Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 74 75 76 77 78 »
Autor
Téma 
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1201

Zedy:jj mě se Děti četly taky vo dost lip než Memento....Zoo tě uplně vtahne do toho přiběhu...tamto ani tak ne, dyž to vypravi někdo jinej než ten , kdo to zažil

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 30-03-2007 v 14:36 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AHM4D
Stálý Člen

Karma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% PěstitelskáKarma uživatele AHM4D - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 582  

Příspěvek č. 1202

děti jsem dočetl asi před měsícem, poprvý, a docela slušný..jak říkáte je to hodně čtivý..na memento už se nějaký čas chystám ale porád to má nějaká duše hříšná půjčený

now mám rozečtený Síla pyramid od Max Toth a Grega Nielsena, sic starší kniha ale zajímavý počtení..

*400W Drip..SensiStar Euforia Sk#1 2010*
**400W AEROBOX..WhiteWidow NorthernLights WhiteRussian Carnival Chronic 2008 **
***Authentic bio cannabis area´s 2008 ***
****400W Soil+Coco...NYCD Nebula BigBud Whie Widow 2008 ****
*****400W Soil+Coco...PowerPlant OrangeBud Skunk#1 Chronic 2007 ******
******Authentic bio cannabis area´s 2007******
*******První pokus 400W Soil+Coco indoor mixseeds 2007*****
Začátky outdoor 2003-2006

Old Post 30-03-2007 v 15:07 PM
AHM4D je offline   Profil uživatele AHM4D   Find more posts by AHM4D   Foto galerie člena AHM4D   Click here to Send AHM4D a Private Message   Add AHM4D to your buddy list     Navštiv homepage uživatele AHM4D! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 1203

Nyni V. Hugo Bidnici. Knizka podrobne popisuje danou osobu- vzhled,ale hlavne jaky je clovek po moralni strance k bohu a vztahu k jinym lidem apod..... Az potom s ni pokracuje v deji. Jsem zatim na sty strance ze 7set z toho 80 bylo o biskupovi , az ted jde na scenu Jean Valjean a kdyz nastopil plyne jdouci dej , tak se, tak zactu ,ze prejizdim stanice .

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Naposledy upravil mrakoplas 30-03-2007 v 15:47 PM

Old Post 30-03-2007 v 15:29 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1204

Rjúnosuke Akutagawa - Rašómon a jiné povídky .. fakt dobrý

("Akutagawa je považován za nejlepšího japonského spisovatele období po první světové válce. Napsal asi sto čtyřicet povídek prodchnutých humorem a jemnou ironií. Látku čerpal z historického materiálu, zvláště ze sbírek z doby Heian (794-1185). Námět k mnoha povídkám (Rašómon, Nos, V houštině) pochází ze sbírky Kondžaku monogatari z druhé poloviny jedenáctého či z počátku dvanáctého století, v níž jsou příběhy vyprávěny velmi stručně, jsou vlastně jen faktickým záznamem neobyčejné, zajímavé události či děje. Akutagawa do tohoto historického materiálu vložil moderní psychologický rozbor postav, zdůvodnil motivaci jejich jednání a zhuštěnou zkratkou navodil náladu přírody. V Akutagawových povídkách najdeme groteskní a fantastické náměty i témata křesťanských a buddhistických" .. http://www.argo.cz/ )

Old Post 30-03-2007 v 18:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1205

Já teď čtu Podivný regiment (Úžasná Zeměplocha- Terry Pratchett)....Zeměplochu mám vůbec ráda....příjde mě to takový nenáročný....i když jak se to veme....Nejradši postavu Smrťáka, ale v týhle knížce se tam vůbec nevyskytujuzatim

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 31-03-2007 v 08:50 AM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Viva
Stálý Člen

Karma uživatele Viva - 0% PěstitelskáKarma uživatele Viva - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 1206

nesnesitelná lehkost bytí...kundera

RASTA

Old Post 31-03-2007 v 11:25 AM
Viva je offline   Profil uživatele Viva   Find more posts by Viva   Foto galerie člena Viva   Click here to Send Viva a Private Message   Add Viva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DeathCell
Stálý Člen

Karma uživatele DeathCell - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 1207

Jedinou knížku,kterou sem právě dočetla až do konce,je bratrstvo neohrožených od Ambrose...jo a taky kamasutru,ta byla zábavnější

Old Post 04-04-2007 v 18:20 PM
DeathCell je offline   Profil uživatele DeathCell   Find more posts by DeathCell   Foto galerie člena DeathCell   Click here to Send DeathCell a Private Message   Add DeathCell to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travnikar
Nový Člen

Karma uživatele travnikar - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 1208

Haruki Murakami - Kafka na pobřeží
-zaujala mě ta kombinace japonského spisovatele a českého Kafky :-))
A můžu doporučit! Prolínání a závěrečné setkání několika postav a dějových linií. A je to míň japonský, než sem čekal, takže se to fakt dobře čte

Old Post 06-04-2007 v 10:59 AM
travnikar je offline   Profil uživatele travnikar   Find more posts by travnikar   Foto galerie člena travnikar   Click here to Send travnikar a Private Message   Add travnikar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krejtcha
Nový Člen

Karma uživatele krejtcha - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 1209

Já mám teď rozečtené dvě knihy:

1. Korzáři krále Slunce - celkem vklidu kniha, která obsahuje deníky nejslavnějších korzárů francouzkého krále, má hezké ilustrace

2. Harry Trottel a kámen MUDr. Tse - parodie na harryho Pottra, celkem se u toho směju

dál čtu Garfieldovy stripy, u toho se směju nejvíc

Old Post 07-04-2007 v 10:21 AM
krejtcha je offline   Profil uživatele krejtcha   Find more posts by krejtcha   Foto galerie člena krejtcha   Click here to Send krejtcha a Private Message   Add krejtcha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
steve
Stálý Člen

Karma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% PěstitelskáKarma uživatele steve - 83% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 289 

Palec nahoru Četba Příspěvek č. 1210

Mám teď rozečtenou Noc v Lisabonu od Remarqua a Vnitřní oheň od Carlose Castanedy vřele doporučuji.

Naposledy upravil steve 07-04-2007 v 12:16 PM

Old Post 07-04-2007 v 11:56 AM
steve je offline   Profil uživatele steve   Find more posts by steve   Foto galerie člena steve   Click here to Send steve a Private Message   Add steve to your buddy list     Navštiv homepage uživatele steve! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chemik
Stálý Člen

Karma uživatele Chemik - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 1211

ikary-san: Pratchet je mazaný a smrťák je největší týpek.
Já teď Pratchatovu Zeměplochu, má to hodně dílů a píše docela vtipně.
A nedávno jsem dočetl Egypťana Sinuheta. Ze zacatku mě srala taková postarší a divná čeština, ale pak jsem si zvykl (má to 800 stran) a je to dobrý příběh, plný chlastu, kurev a další:-D.

Old Post 07-04-2007 v 21:46 PM
Chemik je offline   Profil uživatele Chemik   Find more posts by Chemik   Foto galerie člena Chemik   Click here to Send Chemik a Private Message   Add Chemik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1212

Chemik:jejku Sinuheta sem četla nekdy ve čtrnácti....a nedávno jsem tu knížku pujčovala kámošoj, tak jsem si ňáký zajmavý místa pročítala znova

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 08-04-2007 v 11:17 AM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 1213

Pro vsechny se sklonama k psychedelickym zazitkum, takze asi vsem tady pritomnych... http://www.levneknihy.cz/VysledekHl...?ht=psychedelie

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 08-04-2007 v 11:24 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 1214

Mistr a Markétka od Michaila Bulgakova - to můžu kdykoliv
Astronomie pro všechny - doporučuji
W.

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 08-04-2007 v 12:12 PM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lux
Stálý Člen

Karma uživatele Lux - 17% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 1215

Asi před tejdnem jsem byl na knižní burze a koupil si Zelenou medicínu. Myslim že stála 5 Korun. Je to rozdělený na 3 části ....První je o různejch výpravách za rostlinama do Jižní Ameriky a Afriky ( je tam i hodně o rostlinejch drogách). Druhá je něco jako takovej životopis rostliny, která tam je zařazená ( jsou tam i lysohlávky co jsem si tak všim) a v tý třetí je využití některejch rosltlin v moderní medicíně.

Old Post 08-04-2007 v 19:02 PM
Lux je offline   Profil uživatele Lux   Find more posts by Lux   Foto galerie člena Lux   Click here to Send Lux a Private Message   Add Lux to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ikary-san
Stálý Člen

Karma uživatele ikary-san - 72% PěstitelskáKarma uživatele ikary-san - 72% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 100  

Příspěvek č. 1216

Espado :juj to sem videla serial mistra a marketku

Полюбила парня я
да оказался без хуя
да на хуя мне без хуя
когда с хуем до хуя

2.Out07

Old Post 09-04-2007 v 12:54 PM
ikary-san je offline   Profil uživatele ikary-san   Find more posts by ikary-san   Foto galerie člena ikary-san   Click here to Send ikary-san a Private Message   Add ikary-san to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 74 75 76 77 78 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8997350 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív