Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

C0mb4t : hele ona by docela bodla fotografie te kytky. Jinak podle tveho popisu si myslim, ze te kytce nic neni...

Old Post 27-07-2009 v 06:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 98


zdravim mam problem s listami na kytke.....zatial su napadnute len spodne dva listy...su na nich hnede skvrny...za radu dakujem

Old Post 27-07-2009 v 13:54 PM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeranekSK
Nový Člen

Karma uživatele BeranekSK - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2009
Příspěvků: 4  

Obecné Listy .... Příspěvek č. 99

....no hosi ...takze ...mam takovej istej problem....listy mi zacinaji zlutnout jenom pri konci stonki....lepsie řečeno uplne prvni listy ....kytka ma tedka zhruba 18 cm ....a nevim co delam spatne ....prosim o radu....kamosi mi řikaj ze je to nedostatkem vody....no ja to zalejvam kazdej den....podle mne je to blbost ....a prolita urcite neni ..raste v celku piekne....muze to byt nedostatkem slunce ??? ....vopřed dekuji ....

...Enjoy IT ...

Old Post 28-07-2009 v 09:50 AM
BeranekSK je offline   Profil uživatele BeranekSK   Find more posts by BeranekSK   Foto galerie člena BeranekSK   Click here to Send BeranekSK a Private Message   Add BeranekSK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 100


čau , potřeboval bych pomoct. Mám 2 obří kytky.Vždycky půlka je ve skleníku a druhá půlka si vyprosila vysklení okýnka.Dole jsou kytky krásně zeleny a venku jsou v listech (hlavně u vršáků) žlutě olemovany dírky.Nikdy jsem se s tím nesetkal.Díky za radu.

Omlouvám se za kvalitu fotek (mobilem) foťák mi ukradli.

Buddha, Mazar, Blueberry 2012

Old Post 29-07-2009 v 09:02 AM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

citace:
Původní příspěvek od Rastafara
čau , potřeboval bych pomoct. Mám 2 obří kytky.Vždycky půlka je ve skleníku a druhá půlka si vyprosila vysklení okýnka.Dole jsou kytky krásně zeleny a venku jsou v listech (hlavně u vršáků) žlutě olemovany dírky.Nikdy jsem se s tím nesetkal.Díky za radu.

Omlouvám se za kvalitu fotek (mobilem) foťák mi ukradli.


Mnoo toz to vypada na nejaky savy/zravy skudce, pokud to jeste nekvete tak bych zkusil Mospilan bo decis, pokud to kvete, tak mozna vyluh z tabakovych listu..

Ale detailnejsi foto by bodlo...

Old Post 29-07-2009 v 11:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rastafara
Stálý Člen

Karma uživatele Rastafara - 91% PěstitelskáKarma uživatele Rastafara - 91% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 102

oki , budu se snažit to vyblejsknout znova.

Old Post 29-07-2009 v 12:40 PM
Rastafara je offline   Profil uživatele Rastafara   Find more posts by Rastafara   Foto galerie člena Rastafara   Click here to Send Rastafara a Private Message   Add Rastafara to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Rastafara! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Rastafara
čau , potřeboval bych pomoct. Mám 2 obří kytky.Vždycky půlka je ve skleníku a druhá půlka si vyprosila vysklení okýnka.Dole jsou kytky krásně zeleny a venku jsou v listech (hlavně u vršáků) žlutě olemovany dírky.Nikdy jsem se s tím nesetkal.Díky za radu.

Omlouvám se za kvalitu fotek (mobilem) foťák mi ukradli.

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=25483

Old Post 02-08-2009 v 07:47 AM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kaktusx
Stálý Člen

Karma uživatele kaktusx - 60% PěstitelskáKarma uživatele kaktusx - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 104

Zdravím,
viem že bez foto to bude ťažké posúdiť ale ak budete niekto vedieť tak mi skúste poradiť, prosím.
Jedna moja rastlinka (najväčšia) má o dosť tmavšie listy v porovnaní s ostatnými (hnojil a polieval som ich rovnako) a od spodných listov postupne hore, hnednú(akoby hrdzavejú) žilky na listoch a smerom od tých žiliek začína hnednuť aj list. Choré listy sa skrúcajú smerom dole.
Niečo podobné som mal na jednej rastlinke aj minulý rok, no prejavilo sa to až niekedy v polke kvetu, takže v pohode stihla dokvitnúť. No teraz po kvete ešte ani náznak a polovica listov je poskrúcaných a chorých
Ak ste mali niekto niečo podobné alebo viete čo im chýba tak napíšte pls.

PEACEandLOVE

Out 2012 Out 2013 Out 2014 Out 2015 Out 2016

Old Post 04-08-2009 v 09:17 AM
kaktusx je offline   Profil uživatele kaktusx   Find more posts by kaktusx   Foto galerie člena kaktusx   Click here to Send kaktusx a Private Message   Add kaktusx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fiklipos
Stálý Člen

Karma uživatele Fiklipos - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 105


Nevíte, co to muže způsobovat? :-(

Old Post 04-08-2009 v 19:45 PM
Fiklipos je offline   Profil uživatele Fiklipos   Find more posts by Fiklipos   Foto galerie člena Fiklipos   Click here to Send Fiklipos a Private Message   Add Fiklipos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godinbox
Nový Člen

Karma uživatele godinbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 106

Kamarad ma problem s hnedyma skvrnama na listech prakticky po cele kytce. Nejak se nam nedari prijit na to co to je. Fotky jsou trochu do fialova, ale videt to celkem je. Omlouvam se za externi server, ale kvuli neodstranitelnemu problemu nekde mezi mnou a growerem sem musim pres proxy a fotky sem nenahraju
http://img22.imagevenue.com/img.php...7_122_145lo.jpg
http://img178.imagevenue.com/img.ph...18_122_63lo.jpg
predem diky za jakykoliv nazor

Old Post 05-08-2009 v 13:26 PM
godinbox je offline   Profil uživatele godinbox   Find more posts by godinbox   Foto galerie člena godinbox   Click here to Send godinbox a Private Message   Add godinbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 107



Zdárek , zase po dlouhé době posílám poust a hnedle potřebuje kamarád pomoci neví so je to za fleky, a já teda taky ne. Comyslíte? Nějaká viróza? Letos je veliká vlhost <95% a proto naše kytičky můžou napadat různí škůdci/nemoci, které v normálních podmínkách naše rostlinstvo nenapadají. Tož posílám fotoz:

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 05-08-2009 v 13:27 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pipoboy
Stálý Člen

Karma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% PěstitelskáKarma uživatele pipoboy - 6% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 108


caute groweri ..znovu sa hlasim s mojm problemom ....na kytke sa objavufu hnede skvrny a postupne vyschne cely list...napadnute su len stare velke listy a nove vyhonky su zatial zdrave.....kytka uz kvitne tak by som o nu nechcel prist....prikladam foto:: prosim pomoc

Old Post 05-08-2009 v 20:58 PM
pipoboy je offline   Profil uživatele pipoboy   Find more posts by pipoboy   Foto galerie člena pipoboy   Click here to Send pipoboy a Private Message   Add pipoboy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oliwer
Stálý Člen

Karma uživatele Oliwer - 28% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 109


Čao
Je to 2 týdny pred sklizní a některé kytky jakoby uschnou,listy se kroutí.Posílám fotku,snad to pomůže.

Old Post 06-08-2009 v 07:02 AM
Oliwer je offline   Profil uživatele Oliwer   Find more posts by Oliwer   Foto galerie člena Oliwer   Click here to Send Oliwer a Private Message   Add Oliwer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Dotaz Příspěvek č. 110

Čus lidi nepoznáte někdo prosím Vás co s to kytkou může být? Kámoš mi říkal nějakej parazit.A prej ať se kouknu jestli,až zaleju kytku jestli z hlíny pak něco nevyleze.A mě se stalo že tam vylezli nějaký bílý potvůrky.Tak co to může bejt??díky...

foto tady: http://grower.cz/home/viewer.php?userid=26965

Naposledy upravil 06-08-2009 v 14:23 PM

Old Post 06-08-2009 v 09:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
godinbox
Nový Člen

Karma uživatele godinbox - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 111

citace:
Původní příspěvek od prenda
Zdárek , zase po dlouhé době posílám poust a hnedle potřebuje kamarád pomoci neví so je to za fleky, a já teda taky ne. Comyslíte? Nějaká viróza? Letos je veliká vlhost <95% a proto naše kytičky můžou napadat různí škůdci/nemoci, které v normálních podmínkách naše rostlinstvo nenapadají. Tož posílám fotoz:


ach jo proc musi chtit aby to sem nekdo postnul rovnou po nekolika lidech najednou?

Old Post 06-08-2009 v 09:55 AM
godinbox je offline   Profil uživatele godinbox   Find more posts by godinbox   Foto galerie člena godinbox   Click here to Send godinbox a Private Message   Add godinbox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 112

pipoboy: asi plíseň
Oliwer: neni jim moc teplo? je to spálený, možná přehnojený

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 06-08-2009 v 10:02 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8507130 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív