Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Tloustnete po hulení?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Autor
Téma 
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 97

Já můžu sníst COKOLIV a skoro v jakémkoliv množství (omezené jen velikosti žaludku) a stejně nepřiberu ani deko....

Jsem narkoman,fetuju marihuánu.

Old Post 07-12-2008 v 11:17 AM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frouman
Stálý Člen

Karma uživatele Frouman - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 98

Hele...když jsem ještě boxoval, tak jsem byl samá šlacha. Fyzička jak svině. Teď si dám špeka, lehnu si do postele k notebooku, dám si pivko, něčim to zajim a asi po půl roce takovýho nicnedělání mám pupek...musim s tim něco udělat, ale hrozně jsem zlenivěl...

This is the point, Taber, It´s not bullshit. I´m not just talking about my wife, I'm talking about my LIFE, I can't seem to get that through to you. I'm not just talking about one person, I'm talking about everybody. I'm talking about form. I'm talking about content. I'm talking about interrelationships. I'm talking about God, the devil, Hell, Heaven. Do you understand... FINALLY!?

Old Post 07-12-2008 v 11:20 AM
Frouman je offline   Profil uživatele Frouman   Find more posts by Frouman   Foto galerie člena Frouman   Click here to Send Frouman a Private Message   Add Frouman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mixerka
Stálý Člen

Karma uživatele Mixerka - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 99

Po hulení se tloustne, když ten stav proserete u PC jako jo tez to je dobry, ale to vas pak nuti chodit pro dlabec Zas je neco jinciho kdyz pritom liatate venku, to zase shodite že jo
date mi za pravdu?


Fuck off civil idiots

Old Post 13-12-2008 v 19:56 PM
Mixerka je offline   Profil uživatele Mixerka   Find more posts by Mixerka   Foto galerie člena Mixerka   Click here to Send Mixerka a Private Message   Add Mixerka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dumbo
Stálý Člen

Karma uživatele dumbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 35  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od shakelukas
jasne ja taky,a docela me to stve!!pres zimu sem hodne hulil a ted na jare jeste vic a pribral sem pres zimu tak 7 kg,ale doufam ze to bude brzi dole!!nemate nekdo navod jak nemit zravku po huleni??poradte


skus cez zimu napriklad bezky alebo aspon staru dusu z traktora, v zhulenom stave to moze byt velka sranda, aby si "neumrel" od hladu pri moznej zravke maj v kapse aspon musli tycinku...

este dodam ze mam na cca 180 cm (neviem presne dlho som sa nemeral) 82 az 85 kg bez ohladu nato ci hulim alebo nie... (ja som ten opacny pripad priberam pomaly aj z mineralnej vody ...)

"Člověk jedná, jen když žije, a žije, jen když jedná."Ján Šmok
"Volím, teda som"

Naposledy upravil dumbo 14-12-2008 v 16:38 PM

Old Post 14-12-2008 v 16:31 PM
dumbo je offline   Profil uživatele dumbo   Find more posts by dumbo   Foto galerie člena dumbo   Click here to Send dumbo a Private Message   Add dumbo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele dumbo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roll
Nový Člen

Karma uživatele roll - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 101

DanekRider: Zavidim...
Snazim se omezovat a stejne pribiram. Ale este vic nez ten tuk me serou ty penize za to :-D

Old Post 15-12-2008 v 16:20 PM
roll je offline   Profil uživatele roll   Find more posts by roll   Foto galerie člena roll   Click here to Send roll a Private Message   Add roll to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 102

He kez kdybych mohl ztloustnout ani to palo a nesledne zravky nepomahaj ---> 200/74 ale kdyz tak premyslim ,tak se to uz pomalu dere nahoru konecne ...

Old Post 15-12-2008 v 16:38 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelňák
Nový Člen

Karma uživatele Zelňák - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 103

Tak nevim ja sem ve fitku jako doma takze zadnej problem. Ale kdyz je clovek tlustej a ma cholesterol tak to ve spojeni s travou muze bejt nebezpecny.

Zelená je tráva,bílá je vdova

Old Post 15-12-2008 v 17:21 PM
Zelňák je offline   Profil uživatele Zelňák   Find more posts by Zelňák   Foto galerie člena Zelňák   Click here to Send Zelňák a Private Message   Add Zelňák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlvonbanhof
Nový Člen

Karma uživatele karlvonbanhof - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 104

neneeeee

Old Post 15-12-2008 v 18:36 PM
karlvonbanhof je offline   Profil uživatele karlvonbanhof   Find more posts by karlvonbanhof   Foto galerie člena karlvonbanhof   Click here to Send karlvonbanhof a Private Message   Add karlvonbanhof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karlvonbanhof
Nový Člen

Karma uživatele karlvonbanhof - 80% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 105

já si myslím, že je to pěkná blbost, po hulení se mi maximálně bouří hormony..... doporučuji

Old Post 15-12-2008 v 18:37 PM
karlvonbanhof je offline   Profil uživatele karlvonbanhof   Find more posts by karlvonbanhof   Foto galerie člena karlvonbanhof   Click here to Send karlvonbanhof a Private Message   Add karlvonbanhof to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juryno
Nový Člen

Karma uživatele juryno - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 106

ja zerem jak prasa ked hulim. nepoznam vtedy kedy dost. len by som zral a zral a zral. normalne ako by mi preplo v mozgu ktory vravi telu uz mas dost jedla. nefunguje mi to. na druhy den potom serem 2 x za sebou

Old Post 19-12-2008 v 12:46 PM
juryno je offline   Profil uživatele juryno   Find more posts by juryno   Foto galerie člena juryno   Click here to Send juryno a Private Message   Add juryno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele juryno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 107

tak ja tiez zerem ako zmyslou zbaveny ked hulim.. ale zda sa mi ze ked necvicim tak netlustnem ale naopka chudnem aspon to mi vaha ukazuje


peace

legalize it

Old Post 19-12-2008 v 15:33 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tvrdosovce
Stálý Člen

Karma uživatele tvrdosovce - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 108

Nepriberam,ked aj vela jem no najem sa mam velke napucene brucho no ako to voslo domna tak aj odide,ale cvicim a troska naberam hmoty.

Old Post 06-02-2009 v 23:57 PM
tvrdosovce je offline   Profil uživatele tvrdosovce   Find more posts by tvrdosovce   Foto galerie člena tvrdosovce   Click here to Send tvrdosovce a Private Message   Add tvrdosovce to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tvrdosovce! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan.smakovicka
degustátor

Karma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% PěstitelskáKarma uživatele pan.smakovicka - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 333  

Příspěvek č. 109

ja by som mohol zozrat aj pol kravy a proste nepriberem

''Múdry človek sa poučí na chybách iného, hlupák sa nepoučí ani na vlastných.''


libra-drip, 400w MH, 600w HPS, 12x bubble gum

Libra-drip, 400W MH, 750W HPS, Bb,Dd,Nlx,Sk,Eu


Old Post 07-02-2009 v 00:01 AM
pan.smakovicka je offline   Profil uživatele pan.smakovicka   Find more posts by pan.smakovicka   Foto galerie člena pan.smakovicka   Click here to Send pan.smakovicka a Private Message   Add pan.smakovicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 110

jsem taky jeden z těch šťastlivců co můžou sežrat cokoliv a nepřiberou ani deko,takže pokaždý když si dávám brčko doma se spolubydlící,tak pak nastávaj těžký hody,který se skládaj z míchání sladký\slaný

Old Post 07-02-2009 v 08:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mari
Stálý Člen

Karma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% PěstitelskáKarma uživatele mari - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 111

porad mam 100 kg , 190 cm a zadny sadlo , uz sem si odvyk nafutrovat se po brku a pak vykydnout, joo obcas joo , kachnicka s 12ti a sladky zelicko se neda odmitnout , alkohol nepiju , jen brcka , zeru dvakrat denne velky jidlo a hodne kafuju a v praci se hejbu. Sedava prace , pivo a tuny zradla nekde musi bejt videt , asi na pupku a na mozku ccuuuuussssss

Starlight sativa

Reverzni osmoza 0,0 ec, ph 6,0
Hindu Kush sklizeno
HASH PLANT® grow č. 3 , Plagron vs Hesi
1 in 400w
Začátky + Jack Flash
GALERIE

Naposledy upravil mari 07-02-2009 v 11:56 AM

Old Post 07-02-2009 v 08:39 AM
mari je offline   Profil uživatele mari   Find more posts by mari   Foto galerie člena mari   Click here to Send mari a Private Message   Add mari to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mari! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 112

Ale jo, tloustne mi po hulení a ne a ne splasknout :-D...ne já to na sobě moc nepozoruju, mám odjakživa plnoštíhlou postavu, ramena přes celý záda, výsledek je celkem atletickej, když pominu můj menší pivní mozoulek. 202cm/115 Kg (většinou svalů:-D)

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 07-02-2009 v 10:45 AM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
22-02-2017 - Hrozný stav po hulení! - 19 odpovědí
03-04-2010 - Konec hulení - 285 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9372120 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív