Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
MiMi
Stálý Člen

Karma uživatele MiMi - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 97

zdravím groweri... když už se tu bavíte o těch habrydech tak jsem si nebávno všiml že mi na listech rostu druhá řada.. neboli že mám sedmi cípí listy a nad nima roste nová řada.... nevím co stím ale nechám to tam... bohužel nemám foťák na vyfocení.. ale až bude tak to nafotím..

Old Post 09-06-2007 v 10:22 AM
MiMi je offline   Profil uživatele MiMi   Find more posts by MiMi   Foto galerie člena MiMi   Click here to Send MiMi a Private Message   Add MiMi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 98


nemyslis toto,foto jsem si propujcil od FANTASIE......

DEN/NOC

Old Post 10-06-2007 v 09:22 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Re: stres Příspěvek č. 99

cau me se stalo neco podobneho mam mikro kyticku v kvetinaci od unora jednou se mi ji podarilo zlomit a jenom sem to pichnul do hliny a cekal skon, ale kyticka asi 3tydny stala a najednou jede ma jenom jednoduche listy ktere se uplne vymykaji tvaru a vzhledu.....tento tyden skusim udelat rizek z vetvicky a uvidime co vyleze...pesteni zdar

Old Post 10-06-2007 v 21:43 PM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bazosh
Nový Člen

Karma uživatele Bazosh - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 3  

Prcek Příspěvek č. 100


Hoja.
Tak tendle prcek i roste na políčku. Celkem už má tak dva měsíce a v zemi je tři týdny. Nějak se mu nechce růst, páč je jen deset čísel veliký

Old Post 15-06-2007 v 10:55 AM
Bazosh je offline   Profil uživatele Bazosh   Find more posts by Bazosh   Foto galerie člena Bazosh   Click here to Send Bazosh a Private Message   Add Bazosh to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 101


heh,tak ja tedy pridam tzaky neco takoveho... PS: je stary cca 2 mesice!!! a to vedel neni 10ti litrova nadrz na vodu ale 0.5 litrova PETka

DEN/NOC

Old Post 20-06-2007 v 14:14 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiMi
Stálý Člen

Karma uživatele MiMi - 33% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 102

k/-\pr: Tak já mám ůplně stejný listy taky 7cípí a nad nima tedy z druhý strany mi roste etě jedna řada..

Old Post 20-06-2007 v 20:01 PM
MiMi je offline   Profil uživatele MiMi   Find more posts by MiMi   Foto galerie člena MiMi   Click here to Send MiMi a Private Message   Add MiMi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukokuko
Stálý Člen

Karma uživatele fukokuko - 33% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 103

uz sa vam stalo to ze ked ste davali klicit seminka a kez uz vyklicili ze rastlinka mala 3 klicne listy, mne sa to stalo , rastlinka bola pekna len skoda ze to bol samec

Old Post 20-06-2007 v 21:39 PM
fukokuko je offline   Profil uživatele fukokuko   Find more posts by fukokuko   Foto galerie člena fukokuko   Click here to Send fukokuko a Private Message   Add fukokuko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 104

citace:
Původní příspěvek od MiMi
k/-\pr: Tak já mám ůplně stejný listy taky 7cípí a nad nima tedy z druhý strany mi roste etě jedna řada..
prispevek č. 99?! neco takoveho?

DEN/NOC

Old Post 24-06-2007 v 09:07 AM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 105


letos se nam vydarilo strasne moc haluznich kytek....kamosova ma misto dvoum listkum naproti 3...ted sme to zastiply pa valej 3 stonky...logicky.....(z tej bude dobrej kerik)...sem akorat zvedavej jestli bude kytka v tech trojcatech po zatipnuti pokracovat...

nafotim vsechno co me podivnyho roste a poslu...mam toho dost nato ze nemam moc kyticek

tot nase mutantisko

dole pod příspěvkem je tlačítečko edit/delete, zkus ho občas využít
Jedule

Naposledy upravil 28-06-2007 v 09:10 AM

Old Post 28-06-2007 v 07:41 AM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 106

2paepek: a co je na týhle kytce tak zvláštního?

23

Old Post 28-06-2007 v 07:52 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 107

nemas oci?

Old Post 28-06-2007 v 15:57 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 108

citace:
Původní příspěvek od paepek
nemas oci?

No já tam nic zlváštního nevidím.. Myslíš ty 3-čepelový listy? To je normální..

Old Post 02-07-2007 v 18:05 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 109

A jo Zvláštní... To sem ještě neviděl.

Old Post 02-07-2007 v 18:58 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
paepek
Stálý Člen

Karma uživatele paepek - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 89  

Příspěvek č. 110

toho sis mel vsimnout uz trochu driv ne?

Old Post 04-07-2007 v 21:41 PM
paepek je offline   Profil uživatele paepek   Find more posts by paepek   Foto galerie člena paepek   Click here to Send paepek a Private Message   Add paepek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111


jednocypatka

Old Post 04-07-2007 v 21:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.haze
Nový Člen

Karma uživatele Mr.haze - 52% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 112

No tak to se mi stal stejný problém!! Jedu svuj první balkon a kytku má tak 80cm a taky mi teď začali růst jednocípé a zakulacené listy,zdá se mi že to je nedostatkem světla ale teďka sem fakt jelem protože se mi to zase vrací do normálu..takže nevíte čím t může být?????

Old Post 05-07-2007 v 16:57 PM
Mr.haze je offline   Profil uživatele Mr.haze   Find more posts by Mr.haze   Foto galerie člena Mr.haze   Click here to Send Mr.haze a Private Message   Add Mr.haze to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:59 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0917550 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív