Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 71 72 73 74 75 »
Autor
Téma 
Vegan
Stálý Člen

Karma uživatele Vegan - 3% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 1153


nazdar hosi...na kolko to este vidite?....
no name genetika 50.den


1st time Micro CFL [/color]

Old Post 22-02-2012 v 19:40 PM
Vegan je offline   Profil uživatele Vegan   Find more posts by Vegan   Foto galerie člena Vegan   Click here to Send Vegan a Private Message   Add Vegan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 1154

citace:
Původní příspěvek od Vegan
nazdar hosi...na kolko to este vidite?....
no name genetika 50.den


Vypadá to dost sativoidně, takže bych tomu dal něco mezi 10-20 dny. Až se palice trochu nafouknou, víc chloupků se zbarví dohněda...

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 15-03-2012 v 19:38 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1155

[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 14:30 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1156

citace:
Původní příspěvek od EqwiLL
http://imageshack.us/photo/my-image...1032012066.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-image...1032012070.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-image...1032012069.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-image...1032012068.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-image...1032012068.jpg/

Kolko tomu ešte davate?

odroda lemon skunk
svitim 125 cfl dual a 3x 20w usporky


Jak vložit fotky? http://grower.cz/pestovani/navody/...azky/16.html#93
Nejdou Ti vložit fotky? http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=52323

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 21-03-2012 v 14:43 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1157


[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 14:53 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1158


[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 14:56 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1159


[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 14:57 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1160


[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 14:59 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EqwiLL
Stálý Člen

Karma uživatele EqwiLL - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 1161

[účet odstraněn]

Old Post 21-03-2012 v 15:07 PM
EqwiLL je offline   Profil uživatele EqwiLL   Find more posts by EqwiLL   Foto galerie člena EqwiLL   Click here to Send EqwiLL a Private Message   Add EqwiLL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 1162

No vidíš,že to jde,jen u tý pětky to nějak neklaplo..Jen to chce ještě dotáhnout do konce,to studium..
Na 5 fotek nemusíš dělat 5 příspěvků,vejdou se ti do jednoho..
A když ne všechny najednou,tak na dvakrát,na třikrát určitě jo,editace..
Čau.

Old Post 29-03-2012 v 07:34 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 1163

citace:
Původní příspěvek od EDA45

Na 5 fotek nemusíš dělat 5 příspěvků,vejdou se ti do jednoho..


Pozor, zde je k příspěvku povolena pouze 1 fotografie!

5 fotek je povoleno třeba ve Fotogaleiích indooru a outdooru.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 29-03-2012 v 07:50 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Mám to předčasně =D Příspěvek č. 1164

Ahoj lidi.
Musíte mi poradit, proč to mám předčasně vyzrálé.
No zprvu jsem byl rád, ale brzo mi to začalo vadit, protože mě dříve přestane nabývat masa a dřív to začne zrát, tedy i dřív dozraje.

Třeba na Euforii, co teď jedu říkají 7 až 8 týdnů. já ji přepnul před 35dny a do týdne nejpozději pujde ven. už teď mám asi 60% pestíků hnědejch.
jedu vždy jen 12/12. 400W sodík Luxten.

nevíte někdo?

Old Post 06-04-2012 v 18:24 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Re: Mám to předčasně =D Příspěvek č. 1165

citace:
Původní příspěvek od skunk2
Ahoj lidi.
Musíte mi poradit, proč to mám předčasně vyzrálé.
No zprvu jsem byl rád, ale brzo mi to začalo vadit, protože mě dříve přestane nabývat masa a dřív to začne zrát, tedy i dřív dozraje.

Třeba na Euforii, co teď jedu říkají 7 až 8 týdnů. já ji přepnul před 35dny a do týdne nejpozději pujde ven. už teď mám asi 60% pestíků hnědejch.
jedu vždy jen 12/12. 400W sodík Luxten.

nevíte někdo?


http://grower.cz/forum/showthread.p...0731#post990731

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 10-04-2012 v 00:20 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Re: Re: Mám to předčasně =D Příspěvek č. 1166

citace:
Původní příspěvek od fiste


http://grower.cz/forum/showthread.p...0731#post990731


moc dík za odkaz, i když nechápu na co mi je =)
já se neptám, kdy je potřeba sklidit, ale proč tak brzo!
prostě mám euforii o víkendu ji seknu a bude to po 55dnech květu.
už bych ji seknul teď, ale nemám čas.

copak tady se nikomu dřív nerodí?

Old Post 10-04-2012 v 22:20 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Re: Mám to předčasně =D Příspěvek č. 1167

to záleží hlavne na génoch

toto ti zrovna sedí:

citace:
Původní příspěvek od skunk2
Třeba na Euforii, co teď jedu říkají 7 až 8 týdnů
---------
o víkendu ji seknu a bude to po 55dnech květu


či máš ešte iný príklad?

Old Post 10-04-2012 v 22:50 PM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
skunk2
Stálý Člen

Karma uživatele skunk2 - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 65  

Re: Re: Mám to předčasně =D Příspěvek č. 1168

citace:
Původní příspěvek od Antitalent
to záleží hlavne na génoch

toto ti zrovna sedí:



či máš ešte iný príklad?


Tak to vidíš. Samozřejmě jsem se spletl.
přepnul jsem 1.3. a bude to teda necelých 45dní.
Moc se omlouvám za překlep, za chybu!!!!!
Děkuju za postřeh.

Pestíky cca 60% hnědé a kristalky povětšinou čiré, ale ne jantarové.
prostě je to akurát.

Old Post 10-04-2012 v 23:07 PM
skunk2 je offline   Profil uživatele skunk2   Find more posts by skunk2   Foto galerie člena skunk2   Click here to Send skunk2 a Private Message   Add skunk2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 71 72 73 74 75 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2023 - KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma - 699 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4561010 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív