Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 73 74 75 76 77 »
Autor
Téma 
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 1185

Hipec je ok predevsim Divokej zapad, po paradni zkurbe se taky pobavim nad textama Super Croo,dal treba Defakto....je toho proste mrte.Francouzska scena neni taky vubec spatna..Hodne pohodovy jsou taky Pearl Jam,Horkyze slize,GaiaMesiah,Wohnouti..atd..Dal nakej poradnej drumec,reggae,a hodne v oblibe jsou samozrejmne taky SOUNDSYSTEMS:NSK,KOMATSU,CABARET,STRAHOV,ACID ALLIANCE...Ted momentalne posloucham Oktekk kdyz mastili na Czechteku v 99,myslim ze i prez to jak je to celkem uz stary je to porad hodne hrubej narez....hhhh

Old Post 17-06-2006 v 12:15 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 1186

tak já třeba super croo z hip-hnusovej scény absolutně nenávidím, myslej si, jaký jsou borci, že dokážou někoho urážet...
ale je to můj názor a nikomu ho samozřejmě necpu!!!!

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 17-06-2006 v 12:18 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jeck Herer
Stálý Člen

Karma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% PěstitelskáKarma uživatele Jeck Herer - 98% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 314  

Příspěvek č. 1187

Já jedině Hip Hop ale spíš USA,protože většina českejch se mi moc nelíbí,kromě třeba SUPER CROOO,ty sou celkem good... Jinak z USA mám nejradši 50centa,Mobb Deepa,Xzibita,2pac,Young Joca apod...
jo jinak na pařbách mám nejradši techno asi... dobře se to poslouchá,hlavně když se zhulim tak je to bomba! techno a hipec sou pro mě nej...

Naposledy upravil Jeck Herer 10-11-2006 v 17:18 PM

Old Post 17-06-2006 v 20:29 PM
Jeck Herer je offline   Profil uživatele Jeck Herer   Find more posts by Jeck Herer   Foto galerie člena Jeck Herer   Click here to Send Jeck Herer a Private Message   Add Jeck Herer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shamanjai
Stálý Člen

Karma uživatele shamanjai - 9% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 1188

Jééé, to je těžký, music je krev v mých žilách. A zmaštěnej asi nemám nic jako nejoblíbenější. Ale doporučím třeba Death In Vegas nebo DJ Shadow...

- - - ShamanJai - - -

"scars hidden inside..."

Old Post 18-06-2006 v 07:34 AM
shamanjai je offline   Profil uživatele shamanjai   Find more posts by shamanjai   Foto galerie člena shamanjai   Click here to Send shamanjai a Private Message   Add shamanjai to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HerrFlick
Stálý Člen

Karma uživatele HerrFlick - 41% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 1189

Podle mě by bylo nejmasitější se pořádně odpálit a zajít na koncert vážné hudby. nějakej Bach by myslím byl celekm nářez

Old Post 18-06-2006 v 23:46 PM
HerrFlick je offline   Profil uživatele HerrFlick   Find more posts by HerrFlick   Foto galerie člena HerrFlick   Click here to Send HerrFlick a Private Message   Add HerrFlick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 1190

HerrrFlick - zkus nekdy vyrazit na operu (idealne do Státní .-)), fakt neco dobryho - to sou emo-návaly - intenzivni zazitek - se mi kolikrat jezi chlupy na rukou

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 19-06-2006 v 06:44 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrrn
rarášek

Karma uživatele vrrn - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 404  

Příspěvek č. 1191

HEh tak to mate kluci naprostou pravdu, pro me osobne to je nejsilnejsi zazitek a to nemluvim pouze o opere ale o vazne hudbe celkove. Co se tyce oper tak opravdu jedny z nejkrasnejsich....La Boheme od Pucciniho, Rusalka od DVoraka, Figarova svatba - W.A.Mozart...ale nejakej klavirni koncert s orchestrem by mohl byt jeste lepsi nejlepe neco od Beethowena ci Dvorakuv G dur koncert pro klavir a orchestr je to proste nadpozemska hudba
S brkem nevim ja si to uziju nejlip s cistou hlavou stejne pak odchazim uplne mimo

C4, Sweet Mendobog, Crystal..growcubes party Bio selectah! outdoor2005 Mr.Sandman´s BA, Nbr, PKxBS, HazexNLand C4 dream explosives!!!11 Flying Dutchmen's Girlzzz... Thaitanic, HDF, Bubblegum grow
old school threads

A soul in tension thats learning to fly
Condition grounded but determined to try
Cant keep my eyes from the circling skies
Tongue-tied and twisted just an earth-bound misfit, I


Old Post 19-06-2006 v 08:55 AM
vrrn je offline   Profil uživatele vrrn   Find more posts by vrrn   Foto galerie člena vrrn   Click here to Send vrrn a Private Message   Add vrrn to your buddy list     Navštiv homepage uživatele vrrn! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 1192

nejlepší hudba je freetekno ale nejrači mám dub a reagge

Don't worry be grower

Old Post 19-06-2006 v 09:05 AM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 1193

Jo,jo Hip Hop,to je pohodovej rytmus do mysli,je jedno jakej,ale spíš českej,nebo slovenskej.Jen když jsem zhulenej tak je mi jedno co poslouchám,v tom stavu se mi líbí všecko.Dobrý jsou-Divokej Západ,Severská Dvojka,Defuckto,Kontrafakt,Marpo,Supercroo,PSH,Orion,P13,Prago Union,Indy a Wich,a taky sem tam neznámí hiphopptáci

Old Post 19-06-2006 v 20:25 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 1194

Jo a taky Pluto kterej byl ve Vyvolenejch,ten repuje portugalsky i česky

Old Post 19-06-2006 v 20:27 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fonee
Stálý Člen

Karma uživatele fonee - 22% PěstitelskáKarma uživatele fonee - 22% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 1195

pro kazdyho znamena nejlepsi hudba uplne neco jinyho. me ted posledni dobou bere skacko (Ska-p, Tleskac) nebo jsem ted narazil na jednu vostrou skupinu Fun lovin criminals , to je narez

Old Post 02-07-2006 v 12:00 PM
fonee je offline   Profil uživatele fonee   Find more posts by fonee   Foto galerie člena fonee   Click here to Send fonee a Private Message   Add fonee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Happy_Mirec
Stálý Člen

Karma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% PěstitelskáKarma uživatele Happy_Mirec - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 430  

Příspěvek č. 1196

Presne tak, kazdymu se zamlouva jinačí hudba. Jinak já poslouchám freetekno, neradši mám hardtekk, ale HC,hiphop,ska nebo nejakej punk si rád poslechnu. Ovšem něco jiního sou party na který každej chodí. Pro mě maj freeparty takový kouzlo(dekorace, muzika, fireshow.......) Prostě =23=

Old Post 12-07-2006 v 16:20 PM
Happy_Mirec je offline   Profil uživatele Happy_Mirec   Find more posts by Happy_Mirec   Foto galerie člena Happy_Mirec   Click here to Send Happy_Mirec a Private Message   Add Happy_Mirec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oralius
Stálý Člen

Karma uživatele Oralius - 83% PěstitelskáKarma uživatele Oralius - 83% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 1197

premna je to rozhodne hard-core a melodicke vecicky..ziadne sracky ale brutal veci

**-Oraliusove-holky-z-balkona-**

Old Post 14-07-2006 v 00:39 AM
Oralius je offline   Profil uživatele Oralius   Find more posts by Oralius   Foto galerie člena Oralius   Click here to Send Oralius a Private Message   Add Oralius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1198

Jasně HC, je taky luxus, strašně energetická muzika. Ale čím víc hulím, tím víc se mi líbí Gothic, Symfonic Metal a podobné kombinace instrumentální hudby, kytarových sólíček, operních zpěvkáků a death metalového chrapotu. A taky si klidně pustím nějakou instrumentální klasiku, taky do toho jde zafárat.
A ze všeho nejvíc nesnáším hiphop a kulturu s ní spojenou. Té jejich hudbě se ani hudba říkat nedá, dyť to je jak nějaká hysterická babina co má poslední stádium alzheimera a zasekává se a opakuje pořád věty typu oh yeah, protože ty malé mozky hopí*erů si nejsou schopny ani víc zapamatovat.
Instrumental and metal is best !

Old Post 14-07-2006 v 10:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 1199

MiniGrow: ako ja by som neodsudzoval hip hop...i ked ho taktiez nemam rad , predsa je to hudobny styl ktori si nasiel svojich priaznivcov tak nech si kazdy slobodne pocuva co chce...netreba nikoho odsudzovat....!!


Milujem HardCore,Metal,Grind,Gore,Butaldeath, proste sladke vecicky na uspanie...

Old Post 14-07-2006 v 10:48 AM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
virgill
Stálý Člen

Karma uživatele virgill - 47% PěstitelskáKarma uživatele virgill - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 621  

Příspěvek č. 1200

MiniGrow taky se mi spousta stylu nelibi ale proc hned tak tvrde? nesnasim metalisty furt neco blejou do mikrofonu tomu se ani neda rikat zpev ale co se divim ty jejich vlasaty mozecky stejne vic nez to nepoberou....

(PS:metal se mi libi ale tvuj pristup ne)

Nobody move, nobody get hurt, they said
Make one wrong move, man, you wake up dead

Old Post 14-07-2006 v 11:28 AM
virgill je offline   Profil uživatele virgill   Find more posts by virgill   Foto galerie člena virgill   Click here to Send virgill a Private Message   Add virgill to your buddy list     Navštiv homepage uživatele virgill! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 73 74 75 76 77 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2113860 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív