Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Deckardph
Stálý Člen

Karma uživatele Deckardph - 72% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 81

Nedavno mne rikal kamos ze nejlepsi sex zazil po C99 ale pozor natu mrsku ja sem po ni mnel problem aby k tomu vubec doslo

Old Post 28-08-2006 v 14:52 PM
Deckardph je offline   Profil uživatele Deckardph   Find more posts by Deckardph   Foto galerie člena Deckardph   Click here to Send Deckardph a Private Message   Add Deckardph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od dime
Poradí někdo, kterej model je nejlepší na sex?
citace:
Původní příspěvek od don juan
Prej je dobra Love Potion


2don juan: Myslíš že love potion od reefermana ? Tento rok se jeden eXemplář u nás vyskytuje (rozuměno ve vlastnictví) tak sem zvědavej, ale myslím že i když je to sativa tak to jméno nedostala qůli sexu (zajímalo by mě jak to selektovali )

Na sex a mazlení asi něco nezásekovýho.. řekl bych spíš něco slabšího a sativku..

btw: Po vršku s KC33xMK (ind.) sem málem ani nepoznal "starou" (přítelkyni), jak sem byl seklej

[size=1]

Naposledy upravil wad 28-08-2006 v 15:25 PM

Old Post 28-08-2006 v 15:13 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 83

taky mam jednu tak taky uvidim

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 28-08-2006 v 15:32 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rudra
Stálý Člen

Karma uživatele Rudra - 58% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 84

tak ja som si hovel dlhsiu dobu NORTHERNLIGHTSxSHIVA, model s kotorym trebalo narabat velmi opatrne, stacilo si potiahnut o malinko viac a siel som do kolien, na druhej strane ked som si ho daval opatrne bolo to krasne prijemne hulenie, na keci, na samotu, bez stihomamov a krutych stoned stavov.dalej BIGBUD bol ako pekny skunk vymastovak, pacilo sa mi na nom to ze ked stav ustupoval nabil som dalsiu rundu a opat ma nakopol, ziadne zmrtvovacie stavy nenastavali, stale dookola- parada.naopak mal som MEXICAN SATIVU a ta bola pri vacsich davkach debilizujuca. prichadzali nekontrolovatelne stavy ked sme sa nevedeli urehotat a vyslovene sme si vsetci pripadali ako zmyslovzbaveny debili, bolo stastie ze sme mohli aspon vrieskat,ruky same poletovali vzduchom- tym sme asi tie stavy ventilovali,po nejakom case som si daval na "predavkovanie" mexikom bacha. na moj vkus mexiko ma kruto energy stavy. asi sme mali aj hustu penu okolo ust:-)kto nezazil-neuveri-nemal som ju tak skoro seknut kundu mexikansku carodejnu.hm a aurora indika,ppp a nirvanaspecial su mesiac pred kaputom, tesim tesim

Ruka v ruke s pokorou a trpezlivosťou vpred k bohatým žatvám

Old Post 29-08-2006 v 20:22 PM
Rudra je offline   Profil uživatele Rudra   Find more posts by Rudra   Foto galerie člena Rudra   Click here to Send Rudra a Private Message   Add Rudra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od jestedman
no a druhej den sem si to dal, to samy, jako prvniho speka a mel sem haluze jaxvine, vlastne ani nevim jestli to co si pamatuju, bylo to co se stalo. (tak to teda samozrejme nikdy neni, ale jestli to bylo aspon nejak takhle popsatelny). ten barman byl beloch a mel na cele bilej obdelnik cerny kuze nasitej velkejma stehama a barmanka mela jedno voko skleneny, paxe kouknu na speka a zjistil sem ze sme si kazdej dali dva prdy a spek zhasnul, taxme ho zapalili a zacal se mi prohejbat pohled, tak tripove. pak sem se uzavrel do akvarka. (vsechno vidis vsechno slysis, kdyz se te nekdo na cokoli zepta, tak nemuzes odpovedet, zdase jako bys mluvil a mel vypnutej zvuk), taxme tu druhou pulku schovali a dali ji nekdy, ale to uz asi nebylo vono, protoze si to nepamatuju.
tak asi tak



Mazec......

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 30-08-2006 v 00:45 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mc2
Stálý Člen

Karma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% PěstitelskáKarma uživatele mc2 - 64% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 91 

Příspěvek č. 86

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=18084

Old Post 04-11-2006 v 13:33 PM
mc2 je offline   Profil uživatele mc2   Find more posts by mc2   Foto galerie člena mc2   Click here to Send mc2 a Private Message   Add mc2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
maruna
Stálý Člen

Karma uživatele maruna - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 87

Nebula-vubec neskrabe,zadna unava,moc dobry koureni.

maruna

Old Post 07-11-2006 v 16:06 PM
maruna je offline   Profil uživatele maruna   Find more posts by maruna   Foto galerie člena maruna   Click here to Send maruna a Private Message   Add maruna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HeadShock
Nový Člen

Karma uživatele HeadShock - 36% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 88

Power Plant:fakt mazec dobrej model,vela se hodí do společnosti,aktivní zkouření.Žádná unava.Jen pařit pařit a pařit.Po tomhle modelu komunikuješ bůh ví s kým bezstarost žádná mrda do hlavy která tě uzemní na 3 hodiny hluboko.Myslím že sem asi jedinej kdo v tom stavu viděl valit Philipa tbc a nad ím svítit svatozář..trocha haluz mno :-D tohle je jeden s mejch nej nej nej modelů..taky mám ještě nejakou zásobu.i semínek na přiští rok :-)

Old Post 27-11-2006 v 17:14 PM
HeadShock je offline   Profil uživatele HeadShock   Find more posts by HeadShock   Foto galerie člena HeadShock   Click here to Send HeadShock a Private Message   Add HeadShock to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 89

Mazar - docela velkej bordel v hlave uz po par minutach, poradnej sluk a pokazdy jsem se hned spotil.

Old Post 18-12-2006 v 14:47 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

Pomozte mi s najdenim najvodnejsej odrody.
1:indor
2:Nehladam nic extremne halucinogene potrebujem nieco z coho nepride hned unava ale skvor naopak nieco energicke
3:Skvela nalada-Smiech smiech smiech(viem ze toto je dost diskutabilne)
4:Bez pametoveho efektu, tj: zahulim, skvela zabava po hodine zahulim znova ale stav sa uz neopakuje prichadza len unava a zhulenost...

Preco si myslim ze taketo nieco existuje? pred rokom som cele leto fical na niecom podobnom bol to krizenec G13 a neviem coho a dodnes na nho nemozem zabudnut a neskutocne ma stve ze som zabudol zachovat tu genetiku((

Old Post 06-02-2007 v 23:31 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan Muškát
Stálý Člen

Karma uživatele pan Muškát - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 91

No celkem mě překvapilo, že tu ještě nikdo nezmínil takovej modýlek jako je White widow!
Po bílý vdově jsem měl totiž pokaždý hrozně brutální stavy - dycky mi to připomělo ten stav, jak sem byl strašně nasračky, když sem byl poprvé.
Po vdově jsem měl vždycky slušný haluze - jako třeba jendou sem viděl v lese nějakýho králíka jak si hopsá v pohodě v listí a asi až po 2 minutách sme s kámošema rozluštili že je to pes! Vůbec sme si totiž nevšimli páníčka, kterej byl o kus dál...ale jako jinak fakt hrozně brutal stavy jako je totální výtlem nebo nechápavost a jemné halucinace. Na mě osobně tenhle modýlek působil nejlíp - mam ho ze všech nejradši. ;-)

Až budu veliký, bude ze mě dědek kořenář!

Old Post 07-02-2007 v 14:39 PM
pan Muškát je offline   Profil uživatele pan Muškát   Find more posts by pan Muškát   Foto galerie člena pan Muškát   Click here to Send pan Muškát a Private Message   Add pan Muškát to your buddy list     Navštiv homepage uživatele pan Muškát! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 92

Skunk 1 (Out - foliac) - spis na relax, takova uzemnujici pohodka na ktery se lehce zasekavam a nechce se mi nic delat... k poslechu

Senzi Skunk (Out - foliac) - podobny stavy jak skunk1 akorat mnohem vic povzbuzujici...

Old Post 15-03-2007 v 20:06 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 93

Papaya- že je to indika (a tahle ještě k tomu přezrálá), poznáte už za mžik, těžký stoned, nechá vás zahloubat se do sebe a svých myšlenek a jen tak nepustí

Satori- příjemný kouř, silná tak akorát, hodí se do společnosti, vcelku high, žádný nesnesitelný umrtvující dojezdy, citrusová vůně při růstu, květu i usešení

Early bud - paličky pokrytý kobercem běloučké pryskiřice, kouř mi trochu připomíná chut hašiše, stav je na hodně dlouho, působí na mě taky docela energicky. Když zhulenost doznívá, ani to nepoznáte

Hindu kush- kouř taktéž hašišovitý, stav něco mezi stoned a high, je to takový uklidnující pokouřeníčko, hodící se do společnosti (tedy pokud se to nepřežene)

Sour bubble - něco na způsob HK, kouř mi připomíná chut hub, nevím proč

California orange bud - tenhle model vás zase nenechá na pochybách, že se jedná o sativu, velmi high až trippy

sweet tooth 3 - velmi povedená genetika, žádný buchy do hlavy, ale i tak svou silou dostačující i velmi zkušeným kuřákům, je to taky takový pohodový kouření ani high ani stoned

tod moje zkušenosti o modelech, který kouřím nejčastěji...

!!!CHLASTAFARI!!!

Naposledy upravil JAHmaican 15-03-2007 v 20:53 PM

Old Post 15-03-2007 v 20:33 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 94

....z me zkusenosti nemuzu rict nejakej objektivni nazor ,ale jak rika JAHmaican, ze California orange bud je velice energetická , tak muj kamos cisnik rikal ze v praci po ni lital , ze hosti ani neztihali dojidat a dopijet a uz jim to bral. A kuchar ten byl tak rychlej ,ze si nebyl jistej jestli tam dal vsechno

Jinak co muzu rict, tak nejlepsi odruda o ktery vim co to bylo, je Cinderella 99...to aroma a skvela chut s povznasejicimi ucinky, ktere jsou vhodne do kterekoliv prostredi je proste eňo ňuňo.....

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 18-03-2007 v 21:45 PM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ortaniel
Stálý Člen

Karma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% PěstitelskáKarma uživatele Ortaniel - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 442  

Příspěvek č. 95

Přidám svoje postřehy :P

AK-48 (domácí) - najíždí pomaleji, nicméně pak už nechytne .. i za 3h jdu třeba do kuchyně a zapomenu, že jsem tam něco chtěl ...tak se v rátím do pokoje a tam zapomenu, co jsem tam chtěl ...no trošku mi někdy připomná mlíčko, kompletní odvar )

White Widow (kámošoj dostal darem ságl , Holand) - nečekaně mi kámoš ve zkušebně nabil, dal jsem si 2 prdy a byl jsem úplně mimo ... nemohl jsem se soustředit, zapomínal jsem text ... takový výplach, dobrý matroš

Jack Herrer (dovoz Holland) - extrémní prdel, po dlouhé době se skupinka zhulila tak, že všichni byli vysmátí jak leča :P .... Jack je klasa :P

Skywalker (kámošoj kámošoj's outdoor ) - brutal, dva prdy a slabší jedinci odchází potupně domů :P ...pálky vypadají hrubě jak cip, tvrdé jak křemen ... skoro škoda to nabíjet :P

Purpurea Ticinesis (kámošoj outdoor) - the smrt, po prvním prdu se dostaví tlak v lebce, který značí, že se blíží konec ...rád bych poskytl report co se děje pak, ale nevím

Old Post 01-04-2007 v 09:48 AM
Ortaniel je offline   Profil uživatele Ortaniel   Find more posts by Ortaniel   Foto galerie člena Ortaniel   Click here to Send Ortaniel a Private Message   Add Ortaniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pytlos
Stálý Člen

Karma uživatele Pytlos - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 96

přihodím něco svých zkromných experienzzz
Blueberry - totální rozsek...asi sme toho dali vic nez bylo zdrávo,ale valeli sme se v parku na travniku zkedrovaný a nikdo nevedel ani o druhym kterej se propadal o pul metru vedle...jak pravil Marcelus Wallace v pulp fiction "cejtim se pěkně rozmrdanej" by bylo dost výstižný.
C.o.b. - dost inspirativní a vysmátá odrudka,ani by vas nenapadlo jak az je clovek kreativni kdyz se tim vyduní.
regulerni Orange Bud - docela smradoch,chut jako zatuchlý zelí,takovej trosku vic stoned,ale stejen dost vysmátej,kdyz sem se tim prehulil melo to psycho výtuhy ke konci,takovy ktery nicim nezažerete,nezapijete,nerozchodíte..jen spát a spát,al po prvnim brcku to dávalo kotle smíchu a smíchu.. (jedna akcicka,bongy na WC..a totální výtlemy i z toho,ze mi na zem upadl kotlík...)
AK-47 - neni to az takovej trhač hlav,ale staci par prdiku a cejtim ho,jak mi dělá z kloubů želé..cestou na metro mi utikaj nožičky uplne nekam pryc,pritom jdu fakt furt na chodniku..mozna ze by little bit of haluze..? zkuste to ;-) ...jo a dycky mam dojem ze melu asi hrozny sracky,je to celkem energy
Shiva- hmm..Shivka všivá )) medový pokouřeníčko,chut taková seno-bylinno-koření a hrozně se to lepí na prsty kdyz drolim. přináší celkem optimistickou zkouřenost,do klidu,ale po vice brkach to zaviní totálůní zkamenělost ze by vas z toho asi ani jaderná katastrofa neprobrala a jen by ste řekli "..cožé?" Dost bych rekl ze pusobi na soustredenost,treba na fotbalek,na hakys..kamos jednou hodil nejakej hroznej rekord v sipkacha chtel hulit dal )) dalsi brko uz ale tu soustredenost bud uplne rozladi a nebo ji koncentruje uz jen na myslenkovej svet a necha promluvit vasi fantazii
a taky sem ted nedvno hulil skero,co nasla matka kamosovi v nekolik let stary bunde,tak sme to ze srandy smrákli a prestoze chut uz to melo nič moč,cejtili sme to high a výtlemy se dostavily.. )

Old Post 11-04-2007 v 20:39 PM
Pytlos je offline   Profil uživatele Pytlos   Find more posts by Pytlos   Foto galerie člena Pytlos   Click here to Send Pytlos a Private Message   Add Pytlos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6203820 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív