Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Zákon a Právo » Udání že pěstuješ...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Autor
Téma 
eso1111
Stálý Člen

Karma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% PěstitelskáKarma uživatele eso1111 - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 133 

Re: Tak pred dvouma tydnama u me byli. Příspěvek č. 81

citace:
Původní příspěvek od God_mars
Zdravim. Tak pred dvouma tydnama u me byli. Jen na udani, nikdy jsem nikomu nic neprodal , i kdyz jim to trvalo asi pul roku od toho udani (priblizne to vim protoze mi to rekl jeden znamy). Bydlim na vesnici takze se vse roznese jen jeste nevim kdo byl ten dobrak ,ale znamí mi to zjistí přímo u policajtů. Jinak k tomu jak to probýhalo. Já nebyl zrovna doma byl jsem na montáži ,ale byl tam bratr.
Takze majitel bytovky si zavolal bratra at za nim prijde , z prace to ma 200m. Tak šel a tam uz byli tri chlapici a ze jsou z kriminalky, a ze se chteji podivat do bytu, s tim ze jestli je tam pusti a jestli ne tak ze tam muzou po zlim a uz nebudou hodný. Tak je tedy pustil. Nevim jestli by mohli, ale pokud ne tak proc by rizkovali ze se vseho zbaviš tim ze se ti takhle ukazali.
Tak kdyz byli ve vnitr tak chteli videt rovnou skrin, tu si vyfotily (zrovna jsem nic nepestil). U te jsem mel velky pytel s venkovkama co jsem dostal od kamose, coz me celkem sere jinak by nemeli skoro nic. Tak ten sebrali a jeste rekli bratrovi at vyda dalsi travu, tak jim neco dal. A pak ho vzali k vyslechu.
Policajti pry byli v pohode ani nesebrali co byli pajicky ruzne po stolech, nic neprohledavali, co jsem vypestil ve skrini mi zustalo mel jsem to schovany v hadrech. Skrin taky neodvezli jen nafotily.
Ted mi volal porucik jestli muzu prijit v pondeli k vyslechu, rikam ze tenhle tyden nemuzu ze jedu na montaz tak rika ze se mi pak ozve. Tak pak napisu jak to probiha dal, ale myslim ze to bude v pohode. Prodej mi snad nemuzou prokazat kdyz jsem nic neprodaval.



No tak pokud neměli povolení k domovní prohlídce,tak si udělal pěknou p..... raděj bych je nechal aby byli zlý,páč to jestli policajt byl zlý nebo hodný,to soudce nezajímá.Ale upřímě tě lituju,smrt práskačům

Deltadevěttetrahydrocannabinol

Old Post 02-12-2012 v 18:43 PM
eso1111 je offline   Profil uživatele eso1111   Find more posts by eso1111   Foto galerie člena eso1111   Click here to Send eso1111 a Private Message   Add eso1111 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Re: Tak pred dvouma tydnama u me byli. Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od God_mars
Zdravim. Tak pred dvouma tydnama u me byli. Jen na udani, nikdy jsem nikomu nic neprodal , i kdyz jim to trvalo asi pul roku od toho udani (priblizne to vim protoze mi to rekl jeden znamy). Bydlim na ........


Prodej ti třeba neprokážou, každopádně tě mají za výrobu a jiné nakládání, takže počítej
§ 283 – Nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy
§ 284 – Přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu
§ 285 – Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku


až na dva roky.A to že je policajt v klidu a odsunul tvůj výsleh kvůli montáži je asi proto že probíhá pouze příprava pro obvinění. Důkaz mají průkazný (fotky+sušina).Pak už to pojede,šetři na právníka, když bude dobrej tak podmínka.doporučuju ho mít i u výslechu, oni si pak tolik nedovolej a nebudeš tam plácat něco za co by se chytili.Sám tam nechoď nezapomeň že benga mají oproti tobě školu na vedení výslechu.

Naposledy upravil Madmax 02-12-2012 v 21:24 PM

Old Post 02-12-2012 v 20:48 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 83

a to : § 285 – Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku mu dokážou z čeho??...že tam má skříň? no co, je blázen do chilli papriček, tak si je pěstuje doma v super podmínkách.

a ta nedovolaná výroba?...přechovávání je bez debat, ale to..

tou sušinou si to sice posral, ale pochybuju, že by mu to mohli přišít na výrobu, když tam má jen skříň...to je jak kdyby jsem si ji koupil,postavil, nikdy nepěstil a můžou mě za to zavřit??...blbost

Old Post 03-12-2012 v 09:06 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 84

citace:
Původní příspěvek od aresek
a to : § 285 – Nedovolené pěstování rostlin obsahujících omamnou nebo psychotropní látku mu dokážou z čeho??...že tam má skříň? no co, je blázen do chilli papriček, tak si je pěstuje doma v super podmínkách.

a ta nedovolaná výroba?...přechovávání je bez debat, ale to..

tou sušinou si to sice posral, ale pochybuju, že by mu to mohli přišít na výrobu, když tam má jen skříň...to je jak kdyby jsem si ji koupil,postavil, nikdy nepěstil a můžou mě za to zavřit??...blbost


blbost? proč? šli tam na udání že pěstuje, takže nepochybuj o tom co se mu budou snažit přišít, jestli to dokážou je jiná věc.

Old Post 03-12-2012 v 09:10 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 85

nevím, připadá mi to na hlavu postavené...jako chápu že to třeba zkusí, ale logicky to je blbost, aby do toho šli, když v té skříni nic neměl...

Old Post 03-12-2012 v 09:40 AM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 86

"přišít" ... Policajti sou lidi stejně jako my, pokud nemaj důkaz, řešit to nebudou, je to pro ně práce navíc ...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 03-12-2012 v 09:42 AM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 87

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
"přišít" ... Policajti sou lidi stejně jako my, pokud nemaj důkaz, řešit to nebudou, je to pro ně práce navíc ...


Taky možnost,ale čistě teoreticky , nevíš co v tom udání bylo, tzn pokud mají například svědka, snímky z termokamery atd budou to prověřovat. Já netvrdim že mu to přišijou, jen je tu pravděpodobnost že se o to pokusí.

Old Post 03-12-2012 v 09:51 AM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

Takže pokud by přišli, a domáhali se domu, nemám je pouštět.. protože jistě nebudou mít povolení, a když jo tak mi ho ukážou a musím je pustit, a když ne stihnu všechno uklidit a dat si majzla... pokud to dobře chápu

Blbý by bylo kdyby měl povolení a já ho nechtěl pustit --- pak by to třeba celkem řešil.

Old Post 03-12-2012 v 12:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 89

citace:
Původní příspěvek od Classic
Takže pokud by přišli, a domáhali se domu, nemám je pouštět.. protože jistě nebudou mít povolení, a když jo tak mi ho ukážou a musím je pustit, a když ne stihnu všechno uklidit a dat si majzla... pokud to dobře chápu

Blbý by bylo kdyby měl povolení a já ho nechtěl pustit --- pak by to třeba celkem řešil.


Tak povolení ti musí ukázat

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 03-12-2012 v 12:59 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 90

pok.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 11-03-2013 v 20:31 PM

Old Post 03-12-2012 v 18:22 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

už se ví Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od lukapa
To jsou odpovědi na posrání, to radši držte huby.

to: SEky. No povím ti to do měsíce kolik je v přestupkovém řízení za 8, ale započítali mi tam i dva samce. Vygooglil jsem že až 15 tisíc no tak se třesu že snad ne.

No prostě dneska kluci přijeli a řekli na rovinu že je to nebaví, ale musí to udělat, když mě nabonzoval nějaký dobrák. Ba co víc. Prý byli u mě před týdnem, ať si to posekám a oni nemusí vypňovat nějaké debilní formuláře. Naštěstí přítelkyně nebyla doma...kurva. Kluci byli super, prej aby mě nemuseli nikde tahat jestli by jsme to nesepsali hned, hodně radili s výpovědí akorát měli trochušprajc aby se vlezli do fábie i s kytkama. Byli fakt super, dokonce aby babinu netrefila mrtvice tak čekali až odejde a pak to šli trhat. no nechápu.....


Tak a je to tady. Podmínka na rok. Včera to přišlo. 4 měsíce se nic nedělo, pak přišla expertíza která mi oznámila celkové množství 2,2kg a 6,4g THC,(konopí ještě nemělo ani palice) což už prej není malé množství, takže ani přestupek, takže další výslech. Paní samosoudkyně mi to napálila 27.12. s osmidenní lhůtou na odvolání a poté nabytím právní moci. Takže ani amnestie se mě netýká. No vidím to na

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 15-01-2013 v 21:10 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
noex
Stálý Člen

Karma uživatele noex - 28% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 92

ja len, že jak to je so slovákom, ktorý hypoteticky pěstí u vás? to ho budú súdiť doma, alebo tu v česku?

Old Post 18-02-2013 v 17:18 PM
noex je offline   Profil uživatele noex   Find more posts by noex   Foto galerie člena noex   Click here to Send noex a Private Message   Add noex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 93

Budou tě sudit tam kde spachaš trestny čin

Old Post 18-02-2013 v 17:33 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 94

citace:
Původní příspěvek od noex
ja len, že jak to je so slovákom, ktorý hypoteticky pěstí u vás? to ho budú súdiť doma, alebo tu v česku?


tak jasně, že tě budou soudit tady

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 18-02-2013 v 17:35 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 95

citace:
Původní příspěvek od noex
ja len, že jak to je so slovákom, ktorý hypoteticky pěstí u vás? to ho budú súdiť doma, alebo tu v česku?


můžeš to udělat jako jedna ženská v americe co pálila chlast, měla dům přímo na hranicích a když přišli benga z jednoho státu přesunula kolonu na druhý konec obýváku

Old Post 18-02-2013 v 17:53 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 96

( lukapa ) No není to asi to co jsis představoval,ale myslím že je to lepší jak dostat
drátem do voka

Podmínka skončí a jedeš znova s čistým štítem ale to už se nenech
chytit a nebo bonznout od nějakých šmejdů.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 18-02-2013 v 18:06 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:00 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6482840 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív