Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam III . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Zahradnik_A
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik_A - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 97



Zdravím přátelé pěstitelé,

obracím se na vás s prosbou o radu.

Úvod: Nedávno jsem přesadil dva řízky Super Skunku (cca 30-40 cm vysoké) pěstované ve foliovníku z 10 l kýble do země. Použitý substrát je mix agroperlitu a hlíny z kompostu. Při přesazování byl celý objem kýble prorostlý kořeny. Při přesazování jsem věnoval maximální opatrnost, abych nepoškodil kořenový systém.

Hnojení: Kytičky byly zatím pouze jednou hnojeny Fish Mixem od Biobizz v poměru 2ml na 1l vody, přičemž zálivka byla max 0.7 l.

Problém: Vrchní listy se začali kroutit a žloutnout od středu, většina spodních listů žloutne také (viz. přiložené foto).

Příčina: Při prostudování Thredu --> (Snad) Vsechny nemoce kytek http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=3657 jsem usoudil, že by mohlo jít o nedostatek manganu nebo zinku. Popřípadě jsem si říkal, jestli to není způsobeno nedostatkem místa pro rozvoj kořenového systému. Podobné příznaky měli i sazeničky, kdy byly předpěstovány v malých kelímcích. V momentě, kdy byl celý kelímek prorostlý kořeny začalo žloutnutí listů.

Za všechny rady a věcné připomínky vám děkuji.

Pěstu zdar

Old Post 02-07-2011 v 08:28 AM
Zahradnik_A je offline   Profil uživatele Zahradnik_A   Find more posts by Zahradnik_A   Foto galerie člena Zahradnik_A   Click here to Send Zahradnik_A a Private Message   Add Zahradnik_A to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradnik_A
Nový Člen

Karma uživatele Zahradnik_A - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 98


Ještě doplňuji jednu fotku.

S pozdravem Zahradník_A

Old Post 02-07-2011 v 08:31 AM
Zahradnik_A je offline   Profil uživatele Zahradnik_A   Find more posts by Zahradnik_A   Foto galerie člena Zahradnik_A   Click here to Send Zahradnik_A a Private Message   Add Zahradnik_A to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prchy
Stálý Člen

Karma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% PěstitelskáKarma uživatele prchy - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 259  

Příspěvek č. 99



prosim o radu co to muze byt mam stejny problem taky bych rek mangan, zinek a nebo PH.problem je na Durban Poisonech a na modelech co jsou vedle a dostavaji to same nic

zivot je jak kvetina jak jednou neco prezenes uz jenom sledujes jak se ti vse sere

Orange Bud 2008

OUT 2009

durban poisen, skunk haze x voodoo, Nevilles haze x voodoo , PPP

Zahradka by Prchy Vysocina 2011 White Russia,Durban Poison,Orange Bud

150W V-SCROG soil pomozte mi doladit 1.skrin

Naposledy upravil prchy 03-07-2011 v 14:59 PM

Old Post 02-07-2011 v 12:23 PM
prchy je offline   Profil uživatele prchy   Find more posts by prchy   Foto galerie člena prchy   Click here to Send prchy a Private Message   Add prchy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fredy
Stálý Člen

Karma uživatele Fredy - 93% PěstitelskáKarma uživatele Fredy - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 194  

Příspěvek č. 100


Co je tohle?? Udelalo se to zatim na jedinym listu ktrej sem ustrihl.
Dik za odpoved i za pouhy tip.

Život je kurva....s tou si ale člověk nejvíc užije

250W/400W, 5xMM & 5xDM

250W-166G-0,64G/W

Old Post 03-07-2011 v 15:44 PM
Fredy je offline   Profil uživatele Fredy   Find more posts by Fredy   Foto galerie člena Fredy   Click here to Send Fredy a Private Message   Add Fredy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasori
Nový Člen

Karma uživatele Sasori - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 101


Zdravím nevie niekto poradiť o čo ide? a ako to odstrániť? respektíve zabrániť dalšej tvorbe... mam ale pocit že ide o plesen :/ lebo mam bohužial vysoku vlhkosť

Jedno AK už mi kvoli tomu uschlo a ked sa to po čase objavilo na druhom Ak ktore je v jednom kvetinači s druhym... tak už ma to fakt naštvalo

Old Post 05-07-2011 v 12:35 PM
Sasori je offline   Profil uživatele Sasori   Find more posts by Sasori   Foto galerie člena Sasori   Click here to Send Sasori a Private Message   Add Sasori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 102

citace:
Původní příspěvek od Sasori
Zdravím nevie niekto poradiť o čo ide? a ako to odstrániť? respektíve zabrániť dalšej tvorbe... mam ale pocit že ide o plesen :/ lebo mam bohužial vysoku vlhkosť

Jedno AK už mi kvoli tomu uschlo a ked sa to po čase objavilo na druhom Ak ktore je v jednom kvetinači s druhym... tak už ma to fakt naštvalo


Jak moc hnojíš ?

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 05-07-2011 v 12:51 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasori
Nový Člen

Karma uživatele Sasori - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 103

na 2litre dávam 10ml plagron bloom a 8ml top max ... ale keby to bolo z hnojiva tak by usichali čepele listov a nezačinalo to od stredu nie?

Old Post 05-07-2011 v 13:10 PM
Sasori je offline   Profil uživatele Sasori   Find more posts by Sasori   Foto galerie člena Sasori   Click here to Send Sasori a Private Message   Add Sasori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 104

mně to začlo dělat to stejný u Pineapple chunk ve skleníku v květináči .... přestal jsem hnojit, omezil zalívání a zpravuje se to ....

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 05-07-2011 v 13:19 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sasori
Nový Člen

Karma uživatele Sasori - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2010
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 105


ja mám pocit že sa to AK po preliatí vodou trochu pozviechalo/vschopilo ... škoda že nemám enzymy to by asi dosť pomohlo teraz že?... aj na Satorim od Mandaly sa mi to začalo mierne robiť po tych listoch

Old Post 06-07-2011 v 09:58 AM
Sasori je offline   Profil uživatele Sasori   Find more posts by Sasori   Foto galerie člena Sasori   Click here to Send Sasori a Private Message   Add Sasori to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 106


Ahoj lidi, resim problem s novymi rostlinami co mne vylezly ze seminek, konkretne Masterkush.

Po nakliceni 8 semen z 10 a zasazeni do jiffy raselinovych tablet a zalivani mlzitkem pri teplote 25 stupnu bylo vse ok.
Zdalo se mi ze to nejak pomalu roste a tak jsem zacala jpouzivat korenovy stimulatori biobizz root s naredenim 3ml / Litr vody a od te doby mne zacala 1 rostlina kroutit list az uschl a 2 rostlina ma nabeh na zkoutnuti spicky. Zbytek vypada ok az na zloutnuti 1 listku co vylezky z seminek. Ph mam po namichani rootu 6.6

Tudiz se ptam, je skutecne nutne pridavat korenovy stimulator, kdyz to vypada ze je problem s prehnojenim ? ( asi )

Viz foto

p.s.: svitim na to 125W usporkou pro rust ve vzdalenosti cca 30 cm

Diky za HLP

Mirka

Naposledy upravil bluewave65 06-07-2011 v 20:10 PM

Old Post 06-07-2011 v 19:50 PM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 107

Cau, PH 6,6 je dost, hranicni hodnoty jsou od 5,6(kokos, hydro), vyse hlina az do 6,5. Takze prvni vec snizit PH zalivky. Druha vec, korenak na takhle malicke semenacky je podle me zbytecny, je mozny, jak pises vys, ze si je trochu prismahla, a dalsi vec, mlzitko, nemlzit na rostlinky za svetla- sic mas usporku, ale i tak by to mohlo v te vzdalenosti fungovat jako lupa a listy popálit. Takze rada, PH stahni nekam k 6. a zalivej normalne. At to jde, kdyby neco, rad poradim, pokud budu vedet.

Old Post 06-07-2011 v 20:38 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bluewave65
Stálý Člen

Karma uživatele bluewave65 - 10% Pěstitelská

Registrován: Jul 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 108

Tak jsem zjistila ze ta kytka co postupne zloutla nema vubec rozvinute koreny, nechapu proc a co se tyce te druhe tak uschl 1 list a druhy se zda byt ok. Snizim PH kazdopadne a nebudu to mlzit na listy pri svetle.
Diky za help, jsem sama zvedava jak se to dale vyvine.
Prijde mi to jako by ty kytky nemely dostatecne vyvinuty korenovy system a proto to tak pomalu roste. Muze to by tim ze jsem zasadila klicky jen s cca 1 Cm ?

Mirka

Old Post 07-07-2011 v 10:54 AM
bluewave65 je offline   Profil uživatele bluewave65   Find more posts by bluewave65   Foto galerie člena bluewave65   Click here to Send bluewave65 a Private Message   Add bluewave65 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbits_whitE
Nový Člen

Karma uživatele rabbits_whitE - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 109

objevily se nám dva (asi) problémy na listech, nevíme co s tím:

1.
http://2i.cz/65dfb69c4f
http://2i.cz/74cea78d5e

2.
http://2i.cz/47fd94be6d
http://2i.cz/56ec85af7c
http://2i.cz/219bf2d80b

díky moc za rady

Naposledy upravil rabbits_whitE 07-07-2011 v 11:40 AM

Old Post 07-07-2011 v 11:28 AM
rabbits_whitE je offline   Profil uživatele rabbits_whitE   Find more posts by rabbits_whitE   Foto galerie člena rabbits_whitE   Click here to Send rabbits_whitE a Private Message   Add rabbits_whitE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vendiz
Stálý Člen

Karma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% PěstitelskáKarma uživatele vendiz - 48% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 410  

Příspěvek č. 110



zdravim growers mam menčí problém s listama a nevim jak ho vyřešit!Vypadá to jako rez na listech ale vždycky když ty špatný odtrhnu tak se to objeví na dalších a takhle furt dokola.díky moc za rady

Old Post 07-07-2011 v 11:32 AM
vendiz je offline   Profil uživatele vendiz   Find more posts by vendiz   Foto galerie člena vendiz   Click here to Send vendiz a Private Message   Add vendiz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od rabbits_whitE
objevily se nám dva (asi) problémy na listech, nevíme co s tím:

1.
http://2i.cz/65dfb69c4f
http://2i.cz/74cea78d5e

2.
http://2i.cz/47fd94be6d
http://2i.cz/56ec85af7c
http://2i.cz/219bf2d80b

díky moc za rady


Prohlédni spodní strany listú. Vypadá to na žravého či savého škúdce

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 07-07-2011 v 14:55 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rabbits_whitE
Nový Člen

Karma uživatele rabbits_whitE - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 112

citace:
Původní příspěvek od bezdechu


Prohlédni spodní strany listú. Vypadá to na žravého či savého škúdce


Mrknul jsem na to a na pár listech zespodu bylo pár černých "teček", ty šly setřít dolů, těžko říct, jestli to byl parazit nebo bordel. Dál pak na těch listech, co jsou vyfocený, je zespodu v podstatě to stejný jako zvrchu, takový ty hnědý fleky. Jdou nám do květu, tak co s tím, aby se to nepodělalo?

Old Post 07-07-2011 v 15:31 PM
rabbits_whitE je offline   Profil uživatele rabbits_whitE   Find more posts by rabbits_whitE   Foto galerie člena rabbits_whitE   Click here to Send rabbits_whitE a Private Message   Add rabbits_whitE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:19 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1339150 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív