Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » ganja a sex
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
Liana
Nový Člen

Karma uživatele Liana - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 81

Marihuana = 100% afrodiziakum!! Aspoň u mně určitě Ale je dost blbý, když pak dojdete k závěru, že bez ní je ten sex o ničem Což se mi stalo, ale možná to bylo taky tím, že byl už o ničem ten vztah... Nevím.. Každopádně mi to zase trošku otevřelo oči, jako už mnohokrát..

Old Post 28-08-2004 v 08:31 AM
Liana je offline   Profil uživatele Liana   Find more posts by Liana   Foto galerie člena Liana   Click here to Send Liana a Private Message   Add Liana to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Evicka
Nový Člen

Karma uživatele Evicka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 82

jojo, taky se musim pripojit k tomuto tematu...kamos rikal, ze zhulil se svou markou kazdej po 2 sklech a ze na ni nlitl, ze ho nestihala, ze chytl fakt desnou chut na sexika...taky sem to navrhovala mladymu...joo tak sme se zhulilia a teda..nevim mno, nak me to spis uspavalo, asi sem mela nakej good vzor....mno tagze z toho nic nebylo....ale jinak si myslim, ze kdyz mas ten spravnej vzor( ale to asi v tu chvili neodhadnes)¨, tag treba chytnes chute..mno nevim, asi je to u kazdyho jinak.-... peace ....

Old Post 28-08-2004 v 16:12 PM
Evicka je offline   Profil uživatele Evicka   Find more posts by Evicka   Foto galerie člena Evicka   Click here to Send Evicka a Private Message   Add Evicka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Devnja
Nový Člen

Karma uživatele Devnja - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 83

Na mě, stejně jako na Lianu, působí travička jako absolutní afrodiziakum. Naštěstí si dokážu stejně dobře užít sex i bez MJ, je to trochu jiné, ale o to právě jde, rozmanitost must sein! Afrodiziakálně na mě působí i damiána. Jednu dobu jsem kvůli antikoncepčním pilulkám začala ztrácet chuť na sex, ale dva šálky damiánového čaje denně mi jí rychle vrátily ;-)
Chtěla bych se zeptat všech, ale hlavně přítomných dam, hraje u vás roli druh ganji nebo skunku? Jednou jsem měla od kamaráda model, jehož účinnost ve věcech milostných se snad ani nedá popsat...:-O

Old Post 12-09-2004 v 13:46 PM
Devnja je offline   Profil uživatele Devnja   Find more posts by Devnja   Foto galerie člena Devnja   Click here to Send Devnja a Private Message   Add Devnja to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Avron
Stálý Člen

Karma uživatele Avron - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 113  

Příspěvek č. 84

Ja vim že nejlepši vec na svete nahuleni si zajebat skušajte....

Keď nemyslíš na dobré ani zlé aká je tvoje pôvodná tvár.

Old Post 14-09-2004 v 12:59 PM
Avron je offline   Profil uživatele Avron   Find more posts by Avron   Foto galerie člena Avron   Click here to Send Avron a Private Message   Add Avron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bBoOrReE
Stálý Člen

Karma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% PěstitelskáKarma uživatele bBoOrReE - 92% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 85

Devnja-si lezba?
Jsem-LSD tu neplet.
Avron-si fakt "nezny."
bUNGLE-1*
..je to fakt fajne precitenie,ale nie v kaprovacke(1-4hod po speku)

VRELE DOPORUCUJEM!

Old Post 14-09-2004 v 22:08 PM
bBoOrReE je offline   Profil uživatele bBoOrReE   Find more posts by bBoOrReE   Foto galerie člena bBoOrReE   Click here to Send bBoOrReE a Private Message   Add bBoOrReE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bosorka
Nový Člen

Karma uživatele Bosorka - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 86

jako zpívá Manu...welcome to the Huana,Tequila sex and Marihuana...připojuju se na stranu těch kdoříká že zhulený je to lepší...

Old Post 15-09-2004 v 01:07 AM
Bosorka je offline   Profil uživatele Bosorka   Find more posts by Bosorka   Foto galerie člena Bosorka   Click here to Send Bosorka a Private Message   Add Bosorka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 87

Devnjo, ano taky jsme měli jednou
s manželkou jeden tzv "píchací" model.

Old Post 15-09-2004 v 15:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 88

nojono, jeto tak souhlas s Jsem
2 devnja: jojo
jinak jak tu někdo psal že to na houbičkách nejde, tag to jde

Old Post 13-11-2004 v 15:13 PM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudu
Nový Člen

Karma uživatele Dudu - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 89

Je to super byt zlehka zhulení, je to daleko intimnější, ale nejlepší je, když jsou oba, to pak to stojí opravdu za to. Je to uplně super.

Old Post 13-11-2004 v 16:32 PM
Dudu je offline   Profil uživatele Dudu   Find more posts by Dudu   Foto galerie člena Dudu   Click here to Send Dudu a Private Message   Add Dudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

No tak to zas budu já, kdo rozvíří vody. Já si nemyslim, že je hulení nějaký afrodisiakum, ani že by sex byl nějakej úžasnější. Spíš naopak-útlum, ospalost. On je taky rozdíl v tom s kym. Von totiž sex po Xletý známosti už neni takovej jako když se potkaj 2 lidi a připadaj si navzájem děsně úžasný.
Další fakt je, že účinky gáni nemůžu až tak shrnout, protože ji nemam ráda. Kouřim akorát skéro nebo haš a to už fakt jen vyjímečně. Ale co bydlíme s manželem spolu(nepřestal hulit, já jo)tak pozoruju, že když je zkouřenej tak fakt nikdy nemá chuť a když sem vyjímečně já, tak se bojim, abych se nemusela náhodou moc hejbat.
NENE hulit ne,http://diskuse.dama.cz/e/e115.gif ale takhle červený s kolou, to funguje velmi dobře http://www.zena-in.cz/images/smiles/sml43.gif

Naposledy upravil 14-11-2004 v 00:55 AM

Old Post 14-11-2004 v 00:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 91

a co takto http://www.420girls.com/ pocuj wood ked ta to hulenie uz nebavi tak naco sem vôbec furt chodis myslis si ze ti si uz vsetkym presla a ze tie tvoje skusenosti su nad zlato a tak... mi za to nemozeme ze ti to s manzelom neklape ak sa chces postazovat tak mozes ist sem http://www.satoya.cz/archive/joke199705/0096.html

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 14-11-2004 v 10:54 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 92

->vood: to, že vám to už zas tolik neklape, nesváděj na ganju

pokud gajnu nemáš ráda, tak ji nekuř vůbec, bude to tak asi lepší

no a pak je tu poslední věc, co bych chtěl říct: z kouření+sex by se neměl stát stereotyp, pak už to asi nikoho moc bavit nebude...

->gona: dobrej link

peace

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 14-11-2004 v 10:56 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 93

gona-klídek jo? můžu sem lízt, když mě zajímaj cizí názory, akorát přihazuju vlastní a nikoho nepřesvědčuju. S manželem mam problém jen ten,,že ho znám fakt dobře a že mě hulení nebaví je vedlejší, protože vim, že bavit může a spoustu lidí baví. To že hlásám, že hulení neni nic skvělýho, za tim si stojim, ale nic proti hulení nemam, to bych sem asi fakt nelezla. Jen sem valila oči na ty pozitivní reakce. jen si myslim, že hulenim způsobený nejsou a pochopitelně čekám odezvu-třeba tu tvojí. Ty bys to taky nepsal, kdybys sis nemyslel, že to nebudu číst a reagovat. takže peace, nechci se s nikym hádat

koles-ne já to na nic nesvádim, je to naprosto normální, že lidi se tak strašně nežerou, když sou spolu dlouho, žádný zbožňování, ale stereotyp, kterej se neustále musí likvidovat aby to fungovalo. S hulenim to bude asi stejný ale muj manžel to neví, stereotyp doma narušuju já =o))

Old Post 14-11-2004 v 12:46 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 94

no tak dobre ale uz furt nehan tu ganju hej?

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 14-11-2004 v 13:44 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 95

vood: no jistě, ožrat se a pak souložit. Klasický schéma, až na to, že tohle je fórum o ganje. Jo a to že kouříš skéro nebo haš je to samý co s ganjou, takže nějak nechápu, že ti GANJA nechutná. Tohle mi připomíná novináře, který rozlišujou svatou bylinu na marihuanu a "chemicky vypěstovaný skunk". Tohle dělení je irelevantní.

Old Post 14-11-2004 v 13:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 96

ramon-možná pro tebe, na mě měla gáňa naprosto jiný účinky, většinou a občast dost ošklivý, takže jí prostě nekouřim a hlavně mi nechutná, ale to je jedno.
a nevim, proč mi vyčítáš, že sem lezu,, chtěla sem samozřejmě vědět, co teda obecně platí.
Nevim, jestli seš abstinent, ale jestli ne, tak nevim, čemu se divíš. Navíc mezi ožrat se a vypít ve dvou flašku(víc nemůžu) je celkem podstatnej rozdíl, takže klid

Lidi vy byste byli rádi tolerantní, staršný pohodáři, ale ste prostě jen chlapi a kluci, ješitný a umíněný.Mě mrzí, že mě nebaví hulit, protože sem si ze začátku fakt užívala, ae jkdyž sem byla těhotná, bylo mi pak hrozně unaveně a omdlívala sem, pomohlo mi to přestat, ale teď se pořád cejtim jen unaveně a tak "vyšuměle".

gona-hej, alenehanim hulení, gáňa mi nechutná, toť vše

Old Post 15-11-2004 v 09:30 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:03 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-10-2012 - Ganja Pexeso - 21 odpovědí
05-05-2009 - Ganja a net - 17 odpovědí
24-02-2009 - Ganja vs Sliny - 34 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2124020 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív