Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 58 59 60 61 62 »
Autor
Téma 
SOMBruno
Stálý Člen

Karma uživatele SOMBruno - 15% PěstitelskáKarma uživatele SOMBruno - 15% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 945

Niekto mi raz hovoril, ze takéto bodky sa môžu robiť aj z vody na listoch...... vlastne že by kvapky vody pôsobily na listoch ako malé lupy a slnečné svetlo to cez vodu vypáli do listu takéto malé kruhy....

O koľkej cca zvykneš polievať??
zvlhčuješ listy? napriklad rozprašovačom ??

Old Post 14-08-2012 v 12:59 PM
SOMBruno je offline   Profil uživatele SOMBruno   Find more posts by SOMBruno   Foto galerie člena SOMBruno   Click here to Send SOMBruno a Private Message   Add SOMBruno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sw3ap
Stálý Člen

Karma uživatele sw3ap - 76% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 946

Vypadá to podobně ne ? TADY

Old Post 14-08-2012 v 13:29 PM
sw3ap je offline   Profil uživatele sw3ap   Find more posts by sw3ap   Foto galerie člena sw3ap   Click here to Send sw3ap a Private Message   Add sw3ap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 947

A je to tu zas, kapky + světlo = lupa. Takovejdle threadů už tu je požehnaně a pokaždý to někdo zas vytáhne

Old Post 14-08-2012 v 13:29 PM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mr.killer
Stálý Člen

Karma uživatele mr.killer - 16% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 948

To já vím že když se listy zvlhčí a pak na to začne prát slunce, že se tam vypálí takový tečky, ale nepřipadne mi že je to z vody, protože to zalévám jen konvou a ve výšce skoro až 1 m nad zemí bych list nejspíš vůbec nepolil. Navíc zalívám vždycky jen z jedné strany kytky a ty tečky jsou vždycky dokola.... Jinak listy nezvlhčuju a nic podobného. Hele zkusím ty zkažený listy otrhat, dávát si pozor na vodu na listech a kdyby se přesto zase objevili, zase sem přispěju příspěvkem. Děkuji moc groweři

Old Post 14-08-2012 v 15:03 PM
mr.killer je offline   Profil uživatele mr.killer   Find more posts by mr.killer   Foto galerie člena mr.killer   Click here to Send mr.killer a Private Message   Add mr.killer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukin
Nový Člen

Karma uživatele fukin - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 949



zdravim,
stala se mi takova nepekna oskliva vec. po vic jak tydnu jsem se vratil domu ke sve balkonovce, a koukam na zezloutle listy a tmavymi hnedymi teckami ci skvrknkami na listech obvykle umistenych kolem osy listu.

prvne jsem myslel, ze se jedna o preliti, protoze o zalivani se mi staral kamarad a kvetinac byl poradne nacucanej kdyz jsem se vratil. no jenze listy dal zloutnou a flicky se dal siri.

nejprve se na listu objevi male hnede tecky, kolem stredove osy listu, z horni strany, spodni zustava bez flicky zprvu. pak se flicky rozsiruji a list zloutne, az cely zluty a seschly odpadava. tato potiz zacala nejspis odspodku kytky a siri se smerem vzhuru.

na prvni pohled se jedna o velmi podobnou vec jako v prispevku c. 805 http://grower.cz/forum/showthread.p...999#post1042999 .

po studiu zde na groweru mam dva tipy.

1] bud se jedna o nedostatek Manganu, viz http://grower.cz/forum/showthread.p...9267#post369267 a http://grower.cz/forum/image.php?at...57795&size=full

anebo

2] moji kytku zere nejaka mrdka plisen

anebo

3] se deje jeste neco jineho?

Prikladam fotografie jednotlivych fazi zkazy mych listecku, od prvni az po patou.

Prosim prosim, co mou kytku trapi?

Old Post 14-08-2012 v 18:10 PM
fukin je offline   Profil uživatele fukin   Find more posts by fukin   Foto galerie člena fukin   Click here to Send fukin a Private Message   Add fukin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukin
Nový Člen

Karma uživatele fukin - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 950



+ dalsi faze pohromy

Old Post 14-08-2012 v 18:12 PM
fukin je offline   Profil uživatele fukin   Find more posts by fukin   Foto galerie člena fukin   Click here to Send fukin a Private Message   Add fukin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fukin
Nový Člen

Karma uživatele fukin - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 951


a terminalni faze.

EDIT: prinesl jsem listy do pestitelskeho obchodu, a tam po kontrole elektronickym zvetsovakem mi bylo receno, ze se jedna o plisen.
dostal jsem pripravek Discus (AgroBio Opava).

Kytku jsem postrikal, uvidim jak na to bude reagovat plisen.

EDIT2: Vice nez den po postriku to vypada, ze se plisen zastavila, ohniska na listech se dal nezvetsuji, plisen stagnuje.

EDIT3 (31.8.): Tak plisen se zase rozjela, tak jsem sel do vinarskych potreb koupit kuprikol. Kdyz jsem vinarskemu personalu rikal, ze jsem prvne aplikoval Discus, tak mi rekli, ze to neni na plisen ale na padlí. Takze mi asi v growshopu ten discus poradili blbe. No kazdopadne mam ted postrikano kuprikolem a plisen se opet zastavila, doufam ze uz na dobro.

Naposledy upravil fukin 31-08-2012 v 09:35 AM

Old Post 14-08-2012 v 18:13 PM
fukin je offline   Profil uživatele fukin   Find more posts by fukin   Foto galerie člena fukin   Click here to Send fukin a Private Message   Add fukin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycholog
Stálý Člen

Karma uživatele Psycholog - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 49  

Obecné Stonky se zbarvují do černé a větev schne a celkově žloutnou Příspěvek č. 952

Zdravim groweri potřebal bych poradit od zkušenějšich s kytí ( 2x J.Herer, Shark a Cheese) mam je v tech orig. truhlykach z growshopu (cca. 12 L
) a zda se mi že se tam nějak mačkaj kořeny a uplně na dno jsem dal keramzit a hlinu z pole (jinak mam kupovanou hlinu z Growshopu)
a posledni dobou se mi zda že jim něco vadí......celkově jdou jakoby do žluta (před tim byly krasně zdravě tmavě zeleny) listy žloutnou trochu vic než normalně se mi zda.....a Hlavně na hlavnim stonku u vyrustku větve mi stonek zčernal a jde to dal do větve a ta začina najednou schnout (jde jen o některe vetve) ......pls nevite co by jim mohlo byt....dost se o ně staram kazdy den zalevam kdyz je hlina na povrchu suchá na růst sem použivat hnojivo TNT žlutý ale ted už sou tak 2-3 tydne bez hnojiva (došlo) a čekam a ž si udělaj už paličky abych moh hnojit na květ (platron) a prave posledni dobou jsou stejny nerostou a začinaj teprv rašit vyhonky u paliček (neni to nějak pozdě) zatim jsou bez paliček.......můžete poradit jak na ně ?? jak je vylečit nebo tak....nějakou radu (nechci si kupovat z growshopu nějaky specialní připravky za litr)

přikladam fotky aby ste si mohli udělat obrazek

http://2i.cz/e2b77a5083

http://2i.cz/0c5994be6d

http://2i.cz/2e7bb69c4f

Naposledy upravil Psycholog 16-08-2012 v 22:47 PM

Old Post 16-08-2012 v 14:58 PM
Psycholog je offline   Profil uživatele Psycholog   Find more posts by Psycholog   Foto galerie člena Psycholog   Click here to Send Psycholog a Private Message   Add Psycholog to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 953

2Psycholog

Čau , tu větev ustřihni , to černý oškrábej a zamatlej to nejakym stromovým balzamem , nebo necim podobným , jinak tohle dělá to bláto z pole co je dole a chybí jim dusík , včera sem se u kámoše koukal na kytky a byly to samý v hlíně ze zahrady ,samy bláto zadnej pisek perlit (vzduch) , kup fish mix to by mělo stačit. Hlava

Old Post 16-08-2012 v 15:19 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lwíček
Nový Člen

Karma uživatele Lwíček - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 954



Zdrávím, taky mám jeden problém.Listy se mi divně točej nahoru a trošku mutují.. děje se to tak na listech který narustají. defacto na vsech kytek, ruzneho starí (presazení).. Rostou v kukurici... chybi tomu neco???

Old Post 16-08-2012 v 21:34 PM
Lwíček je offline   Profil uživatele Lwíček   Find more posts by Lwíček   Foto galerie člena Lwíček   Click here to Send Lwíček a Private Message   Add Lwíček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karkůlek
Nový Člen

Karma uživatele Karkůlek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 24  

Jak to dopadlo? Příspěvek č. 955

citace:
Původní příspěvek od sw3ap


za pár dní mi dojde pH metr,tak to potom změřím.Svilušky tam jsou,to vím.
Mám to v 10 l kyblech a v těch vedrech to za den ten vyschne.


Jak to dopadlo? Mám stejny fotky ze sveho balkonu a tak bych rad to vedel jak to dopadlo u tebe. Dik Karkulek

Old Post 17-08-2012 v 15:41 PM
Karkůlek je offline   Profil uživatele Karkůlek   Find more posts by Karkůlek   Foto galerie člena Karkůlek   Click here to Send Karkůlek a Private Message   Add Karkůlek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1n54n1ty
Nový Člen

Karma uživatele 1n54n1ty - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 25  

Listokaz Příspěvek č. 956



Zdravim growery, potreboval bych znat vas nazor na vec. Venku v 10L kyblu mam 2x nepalese dragon. Zalivam kazdej den, kyti jsou na slunicku na strese obcas tak jednou za cca 10dni proleju koprivovym vyluhem. No a tohle se mi objevilo na listech...schne to jak divy..otrham a zase na novo se to objevi. Nekdo mi tu odepisoval na jinym vlakne ze by mohlo jit o plisen okurkovou...ale teda nevim...vic hlav vic vi se rika:-) poradite? dikec

Old Post 17-08-2012 v 21:28 PM
1n54n1ty je offline   Profil uživatele 1n54n1ty   Find more posts by 1n54n1ty   Foto galerie člena 1n54n1ty   Click here to Send 1n54n1ty a Private Message   Add 1n54n1ty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Re: Listokaz Příspěvek č. 957

citace:
Původní příspěvek od 1n54n1ty
Zdravim growery, potreboval bych znat vas nazor na vec. Venku v 10L kyblu mam 2x nepalese dragon. Zalivam kazdej den, kyti jsou na slunicku na strese obcas tak jednou za cca 10dni proleju koprivovym vyluhem. No a tohle se mi objevilo na listech...schne to jak divy..otrham a zase na novo se to objevi. Nekdo mi tu odepisoval na jinym vlakne ze by mohlo jit o plisen okurkovou...ale teda nevim...vic hlav vic vi se rika:-) poradite? dikec


Může to být i plíseň. Ale spíš bych řekl, že je to silný a chronický nedostatek živin. Zejména asi fosforu.

Edit:
A zjisti si tvrdost vody. Hádám, že by mohla být dost tvrdá.

Old Post 17-08-2012 v 22:37 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
1n54n1ty
Nový Člen

Karma uživatele 1n54n1ty - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 958

Tak nejak jsem si to s tim fosforem myslel...on ten koprivovej vyluh neni vsemocnej tak jsem to vcera uz zalil kristalonem start tam by nejakej te fosfor bejt moh. Tvrdost vody zkusim na zalivani pouzivam vyhradne destovku:-)) mimochodem ti, kristalonem se da zalivat 1x za tyden...nemelo by to byt na zavadu co?
jo a dik za info...

Old Post 17-08-2012 v 23:04 PM
1n54n1ty je offline   Profil uživatele 1n54n1ty   Find more posts by 1n54n1ty   Foto galerie člena 1n54n1ty   Click here to Send 1n54n1ty a Private Message   Add 1n54n1ty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 959

citace:
Původní příspěvek od 1n54n1ty
Tak nejak jsem si to s tim fosforem myslel...on ten koprivovej vyluh neni vsemocnej tak jsem to vcera uz zalil kristalonem start tam by nejakej te fosfor bejt moh. Tvrdost vody zkusim na zalivani pouzivam vyhradne destovku:-)) mimochodem ti, kristalonem se da zalivat 1x za tyden...nemelo by to byt na zavadu co?
jo a dik za info...


Dešťovka asi bude OK, mě jen napadlo, jestli ti náhodou vysoké PH nebrání přísunu živin.

A v této chvíli bych k tomu lil květové hnojivo - kvůli P, který je u krist. startu v nižším množství.

Old Post 18-08-2012 v 07:43 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 960

Zdravím, mám stejný problém jako je v příspěvku 964 , moje otázka zní: je nákej bio přípravek? kytky už mi kvetou, takže bych to tim nerad znehodnotil, všechno co znám je prostě chemka...

Naposledy upravil Disco_Stue 18-08-2012 v 10:09 AM

Old Post 18-08-2012 v 09:53 AM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 58 59 60 61 62 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5266820 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív