Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow test Minimax 150 - NFT GroTank 1m2 , odjeta 2kola
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 81

cetl jsem, ze snizeni ph pri pruplachu nastartuje v kytce proces, pri kterem vycerpava ziviny,ktere zbyvaji v kytce, misto toho aby prijimala dalsi ziviny korenama. Takze proto se to snizuje.

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Old Post 13-10-2011 v 11:55 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od Hy3nA


tak snad jde o správný příjem živin, když proplachuješ, tak tam žádný živiny nejsou


Přesně tak, důvod proč se pH upravuje je ten, aby se ke kytkám dostalo žrádlo jak má. Smyslupnou odpověd tady pořád nevidím.

Mám vyzkoušeny obě možnosti, rozdíl sem nepoznal= nevidím důvod při proplachu upravovat. Jen se tam lije něco co se tam lít nemusí.

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
cetl jsem, ze snizeni ph pri pruplachu nastartuje v kytce proces, pri kterem vycerpava ziviny,ktere zbyvaji v kytce, misto toho aby prijimala dalsi ziviny korenama. Takze proto se to snizuje.


Jen načtená teorie.

Old Post 13-10-2011 v 12:38 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 83

No možna by jsme si tohle ušetřili kdybych v půl 4ráno to napsal pořadně no jelikož jsem včera v poledne měřil a čuměl sem na to jak blázen , když sem tam nalil ripen před tejdnem tak to mělo EC kolem 1,4 , pH sem držel mezi 5,2-5,5 celou dobu EC stoupalo předevčirem to bylo na 1,8 a druhej den tem strčim měřák a vyskočilo na mě EC 3,6 ??? Přeměřil sem to 3x no tak hned sem na čerpadlo prdnul hadici a šlo to vše ven , jenže je to NFT tak tam trochu roztoku s ripenem zůstalo , dolil sem to čistou vodou ale stejně tam EC vyskočilo na 1,2 a proto sem pH upravil na těch 5,4 , protoźe to vlastně pořad proplachuji ripenem...neni proplach jako proplach

Jestli je to jen načtena teorie , tak co se mi to stalo ?? Měrim to každej den 2x , takže sem si jistej co sem viděl , za 5dni mi EC vylezlo o 0,5 a pak pres noc ze 1,8 na 3,6 ? Co mysliš Machoman , ja fakt se přiznam že si na podobný problem nějak nevzpominam , neboť hydro sem jel naposledy ve 2006 a až ted znovu , jo něco dělám jaksi automaticky tak nad tim ani nepřemejšlim. Ale ten postup co jsem dělal je dle mě v pohodě , dík za komentáře , až se tady shodnem , můžem pak přepsat FAQ .


citace:
Původní příspěvek od Repeto
Když má blbý Ph tak přece špatně kytka papá a když proplachuješ tak chceš,aby papala co nejvíc čisté vody a když má blbý Ph tak si myslím,že se tak dobře nevyčistí.Sorry ,že to tady zasírám.


Já mam blbý pH ? A jak si na to přišel ??

Old Post 13-10-2011 v 13:05 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 84

Reagoval jsem na to proč se upravuje Ph ne,že ty máš blbý Ph.

Old Post 13-10-2011 v 13:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 85

No já samo reagoval s tím, že je tam jen čistá voda bez hnojek ( Ripenu ) ten sem nikdy nepoužíval a ani v něj nemám moc důvěru, takže s tím proč EC tolik vyletělo težko poradím. Já po cca 1/2 květu začínám jít s EC dolů a žadnyho zvyšování ke konci sem si nikdy nevšiml. Používám jen trojsložku JindB pH kolem 6,0

Old Post 13-10-2011 v 15:40 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update # 7 16.10.2011 Příspěvek č. 86






Update # 7 16.10.2011


Tak dneska se začal kosit ve 02:00hod a ted mam hotovo , fota soon

Tak takto to vypadalo než sem se do toho pustil , nejdřiv nějakej celek .












Fota z 53dne květu .






















--

Old Post 15-10-2011 v 04:02 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update # 7 16.10.2011 Příspěvek č. 87






Update # 7 16.10.2011



















Tak nějaké paličky




























..

Old Post 16-10-2011 v 01:24 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #6 11.10.2011 Příspěvek č. 88






Update #6 11.10.2011


Tak tady už to visí , kdo chce může si tipnout


zde v tomto tématu které je k tomu určeno, , diky






































Tady dole nůžky Friskas , střihaj dobře

Old Post 16-10-2011 v 02:44 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Update #6 11.10.2011 Příspěvek č. 89






Update #6 11.10.2011


Kostky a kořeny .


















Pěkně prorostlé ale mohlo to bejt lepši
















Tak srolovat koberec ........vyždímat..........a vyhodit .















Tady ješte jedna palička chcete víc ??

Old Post 16-10-2011 v 02:55 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Tak další palice ... Příspěvek č. 90













































....ještě pár přiblížení

Old Post 16-10-2011 v 12:20 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

....and more Příspěvek č. 91



































Tady prvni 3 fota , lupa kterou léta použivám na identifikaci škůdců a kontrolu trichomů , je to akorát , mě to stačí , s kamošem jsme zkoušeli tenhle kapesní mikroskop a je to dost dobře vidět , jen se stim trochu blbě manipuluje jak je to malý , musíte tím mikroskopem na dotek s palicí a aby se to nehejbalo , jinak nevidite nic integrované osvětleni je fakt super ....

Old Post 16-10-2011 v 12:33 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

....and more Příspěvek č. 92


















Tak zatim poslední , užijte si fota , mě to tady krásně voní .













Díky za sledováni tohoto testu Hlava

Old Post 16-10-2011 v 12:53 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Hlava Tak ješte nejaké tipy ??? Dneska to uzavřu , já uz vim a sem spokojen i když to mohlo bejt lepší ale trochu mi to přerostlo tak se neprojevily všechny kytky jek měli . Těšte se , dnesk/zitra to bude vyhlášeno , díky za sledováni Hlava

Old Post 31-10-2011 v 17:29 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MDe_
Hulk Gardener

Karma uživatele MDe_ - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 1130  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od tuffgong1
Zdravim jen Jsem se ctěl zeptat važil jsi vysledny produkt ?


Příspěvek č. 93



Jinak hlavo, nechceš zkusit Pi Rack? docela by mě zajímal výsledek http://www.uk420.com/boards/index.p...opic=66944&st=0 hodně velký mazec http://www.uk420.com/boards/index.p...attach_id=99014

Old Post 03-11-2011 v 08:21 AM
MDe_ je offline   Profil uživatele MDe_   Find more posts by MDe_   Foto galerie člena MDe_   Click here to Send MDe_ a Private Message   Add MDe_ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 95

Tak , tramtadadá , vysledek je 273g , za dobré tipy od mě dostanete , K+ , vim že vás to nevytrhne ale aspoň neco , ekuji všem za sledováni tohoto testu a doufám že se brzy uvidíme u dalšich testů .

Nevim jestli sem počital dobře ale GE index mi vyšel na nejakejch 3,99 no 13dnu růstu a 50dnu květu , zkontroluje to někdo ?? Zda se mi to moc vysoký Jinak samo jeŠte blejsknu sem nějakou suchou palici , je to celkem dobre kouření , hodně jemné , žádnej gaučák . Takže kdyby nekdo měl nějake dotazy tak se ptejte , čau Hlava


citace:
Původní příspěvek od RastaKiller
273g ale přeju víc


citace:
Původní příspěvek od kustovnice
271g


citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer
268


citace:
Původní příspěvek od Morgan
277 gesos


citace:
Původní příspěvek od Franzo
Ak sa mozem zapojit tak moj tip je 278g
Snad som to nikomu nevyfukol...


citace:
Původní příspěvek od el.locos
dávám 283g


citace:
Původní příspěvek od Zenga
262g


citace:
Původní příspěvek od krast
260



citace:
Původní příspěvek od danihel
288



Ješte sem doplnil el.locos , kterého se asi přehledl , holt dvě ráno



Old Post 04-11-2011 v 00:53 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Psycho
Stálý Člen

Karma uživatele Psycho - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 96

Čus mám prostor pro pěst 120x180x200 jaké je vhodné osvetlení z hlediska výnosu pojedu hlínu ve 3,5l květnících dík za radu jestli bude světlo jedno nebo dvě neva

Old Post 04-11-2011 v 11:47 AM
Psycho je offline   Profil uživatele Psycho   Find more posts by Psycho   Foto galerie člena Psycho   Click here to Send Psycho a Private Message   Add Psycho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7308190 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív