Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » Vraťte nám prosím zpět bezplatnej Grower pro všechny...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

Jsem tu poměrně nový, zpoplatnění jsem už stihnul a bylo mi to celkem jedno (peníze myslím) na účtu se objevilo o necelou stovku víc. Určitě to IMHO pomůže taky tomu, aby se sem neregistrovali čtrnáctiletý děti, protože pro některé z nich může bejt to skoro kilo problém...
...ale proč řešit nějakejch těch pár korun? Buďme rádi, že tu grower je a že funguje tak jak funguje...a jestli si ty prachy Carlos třeba všechny vezme a pojede za ně na dovolenou, tak aťsi, skoro bych řekl, že si to i zaslouží...
...lidi, prosím, nehádejte se v rámci groweru, nemá to cenu...
ani nevíte jakmi je líto, když se dva groweři hádají kvůli něčemu tak mizernýmu jako jsou prachy...
mějte se, PEACE

Old Post 09-07-2006 v 05:07 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k.o.h.o.u.t.
Stálý Člen

Karma uživatele k.o.h.o.u.t. - 46% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 98

Já být nově příchozím členem zaplatím ale budu chtít vidět třeba hospodaření groweru ( výroční anonimní zpráva) lol ale jinak je mě to skoro jedno zřejmě pro to bude mít carlos své důvody.. at čestne či naopak ..

za ty roky na growru moc prispevku tu nemam ..to pro to ze uz je tu stejne vsechno napsane 2x :]

Old Post 14-07-2006 v 14:23 PM
k.o.h.o.u.t. je offline   Profil uživatele k.o.h.o.u.t.   Find more posts by k.o.h.o.u.t.   Foto galerie člena k.o.h.o.u.t.   Click here to Send k.o.h.o.u.t. a Private Message   Add k.o.h.o.u.t. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 99

já bejt majitelem groweru tak na blbce co si vymejšlej co by všechno chtěli zvysoka seru

Snark in the System

Old Post 17-07-2006 v 10:18 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 100

Tjn

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 17-07-2006 v 14:10 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

Ty joo, ještě že jsem se registroval když to bylo free

Nechápu co řešítě, Carlos alespoň bude mít nějakou tu kačku, snad mu nemáte za zlé, že to kapku zpodnikatelizoval (hezký slovo ) Osm pětek stojej dneska už skoro cíga, pivka tři, vstup na hnusnou diskotéku, hezká kovová propiska, stylový ponožky, 2 fláky prorostlý krkovice, 3 másla, flaška nejhnusnější vodky.....dneska jsem studoval hypermarket letáky Pokud nechcete tak jen sledujte. JE TO SVOBODNÝ ROZHODNUTÍ, stejný jako koupit 3 másla

Naposledy upravil 05-09-2006 v 21:11 PM

Old Post 20-07-2006 v 21:32 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

Claune :
jsi mne dostal do kase

Old Post 20-07-2006 v 23:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 103

citace:
Původní příspěvek od Claune
Ty joo, ještě že jsem se registroval když to bylo free

Nechápu co řešítě, Carlos alespoň bude mít nějakou tu kačku, snad mu nemáte za zlé, že to kapku zpodnikatelizoval (hezký slovo ) Osm pětek stojej dneska už skoro cíga, pivka tři, vstup na hnusnou diskotéku, hezká kovová propiska, stylový ponožky, 2 fláky prorostlý krkovice, 3 másla, flaška nejhnusnější vodky.....dneska jsem studoval hypermarket letáky Pokud nechcete tak jen sledujte. JE to svobodný rozhodnutí, stejný jako koupit 3 másla


3 piva za 80 Kč ? o u vás máte docela drahý pivo .. To nestojej ani 3 plzně, no ikdyž skoro jo (Já teda piju gambáče, za 14,50

Jinak zpoplatnění groweru je dobrá věc, ale nevím zda to zabrání tomu aby se registrovali 15ti letý haranti, ty si prachy vždycky najdou ...

Čus.

Old Post 21-07-2006 v 14:03 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mičurin 666
Stálý Člen

Karma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% PěstitelskáKarma uživatele Mičurin 666 - 85% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 104

Vycházím z faktu, že tu mají být pouze starší 18ti let. Netvrďte mi, že takhle starej člověk nemá 80kč, který by dal na podporu provozu Groweru. Jak už napsal Claune, za 80kč si dáte oběd, takže to není tak strašný. Nebavíme se tady o 5ti kilech nebo tak. 80kč fakt dá dohromady každej. Si vemte jenom kolik stojej ty profi hnojiva, za to dáte 300-1000 a ani nemrknete. Grower Vám všem (odpůrcům zpoplatnění) dává tolik informací, který byste sami dlouho hledali v knížkách za tisíce (myšleno dohromady). Všechno dneska něco stojí a udržet v chodu takovej kolos stojí určitě mraky času a peněz (server, připojení, správa). Pro ty, který opravdu nemohou dát 80kč je tu esej, což mě přišlo jako hodně dobrej způsob jakym umožnit přístup i širšímu množství lidí. Tak to vidim já.

From The Darkness Of Chaos I Rise To Steel Your Soul
Mors Certa, Hora Incerta

Mičurinský 2nd indoor

Old Post 23-07-2006 v 12:23 PM
Mičurin 666 je offline   Profil uživatele Mičurin 666   Find more posts by Mičurin 666   Foto galerie člena Mičurin 666   Click here to Send Mičurin 666 a Private Message   Add Mičurin 666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 105


Tenhle by podle VodiMANa asi dostal registračku zadarmo, ale na Grower se očividně nechystá

Jinak sem taky PRO zpoplatnění Groweru.

Old Post 31-08-2006 v 13:23 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 106

ja som tiez zato aby sa platilo uz za registraciu....peace

Old Post 09-10-2006 v 17:28 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spsemi
Stálý Člen

Karma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% PěstitelskáKarma uživatele Spsemi - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 231  

Příspěvek č. 107

a co taq mesiac zadara a potom zaplatit.... by sa novacik mohol rozhodnut ci tu ostat chce, ci mu to hafo infa a moznost riesit problemi(vlastne aj inych) stoja za tych 79Kc......
inaq ked spoplatnit taq pre vsetkych........

Hello Grower
Have a nice day

Old Post 30-10-2006 v 16:36 PM
Spsemi je offline   Profil uživatele Spsemi   Find more posts by Spsemi   Foto galerie člena Spsemi   Click here to Send Spsemi a Private Message   Add Spsemi to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Spsemi! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hodinář

Karma uživatele Hodinář - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 108

Naopak spíš bych byl pro zavedení tzv cenzury pro neregistrované.Těm by se naskytl pohled jen do vybraných fór(třeba Indoor pěstění ,Kuřárna,Kanál,apod).Ostatní Bazar,Galerie,Síň Slávy,Soutěže,Oznámení pouze pro registrované.

Výhoda:

-zamezení zbytečného šíření cizích fotek mezi neregistrovanými(nechci aby se fotka válela doma nějakému 15ti letému hovnovi)
-zvýšení bezpečnosti pro registrované(alespoň pro ten pocit)
-dobrý marketingový tah.Lidé kteří chtějí vidět jak to doopravdy vypadá by museli zaplatit (jaká v dnešní době z informací je zdarma,že)
-reklama by byla přístupná stále pro všechny

Nevýhody:

-možný úbytek členů (dle mě nebude).Zvědavost je silnější než 80kč.
-odpor jedinců kvůli tzv. komercionalizaci
-možný souhlas autorů článků,fotek

Jak to vidí vedení?

Osobně bych s pěstování asi ani nezačal(kdyby tak špatně), nenarazit v začátcích svého snažení na jakýsi server Grower.

souhlasíš-li, projev svůj nesouhlas

Naposledy upravil Hodinář 04-11-2006 v 10:33 AM

Old Post 30-10-2006 v 16:52 PM
Hodinář je offline   Profil uživatele Hodinář   Find more posts by Hodinář   Foto galerie člena Hodinář   Click here to Send Hodinář a Private Message   Add Hodinář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 109

Hodinář:Skvělá idea!!! Hlavně kvůli tomu prvnímu bodu ve výhodách...


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 30-10-2006 v 17:44 PM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 110

Hodinář - plne stebou suhlasim

Old Post 30-10-2006 v 18:18 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 111

ja sa na to pozriem čiste z obchodného hladiska ....tak ako hovorí Spsemi
mesiac zadara a potom zaplatit.....a väčšina sa prvé mesiace aj tak stane závislými na growery a zaplatia ...a s radosťou

Old Post 03-11-2006 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
clandestino
Stálý Člen

Karma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% PěstitelskáKarma uživatele clandestino - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 170  

Příspěvek č. 112

Ja teda tech penez za registraci vubec nelituju. Za takovy kvantum informaci je to smesna castka. Clovek co chce info si muze vybrat: Bud bude zkouset postupy z freehostingovejch stranek od pubertaku skladajici se z mytu a polopravd (vim o cem mluvim, ztratil sem tak dve sklizne) a nebo muze mit rady od komunity co ma pres 17 000 clenu... To je kazdyho svobodny rozhodnuti.

Old Post 27-11-2006 v 15:10 PM
clandestino je offline   Profil uživatele clandestino   Find more posts by clandestino   Foto galerie člena clandestino   Click here to Send clandestino a Private Message   Add clandestino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
10-09-2008 - Vraťte nám prosím zpět malej chat:( - 110 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0372970 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív