Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Řekni mi co čteš....
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 72 73 74 75 76 »
Autor
Téma 
Shandy
Stálý Člen

Karma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% PěstitelskáKarma uživatele Shandy - 89% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 205  

Příspěvek č. 1169

AHM4D: My Děti ze stanie zoo je fakt hustá knížka..ml jsem to přečtený cca za dva dny a musel sem si to přečíst ještě jednou..

Old Post 19-02-2007 v 13:14 PM
Shandy je offline   Profil uživatele Shandy   Find more posts by Shandy   Foto galerie člena Shandy   Click here to Send Shandy a Private Message   Add Shandy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 1170

Charles Baudelaire - Báseň o hašiši

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 21-02-2007 v 00:25 AM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
magic eye
Nový Člen

Karma uživatele magic eye - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 1171

Právě mám rozečtenou KOULI od MICHAELA CRICHTONA,film je slabej odvar.

Old Post 21-02-2007 v 09:32 AM
magic eye je offline   Profil uživatele magic eye   Find more posts by magic eye   Foto galerie člena magic eye   Click here to Send magic eye a Private Message   Add magic eye to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romik
Nový Člen

Karma uživatele Romik - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 3  

Palec nahoru Příspěvek č. 1172

No já čtu docela dost...přijde mi to zábavnější než TV.
Rád čtu G.Orwella kromě klasiky jako Farma zvířat či 1984
mám od něho rád knihu Hold Katalánsku kterou jsem nedávno dočetl...přišla mi hodně čtivá..takže za pár dnů nebylo co řešit.

Další autor kterého rád čtu,obzvláště když mám "pokouřeno" je Franz Kafka..společne s dobrým hulením jsou jeho povídky neuvěřitelně plastické a snové...hrozně mě to baví

Knih které čtu je více ale chtěl jsem vypíchnout zvláště tyto dva autory.


Have a nice day

Old Post 22-02-2007 v 09:24 AM
Romik je offline   Profil uživatele Romik   Find more posts by Romik   Foto galerie člena Romik   Click here to Send Romik a Private Message   Add Romik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ROT10BOY
Nový Člen

Karma uživatele ROT10BOY - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 5  

Palec nahoru Reka Bohu Příspěvek č. 1173

Knizek na seznamu moc nemam (vyjmou povinne cetby, atd.)...

Nejvic se mi libil roman ze stareho egypta ŘEKA BOHŮ od Wilbur Smithe. Fakt doporucuju. Je to trilogie a I. dil je asi nejlepsi. Cetl jsem to loni na dovoleny a hrozne jsem se do toho zazral. Od ty doby mam knizky z egypta bo jeruzalema nejradsi.. treba jeste Kletba Svitku od Barbara Wood (myslim teda), ale to je hodne nabozensky zamereny. takova schyza

Objevila se i filmova verze 1. knizky. Na tri jednohodinovy casti (myslim, ze to nekdy vecer davali na ct1), ale ptz jen 1. dil ma neco pres 800 stran, bylo to takovy ochuzeny, cenzurovany a i dej byl takovy pomotany nez v knizce.

cau

L E N O C H O D

we don't know u and we don't owe u, but if u see us around, i got something lse to show u
the WhitE Stripes

Old Post 22-02-2007 v 09:41 AM
ROT10BOY je offline   Profil uživatele ROT10BOY   Find more posts by ROT10BOY   Foto galerie člena ROT10BOY   Click here to Send ROT10BOY a Private Message   Add ROT10BOY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wersus
Nový Člen

Karma uživatele wersus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1174

taaak decka... jak sem slibil, tak plnim, sice pozde, ale nakonec si to prece jenom muzete precist...

::: Diana Lyz Ergova: Fetakuv pruvodce mozna i za galaxii :::

Sosejte zde: http://data2.edisk.cz/stahni/67849/...ar_39.02MB.html

nejlepsi ganja je zpukana ganja

Old Post 22-02-2007 v 17:48 PM
wersus je offline   Profil uživatele wersus   Find more posts by wersus   Foto galerie člena wersus   Click here to Send wersus a Private Message   Add wersus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 1175

Díky ti!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-02-2007 v 18:56 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 1176

wersus - ciwe to je slusnej ouldskhuul, to byla asi prvni psychonautic knizka, kerou sem cetl (a vubec nepobiral )

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 23-02-2007 v 09:02 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 1177

vcera sme to hltal misto toho abych se ucil a docela narez

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 23-02-2007 v 13:33 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 1178

Nietzsche Fridrrich - Antikrist, Tak pravil Zarathustra
Mario Puzo - Kmotr ( po 7mé)

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 23-02-2007 v 17:59 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wersus
Nový Člen

Karma uživatele wersus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1179

jj, je to masakr... vzdycky sem to cetl vypecenej a vzdycky sem se na tom nechutne zasekl... nic ujetejsiho sem nikdy necetl...

nejlepsi ganja je zpukana ganja

Old Post 24-02-2007 v 16:48 PM
wersus je offline   Profil uživatele wersus   Find more posts by wersus   Foto galerie člena wersus   Click here to Send wersus a Private Message   Add wersus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
truPka
Stálý Člen

Karma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% PěstitelskáKarma uživatele truPka - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 1180

wersus:je tyjo tuhle knizku si pamatuju tu sem mel taky, taky byla takova putovni a prosla fakt hafo rukama.Ted ji nak nemuzu najit tak jesli nedoputovala az k tobe .No ale rozhodne je to haluzova knizka dostava me uz jen to "jmeno autorky" Lyz Ergova (derivat kyseliny LYSERGOVE =lsd)

Old Post 24-02-2007 v 17:27 PM
truPka je offline   Profil uživatele truPka   Find more posts by truPka   Foto galerie člena truPka   Click here to Send truPka a Private Message   Add truPka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wersus
Nový Člen

Karma uživatele wersus - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 1181

truPka: jj, to jmeno bylo prvni vec ktery sem se zacal nejwiiic smat kdyz sem tu knizku videl poprvy... hele a je dost mozny ze ten vytisk co mam si mel v rukou i ty, ja uz fakt nevim komu sem to pucoval a kdo to komu pucoval... a hlavne uz vubec nevim vod koho to mam ja

nejlepsi ganja je zpukana ganja

Old Post 24-02-2007 v 21:27 PM
wersus je offline   Profil uživatele wersus   Find more posts by wersus   Foto galerie člena wersus   Click here to Send wersus a Private Message   Add wersus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 1182

ted jsem to dohltal - Hermann Hesse - Stepni vlk
- ponecham bez komentare -

p s y c h o 8 4

Old Post 27-02-2007 v 18:33 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Protiva
Stálý Člen

Karma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% PěstitelskáKarma uživatele Protiva - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 342  

Příspěvek č. 1183

Dočetl jsem NEZCHOPNOST od tvůrce trpaslíka, ale zklamalo mně to. Kolonie byla lepší


Jinak čtu Motocyklový deníky. Ale občas tam píše taky dost slohově špatně.


No, a speciální místo v mém srdci drží skripta s matiky od Peťi D. Dal jsem si je za poslední měsíc aspoň 4x

Magicroom vrací úder
Born against-Rebel bez BongaKouření zabíjí... Phytoinhalace lečí Pěstuj dál, pěstuj víc , hul s plnej plic
PEACE, LOVE & EMPATHY,Fire Walk with Me

Old Post 27-02-2007 v 19:05 PM
Protiva je offline   Profil uživatele Protiva   Find more posts by Protiva   Foto galerie člena Protiva   Click here to Send Protiva a Private Message   Add Protiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TeCZko
Stálý Člen

Karma uživatele TeCZko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 1184

citace:
Původní příspěvek od wersus
taaak decka... jak sem slibil, tak plnim, sice pozde, ale nakonec si to prece jenom muzete precist...

::: Diana Lyz Ergova: Fetakuv pruvodce mozna i za galaxii :::

Sosejte zde: http://data2.edisk.cz/stahni/67849/...ar_39.02MB.html


diky diky diky... jak jsem zjistil tak uz jsem tu knizku nekdy mel v ruce... ale to bylo v dobe kdy jsem nejak nevedel ktera bije...

Už když poprvé potkáš někoho, kdo je ti drahý, můžeš počítat s tím, že jednoho dne bude mrtvý a zahrabaný.

Old Post 28-02-2007 v 12:06 PM
TeCZko je offline   Profil uživatele TeCZko   Find more posts by TeCZko   Foto galerie člena TeCZko   Click here to Send TeCZko a Private Message   Add TeCZko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:09 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 72 73 74 75 76 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7732880 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív