo o levné expanzce, tak 5-10 litrů, která bez problémů ustojí takový tlak?
Odpovím si sám, TAHLE bude snad OK.

Naposledy upravil B@JTík 18-01-2015 v 05:07 AM

Old Post 18-01-2015 v 02:50 AM
B@JTík je offline   Profil uživatele B@JTík   Find more posts by B@JTík   Foto galerie člena B@JTík   Click here to Send B@JTík a Private Message   Add B@JTík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@JTík
Stálý Člen

Karma uživatele B@JTík - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 136

Ještě o jeden poznatek se podělím, trysky z DripWorks jsou značky TEFEN a nejen že je jde pohodlně objednat na eBayi, ale dokonce je k nám dováží firma MATPRO.

Jinak na TYTO zase vůbec nedají dopustit např. Multiponics.

Nemáte někdo tip na nějaký takový nebo takový či obdobný adaptéry se závitem 1/8"? Nějak nevím jak to hledat - zatím se vůbec nedaří

Naposledy upravil B@JTík 19-01-2015 v 02:07 AM

Old Post 19-01-2015 v 01:06 AM
B@JTík je offline   Profil uživatele B@JTík   Find more posts by B@JTík   Foto galerie člena B@JTík   Click here to Send B@JTík a Private Message   Add B@JTík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
B@JTík
Stálý Člen

Karma uživatele B@JTík - 47% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 137

Tak vida, tady už číňani jedou kompletní TAG sety
http://www.aliexpress.com/store/pro...1495112877.html

Old Post 30-01-2015 v 14:29 PM
B@JTík je offline   Profil uživatele B@JTík   Find more posts by B@JTík   Foto galerie člena B@JTík   Click here to Send B@JTík a Private Message   Add B@JTík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-03-2021 - Aeroponie - trysky - 9 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6327410 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív