Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Nejlepší hudba je ... (PRO MĚ!!!)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 71 72 73 74 75 »
Autor
Téma 
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 1153

Tak já poslouchám podle nálady...
Když sem nasranej, tak třebas slušnej metal nebo rock!
Když potřebuju uklidnit a zapomenout třebas teďkom na maturitu a stres, tak chillout nebo sem teď ulítl i na root reggae!

miluju taky arabskou hudbu a orientální...
prostě pro klídek a pohodu.


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 22-04-2006 v 14:32 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
7lupino
Nový Člen

Karma uživatele 7lupino - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 1154

To zas já když sem zčazenej tak jenom DRUM'S and BASE!!!

Old Post 22-04-2006 v 14:48 PM
7lupino je offline   Profil uživatele 7lupino   Find more posts by 7lupino   Foto galerie člena 7lupino   Click here to Send 7lupino a Private Message   Add 7lupino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 1155

citace:
Původní příspěvek od 7lupino
To zas já když sem zčazenej tak jenom DRUM'S and BASE!!!

asi si chcel napisat drum and bass

Old Post 22-04-2006 v 19:50 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 1156

najkvalitnejsia elektronicka hudba je v nemecku,ale ja som toho nazoru ze i u nas a v cesku je kopec nadanych ludi.Skuste si nadsenci elektronickej music kliknut na databazu www.audionet.sk a zvazte sami

Old Post 22-04-2006 v 19:53 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
absinthová víla
Stálý Člen

Karma uživatele absinthová víla - 12% PěstitelskáKarma uživatele absinthová víla - 12% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 1157

Co je podle mě nejlepší hudba? Pro mě jednoznačně vede Nirvana.
Po hudební stránce nikdy nehráli příliš složitě, pár akordů, ale textově do svých písní vložil Cobain svůj život-svoje touhy, zklamání...
Je to hudba s poselstvím, alespoň pro mě. Pokaždé mě dojme All apologies. Je to písnička plná emocí...
Já jsem nezažila ono davové šilenství, když byla Nirvana navrcholu své kariéry a jsem za to ráda. Tohle není hudba pro o podpisy žadonící teenagery, co si lepí plakáty z Bravíčka na zeď...

Poslední tři slova z Cobainova dopisu na rozloučenou znějí PEACE, LOVE AND EMPATHY (=mír, lásku a porozumění) a v tomdle má zatraceně pravdu, to je to, co všichni hledáme...

CARPE DIEM

Old Post 23-04-2006 v 16:14 PM
absinthová víla je offline   Profil uživatele absinthová víla   Find more posts by absinthová víla   Foto galerie člena absinthová víla   Click here to Send absinthová víla a Private Message   Add absinthová víla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesmyslnost
Nový Člen

Karma uživatele Nesmyslnost - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1158

Nejlepší je METAL...

Old Post 24-04-2006 v 12:31 PM
Nesmyslnost je offline   Profil uživatele Nesmyslnost   Find more posts by Nesmyslnost   Foto galerie člena Nesmyslnost   Click here to Send Nesmyslnost a Private Message   Add Nesmyslnost to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 1159

Pro mě je best HardCore a gothic metal - prostě ve smyslu keltské hudby, takže i progresive, pagani apod.
Grind Core, Gore Grind, Punk - taky si rád poslechnu, ale není to pro mě to pravé.
Nejvíc se vždycky vyřádím na Hard Coru a na uklidnění si klidně pustím i brněnský orchestr - jejich hudba k hře Mafii je luxusní.
Nebo taky Apocalypticu - zajímavý a dobrý styl hudby.
Jinak absolutně nesnáším Hip Hop - neustojím ani sekundu bez toho aby mi začala škubat ruka, tomu neříkám hudba, to je zoufalost a disco - taky maníci co nenají pořádný názor na život, ale opičí se podle toho, co u těch kreténů letí.
Blbá a hnusná komerce.

Zatím Zdar

Old Post 24-04-2006 v 12:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kirk
Stálý Člen

Karma uživatele Kirk - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 1160

MetallicA
Slayer
Sepultura
Queen

Old Post 24-04-2006 v 19:52 PM
Kirk je offline   Profil uživatele Kirk   Find more posts by Kirk   Foto galerie člena Kirk   Click here to Send Kirk a Private Message   Add Kirk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 1161

nirvana
led zeppelin
AC DC
kiss
red hot chilli peppers
deep purple
anarcho punk
fuuuuuuu a mnoho mnoho dalsich starych ale dobrych veci. proste kultove skupiny

Old Post 24-04-2006 v 20:25 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal23
Nový Člen

Karma uživatele jamal23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 1162

rap...v pohode beaty...slevenskyy americkyyy...to su tie chvile ked dojdem domov este specenyy a pustiim si nieco dobree

Old Post 25-04-2006 v 17:52 PM
jamal23 je offline   Profil uživatele jamal23   Find more posts by jamal23   Foto galerie člena jamal23   Click here to Send jamal23 a Private Message   Add jamal23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frisbeeman
Stálý Člen

Karma uživatele Frisbeeman - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 1163

nj,Hipec je hipec,ale teďka si hafo ujíždím na Psytrance: Astral projection

přišel sem, widěl sem, zhulil sem se yak doytek...

Old Post 27-04-2006 v 18:25 PM
Frisbeeman je offline   Profil uživatele Frisbeeman   Find more posts by Frisbeeman   Foto galerie člena Frisbeeman   Click here to Send Frisbeeman a Private Message   Add Frisbeeman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 1164

Mně se zase nejvíc líbí PUNK poslouchám zejména Exploited, Ramones, Totální Nasazení, N.V.Ů., S.P.S.,MHD, ale taky si rád poslechnu čeký, slovenský SKAčko a taky mám rád 3sestry, System of a down, nebo JET

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 28-04-2006 v 09:38 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alcatelx
Stálý Člen

Karma uživatele Alcatelx - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 32  

Palec nahoru Příspěvek č. 1165

Nejlepsi hudba pro relaxaci je pro mne Richard Muller .




Motto:

Myslet, pak az mluvit..

Old Post 06-05-2006 v 00:31 AM
Alcatelx je offline   Profil uživatele Alcatelx   Find more posts by Alcatelx   Foto galerie člena Alcatelx   Click here to Send Alcatelx a Private Message   Add Alcatelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 1166

Koukam, že se tady sešli samý rockeři...až na toho ričiho mullera :-)
Teď sem na čt2 slyšel a viděl kKot Photogenic a hodně dobrý...musim si to někde sehnat.
čus pičus

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 26-05-2006 v 22:28 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhang
Stálý Člen

Karma uživatele bhang - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 1167

kNot Photogenic, překlep

Jsem příliš urozený na to, abych byl vlastněn, nebo byl druhým v ředě, nebo užitečným sluhou a nástrojem kteréhokoliv státu světa.

Old Post 26-05-2006 v 22:30 PM
bhang je offline   Profil uživatele bhang   Find more posts by bhang   Foto galerie člena bhang   Click here to Send bhang a Private Message   Add bhang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kavalera
Stálý Člen

Karma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% PěstitelskáKarma uživatele kavalera - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 299  

Příspěvek č. 1168

prve miesto: Grind COre, Hard COre, GOre Grind, Crust Core, Brutal Death MEtal a ine prasaciny
druhe miesto: Punk, Oi
Tretie: Reggea

Old Post 26-05-2006 v 22:55 PM
kavalera je offline   Profil uživatele kavalera   Find more posts by kavalera   Foto galerie člena kavalera   Click here to Send kavalera a Private Message   Add kavalera to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 71 72 73 74 75 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5164080 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív