Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2. grow, 400W, DarkRoom
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 81

V každém případě, jak píšu, jsem rád za dobré rady, pravda, že nelezením do boxu to rozhodně nezhorším, ale léogicky to můžu dost posrat. Takže díky za připomínku,jen jsem chtěl uvést na pravou míru, že tam nelezu třeba v polovině tmy, ale těsně před rozsvitem ať mohu vyfotit kyti v boxu a zaroeň nelézt pod sodu, pod kterou vyfotím velkýho prda.

Old Post 04-02-2012 v 20:49 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 82






Tak jsem vytáhl kdytky ven, podíval se na jejich přismažený konce, množství pryskyřice a musím uznat, že trávníkář měl pravdu. Množtví pryskyřice stojí za velký prd, paldy taky avůbec. Sem kkt. Ale poučení do dalších kol je jisté. Sice za cenu citelných ztrát, ale i to se počítá.

Old Post 04-02-2012 v 21:43 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 83






A tady nejké to makro, kde je patrný ta chyba, olezení do boxu v noci.

Old Post 04-02-2012 v 21:46 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 84

zdravím..Jestli tam lezeš tesne před rozsvicením tak to takový vliv mít nemůže na pryskyřice...(jestli jim teda neděláš noční šoky s vyndaváním a prohlížením) Já tam lezu hned po zhasnutí na focení.---jinak jakékoli přesuny aj musíš dělat přes den...
Který z tech kytin je Northern light...????Podle mě je to genetikou --Jaké maš % thc na modelech od bank...??Jinak vypadaj že maj ještě tak 2 týdny a některé modely se pořádně osypou až na konci...Myslím si že to zbytečně hrotíš --spálený konečky nemáš tak moc, kytky vypadaj vitálně zelené--žádné žluté listy.--to tady nekterým pěstitelům to žloutne po 30 dni květu...
Mé první kolo in se mi trochu pomátl časovač a asi 4 se mi sepnul v noci na pryskyřice to vliv nemělo--ale spíš na výnose se to odrazilo---Muj názor je že se kytka začne bránit tak právě vystrčí vic té pryskyřice ale nebude tolik kynout a narůstat..Těma šokama...Takže můj verdikt versus pryskyřice je v genetice rostlin...Kdyžtak mě vyvedte z omylu......

Old Post 05-02-2012 v 08:24 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 85

Takto: nikdy jsem ne nevytahnul v noci z boxu, vzdy ho rozepnu na boku strcim tam ruku s fotakem a 2x blejsknu. Celkem jsem toto udělal tak 5x a vždy do půl hodiny před rozsvícením boxu. Northern jsou poslední dvě např.

Old Post 05-02-2012 v 09:06 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 86

Mě by asi nikdo nevzbudil 2 a3 bleskama z fotáku...A když odchází žena dřív do práce že by mi to sebralo sílu na den to malé probuzení se taky říct nedá......Kdyz na ně nebudeš blikat 10 min v kuse.... tak se jim podle mě dít nic nebude...Jestli to maj v sobě tak se ještě osypou tomu věřím...Jinak NL vypadá good --Příspěvek 83 první foto to je trochu chudší na pryskyřice.....Jinak vše podle mě ok....

Old Post 05-02-2012 v 10:53 AM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 87

Chlapi,s tim buzenim sem to myslel obrazne.Kazdej je na neco zvyklej,v prirode to chodi jinak.Jedna vec je jista,pokud nebudete respektovat potreby kytky ale jen svoje nikdy nevypestujete maximum.Mluvim z vlastni zkusenosti!

Old Post 05-02-2012 v 11:58 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 88

Zavani to flamem, ja s treavnikarem souhlasim a uzavreme prosim to tema.

Old Post 05-02-2012 v 12:46 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
def
Stálý Člen

Karma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% PěstitelskáKarma uživatele def - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 89

Taky jsem to myslel obrazně...samozřejmě respektuji potřeby přírody a věřím že Zelená Zahrádka taky jak píše tak činí....proto si myslím že to jeho focení nemůže mít tak velký vliv na vyrobu trychomu.

Old Post 05-02-2012 v 13:08 PM
def je offline   Profil uživatele def   Find more posts by def   Foto galerie člena def   Click here to Send def a Private Message   Add def to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 90

Radne kytiny zacaly nabyvat, rozhodl jsem se na poslednich par dni nasadit jeste ripen a dotahnu je na 60 dni.

Old Post 06-02-2012 v 19:07 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 91




Nevydžel jsem je pohral jsem si s fotakem pod sodou. Kytky jsou zeleny, nejsou uz zluty, ale ono se to pod sodikem foti dost blbe.

Old Post 06-02-2012 v 19:56 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yxolol
Stálý Člen

Karma uživatele Yxolol - 88% PěstitelskáKarma uživatele Yxolol - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 335  

Příspěvek č. 92

jak to vypada sefe? vypadat i to pekne kdy probehne kosa. ?

Old Post 13-02-2012 v 19:43 PM
Yxolol je offline   Profil uživatele Yxolol   Find more posts by Yxolol   Foto galerie člena Yxolol   Click here to Send Yxolol a Private Message   Add Yxolol to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 93






Ahoj, díky za oprání, jak tady ustala aktivita, tak nějak ustala i má snaha to updatovat.Myslím, že kosa může být hned, ale mi je jich jaksi líto. Už jsem skončil s ripenem a jsou tři dny na vodě. Snad pro názornost postačí fotky

Old Post 13-02-2012 v 21:16 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 94






a nějaké makro pro fajnšmekry...

Old Post 13-02-2012 v 21:17 PM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trávníkář
Stálý Člen

Karma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% PěstitelskáKarma uživatele trávníkář - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 95

3 dny na vodě je málo.Kytka je od pohledu plná hnojiv...když je kytka zelená a u tebe dost, je napraná hnojivama.propláchlá kytka má žluté listy(bez zivin).Jinak palice vypadaj dobře!

Old Post 14-02-2012 v 09:07 AM
trávníkář je offline   Profil uživatele trávníkář   Find more posts by trávníkář   Foto galerie člena trávníkář   Click here to Send trávníkář a Private Message   Add trávníkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZelenaZahradka
Stálý Člen

Karma uživatele ZelenaZahradka - 13% PěstitelskáKarma uživatele ZelenaZahradka - 13% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 96

Souhlasím s tebou, že 3 dny je málo, proto píšu, že jsem skončil s Ripenem a zatím jsou tři dny na vodě. Plánuji cca 15 denní flushing.

Old Post 14-02-2012 v 10:40 AM
ZelenaZahradka je offline   Profil uživatele ZelenaZahradka   Find more posts by ZelenaZahradka   Foto galerie člena ZelenaZahradka   Click here to Send ZelenaZahradka a Private Message   Add ZelenaZahradka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
25-06-2013 - 1. grow 250/400w Apolo11 - 96 odpovědí
07-05-2015 - 1. grow, 600w, Hashberry - 76 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2469300 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív