Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První indoor 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 97

ne v klidu vypadalo to ze tam neni nic ...

Old Post 04-01-2012 v 12:03 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98






Tak jsem konecne poridil fotak. Dnes je to 25. den květ, zalival sem a trochu porovnaval box, a koukal sem, ze par kytek, tak 1/3 ale jen chronicu ma par listku dost do zluta, Myslite ze je to nedostatek zivin? Je fakt ze to jsou ty nejvetsi mrchy.. zalivam cca kazdy druhy den tak 0.5l / kytka. Na 1.5L vody davam cca: 3ml heaven, 5ml bloom, 1ml topmax a tem mensim obcas trochu growu a fish mixu.
Fotky: prvni dve za tmy, potom NL, potom PEPR a posledni celek za svetla.
Jinak uskupeni je ted 17x chronic, 2x OB, 1x NL a 7x PEPR.

Naposledy upravil 07-01-2012 v 23:18 PM

Old Post 07-01-2012 v 22:59 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 99

Zdravim Mnohem lepší jungle.Vyschne ti to uplně domrtě po těch dvou dnech jak máš velký květníky.A jestli vysichá tak si udělej test Vyber si kyti , který dáš víc nejakou nech na normál a jedný dávej 1 týdně dobrej juice.Já bych u tebe přidal ten grow do každý zálivky s hnojema- podle tabulky se snad používá do každý zálivky s vodou už si to nepamatuju.Máš jich dost tak testuj

Old Post 08-01-2012 v 08:52 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UncleBatman
Stálý Člen

Karma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% PěstitelskáKarma uživatele UncleBatman - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 100

Vím, že je dost těžké se udržet a neprostříhat to, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že je to spíš na škodu. Když stříhat, tak co nejméně a hlavně je důležité, v jaké fázi stříháš. Ve vegetační fázi můžeš trošku více, ale v květu by jsi neměl už vůbec. Koukal jsem, jak jsi bojoval s nízkou vlhkostí(30-40% !!!!!!) a když jsem viděl to množství který jsi ostřihal, tak jsem se úplně zhrozil. Vždyť jen díky listům si kytka může načerpat tekutiny.

Old Post 08-01-2012 v 12:17 PM
UncleBatman je offline   Profil uživatele UncleBatman   Find more posts by UncleBatman   Foto galerie člena UncleBatman   Click here to Send UncleBatman a Private Message   Add UncleBatman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

def: diky, jo grow se ma davat do kazdy zalivky 1ml, tak asi budu, snad tim nic nezkazim. Ja uz prave tohle kolo radsi nechci moc experimentovat ))
UncleBatman: je to blbost no, ja chtel jen prostrihat spodky a nejak sem to vzal vsechno, ne protoze bych se neudrzel, ale protoze sem spatne pochopil jak se kytky strihaj, a stinili si tak jsem jim chtel nejak "pomoct" Priste budu chytrejsi. Jinak ta vlhkost 30-40 byla trebe jen jeden den, ted je stabilne tak 40-55, takze myslim ze ideal.

A co se tyce toho preliti, tak tu jednu jedinou NL mam v 11L kvetinaci, a je asi prelita, nebo nevim, uz hrozne dlouho je ta hlina i dole vlhka a nechce to nejak vyschnout. Zalivam ji min, ma tudiz min zivin a je celkove takova zabrzdena, hlavne mi pripada ze vypada uplne jinak nez vsechny ostatni NL co tu kdo ma

Naposledy upravil 08-01-2012 v 16:36 PM

Old Post 08-01-2012 v 15:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102





28/12 tma

Od teď hnojim 4ml bloom, 4ml topmax, 4ml heaven, 1ml grow.

Old Post 10-01-2012 v 13:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 103






Něco za světla, 28 den květ. Zluty chronicy uz vypadaji lepe. Po dlouhy dobe jsem zmeril PH.
PH zalivky 5.6, PH vytoku 6.4

Old Post 10-01-2012 v 22:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 104






Tak a je tu 30. den květu, i přes pár chyb z toho mám na poprvé radost

Old Post 12-01-2012 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 105






35. den 12/12

Zdravim groweři, chtěl bych se zeptat na pár věcí popř. poprosit o rady:
1. Došel mi bioHeaven, ktery podle toho co jsem se docetl snizuje ph, myslite ze ho mam poridit nebo to muzu dojet bez nej? (jen bloom+topmax+grow)
2. Dneska jsem v boxu objevil !SMUTNICE! Sice jsem viděl jen par kousku (na 2 lepovych deskach cca po 4ks) ale znepokojuje mě to, mam to na neco poridit? Asi ano, nechci aby se ty mrchy rozmnozily. Myslite ze pripravek DURSBAN je idealni volba?
3. Jedna jedina NL co mam, ma psanou dobu kvetu cca 45-50 dni, myslite ze uz mam zacit flushovat a je realna kosa za tech cca 14 dni? Vubec na to zatim nevypada.
4. vybiram na dalsi kolo nove stinidlo, ten destnik je good, ale je uz dost jety, myslite ze adjust awing (ten nejvetsi) je ta spravna volba? Libi se mi i napr. ten diamond reflector, ale ten mi pripade na muj box dost maly.

Diky za odpovedi!
Jinak za ty fotky se omlouvam, jsou foceny starsim fotakem, ale nemam ted nic lepsiho.

Old Post 17-01-2012 v 22:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 106

Čau.
1. Kludne bez neho. O chvilu budes asi aj tak koncit. Ak moc chces tak si ho kup.

2. Mas to vacsinou 45-50, tak by som tam osobne uz ziadnu chemku nelial. nemas moc do konca, tak to skus nejako ukocirovat v ramci normy. lepaky, +popozeraj nejake bio-diy , vyluhy alebo tak. nepouzival som, tak blizsie neporadim. Paraziticke hlistice tiez asi moc nestihas vzhladom na termin, ale skusit mozes. Ak to mas doma a mas nejake interierove rastliny, tak na dalsie kolo by som ich urcite kupil a osetril vsetku hlinu v byte. nevies kde ti zaletia. U mna sa kurvy dost drzali v trave pre macku (ale aj inde).

4. wingom nic nepokazis, 100 ludi 100 nazorov. napis ludom ktory pouzivali wing alebo diamond, najlepsie ak mali obe.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 18-01-2012 v 10:52 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chemie Příspěvek č. 107


DIky!
Jeste bych se chtel zeptat na to flushovani, podle toho co se pise za doby kvetu maji ORANGE BUD, PEPR i NL cca 14 dni do konce. Takze uz nemam hnojit a davat jen final solution (AH) ?

Old Post 18-01-2012 v 11:38 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 108

Niekto tvrdi, ze biohnojky netreba flushovat vobec, niekto ze 3 dni staci a niekto flushuje normalne bio-nebio. Ja som si to flushol normalne . Osobne si myslim, ze to daju pekne aj bez dalsieho hnojenia. Predchadzajuce kolo som daval 1/2 davky biobizzu a spokojnost najvacsia.
Alebo si sprav pokus a z rovnakej odrody polku flushni poriadne, polku vobec a uvidis aky bude rozdiel. Npr. Chronic a pepr, tych mas dost.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 18-01-2012 v 12:05 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 109

citace:
Původní příspěvek od novyclovek23
DIky!
Jeste bych se chtel zeptat na to flushovani, podle toho co se pise za doby kvetu maji ORANGE BUD, PEPR i NL cca 14 dni do konce. Takze uz nemam hnojit a davat jen final solution (AH) ?




hele normálně to stačí kdyz to flushnes 10 dnů... a pak 4 dny jen čistá voda.... ve finalé to je takhle nejlepší... záleží co ti chutná když kouříš.. bude to jemnější... a nepujde z toho cítit síla hnojiv.. taky zaleží jak kdy... a jak u koho... někdo dává už od začátku víc hnojiv... myslím, že 10dnu flushing.. + 4dny čistá voda uplný LUXUS !!! )

Old Post 18-01-2012 v 13:03 PM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 110

...ahoj . na Final Solution se vykasli nebo ho aspon nelej na vsechny kytky - poznas ten rozdil v chuti... jinak hezkej grow...

xxyy

Old Post 18-01-2012 v 15:04 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od bubik
...ahoj . na Final Solution se vykasli nebo ho aspon nelej na vsechny kytky - poznas ten rozdil v chuti... jinak hezkej grow...


Mne to taky prijde, ze je v tom vzdycky citit. Zrovna jsem se nedavno o tom ,,hadal" s prodavacem v jedom growshopu.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 18-01-2012 v 15:19 PM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 112

Na prvni modelu co seknu zkusim s i bez a uvidim. Docela jsem na to zvedavej, a celkove me zajima vysledny vzhled a chut palic.

Old Post 19-01-2012 v 00:45 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:55 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
08-01-2021 - První pokus indoor- 315W CMH - 27 odpovědí
06-06-2020 - Můj PrvnÍ Indoor - 129 odpovědí
02-12-2019 - MŮj PrvnÍ Indoor - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4705770 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív