Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jak vznikl vas nick?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
adam13
Stálý Člen

Karma uživatele adam13 - 50% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 68  

muj nick... Příspěvek č. 97

mno muj nick vznikl uz davno...... jmenem se jmenuju Adam a 13ka je moje šťastný číslo dohromady Adam13

posledni dobou (cca rok) se mi to zacalo zdat docela divny a kamos mi zacal rikat Eddie mno a ja sem si to pretvoril na Edyyyy páč "Eddie" je proste divny toď muj momentalni nick...

jo a mam jeste jeden ale to mi rika jen par lidi... Aidam (Ajdam) vzniklo to tak ze sem jednou pracoval v jedny firme (Crocodille) ktera vyrabela bagety a pracovalo tam spousta ukrajinek a jedna mi tam rikala Ajdame .... no a uz mi to par jedincu zustalo ...

btw: jo vzniklo to z tadyty vety co prodesla moje EXsefka na vyrobe...."Ajdame kde se flakas! ja nic ja sem byl na cigu necum a dojdi pro majonezu! mno a uz mi to zustalo
bbtw: ta prace byla peklo

Don´t drink and drive - Smoke and fly! ! ! - ;o) .... moje stránky http://edyyyy.wz.cz a ještě druhý (ty sem dělal úplně sám) http://aidam.wz.cz

"Ikdyž se ti omylem dostane do mozku kulička trhaviny s rozbuškou - neztrácej hlavu!"

Old Post 08-10-2002 v 21:24 PM
adam13 je offline   Profil uživatele adam13   Find more posts by adam13   Foto galerie člena adam13   Click here to Send adam13 a Private Message   Add adam13 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele adam13! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
uzzi
Stálý Člen

Karma uživatele uzzi - 57% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 73  

UZZI Příspěvek č. 98

můj nick vznikl podle toho že sem kdysi nosil jedny kalhoty, který vyrobila firma uzzy. A měly obrovský zadní kapsy a jedna kapsa byla normální a druhá byla uplně v jiný barvě a bylo na ní velkýma písmenama UZZY. Všichni na mě začali řvát HEJ UZZY, tak už mi to zůstalo. Akorát sem místo ypsilon na konec dal I. Už ani nevim proč, víc se mi to líbí :-). Používám ho všude a všichni mi tak říkaj.

Old Post 11-10-2002 v 12:39 PM
uzzi je offline   Profil uživatele uzzi   Find more posts by uzzi   Foto galerie člena uzzi   Click here to Send uzzi a Private Message   Add uzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drew
Stálý Člen

Karma uživatele drew - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 55 

Příspěvek č. 99

zkrácená verze mýho poangličtěnýho jména
na netu to užívám skoro všude

SMOKE IN PEACE

Old Post 11-10-2002 v 15:58 PM
drew je offline   Profil uživatele drew   Find more posts by drew   Foto galerie člena drew   Click here to Send drew a Private Message   Add drew to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jakubos
Stálý Člen

Karma uživatele jakubos - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 35 

Pohodička ...jakubos... Příspěvek č. 100

Cau lidi,jojo,taky mam co povedet o svem nicku jakubos... ...proste z myho jmena Jakub,tedy -os,ale v ZADNEM PRIPADE NE JAKUBOSS!to znaci ze muj nick neni nijak bossovsky ale mirumilovny... ...hehe....

Old Post 13-10-2002 v 02:17 AM
jakubos je offline   Profil uživatele jakubos   Find more posts by jakubos   Foto galerie člena jakubos   Click here to Send jakubos a Private Message   Add jakubos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DRUM
Nový Člen

Karma uživatele DRUM - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Nápad Příspěvek č. 101

................MÁM RÁDA DRUMNBASS..............

Old Post 16-10-2002 v 12:13 PM
DRUM je offline   Profil uživatele DRUM   Find more posts by DRUM   Foto galerie člena DRUM   Click here to Send DRUM a Private Message   Add DRUM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ender
Stálý Člen

Karma uživatele Ender - 5% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 51 

Obecné Příspěvek č. 102

cao,
pekny thread.........ender wiggin je osoba z jisteho dila Orsona Scota Carda jehoz vetsinu knih jsem cetl s totalnim zaujetim. Proste mi prirostl k srdci......

Ender Wiggin

Old Post 17-10-2002 v 11:39 AM
Ender je offline   Profil uživatele Ender   Find more posts by Ender   Foto galerie člena Ender   Click here to Send Ender a Private Message   Add Ender to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tovarisc
Stálý Člen

Karma uživatele tovarisc - 7% Pěstitelská

Registrován: Feb 2002
Příspěvků: 32 

Příspěvek č. 103



Tovarisc - to slovo nevzniklo, to slovo prostě bylo.

in ganja veritas

Old Post 17-10-2002 v 17:09 PM
tovarisc je offline   Profil uživatele tovarisc   Find more posts by tovarisc   Foto galerie člena tovarisc   Click here to Send tovarisc a Private Message   Add tovarisc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tbou
Nový Člen

Karma uživatele Tbou - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 2 

Obecné Nick Tbou Příspěvek č. 104

Čest groweři, jsem novej huličskej člen v týhle huličský komunitě. Můj nick vznikl tak, že sem byl zkašenej a moc pěkně mě znělo slovo Tbou {tý bou} odvozený od mýho jména. Tak jsem moc rád, že se s Váma budu dělit o svý zmaštěný příhuudky.

Old Post 17-10-2002 v 20:15 PM
Tbou je offline   Profil uživatele Tbou   Find more posts by Tbou   Foto galerie člena Tbou   Click here to Send Tbou a Private Message   Add Tbou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
white.widow
Nový Člen

Karma uživatele white.widow - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 105

Zkuste hadat jak jsem na to prisel )))

Old Post 17-10-2002 v 21:01 PM
white.widow je offline   Profil uživatele white.widow   Find more posts by white.widow   Foto galerie člena white.widow   Click here to Send white.widow a Private Message   Add white.widow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hicks
Stálý Člen

Karma uživatele Hicks - 77% PěstitelskáKarma uživatele Hicks - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 207  

Příspěvek č. 106

Sakra, já sem minulej tejden zjistil, dle emerickýho slovníku všech možnejch sprostejch slov a slangu, že můj nick je přezdívka v emerice pro

vesničáka :-(

A to bydlím ve městě který má 40 tácků (vím, že je to shit :-))

Old Post 21-10-2002 v 09:20 AM
Hicks je offline   Profil uživatele Hicks   Find more posts by Hicks   Foto galerie člena Hicks   Click here to Send Hicks a Private Message   Add Hicks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dalajlama
Stálý Člen

Karma uživatele dalajlama - 13% PěstitelskáKarma uživatele dalajlama - 13% Pěstitelská

Registrován: Jun 2002
Příspěvků: 168  

svyho nicka jsem tu presentoval a Walhalla také, ale... Příspěvek č. 107

Walhallo, momentálně píšu další ze svých knih a tentokrát je to o lodním modelářství... narazil jsem v podkladovejch materiálech na jednu zajímavou věc, která může Tobě i ostatním osvětlit jednu z možností, od čeho pochází tvůj nick Walhalla... :

Valhalla se nejvíce proslavila jako účastník Císařské transatlantické regaty v roce 1905. S dalšími plnoplachetníky Sunbeamem a Apachem to nebyli žádní soupeři pro rychlé škunery. Přesto však Valhalla skončila třetí časem 14 dní, 2 hodiny a 53 minuty. když ji předjely pouze lodě Atlantic a Hamburg.
Často měnila majitele a s nimi i vlajku, pod kterou plula. V roce 1898 ji získal Ital hrabě Boni de Castellane. Po čtyřech letech loď prodal anglickému hraběti z Crawfordu, nadšenému vědci a ornitologovi. Pod jeho velením Valhalla uskutečnila několik rozsáhlých výprav za vzácným ptactvem. V letech 1905-1906 odplula do Indického oceánu a na ostrov Tristan da Cunha. Protože hrabě z Crawfordu byl též astronomem, vydal se s lodí na ostrov Mauritius, kde mohl pozorovat zatmění Venuše Sluncem.
Po něm na krátký čas zfskali loď angličané Irving Cox a později George Marwin. Za první světové války byla nějaký čas zakotvena v zátoce Mudros na ostrově Limnos, kde byla britská základna námořní výpravy na Gallipoli. Po válce se stala španělskou obchodní lodí na přepravu ovoce, dokud roku 1922 neztroskotala u mysu Sv. Vincenta.
Byla to jedna z mála parních jachet, která byla oplachtěna jako plnoplachetník.


btw.: jen Ti přeju, aby si neztroskotal . .

dalajlama in love SPEKTRUM ŠTĚSTÍ ZAOKNOVKA GOOD-MUSIC myWEBík
------------------------------------------------------------------------------------
KDYBYCHOM VŠICHNI UMĚLI VŠECHNO, NEPOTŘEBOVALI BYCHOM SE.. jaman

Old Post 24-10-2002 v 15:01 PM
dalajlama je offline   Profil uživatele dalajlama   Find more posts by dalajlama   Foto galerie člena dalajlama   Click here to Send dalajlama a Private Message   Add dalajlama to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dalajlama! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyshit
Stálý Člen

Karma uživatele crazyshit - 75% PěstitelskáKarma uživatele crazyshit - 75% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 95 

Pohodička Crazyshit Příspěvek č. 108

Tak ten muj diwnej NICK wznikl pred par lety docela nahodne na X chatu,kterej jsme spolu s Shitmakerem prudili.CrazyShit="silene howno" Jak me to napadlo?

Omne nimium vertitur in vitium ..........Viva la GANJA!

Old Post 30-10-2002 v 00:28 AM
crazyshit je offline   Profil uživatele crazyshit   Find more posts by crazyshit   Foto galerie člena crazyshit   Click here to Send crazyshit a Private Message   Add crazyshit to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Katz
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Katz - 4% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 155 

nick Příspěvek č. 109

Dr. Katz je vynikající asi americký kreslený seriál který běžel svého času na Nově. Je to soukromý psychoterapeut. Vřele doporučuji!

Old Post 01-11-2002 v 22:29 PM
Dr.Katz je offline   Profil uživatele Dr.Katz   Find more posts by Dr.Katz   Foto galerie člena Dr.Katz   Click here to Send Dr.Katz a Private Message   Add Dr.Katz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sesijama
Nový Člen

Karma uživatele Sesijama - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 110

tak


moje celá přezdívka je

Sesijama Purkem Pik

a je to zkomelenina z jedné písničky od Kornu a používám většinou jen Sesijama nebo ses

toť vše

nic mě nenapadá

Old Post 02-11-2002 v 13:19 PM
Sesijama je offline   Profil uživatele Sesijama   Find more posts by Sesijama   Foto galerie člena Sesijama   Click here to Send Sesijama a Private Message   Add Sesijama to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubomier
Nový Člen

Karma uživatele lubomier - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 111

no nie je to nic zlozite moje civilne meno je lubomir a kedze som peacefull tipeq, nemam rat zjadne nasiljje (okrem pc gamezjeq ;-)))) taxom tam pixol to I a hotowo...

Old Post 11-11-2002 v 12:14 PM
lubomier je offline   Profil uživatele lubomier   Find more posts by lubomier   Foto galerie člena lubomier   Click here to Send lubomier a Private Message   Add lubomier to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lubomier! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubomier
Nový Člen

Karma uživatele lubomier - 16% Pěstitelská

Registrován: Oct 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 112

oprawa.. nepixol som tam I ale E ;-)

Old Post 11-11-2002 v 12:23 PM
lubomier je offline   Profil uživatele lubomier   Find more posts by lubomier   Foto galerie člena lubomier   Click here to Send lubomier a Private Message   Add lubomier to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lubomier! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6747660 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív