Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » můj první joint / spek, brko
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7 8 9 »
Jaké bylo tvoje první zahulení?
Nic se nedělo
Bylo mi špatně, nesedlo mi to
Normálka, jako každý - parádně zkouřenej
Nepamatuju si to už přesně
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Johnny Von Kris
Stálý Člen

Karma uživatele Johnny Von Kris - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 97

ja mel prvni kour na vesnicky akci spitek co nesmazej
byl sem vodjinad a znal tam jen kamose takze byla vcelku nuda
byl sem mallej a vo kour sem se nezajimal az prijel nakej borec v bily skodarne. toulen si rikal. vybalil stylovou fajfku, dalisme kolo a ja si s tema lidma Ok pokecal.
pak sem naky ty leta vobcas dal ale cely se to nakonec vodstartovalo na stredni > zjistite, ze je to na hownO a tak zacne hodne lidi

Old Post 14-12-2004 v 13:52 PM
Johnny Von Kris je offline   Profil uživatele Johnny Von Kris   Find more posts by Johnny Von Kris   Foto galerie člena Johnny Von Kris   Click here to Send Johnny Von Kris a Private Message   Add Johnny Von Kris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lulugang
Stálý Člen

Karma uživatele lulugang - 21% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 161  

Příspěvek č. 98

Poprve jsem sel hulit kdyz mi kamos volal ze ma ganju a at jdu ven to s nim spalit...sesli jsme se u nas v parku..koukal jsem na to jak na svaty obrazek i kdyz jsem vedel uplne howno..taxme nabili sklicko a kamos ukazal co a jak..kdyz jsem to tlacil tak me to tak nehorazne pokopalo ze jsem myslel ze umru..kamos uz byl za chvili totalne na sracky a ja se na neho tlemim co se deje?proste no high..nastesti jsem si na druhy den obstaral od jednoho znameho skura a sli jsme zahulit do lesika u cajky bylo to bozi!kdyz jsme vylezli z lesika taxem si myslel ze spim a to vsecko se mi zda ale pak jsem procitl a pak zase najednou sen..a tak dokola proste uplne psycho..takhle zkoureni jsme projezdili mesto nic uz jsi nepamatuju ale byl to nejlepsi den v mojem zivote..a hulil jsem driv nez kouril a nez jsem mel prvni sex..ze by osud

Old Post 14-12-2004 v 18:46 PM
lulugang je offline   Profil uživatele lulugang   Find more posts by lulugang   Foto galerie člena lulugang   Click here to Send lulugang a Private Message   Add lulugang to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Landrover
Stálý Člen

Karma uživatele Landrover - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 99

Ja som prvy krat hulil na nasteve u mojej babky proste to bol brutal ja som nevedel ako sa to fajci nic a tak to aj dopadlo ...Som lezal na zastavke mhd medzi ludmi no brutalny stav ...Mohol som mat asi tych 13-14 rokov

Old Post 15-12-2004 v 08:10 AM
Landrover je offline   Profil uživatele Landrover   Find more posts by Landrover   Foto galerie člena Landrover   Click here to Send Landrover a Private Message   Add Landrover to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Landrover! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

já začala taky až v prváku, dost sem se bála, jak budu vypadat a ke všemu kluci už měli zkušenosti. No nic moc, trochu zpomalenej obraz, zato další zkušenosti...většinou plný vátlemů, mě usvědčili v tom, že na hulení nic špatnýho nebude a navíc sem byla děsně hrdá, že sem přiš o to cannapannenství

Old Post 15-12-2004 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 101

jo, neni to tak moc dlouho, abych si to nepamatoval, ale nepamatuju si to

Old Post 15-12-2004 v 21:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckymeg
Stálý Člen

Karma uživatele luckymeg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 102

Jooo... tak na to wzpominam moc dobre... Bylo to s tim nejwostrejshim skejtakem z mesta... cejtila sem se moc wostre. Samozrejme sem se pred nim akorat ztrapnila, ale byla byla to parada!

Byla sem mrte na shrot, brecela sem, smala se... ale we wobrowskym extremu wshechno. )

Je zajimawy jak nekoho to poprwe wubec nezhuli a nekho proste uplne nejwic... mozna si to jenom wsugerowawame..

Pamatuju na spousty brk. Trebe jedno z tech prwinch 100 ) Chodila sem u kamoshky, musela sem bejt potichu, protoze jeji bracha = neonacista = chrapal a my ho nechteli wzdudit. Wshude meli mokro, nekecam... to byla ta nejziwejshi haluze... wshude proste mokrej koberec... Pak sme taky nalozili toho jejiho brachu s horcici, tatarkou a kecupem wshude kolem postele a prikriwky... byl to rachot!

Pamatuju si jich mrte, protoze pokazdy se stalo fuckt neco nezapomenutelnyho. Kazdej joint je wyjmecnej a to na tom miluju!!!

Old Post 16-12-2004 v 00:33 AM
luckymeg je offline   Profil uživatele luckymeg   Find more posts by luckymeg   Foto galerie člena luckymeg   Click here to Send luckymeg a Private Message   Add luckymeg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 103

s kamosema(bylo nas celkem 3) kdyz sme meli poprvy dopryvdovej jizackej skank tak sme spali v altanku asi 2 hodiny to byl mazec, to je svechno co si pamatuju

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 16-12-2004 v 15:29 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 104

to musel bejt dopryvdovej skank



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 16-12-2004 v 15:31 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 105

nj jiznackej :P nevim co to bylo proste poradny huleni, to co mame tedkon jako normalka. predtim sme meli jeste ejdnou ale to bylo smelko, takze na todle si pamatuju jbtw znate nekdo modylek zmastena hlava?

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 16-12-2004 v 15:35 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liza_b75
Nový Člen

Karma uživatele Liza_b75 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2  

Moje prvni vyhulenost :D Příspěvek č. 106

pamatuju si to a fakt na to nezapomenu. Chodila sem tenkrat s Markem a byli sme u jeho nejlepsiho kamose doma. Podpalili sme to a uz to jelo. samozrejme par pofidernich usmevu pro zacatek a pak uz to jelo... Marek zacal recitovat zelvy Ninja, menil hlasy u kazdy osoby a naprosto se do toho vzival. Stal nad posteli a cetl to... byl fakt moc no a ja sem se drzela za bricho - doslova, nejdriv sem teda jako sedela na ty posteli ale potom sem se uz valela po zemi a nemohla sem se prestat smat.. proste to neslo. S jednou holkou co tam byla s nama to vubec inc neudelalo a ja si furt pripadala strasne trapne.. ze se tam tak valim po zemi, nemuzu mluvit jak se rechtam a ona na me kouka jak na debila. Nesnasela sem ji ale ejnom v tu chvili.. chapete


To mi pripomina ... ve stredu sem byla na brku s Danem, sedeli sme u Naeodniho muzea na tom zabradli a ja sem si nak vyhrnula nohavici a rikam - Boze! Ja nemam oholeny nohy! a dan rika... dyt sou v pohode... fakt! a ja rikam ne !! nikdy!! hele ja pojedu domu, oholim si je a pak se zase vratim, jo?! (fakt sem o myslela vazne ) no... bylo to taky vesely...

Proste hulte, hulte a smejte se! RESPEKT PRO MARIHUANU evca

Old Post 16-12-2004 v 16:20 PM
Liza_b75 je offline   Profil uživatele Liza_b75   Find more posts by Liza_b75   Foto galerie člena Liza_b75   Click here to Send Liza_b75 a Private Message   Add Liza_b75 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 107

mecheche tralala chachacha :-)

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 16-12-2004 v 16:26 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liza_b75
Nový Člen

Karma uživatele Liza_b75 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 108

jeste jsem si vzpomnela... jednou sme byli s kamoskou u nas sedeli sme v obyvaku na koberci, mely sme kolem sebe rozlozenou nutelu, bramburky, rohliky, cokoladu, naky susenky... takovej soukromej piknik u nas na koberci jinak sme meli na ksichtech velikonocni nalepky na vajicka

Old Post 16-12-2004 v 16:32 PM
Liza_b75 je offline   Profil uživatele Liza_b75   Find more posts by Liza_b75   Foto galerie člena Liza_b75   Click here to Send Liza_b75 a Private Message   Add Liza_b75 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cerwiq
Stálý Člen

Karma uživatele cerwiq - 0% PěstitelskáKarma uživatele cerwiq - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 109

hehe, tok to ste byli asi mc, viid? nalepky na vajcka, hehe :-)
mam nutela je dobra noo hrozna droga umm...
jednou sme s kamosema dostali hroznou chut na bramburky, mno a co jednoho typka nenapadlo, sli sme do kramu a koupili asi 15 baleni bramburek, vsichni na nas koukali a mi se jen usmivali, pak sme si sedli kousek od kramu a zacli se nehorazne nacpavat az na bylo spatne, hehe, to byli zacatky mnooo :-) to byli casy chi chi

Bob Marley NOT DEAD
He is LIVE ! !! !!!

Old Post 16-12-2004 v 16:39 PM
cerwiq je offline   Profil uživatele cerwiq   Find more posts by cerwiq   Foto galerie člena cerwiq   Click here to Send cerwiq a Private Message   Add cerwiq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 110

Mi to voláme vyčipsovanie.

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 16-12-2004 v 17:33 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MASZEK
Stálý Člen

Karma uživatele MASZEK - 88% PěstitelskáKarma uživatele MASZEK - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 46  

Pohodička Prvý zážitok z hulenia Příspěvek č. 111

Aký ste mali prvý zážitok z huleniaL? Ja som bol safajčený ako riť a nepametám sa už na nič. Viem že som sa zrutil zo stoličky napíšte mi aj vy.



PEACE for GROWER!!!!

Old Post 17-12-2004 v 21:28 PM
MASZEK je offline   Profil uživatele MASZEK   Find more posts by MASZEK   Foto galerie člena MASZEK   Click here to Send MASZEK a Private Message   Add MASZEK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MFT
Stálý Člen

Karma uživatele MFT - 15% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 112

nepamatuju si kdy sem hulil poprve, ale nekdy na zakladce, 8 nebo 9 trida...myslim ze listi.a napodruhy skunk....to byl teprv masakr!!!na ten stav nikdy nezapomenu!!bylo to to nejlepsi co sem kdy zazil. nekdo mi neco rekl a ja sem to behem 5 sekund okamzite zapomnel.zapomnel sem, kde sem, proc a tak...takze sem se vlastne porad jenom divil:-))a takhle asi 4 hodiny:-)))siiiila!!!

1/2 O V E R c r e w
hear the colours see the noises
http://www.pulover.com

Old Post 10-01-2005 v 21:56 PM
MFT je offline   Profil uživatele MFT   Find more posts by MFT   Foto galerie člena MFT   Click here to Send MFT a Private Message   Add MFT to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MFT! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7 8 9 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8156420 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív