Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam II . !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 59 60 61 62 63 »
Autor
Téma 
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 961



další..

1.InDoor 400w 5xWhite Russian a 4xNorthern Lights - 270g

Old Post 26-05-2011 v 16:56 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Obecné Pomôžte mi Příspěvek č. 962

Čavte pomôžte mi je to pliesen. Prepacte za tu kvalitu

Old Post 26-05-2011 v 18:12 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 963



tu je foto

Old Post 26-05-2011 v 18:17 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 964

Není to plíseň. Porovnej s tímto.. http://grower.cz/forum/showthread....1697#post961697

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Naposledy upravil bezdechu 26-05-2011 v 19:08 PM

Old Post 26-05-2011 v 18:29 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 965

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=51526

Old Post 26-05-2011 v 18:34 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 966

Čo to môže byť? Mzslel som si že nedostatok vápnika

Old Post 26-05-2011 v 19:31 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 967

Sem tam flíček je normální. Když se to nebude šířit, neřeš to.

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 26-05-2011 v 20:20 PM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 968

To Se7eN: Celkem ve stejné době květu, jako u tebe, mi začal žloutnout Cheese. Nejdřív některé spodní lístky se začaly stáčet dolů, žloutnout a usychat. Potom se to začalo posouvat do středu a nahoru k palicím. Teď cca za 14 dnů budu sklízet, takže to snad nějak doklepu. "Výhoda" je, že před sklizní nebudu muset otrhávat listy....protože tam skoro žádné nebudou:-).....čím to je?...to kdybych věděl. Jedu druhé kolo s Cheesem a toto mi v prvním kole nedělal. Pročetl jsem na Growerovy snad všechny thready o nemocích rostlin a ve výsledku jsem z toho jenom zmatenější. Co mě napadlo jako první...málo dusíku, hnojivo na květ ho údajně mívá míň. Pak se na některých listech (ne úplně žlutých) začaly objevovat suché nekrotické skvrny....řekl jsem si, že jsem to přehudroval s hnojivem...dvakrát jsem kytky zalil jenom vodou se sníženým Ph. Pak jsem získal dojem, že jsem to moc přechlastal...tak jsem to nechal pořádně proschnout....a teď...(světě div se) jsem dospěl k tomu, že důvodem mohlo být nedostatečné zalití:-)....Nicméně to asi nebude tvůj problém.

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 26-05-2011 v 20:51 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 969

Se7eN
Jan Stihomam

hoši kdy vam konecne dojde ze je to uplne normalní ? kytka si bere ziviny z listu ktere soustředí na qet nasledkem toho nepotřebne listy zezloutnou a uschnou, podobne jako stromy a vetsina rostlin na podzim. co už je žlute otrhejte at se na mrtvých listech nezacne tvorit nejaký nezadoucí zivot a nevymýšlejte kofotiny...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 27-05-2011 v 05:16 AM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 970



Ale ja tom mam skoro na kazdom liste moze to byt dazdom a silnym vetrom

Old Post 27-05-2011 v 12:48 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jan Stihomam
Stálý Člen

Karma uživatele Jan Stihomam - 44% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 48  

Příspěvek č. 971

to kouba:

myslím, že to co popisuješ by mělo nastoupit trošku pozděj, než se to stalo mě nebo Se7eNovi s né v takovém množství. Třetí týden květu mi přijde na žloutnutí trošku brzy. V minulém kole jsem jel skoro stejně jak ty...ph jsme neřešil, hnojil s každou zálivkou, neměřil jsem teplotu, neofukoval jsem větrákem a odtah jsem měl puštěný co hodinu a lehce mi žloutla jenom jedna kytka, teď děvčata žloutnou sborově a o dost dřív....už abych sklízel!:-)

If You Want To Fuck The Sky, Teach Your Cock To Fly!

Old Post 27-05-2011 v 16:05 PM
Jan Stihomam je offline   Profil uživatele Jan Stihomam   Find more posts by Jan Stihomam   Foto galerie člena Jan Stihomam   Click here to Send Jan Stihomam a Private Message   Add Jan Stihomam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 972

citace:
Původní příspěvek od Jan Stihomam
To Se7eN: Celkem ve stejné době květu, jako u tebe, mi začal žloutnout Cheese.


citace:
Třetí týden květu mi přijde na žloutnutí trošku brzy


Kde vydíš že mu žloutbou listy, nebo je v květu ? To je naprosto normalní, za par tydnů mu to požere housenka a bude tady znova ..

Listy jen drží vláhu a živiny, proč si myslíš že se nechavají listy i na květu a nestříhají se ? Sklizej jak uznáš za vhodné ty ale tak čí tak ti to zešloutne a odpadne ( Pokud nonstop nehnojíš a nedáváš jim pořád dostatek látek a živin v půdě) ale stejně t to postupně od spoda bude žloutnout a padat ..


biobotanik - kytku máš hezkou a silnou, takové věci neřeš, pokud se to nerozšiřuje. Ještě je možnost že ti to požere housenka,napadnou třásněnky,molice,bekyně, puklice a další havět.

Old Post 27-05-2011 v 16:13 PM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobotanik
Stálý Člen

Karma uživatele biobotanik - 0% PěstitelskáKarma uživatele biobotanik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 973

MDe: Ale ono sa to práve rozširuje ako mám tomu zabrániť?

Old Post 27-05-2011 v 17:53 PM
biobotanik je offline   Profil uživatele biobotanik   Find more posts by biobotanik   Foto galerie člena biobotanik   Click here to Send biobotanik a Private Message   Add biobotanik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SSawe
Nový Člen

Karma uživatele SSawe - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 974


Po tydnu od zastrizeni Fimem, ktery se nepovedl.
Myslim, ze to bude tim. Co rikate?

Old Post 27-05-2011 v 19:36 PM
SSawe je offline   Profil uživatele SSawe   Find more posts by SSawe   Foto galerie člena SSawe   Click here to Send SSawe a Private Message   Add SSawe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kouba
Stálý Člen

Karma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% PěstitelskáKarma uživatele kouba - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 589  

Příspěvek č. 975

OT posl. maznu
Jan Stihomam
no ono se asi ne nadarmo odjakziva rika ze cím vetsí hlupák tím vetsí zemák , me jede systémek naprosto v cajku mají svetlo teplo vzduch vodu a ziviny niceho moc ani malo vseho tak akorad jako v přírodě. vědu jsem vtom hledal uz dávno studoval skripta fora vselijakou literaturu a vsechno ma neco do sebe a rozhodne mi to rozsirilo obzory ale proc delat veci slozite kdyz je muzu udelat jednoduse a s laskou

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=510015#post510015

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=508588#post508588

Old Post 27-05-2011 v 22:45 PM
kouba je offline   Profil uživatele kouba   Find more posts by kouba   Foto galerie člena kouba   Click here to Send kouba a Private Message   Add kouba to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pompo
Stálý Člen

Karma uživatele Pompo - 65% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 976

po přesazení rostlina začala dělat troj-lístky, je to stresem ?

Old Post 28-05-2011 v 09:32 AM
Pompo je offline   Profil uživatele Pompo   Find more posts by Pompo   Foto galerie člena Pompo   Click here to Send Pompo a Private Message   Add Pompo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:25 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 59 60 61 62 63 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9016840 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív