Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 74 75 76 77 78 »
Autor
Téma 
Pedroso
Nový Člen

Karma uživatele Pedroso - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1201


Co říkate na tohle?Jak dlouho ještě?Chci použit Final Solution tak at vím od kdy zhruba můžu začít.Je to Cream Caramel od Fair Seeds.Zasazen 14.4, na květu je 36.den.

Old Post 16-06-2012 v 10:21 AM
Pedroso je offline   Profil uživatele Pedroso   Find more posts by Pedroso   Foto galerie člena Pedroso   Click here to Send Pedroso a Private Message   Add Pedroso to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 1202


ahojte vsem co vy na to kdy sklidit kvet 42den

Old Post 19-06-2012 v 16:41 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1203

minimálně týden

Old Post 19-06-2012 v 18:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zmijak
Stálý Člen

Karma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% PěstitelskáKarma uživatele zmijak - 85% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 355  

Příspěvek č. 1204

kdo???

Old Post 19-06-2012 v 18:43 PM
zmijak je offline   Profil uživatele zmijak   Find more posts by zmijak   Foto galerie člena zmijak   Click here to Send zmijak a Private Message   Add zmijak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1205

Ty

Old Post 19-06-2012 v 19:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 1206

Zadek growerstvo, co mi povíte na tohleto ?
Všechny detaily v tom linku.
Díky, spěchá relativně..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 19-06-2012 v 20:15 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 1207

citace:
Původní příspěvek od MaaaYaaa
Zadek growerstvo, co mi povíte na tohleto ?
Všechny detaily v tom linku.
Díky, spěchá relativně..


Docela mi to spěchá (dneska, zejtra?za 25 dní?), jestli se to z tech matlanin nedá poznat, napište mi to a zkusim cvaknout lepší..

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 20-06-2012 v 12:51 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matroš 96
Stálý Člen

Karma uživatele Matroš 96 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Matroš 96 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 1208

to je autoflowering? lebo to je nejake male aj malo toho maju sebe...

Old Post 20-06-2012 v 15:28 PM
Matroš 96 je offline   Profil uživatele Matroš 96   Find more posts by Matroš 96   Foto galerie člena Matroš 96   Click here to Send Matroš 96 a Private Message   Add Matroš 96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaaaYaaa
Stálý Člen

Karma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% PěstitelskáKarma uživatele MaaaYaaa - 73% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 1209

citace:
Původní příspěvek od Matroš 96
to je autoflowering? lebo to je nejake male aj malo toho maju sebe...


.. v sekci "Autoflower odrůdy", v tématu "MaaaYské Auto Květniny na sluneční pohon 2012" kvete Fast Bud#2 což je AF odrůda jak řemen.. takže ano, opravdu jsi to vykoumal a jsou to autoflowery (s průěrnym výnosem bych řek). Snad už nebude třeba víc nápověd, aby jste mi někdo konečně odpověděli

Můj MaaaYský projekt 2012 Konec světa se nekonal, zázraky na zahrádce taky ne..
MaYa´s 1st AF grow 2012
Pokud u mě v threadu chcete cokoli komentovat, zkuste to neprve přes karmu nebo PM, uděláte mi tim rozhodně větší radost..

Old Post 20-06-2012 v 17:00 PM
MaaaYaaa je offline   Profil uživatele MaaaYaaa   Find more posts by MaaaYaaa   Foto galerie člena MaaaYaaa   Click here to Send MaaaYaaa a Private Message   Add MaaaYaaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 1210

Zdravim, mam white russian od serious seeds v kvetu 70 dni, tak bych potreboval vedet kdy sklidit. Je to muj prvni grow.

Foto

Miluju smrt a venku je jaro.

Old Post 24-06-2012 v 15:29 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1211

Luftpumpa: muj nazor je 2 dny tma a povesit

Old Post 24-06-2012 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 1212

No ty trichomy se mi zdaji jeste porad svetle. Tak aby to vubec zhulovalo.

Miluju smrt a venku je jaro.

Old Post 24-06-2012 v 16:37 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1213

jestli je nechas jeste tyden tak budou do hneda = gaucak ted je mas mlecne kdyz jim das 2 dny tmu tak bude akorat.

Old Post 24-06-2012 v 16:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 1214

citace:
Původní příspěvek od Luftpumpa252
Zdravim, mam white russian od serious seeds v kvetu 70 dni, tak bych potreboval vedet kdy sklidit. Je to muj prvni grow.

Foto


kecáš, jak sviňa =D
to nejsou tvoje první kytičky, že ne!!!!
a moc pěkné foto

Old Post 24-06-2012 v 17:04 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luftpumpa252
Nový Člen

Karma uživatele Luftpumpa252 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 1215

Prave ze to jsou me prvni kytky Vzdy sem hulil jen modely od kamosu. Tak sem si rekl ze zkusim vypestovat svoje.

Miluju smrt a venku je jaro.

Old Post 24-06-2012 v 17:11 PM
Luftpumpa252 je offline   Profil uživatele Luftpumpa252   Find more posts by Luftpumpa252   Foto galerie člena Luftpumpa252   Click here to Send Luftpumpa252 a Private Message   Add Luftpumpa252 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matroš 96
Stálý Člen

Karma uživatele Matroš 96 - 0% PěstitelskáKarma uživatele Matroš 96 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 1216

nazdarek poradi mi niekto? mam tak asi 25cm rastlinky jednej indici ma aj uz blizny chcem sa opitat ze v akej vyske by som ju uz mal prepnut na kvet aby dosiahla 60-80cm lebo viac ako 80cm nechcem aby mala lebo ju pestujem na balkone. a este posledna otazocka okrem toho pestujem jeden autoflowering royal automatic krizenec ruderalis sativa dorasta do vysky 60-90cm pripraveny na zber je po 8-9 tyzdni od vyklicenia, ja ju uz mam od 21. Maja uz vyse mesiac to ma a nejako to pomali rastie ma to len 10cm rastie to akurad do blizien taku mini gucu blizien bielych to ma na vrchu listou je to normal? automat som este nikdy nepestoval ani len indoor jedine tak outdoori a raz windoor.

Old Post 24-06-2012 v 17:21 PM
Matroš 96 je offline   Profil uživatele Matroš 96   Find more posts by Matroš 96   Foto galerie člena Matroš 96   Click here to Send Matroš 96 a Private Message   Add Matroš 96 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 74 75 76 77 78 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9639290 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív