Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » Salvia Divinorum
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 97

animal: kdysi jsem narazil na vybornou stranku o salveji (sk), bohuzel uz neexistuje, byly tam popsany mimojine ucinky v ruznych situacich/davkach a amnezie patrila mezi ne,,, myslis, ze je to ale nevyhoda? Amnezie muze v ramci "duchovniho rozvoje" hodne pomoci, vem si, ze osobni pribeh, ci osud je zpusoben vazbami na minulost a pokud clovek chce, tak neni na skodu se jich zbavit

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 14-06-2005 v 22:44 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 98

animal: ja to nemyslel jako vokno, ale spis jako ono vymazavani vzpominek "predkolumbovkymi americany"

s.a.g.e vypada naramne, uz vim co chci k narozeninam

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 15-06-2005 v 21:05 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 99

cicmon:Amnezie je z hlediska duchovního rozvoje na nic.Nepříjemné věci z minulosti člověk automaticky vytěsňuje,ale to neznamená že na něj nepůsobí a neovlivňují jeho reakce.Osobní příběh je něco jinýho než osud.Osud je danej ten nemáš šanci změnit. Můžeš ho ale svým rozhodováním ovlivnit.Osobní příběh si vytváříš od narození,ale ten se dá rekapitulací vymazat, resp. zrušit jeho působení.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 22-06-2005 v 14:20 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 100

aenema: dovolim si nesouhlasit, to, ze si je mysl vytesnuje a pak tam jakoby nejsou, ale porad ovlivnujouje pravda, nicmene amnezie tak jak ji zpusobuje salvej je uplny zbaveni/odpoutani se tech informaci.
Osud x Osobni pribeh beru jako paralelu, vetsina lidi se necha vest osobnim pribehem a nezmeni ho, stejne jako osud. Mozna to je tim, ze na osud jako nemenou hodnotu neverim a beru ho jako jiny oznaceni toho samyho,,, zkus se o tom kdyztak rozepsat

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 22-06-2005 v 19:21 PM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 101

Nevím jaký druh amnezie šalvěj způsobuje ,ale paměť kterou mám na mysli, je paměť těla (tělesné vnímání) a ta je přímá a nepřipouští žádné interpretace.Zní to možná složitě,ale není to tak.Tělesné vnímání používá celé tělo jako receptor oproti běžnému a nepracuje se smysly,příkazy ega a osobním příběhem. A tuhle vazbu asi šalvěj nezruší. A osud nechápu jako předem nalinkovanej život, spíš jsou to určité body,něco jako křižovatky, kterýma musíš projít,ale záleží na tobě kudy se dáš.Takže žádný stádo ovcí ale můžeme se rozhodnout kudy půjdem.

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 23-06-2005 v 09:06 AM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cicmon
Felis Catus

Karma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% PěstitelskáKarma uživatele Cicmon - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 470  

Příspěvek č. 102

Mozna by tedy spis sedelo amnezie jako vymazavani interpretaci
Ad osud - s tim souhlasim, jde mi o to, ze kdyz je clovek spoutan osobnim pribehem, na techto krizovatkach se zachova podle linek osobniho pribehu a tudiz stejne, osudove,,, proto ta vazba osud=osobni pribeh,,, asi je to zas jenom o interpretaci

...the Spice must flow...
...My jsme ti, na které jsme čekali...
...Mayský král měl ve své hrobce napsáno „radujte se do roku 2012, pak budete jiní“...
...Doufejme, ze ve vesmíru bude objeven inteligentni zivot, u nas na Zemi je to v prdeli....
-= Sweet Tooth #3 1000w (400+600) bubblers =-
-= Outdoor 2003 aneb pokus s indoorem venku =-
-= Gumby hash - hasis pomoci gravitace - levne a efektivni =-
-= H2O Energie =- -= Energie u Pramene=- forum

Old Post 23-06-2005 v 10:19 AM
Cicmon je offline   Profil uživatele Cicmon   Find more posts by Cicmon   Foto galerie člena Cicmon   Click here to Send Cicmon a Private Message   Add Cicmon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bawy
Stálý Člen

Karma uživatele bawy - 53% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 137  

Příspěvek č. 103

nazdar...som z vychodneho slowenska...kto by bol ochotny my poslat neaky ten Rizek salveje. thaq by som bol strasne vdacny popripade za neake neprehnane vreckowe pliiis PM THANX


Old Post 26-06-2005 v 09:53 AM
bawy je offline   Profil uživatele bawy   Find more posts by bawy   Foto galerie člena bawy   Click here to Send bawy a Private Message   Add bawy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 104

animal: Tak jsem si to nechal přeložit od kámoše páč neumim qaknout.Pořád ale nevím jak to souvisí s tou pamětí o který jsem tu psal.
"
Level 6 - A stands for AMNESIC effects:
V tomto stadiu osoba buď ztrácí vědomí nebo přinejmenším není schopna si vyvolat, co prožívala. Jednotlivec (osoba) může upadnout nebo se stát nepohyblivým nebo naopak "rozmlátit, zdemolovat" věci kolem; může se vyskytnout náměsíčnost, může utrpět zranění, aniž by pocítil bolest; po probuzení si osoba nevzpomíná, co dělala.
Lidé si nemohou vzpomenout, co prožili v tomto velmi hlubokém tranzu (hypnotickém stavu).
Toto není vyhledávaná úroveň, neboť později není možné vybavit si zážitky."

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 27-06-2005 v 15:03 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Cornelius
Nový Člen

Karma uživatele Cornelius - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 105

Sháním řízek šalvěje, nenašel by se tu někdo, kdo by mi ho dal či prodal? předem diky

Drogy ti mohou pomoci nalézt tvou cestu, ale pamatuj, že nejsou jejím cílem.

Old Post 28-06-2005 v 13:19 PM
Cornelius je offline   Profil uživatele Cornelius   Find more posts by Cornelius   Foto galerie člena Cornelius   Click here to Send Cornelius a Private Message   Add Cornelius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toyne
Nový Člen

Karma uživatele Toyne - 9% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 10 

Salvej Příspěvek č. 106

Chtel jsem poprosit pěstitele šalvěje o prodej řízků, protože si nejsem jistý, jestli by mi šalvěj objednaná přes internet ze Slovenska prisla v poradku. Byl bych vdecnej jak pes! muj email senx@centrum.cz. Mejte se fajn

Old Post 10-07-2005 v 12:34 PM
Toyne je offline   Profil uživatele Toyne   Find more posts by Toyne   Foto galerie člena Toyne   Click here to Send Toyne a Private Message   Add Toyne to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strihorukyeduar
Stálý Člen

Karma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% PěstitelskáKarma uživatele strihorukyeduar - 77% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 261  

Příspěvek č. 107

Já mám velkou šalvěj...Ale nedaří se mi jí nařezat..Vždicky mi řízek chcípne..Tak kdyby mi jí někdo nařezal tak mu dám jeden řezan free

Můj OUTDOOR 2006
Moje ŠALVĚJKA DIVUTVORNÁ
Můj předměstský OUTDOOR 2009

Old Post 12-07-2005 v 19:52 PM
strihorukyeduar je offline   Profil uživatele strihorukyeduar   Find more posts by strihorukyeduar   Foto galerie člena strihorukyeduar   Click here to Send strihorukyeduar a Private Message   Add strihorukyeduar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZetX
Nový Člen

Karma uživatele ZetX - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 108

Ked chceš rastlinu množiť tak sa musíš držať niekolkých zásad:

1. Teplota nesmie byť vysoká okolo 20 stupnov Celsia myslím že je idealnych
2. Vlhkosť musí byť čo najvyššia! Nemusíš sa báť že rastlinu udusiš ak bude stále pod dákych mini akvárkom alebo pod.
3. Stačí malý odrezok šupnúť do vody a čakať kým asi v 10. dni pustí koreň, potom dáš do zeme a nesmieš zabudať na predošlé podmienky.
4. Keď už je rastlina v zemi tak pozor aby nemala vela vody (rašelina funguje asi ako špongia) treba vhodný substrát a neprelievať.
5. Rastlina funguje na fotosyntéze takže treba občas aj odokryť aby mala ten oxid uhličitý.


Veľa štastia pri množení

Old Post 13-07-2005 v 19:12 PM
ZetX je offline   Profil uživatele ZetX   Find more posts by ZetX   Foto galerie člena ZetX   Click here to Send ZetX a Private Message   Add ZetX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 109

musi byť divotvorná

Old Post 15-07-2005 v 18:32 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BeBe
Stálý Člen

Karma uživatele BeBe - 79% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 110


Nie, len Šalvia divotvorná (salvia divinorum). tu maš nejaké info:
Pochádza z provincie Oaxaca v Mexiku, kde ju oddávna využívali šamani z kmeňa Mazatékov pri veštení a rozhovoroch s bohmi. 13 listov zrolovali do rúrky a pomaly žuli, aby sa absorbovali aktívne látky. Podstatou účinku druhu Salvia divinorum je salvinorín A, látka so silnými psychoaktívnymi účinkami, ktorú preskúmal v roku 1982 Alfredo Ortega. V našich podmienkach je Šalvia divotvorná veľmi vzácnou botanickou kuriozitou, ktorá zaberá popredné miesto medzi kultovými rastlinami predkolumbovského Mexika, a ktorej tradície sú natoľko silné, že pretrvali až do dnešných čias. Pri pestovaní si táto šalvia vyžaduje odlišné podmienky od iných bežne známych druhov šalvií. Potrebuje priepustný humózny substrát, veľa vlhka, rastlinu by sme však nemali premokriť. Pestuje sa v polotieni až tieni na mieste, kde neprúdi vzduch, ktorý by vysušoval veľké zelené opalizujúce listy.

Old Post 15-07-2005 v 18:37 PM
BeBe je offline   Profil uživatele BeBe   Find more posts by BeBe   Foto galerie člena BeBe   Click here to Send BeBe a Private Message   Add BeBe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabukto
Nový Člen

Karma uživatele kabukto - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 111

cafte....ktory fajcite salviu uz dlhsie...ako sa zmenili stavy?myslim tak ze napr u makaku na zaciatku to bol neustali smiech,brnenie apod.......a teraz uz skor take uvolnenie proste nieco ine......tak ako to je so slecnou divotvornou?

Old Post 16-07-2005 v 14:00 PM
kabukto je offline   Profil uživatele kabukto   Find more posts by kabukto   Foto galerie člena kabukto   Click here to Send kabukto a Private Message   Add kabukto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganéša
Nový Člen

Karma uživatele ganéša - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 112

ja mam salvej d. a taky jsem ji zkousel parkrat kourit.z vodnice .dal jsem tam 2veliky a 8 mensich listu a nic...uplne na hovno.potom za tyden jsem tam dal 9 velkejch listu a pred tim brcko a naprosto hustej stav.no ted to delam i bez brcek a davam tam tak 6-9 velkejch listu a ok.ale jednou kamosh prinesl extrakt a to byl masakr ---takze fakt netushim cim to je ze je tak slabsi,,,,,asi podminkama-nevim.
ja ji hodne zalejvam ale vubec na ni neprasim vodu a vypada hezky.proste nevim.---az na to nekdo prijdete dejte vedet :-)

Old Post 17-07-2005 v 10:51 AM
ganéša je offline   Profil uživatele ganéša   Find more posts by ganéša   Foto galerie člena ganéša   Click here to Send ganéša a Private Message   Add ganéša to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ganéša! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:40 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4342340 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív