Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 113

jn. nemel sis toho davat tolik

Old Post 31-03-2008 v 13:52 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wel-bloud
Stálý Člen

Karma uživatele wel-bloud - 100% PěstitelskáKarma uživatele wel-bloud - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 114

Hej todle je normální....jen ses přehulil,můžeš hulit klidně dál ale ne tak moc jako minule.Třeba s kámošema,myslím že ti budou zkušenější,určitě v dávkování poradí.......

Není vše jak na první pohled vypadá.

Old Post 31-03-2008 v 14:59 PM
wel-bloud je offline   Profil uživatele wel-bloud   Find more posts by wel-bloud   Foto galerie člena wel-bloud   Click here to Send wel-bloud a Private Message   Add wel-bloud to your buddy list     Navštiv homepage uživatele wel-bloud! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 115

citace:
Původní příspěvek od Mozdik


To, že už asi nebudem húliť. Ale nie, proste to bolo na mňa silné a nabudúce si radšej dám pozor...

Ale to "nabudúce" určite nebude tak skoro...

Opatrnosti nie je nikdy dosť. Osobne si myslím, že pre určitých ľudí sú určité veci možno ste si s marjenkou proste nesadli. Nemá každý rovnaký stav, rovnakú minulosť.....

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 31-03-2008 v 15:27 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 116

U mého dobrého kamaráda se vyvinula nějaký druh duševní choroby, bral na to antidepresiva (2 pilulky denně), měl stav, kdy běl třeba chuť rozpárat nebo zabít svého psa, ještě do toho všeho poslouchal deathmetal a blackmetal a to mu na náladě moc nepřidalo. Potom přerušil školu. Začal do toho hulit a říkal, že ty šílené stavy jsou pryč, že si nedokáže představit se nezhulit. Teď ovšem nezvedá telefony a naposledy jsem ho viděl někdy v únoru, kdo ví kde je mu konec.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 31-03-2008 v 16:58 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 117

sorry, ale doporucovat nekomu stereidy muze jenom blazen. ja ti doporucim jednu overenou vec a tou je pravidelnej prisun sexu. Najdi si nejakou paradni zenskou a uvidis, ze se ty problemi zacnou pomalu vytracet. clovek je pak vic sebejistej a proste se citi daleko lip

Old Post 07-04-2008 v 21:03 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od mildaxixao
určitě si stim nezahravej jeto už tak o krk na toš stakovejma pocitama víš co by ti pozvedlo sebevědomí testosteron nebo nejaká jiná pozbuzující latka ..............................

mildaxixao, tohle's psal prosim te komu?
crackonos psal o svem kamaradovi ktery je buhvikde, a jestli's tohle psal na ten Mozdikuv prehul.. tak.. .. nee, ze ne :-D

Mozna quote na prislusny prispevek by byl vhodny..

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Naposledy upravil inf3cti 17-04-2008 v 02:18 AM

Old Post 07-04-2008 v 23:15 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 119

podle mne je spis prinosnejsi hledat zpusoby jak docilit prirozene tvorby testosteronu, kdyz uz. treba se snazit dosazeni psychicke pohody prirozenou cestou. hrani si s hormonama bych nechal na doktorech.

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 17-04-2008 v 02:23 AM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 120

Chtělo by to najít si nějaký smysl života, nějaký cíl a za tím jít. Vytyčit si nějaké cíle a mít radost, že děláš všechno pro to, abys toho dosáhl. Třeba začít posilovat, tím se zvedá sebevědomí a tím taky člověk zapomene na problémy a ubíjející pocity. Já posiluju pořád když jsem v nějakém psychickém vypětí. Těžko hledat pomoc v drogách, na jednu stranu to může na chvíli pomoct, ale na druhou stranu to může situaci jen zhoršit, každý na to reaguje jinak, ale já osobně bych si s tím moc nezahrával.

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 17-04-2008 v 12:51 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 121

jn. ja tez. ale ma pravdu ze jestli je na tom ten clovek takhle, tak asi nejaky cviceni v posilce nepomuze. paranoia je humus.

Old Post 17-04-2008 v 22:13 PM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOOJAKASHA
Nový Člen

Karma uživatele BOOJAKASHA - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 122

je to vse v cloveku a psychice ,vsugerace,sebeklam a tlak okoli.psycho z tebe udela spolecnost,hlavne zadny psychiatri ,ti tady nejsou pro nas ale my pro ne,..,hulim kazdej den uz nejakej patek,zapnu si punk ska a dam si jeste pava at je lip,ganja leci,je to i lek na zlomene srdce...ganja je krasne-sni zit...ganja neni zadny zlo..jdu si trosku polepsit naladicku- O!

Old Post 11-05-2008 v 08:05 AM
BOOJAKASHA je offline   Profil uživatele BOOJAKASHA   Find more posts by BOOJAKASHA   Foto galerie člena BOOJAKASHA   Click here to Send BOOJAKASHA a Private Message   Add BOOJAKASHA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
digy
Stálý Člen

Karma uživatele digy - 81% PěstitelskáKarma uživatele digy - 81% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 123

Po precteni tohoto trhreadu jsem jse hodne uklidnil protoze celkem dost lidi tu popisuje stejne dusevni stavy a nalady jako mam ja. Hulim asi rok a nemel jsem delsi pauzu nez 5dni max tyden. A posledni dobou (tak mesic) se mi zda ze jsem horzne moc unaveny nic se mi nechce nejak prestavam rozumet kamaradu zda se mi ze je vsecko napicu pripada mi ze je vsude ve svete nespravedlnost ze me proste nikdo nema rad a vsechno na me pada. Skola tez stoji za hovno protoze se mi nechce ucit (vim ze kdyz se chci naucit tak se naucim protoze budu maturovat z bioli a z chemie a z tech mam bezproblemu za 1 ale ucit se kokotiny jako cestinu nebo spanelstinu se mi fakt nechce) a asi sem to posral cca pred 2 mesicema kdyz jsem se rozesel s moji pritelkyni ktera mi byla velkou oporou. O techto problemech si v podstate nemam skym pokecat protoze nemam sourozence, mamka jako podnikatelka moc casu nema a taky ji stim nechci zatezovat a rict to nekou z kamaradu co semnou huli tak se muze stat ze se v rausi prokecnou a po skole budu mit nalepku jak ten co mu ganja vlezla na mozek. Sry ze sem to tu napsal jen sem to potreboval nejak dostat ven .

Ale naordinoval jsem si ted 38 deni flushing tak snad se to zpravý. Jinak marihuana je nej vec kterou buh stvoril (teda hned po holkach) akorat jsem to krapet prepisknul Jo a sry za gramatiku.

Čo bolo to bolo , terazky som growerom.

225w CFL - hlína --> jede !
Sklenik a skromný out 07 --> sklizeno, zhuleno

Naposledy upravil digy 13-05-2008 v 23:27 PM

Old Post 13-05-2008 v 23:22 PM
digy je offline   Profil uživatele digy   Find more posts by digy   Foto galerie člena digy   Click here to Send digy a Private Message   Add digy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MadEGGA:()
Stálý Člen

Karma uživatele MadEGGA:() - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 171 

Příspěvek č. 124

hej to je normalni. tez jsem mel takove problemy.. akorad horsi v tom, ze jsem nemohl ani spat a jist..

Old Post 16-05-2008 v 11:21 AM
MadEGGA:() je offline   Profil uživatele MadEGGA:()   Find more posts by MadEGGA:()   Foto galerie člena MadEGGA:()   Click here to Send MadEGGA:() a Private Message   Add MadEGGA:() to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulabalu
Stálý Člen

Karma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% PěstitelskáKarma uživatele hulabalu - 87% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od _Chronic_SVK_
Dnes som cital jeden denik a bol tam tento clanok >>>"Zda sa ze fajcenie "travy" je ovela nebezpecnejsie,ako sme si mysleli.Moze vyvolat schizofreniu a rozlicne psychozy.Podla najnovsich zisteni viac ako tri stvrtiny pacientov,ktori sa liecia na psychozu,su fajciari marihuany.Britski vedci sa domnievaju,ze medzi fajcenim marihuany a vzinkom dusevnej choroby je naozaj suvislost.Podobny nazor vyslovil aj riaditel Centra pre liecbu drogovych zavislosti Lubomir Okruhlica.Mysli s ze u ludi,ktori maju predispozicie na vznik schizofrenie,moze uzivanie marihuany spustit tuto tazku dusevnu chorobu."


a co kdyz travfka tie psychozi nevyvolava, ale spis na ne uzivatela upozornuje, zvyraznuje... heh tot len taka uvaha.

Double Nlite 125w & AERO Scrog style (4xSWK)
---
Old System: 250w metla/sodik,substrat.
2xJH,4xG13 | 3xNL,3xMLI

Old Post 16-05-2008 v 23:35 PM
hulabalu je offline   Profil uživatele hulabalu   Find more posts by hulabalu   Foto galerie člena hulabalu   Click here to Send hulabalu a Private Message   Add hulabalu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hulabalu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krabishak
Stálý Člen

Karma uživatele krabishak - 52% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 126

hulabalu myslim kamo ze na tomhle by neco mohlo byt pravdy podle me trava zvetsuje vnimani a degradaci veci coz muze vyvolat scyhzovrenii nebo ji uvest do vetsich meritek ale je to urcite invidualni jinak jsme enco vypil tak se mi to ekca

Old Post 17-05-2008 v 00:25 AM
krabishak je offline   Profil uživatele krabishak   Find more posts by krabishak   Foto galerie člena krabishak   Click here to Send krabishak a Private Message   Add krabishak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inf3cti
Stálý Člen

Karma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% PěstitelskáKarma uživatele inf3cti - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 545 

Příspěvek č. 127

citace:
Původní příspěvek od hulabalu
a co kdyz travfka tie psychozi nevyvolava, ale spis na ne uzivatela upozornuje, zvyraznuje... heh tot len taka uvaha.


aspon ja som to tak vzdy chapal... neviem o tom, ze by marihuana nejak fyziologicky podmienovala vznik dusevnych chorob...

aspon ja som tie svoje mal este predtym nez som zacal hulit

He just wanted us to call him Captain Da. He said you can call me Da-Da, whatever that meant.
. .. : ... ::: .. ... .... ..... :: ... ..... .. :
moje prve skunky: Skunk #1, 150W, kokos
C99 600w HPS DWC

Old Post 18-05-2008 v 22:54 PM
inf3cti je offline   Profil uživatele inf3cti   Find more posts by inf3cti   Foto galerie člena inf3cti   Click here to Send inf3cti a Private Message   Add inf3cti to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ksíkos
Nový Člen

Karma uživatele Ksíkos - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 128

Vždyť oni ti vědci jenom zjistili, že je tam nějaká souvislost. Co je příčina a následek pak každý vysvětluje, jak se mu to zrovna hodí. Já bych viděl souvislost v tom, že schizofrenie má v počátku depresivní fázi. Ale zase nerad bych to bagatelizoval.

Old Post 19-05-2008 v 22:46 PM
Ksíkos je offline   Profil uživatele Ksíkos   Find more posts by Ksíkos   Foto galerie člena Ksíkos   Click here to Send Ksíkos a Private Message   Add Ksíkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3603330 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív