Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Cocos, 600W HPS, 17x Critical Mass
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8
Autor
Téma 
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 97

Čau fotky určitě postní no já jsem klidně pro před kosou 24-48h tmy

Old Post 10-07-2020 v 17:58 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 98

Hehe foto asi až zítra a s překvapením :-P jop, dnes už jsem jim nesvítil, měli mít světlo v 18h, ale... už je vypnuto. Zítra jsem tu snad i s ˇˇpřekvápkemˇˇ

Je to prostě zábava.

Old Post 10-07-2020 v 18:16 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 99

No už se nemůžu dočkat tak pome

Old Post 11-07-2020 v 15:38 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 100






Tak jooo no tak to sem nahážem? Upřímně? vůbec nevím co od toho čekat, ale ta vůně? brutááální to jako bez pochyb, jen ten výnos... No uvidíme uvidíme.

Jinak kořeny dám taky jednu foto, tyhle byli prorostlé asi nejvíc zbytek i o pulku méně.

Jen upřímně nevím, zda další kolo tolika kytek? Nechat tolika kytek ale všechny v 6,5L. No nevím vubec zas váhání. Ted ty spodky byli skoro bílé jak to neprosvítí bylo to celkem dost nahusto si myslím na 1*1*2m 16 kytek...

Jinak mám spadeno na Lemon Zkittle

Je to prostě zábava.

Old Post 11-07-2020 v 16:51 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
someone.noone
Stálý Člen

Karma uživatele someone.noone - 78% PěstitelskáKarma uživatele someone.noone - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 101

No paradicka to je pohled škoda ze se nedá poslat ta vůně no já tam vidím 430g hodně slušného kouření no dneska při zalévání jsem se u tech svoji chybu tak sekl a nejraději bych aby už taky byli hlavou dolů nemůžu se dočkat

Na Lemon jsem taky koukal ale nakonec půjdu asi do dalšího šílenství a chci stejně prostor i wataz jen pojedu sog v bubbleru s white russian ale až někdy na podzim.

Jinak farmo slusna práce K+.

Old Post 11-07-2020 v 17:25 PM
someone.noone je offline   Profil uživatele someone.noone   Find more posts by someone.noone   Foto galerie člena someone.noone   Click here to Send someone.noone a Private Message   Add someone.noone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El Dudelíno
Sportovní Rybář

Karma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% PěstitelskáKarma uživatele El Dudelíno - 75% Pěstitelská

Registrován: Jun 2017
Příspěvků: 301  

Příspěvek č. 102

No spíše tak 350 max bych řekl.
Ale kvalita bude vždy lepší než víš co. Tak si na to počkej
Nebo ti to tam všecko nevešlo do záběru 🥳
zdarec

Naposledy upravil El Dudelíno 11-07-2020 v 20:35 PM

Old Post 11-07-2020 v 20:17 PM
El Dudelíno je offline   Profil uživatele El Dudelíno   Find more posts by El Dudelíno   Foto galerie člena El Dudelíno   Click here to Send El Dudelíno a Private Message   Add El Dudelíno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zZz93
Nový Člen

Karma uživatele zZz93 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2019
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 103

390g
Gratuluji za krásný grow.

Já začínám 3.týden květu Girl Scout Cokiies, jsem hrozně zvědaví a netrpělivý.

zZz93

Old Post 14-07-2020 v 20:10 PM
zZz93 je offline   Profil uživatele zZz93   Find more posts by zZz93   Foto galerie člena zZz93   Click here to Send zZz93 a Private Message   Add zZz93 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FarmBoys
Stálý Člen

Karma uživatele FarmBoys - 92% PěstitelskáKarma uživatele FarmBoys - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2014
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 104

No pokud to bude fakt tak málo od 600W tak budu opravdu hodně hodně naštvaný :-)

Ale díky za tipy :-) no já sháním kvalitní klony, ale...

Je to prostě zábava.

Old Post 14-07-2020 v 20:15 PM
FarmBoys je offline   Profil uživatele FarmBoys   Find more posts by FarmBoys   Foto galerie člena FarmBoys   Click here to Send FarmBoys a Private Message   Add FarmBoys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shelter
Stálý Člen

Karma uživatele Shelter - 93% PěstitelskáKarma uživatele Shelter - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2020
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 105

442g ak ratam cca 26g/rastlina
Ale dufam ze to bude viac hehe

Old Post 14-07-2020 v 20:51 PM
Shelter je offline   Profil uživatele Shelter   Find more posts by Shelter   Foto galerie člena Shelter   Click here to Send Shelter a Private Message   Add Shelter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cranked
Stálý Člen

Karma uživatele cranked - 84% PěstitelskáKarma uživatele cranked - 84% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 106

485g. Máš to pěkný

Old Post 14-07-2020 v 21:58 PM
cranked je offline   Profil uživatele cranked   Find more posts by cranked   Foto galerie člena cranked   Click here to Send cranked a Private Message   Add cranked to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clinic
Stálý Člen

Karma uživatele clinic - 72% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 107

502g ✌

1

Old Post 15-07-2020 v 11:57 AM
clinic je offline   Profil uživatele clinic   Find more posts by clinic   Foto galerie člena clinic   Click here to Send clinic a Private Message   Add clinic to your buddy list     Navštiv homepage uživatele clinic! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hackthor
Stálý Člen

Karma uživatele Hackthor - 87% PěstitelskáKarma uživatele Hackthor - 87% Pěstitelská

Registrován: Jun 2020
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 108

542g tam musi byť diky za K+

HECTOR=HEmp proteCTOR

Old Post 15-07-2020 v 13:16 PM
Hackthor je offline   Profil uživatele Hackthor   Find more posts by Hackthor   Foto galerie člena Hackthor   Click here to Send Hackthor a Private Message   Add Hackthor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Et23
Nový Člen

Karma uživatele Et23 - 16% Pěstitelská

Registrován: May 2018
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 109

Tipuju 401

Old Post 17-07-2020 v 11:56 AM
Et23 je offline   Profil uživatele Et23   Find more posts by Et23   Foto galerie člena Et23   Click here to Send Et23 a Private Message   Add Et23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BongKeeper
Stálý Člen

Karma uživatele BongKeeper - 84% PěstitelskáKarma uživatele BongKeeper - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 110

tipuju 360 g, ale snad bude víc

vykouřit špeka neznamená orálně uspokojit tlustýho kluka

Old Post 17-07-2020 v 14:19 PM
BongKeeper je offline   Profil uživatele BongKeeper   Find more posts by BongKeeper   Foto galerie člena BongKeeper   Click here to Send BongKeeper a Private Message   Add BongKeeper to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Woody
Stálý Člen

Karma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% PěstitelskáKarma uživatele Woody - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 111

515gé

i see you bejbe

Old Post 17-07-2020 v 15:53 PM
Woody je offline   Profil uživatele Woody   Find more posts by Woody   Foto galerie člena Woody   Click here to Send Woody a Private Message   Add Woody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dva-tři
Stálý Člen

Karma uživatele dva-tři - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2017
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 112

No tak gratuluju, celkove super thread a s výnosem jsi určitě spokojenej👍.....23

můj původní profil je dvojka-trojka, bohužel jsem zapomněl heslo a reg mail byl z tehdejší práce......23

Old Post 18-07-2020 v 18:14 PM
dva-tři je offline   Profil uživatele dva-tři   Find more posts by dva-tři   Foto galerie člena dva-tři   Click here to Send dva-tři a Private Message   Add dva-tři to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-03-2014 - 600w, 20x Critical Mass, první pěst - 60 odpovědí
13-07-2012 - Round 2. coco/600W CRITICAL MASS - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0628950 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív