Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 75 76 77 78 79 »
Autor
Téma 
Martin99449
Nový Člen

Karma uživatele Martin99449 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 1217



Přidávám další foto, nechal jsem vyschnout květináče a zkouším zalévat míň, ale pořád se to horší.. Zalévám už jen rozprašovačem. Ph jsem ještě neměřil, nemám zatím metr. Neví někdo čím to může být? Je to skoro na všech kytkách a jen tyto první listy. Někde horší někde lepší. Dávám jen čtvrtinovou dávku hnojek na růst a na kořeny, zalévám odstátou vodou z vodovodu. Světlo je 315W CMH, hlína je Lightmix. Jinak hnojiva na růst je od Hesi, na kořeny od Plagronu. S těma Hesi už hnojím delší dobu a nikdy jsem neměl problém. Nemůže být třeba problém s mícháním hnojek?

Old Post 17-11-2020 v 17:11 PM
Martin99449 je offline   Profil uživatele Martin99449   Find more posts by Martin99449   Foto galerie člena Martin99449   Click here to Send Martin99449 a Private Message   Add Martin99449 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1218

Trisuli - Activera ani CalMag nie je hnojivo, to su doplnky ked v zaklade nieco chyba. Cital si vobec naco to je alebo ta len tak rano napadlo ze toto budes liat?

Martin99449 - jeden spodny list zlty nie je dovod k panike, ostatne vyzeraju fajn.
Vyschnut kvetinace pri takychto malych je myslim skor na skodu...lejes ROOT ale hlina je sucha , takze nove korene ti automaticky odumru

Old Post 17-11-2020 v 18:39 PM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin99449
Nový Člen

Karma uživatele Martin99449 - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 1219


To není jeden, je to na 9 kytkách, na nějakých úplně vyschli a rozpadli se. Mám strach že jestli to bude pokračovat dál že to půjde výš a začnou zloutnout i vyšší patra. Jinak děkuju za pomoc 😊

Old Post 17-11-2020 v 18:48 PM
Martin99449 je offline   Profil uživatele Martin99449   Find more posts by Martin99449   Foto galerie člena Martin99449   Click here to Send Martin99449 a Private Message   Add Martin99449 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 1220

citace:
Původní příspěvek od psyweed
Trisuli - Activera ani CalMag nie je hnojivo, to su doplnky ked v zaklade nieco chyba. Cital si vobec naco to je alebo ta len tak rano napadlo ze toto budes liat?

Martin99449 - jeden spodny list zlty nie je dovod k panike, ostatne vyzeraju fajn.
Vyschnut kvetinace pri takychto malych je myslim skor na skodu...lejes ROOT ale hlina je sucha , takze nove korene ti automaticky odumru


Ne, vubec som necital) Samozrejme, nepestuju poprvy, tak se zdrz prosim takovych poznamek- diky.

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 17-11-2020 v 21:33 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bruce11
Nový Člen

Karma uživatele Bruce11 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2018
Příspěvků: 25  

Re: listy do rulicky Příspěvek č. 1221

citace:
Původní příspěvek od jungleek
Zacaly se mi cc po 3 tydnech rustu brutalne kroutit okraje lisu smerem nahoru, kazdy paprsek vytvori skoro dokonalou rulicku.. ec, ph, teplota vse ok, v NFT, hnojeni AH dle navodu, nic navic.. vypada to, ze se to siri postupne z kytky na kytku. Na listech nic videt neni.. kytky prestanou rust a koreny taky.. nema nekdo podobnou zkusenost? Na cizich forech jsem se docetl, ze to muze byt virus, ktereho se snad ani neda zbavit a je to problem uz u matecni rostliny, ale muze/nemusi se rozjet (prirovnavali k hiv/aids)


Cau, mam rovnaky problem, mam dva rovnake mazary, jeden je pekny a druhy robi presne to iste, zacinaju velmi zltnut listy zo spodu, pritom su zkrutene listy a tiez zosychaju, to moze byt prilisnym hnojenim, uz som ich aj preplachol, a znovu zacal postupne hnojit, ale neni to dobre... :-((( Uz sa u teba nieco zmenilo k lepsiemu? alebo ako si to vychytal..? dik za info. :-)

Old Post 18-11-2020 v 21:51 PM
Bruce11 je offline   Profil uživatele Bruce11   Find more posts by Bruce11   Foto galerie člena Bruce11   Click here to Send Bruce11 a Private Message   Add Bruce11 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1222

citace:
Původní příspěvek od Trisuli


Ne, vubec som necital) Samozrejme, nepestuju poprvy, tak se zdrz prosim takovych poznamek- diky.


ked im nedavas zaklad tak co sa potom divis? to ze ti to fungovalo u modelu predtym ti nedava zaruku ze s tymto vystacis.

BioBizz a ostatni vyrobci tie tabulky nerobia zo srandy, nejaky dovod preco nelejes FishMix alebo Grow? ci Pepa pod 100w led spravil lepsie testy ako BioBizz za 20rokov?...nechapem co ti tu mame radit

Kup si Canna Mono seriu a zistuj ktory prvok to asi moze byt

Old Post 19-11-2020 v 10:33 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psyweed
Stálý Člen

Karma uživatele psyweed - 95% PěstitelskáKarma uživatele psyweed - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2018
Příspěvků: 672 

Příspěvek č. 1223

Martin99449> mas to ale len spodne, tak ich ulom (tie uz nezachranis) a uvidis ci sa to bude sirit dalej.
Prehnojene zacina vacsinou spalenim na konci listov (spicky)

Old Post 19-11-2020 v 10:36 AM
psyweed je offline   Profil uživatele psyweed   Find more posts by psyweed   Foto galerie člena psyweed   Click here to Send psyweed a Private Message   Add psyweed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h23kkkkk
Nový Člen

Karma uživatele h23kkkkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1224



Zdravím ;-) jedu druhé kolo a potkala mě překážka.... Studuju, co můžu, ale nedokážu odhadnout, na co mé kvítí trpí, jestli přelití, deficit N,K nebo nějaké potvory :-) minulé kolo jsem řešil svilušky a mospilan zabral výtečně, ale tentokrát je to jiné...

Info:
sázeno 2/11 klony 2 patra kush bomb
Systém ebb&flow, zalito naposledy včera dopoledne
Ph ec konstantní (i výtok) 6,2 a 0,7
Fotky aktuální ..... prosím poraďte mi jsem zoufalý a nechci je zbytečně
ničit chemii, díky moc
pokazit

Old Post 19-11-2020 v 14:55 PM
h23kkkkk je offline   Profil uživatele h23kkkkk   Find more posts by h23kkkkk   Foto galerie člena h23kkkkk   Click here to Send h23kkkkk a Private Message   Add h23kkkkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h23kkkkk
Nový Člen

Karma uživatele h23kkkkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1225



Další

Old Post 19-11-2020 v 14:58 PM
h23kkkkk je offline   Profil uživatele h23kkkkk   Find more posts by h23kkkkk   Foto galerie člena h23kkkkk   Click here to Send h23kkkkk a Private Message   Add h23kkkkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Pohodička Skvrny na listech - první indoor (EDIT) Příspěvek č. 1226



Zdravím všechny, jedu poprvé indoor a na listech nové spodní větve (po zaštípnutí se protlačila skoro na úroveň vrcholu) se mi nezdají skvrny na listech. Podobná skvrnka je i na velkém vějířovitém listu. Napadl mě světelný stres, výbojka (400W HPS, stínidlo Adjust-A-Wings Avenger) byla cca 33 cm nad vrcholkem a problém je u kytičky uprostřed boxu přímo pod světlem. Zálivka je cca každé 2 až 3 dny po proschnutí substrátu (Plagron Growmix), jen s Plagron Power Roots a Plagron Pure Zym (oboje 1ml/l). pH 6 - 6,2, EC 0,6. Kytičky jsou 18 den od semene. Teploty od 26° do max 29°. S vlhkostí dost bojuji, i se zvlhčovačkou se málokdy dostanu přes 52% (ale padá i k 44%), tak rosím postřikovačem cca každou hodinu. Dodám, že takto hodně je to jen u 1 větve. Zbytek rostliny je celkem dobrý. Nevypadá nezdravě a je to nejsilnější a nejhezčí rostlina v boxu. Květináče používám Root Air Poté 11,4L

EDIT:
Tak jsem našel na další a podstatně více (foto). Přijde mi to jako nedostatek hořčíku. Budu objednávat Calmag od BioBizzu. Chtěl bych znát vás názor na fotky, zda je to nedostatek hořčíku nebo něco jiného. Rostlina jinak v pohodě, vypadá, že prospívá celkem dobře. A ještě, Calmag od BioBizzu nebo jinou značku. Bude se hodit do substrátu Plagron Growmix hnojeného Plagron Terra?

Old Post 19-11-2020 v 16:14 PM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Příspěvek č. 1227

citace:
Původní příspěvek od psyweed


ked im nedavas zaklad tak co sa potom divis? to ze ti to fungovalo u modelu predtym ti nedava zaruku ze s tymto vystacis.

BioBizz a ostatni vyrobci tie tabulky nerobia zo srandy, nejaky dovod preco nelejes FishMix alebo Grow? ci Pepa pod 100w led spravil lepsie testy ako BioBizz za 20rokov?...nechapem co ti tu mame radit

Kup si Canna Mono seriu a zistuj ktory prvok to asi moze byt


Pěstování je zábava, tak klid...Podívej se na to, jak sou tmavý- dusíku mají habaděj ze substrátu, každej den vyrazej o 5 čísel- vůbec nevíš, jakej substrát tam mám, takže zase vedle.
Už sem to tu někde psal, budu se opakovat- jak je možné, že toto se mi nikde na zahraničním fóru nestane?? Nikdy. Že by mi někdo začal píčovat do toho, jak hnojim 4 týdenní kytky, netušíc v čem (v momentě kdy, kytky vykazujou přebytek dusíku)
To co je s listy jsem identifikoval a není to ani nedostatek, ani přebytek čehokoliv, takže zase vedle. Je to škůdce.
Měj se fajn a hlavně ať to roste!
(Ne, o radu sem už fakt nenapíšu, neboj)

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 19-11-2020 v 20:08 PM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h23kkkkk
Nový Člen

Karma uživatele h23kkkkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1228

Nikdo neporadí ???

Old Post 20-11-2020 v 21:48 PM
h23kkkkk je offline   Profil uživatele h23kkkkk   Find more posts by h23kkkkk   Foto galerie člena h23kkkkk   Click here to Send h23kkkkk a Private Message   Add h23kkkkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balu77
Stálý Člen

Karma uživatele Balu77 - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2020
Příspěvků: 53 

Příspěvek č. 1229

citace:
Původní příspěvek od h23kkkkk
Nikdo neporadí ???


on nikdo neví, podle mě je prostě podzim, ty kytky to vědi a rádi by se hodili do klidu

Old Post 21-11-2020 v 08:17 AM
Balu77 je offline   Profil uživatele Balu77   Find more posts by Balu77   Foto galerie člena Balu77   Click here to Send Balu77 a Private Message   Add Balu77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
h23kkkkk
Nový Člen

Karma uživatele h23kkkkk - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2020
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 1230

:-D

Old Post 21-11-2020 v 12:11 PM
h23kkkkk je offline   Profil uživatele h23kkkkk   Find more posts by h23kkkkk   Foto galerie člena h23kkkkk   Click here to Send h23kkkkk a Private Message   Add h23kkkkk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mexikos23
Nový Člen

Karma uživatele mexikos23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2018
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1231

citace:
Původní příspěvek od Martin99449
Přidávám další foto, nechal jsem vyschnout květináče a zkouším zalévat míň, ale pořád se to horší.. Zalévám už jen rozprašovačem. Ph jsem ještě neměřil, nemám zatím metr. Neví někdo čím to může být? Je to skoro na všech kytkách a jen tyto první listy. Někde horší někde lepší. Dávám jen čtvrtinovou dávku hnojek na růst a na kořeny, zalévám odstátou vodou z vodovodu. Světlo je 315W CMH, hlína je Lightmix. Jinak hnojiva na růst je od Hesi, na kořeny od Plagronu. S těma Hesi už hnojím delší dobu a nikdy jsem neměl problém. Nemůže být třeba problém s mícháním hnojek?

Podle mně si je zkraje trochu prelil nic víc.

Old Post 21-11-2020 v 23:43 PM
mexikos23 je offline   Profil uživatele mexikos23   Find more posts by mexikos23   Foto galerie člena mexikos23   Click here to Send mexikos23 a Private Message   Add mexikos23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Waclaw@666
Stálý Člen

Karma uživatele Waclaw@666 - 61% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 70  

Skvrny na listech - první indoor (EDIT 2) Příspěvek č. 1232



Vážně nikdo neví? Šíří se to hlavně na velkých vějířovitých listech, na nových výhoncích zatím nepozoruji. Četl jsem, že by to mohl být nedostatek Hořčíku a nebo Bóru. Je na začátku 4 týdne růstu, tak už jsem poprvé přidal růstové hnojivo (1/4 max koncentrace). Poraďte, prosím. Nerad bych o ní přišel.

Old Post 22-11-2020 v 08:43 AM
Waclaw@666 je offline   Profil uživatele Waclaw@666   Find more posts by Waclaw@666   Foto galerie člena Waclaw@666   Click here to Send Waclaw@666 a Private Message   Add Waclaw@666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:35 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 75 76 77 78 79 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí
26-04-2014 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam V. !!! - 1236 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8178260 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív