Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
space.pussy
Stálý Člen

Karma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% PěstitelskáKarma uživatele space.pussy - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 303  

Příspěvek č. 81

Húlim 6 rokov a vždy sa u mňa striedajú obdobia, kedy húlim v podstate stále (cca. 1 x denne) a obdobia, kedy nehúlim vôbec. Takže napr. mesiac húlim stále a potom 2 - 3 mesiace nehúlim (až na 2 - 3 príležitostné jointy). Takto mi to vždy vyhovovalo a zatiaľ nepozorujem žiadne následky, ktoré by to na mne zanechávalo; proste keď začnem hlúpnuť, i. e. cítiť sa vypatlaný, na chvíľu prestanem a je to.

Prestať s húlením mi nikdy nerobilo problém, ale v poslednej dobe pozorujem, že je to nejaké tažšie a to z dôvodu, že trávu sekám tabakom a mám dojem, že to spôsobuje práve tabak, ktorý je extrémne návykový, a tým pádom má človek väčšiu potrebu húliť. Ale celkovo nejak nemám problém s tým vždy na určitý čas seknúť a to dokonca aj vtedy, keď si to kamaráti celkom husto dávajú.

Space.Pussy v tom jede zas [600W NFT EU/DG] (právě dojelo)| Space.Pussyho KONEC !!! | 15x Apollo 11 @ 2x NFT 400W >> 600W | 3xSAD & 4x ROX @ NFT 400W
Vysokotlaké Aeroponické pěstování (TAG) :: Úvod do problematiky

Naposledy upravil space.pussy 17-01-2008 v 10:17 AM

Old Post 16-01-2008 v 11:24 AM
space.pussy je offline   Profil uživatele space.pussy   Find more posts by space.pussy   Foto galerie člena space.pussy   Click here to Send space.pussy a Private Message   Add space.pussy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
egzot
Stálý Člen

Karma uživatele egzot - 8% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 82

oo konecne nekdo napsal neco pozitivniho zatim sou to 3 dny ale mazec

gore

Old Post 16-01-2008 v 11:32 AM
egzot je offline   Profil uživatele egzot   Find more posts by egzot   Foto galerie člena egzot   Click here to Send egzot a Private Message   Add egzot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganjas farmer
Stálý Člen

Karma uživatele Ganjas farmer - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 83

nooooo hulim od 12 let.........vseljako roky v kuse....roky obmedzene,tohtorocnu urodicku som zhulil behom 4 mesiacov...t.j. kazdy den v kuse dookola az som to vse sfajcil....a povedal som si ze do dalsej urody nehulim.
Tak sa aj stalo nehulim,netreba pocitat tie dni ze "uz nehulim mesiac"treba proste na to zabudnut a jak pisali ostatny tych prvych 10dni je asi najhorsich a potom to je v pohode...moj prvy tyzden bol asi takyto:ked som prisiel do spolocnosti kde sa hulilo a ja sem jen cumel,potil som sa jak blazen....ale teraz to je uz v pohode...nemyslim nato ale myslim nato jak budem sadit planty...tak vela stastia abstinentom..............Green peace

Slovaci už sa konečne zorganizujme..a výdime do ulic..lebo Nam s každej strany seru do huby a My to žereme...STOP!!! ĎALEJ NIE!!

Old Post 16-01-2008 v 18:50 PM
Ganjas farmer je offline   Profil uživatele Ganjas farmer   Find more posts by Ganjas farmer   Foto galerie člena Ganjas farmer   Click here to Send Ganjas farmer a Private Message   Add Ganjas farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sabo
Nový Člen

Karma uživatele sabo - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 84

mmm. mam podobnu dilemu,dat si pauzu,ked uz je to skuskove, hovorim si to asi mesiac, a kazdy den pride niekto, nieco a stoci sa nejaky ten shpek... aj teraz dilemujem, ci stocit ci nie...
a asi tak pred rokom na silvestra som si kupil prvy tabacik, pretoze dovtedy som krutil shpeky ciste, tak som chcel zacat redukovat tie mnozstva MJ, a zacal som tym padom aj ciste cigy krutu ...hmmm kedy sa z toho len vymotam

Old Post 17-01-2008 v 13:42 PM
sabo je offline   Profil uživatele sabo   Find more posts by sabo   Foto galerie člena sabo   Click here to Send sabo a Private Message   Add sabo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
worm
Nový Člen

Karma uživatele worm - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 85

několik lidí tu psalo, že když si dali pauzu, tak se jim líp dýchalo... ale tak to neumíte hulit pánové a dámy : ) hulení plíce roztahuje : )

Old Post 17-01-2008 v 15:02 PM
worm je offline   Profil uživatele worm   Find more posts by worm   Foto galerie člena worm   Click here to Send worm a Private Message   Add worm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mdfk
Stálý Člen

Karma uživatele mdfk - 48% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 86

pálim väčšinou len weed, no tak cca raz za mesiac alebo dva si dám cigo...

awr awr awr

Old Post 17-01-2008 v 16:30 PM
mdfk je offline   Profil uživatele mdfk   Find more posts by mdfk   Foto galerie člena mdfk   Click here to Send mdfk a Private Message   Add mdfk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 87

worm: nevim jestli roztahuje plíce,ale astmatici občas(i když nesmí) kouří trávu aby se jim lépe dýchalo,pokud se nemýlým,tak účinná látka THC roztahuje průdušky,nevim, co je na tom pravdy,mě spíše dejchání zhoršuje(ba nejsem astmatik že),takže mě se bez toho dejchá zatim dobře

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 17-01-2008 v 20:21 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 88

outdoorista: good job, chlape, podporuju já mám za sebou tak těch 26 dní a za tu dobu jsem se zhulil jen 2x, oba špeky sem měl v prvních 10 dnech ale jak jsem překonal týden bez pála tak od tý doby na to ani nemyslím, ani mi nedělá problém odmítnout špeka. Nemám to lehký, u nás ve škole každej hulí jak pes, hned od rána, a ostatní kámoši v našem městě to samý, takže denně mě tak 2x-5x někdo pozve na špeka, takže pokušení jako svině ale zatim to dávám...

worm: kdes to čet, plíce neroztahuje, myslim že naopak. když sem hulil, tak se mi zdálo, že mám menší objem plic - a když sem chtěl nabrat víc vzduchu tak bolely.. a když sem ten vzduch vypouštěl tak ani jsem s nimi nemohl pořádně pohybovat, víte jak to myslim že to plicní svalstvo si dělalo trochu co chtělo. Hraju na ságo takže to docela potřebuju ovládat a potřebuju do plic na jeden zátah nabrat co nejvíc a vydržet až do posledního foučku, což už zase zvládám po tom nehulení dřív se mi stávalo že třeba v půlce pasáže co sem hrál mi najednou došel dech-docela pruda...

Pinus: to může být tím, že tešn shit v plicích steče dolu, koncentruje se, nevykašláváš v těch dnech taky víc hlenu?
Jinak mám kámošku s astma, která nemůže čistou trávu, páč potom dostane záchvat kašle, ale fakt brutální a jinak s tabákem to může kouřit bez problémů..zvláštní

Taky přemejšlím docela vážně, že pokud začnu zas hulit (jakože po maturitě orčo ) tak bych si chtěl sehnat vaporizér, to je dobrá vychytávka pro všechny co maj slabý plíce

Old Post 26-01-2008 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 89

Já se řídím heslem "Co hořelo to vyhulil."...

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 26-01-2008 v 10:33 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 90

vydržet bez brka je pohodička,ted jen uvažuju,jestli budu po sklizni hulit,nebo jestli budu vařit,jen tak mezi námi v brku se spálí kolem 60ti% účinný látky,takže když to vyvařim například do tuku,tak by to bylo mnohem mnohem silnější a taky mnohem zdravější než kouř,taky by to bylo na víc hodin,takovej bhang pokud je dobře dělanej ti naloží třeba i na těch 13 hodin,takže uvažuju jestli hulit nebo vařit,myslim že jídla by z toho bylo dost,dělal bych asi nejspíš máslo,na kterym se dá udělat ledacos dobrýho,ale zase by mě mrzelo,že ty krásný palice tim vařením takhle zmrvim,každopádně absták snad neexistuje,ba ani já nevim co to je

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 26-01-2008 v 10:38 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hej-rup
Stálý Člen

Karma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% PěstitelskáKarma uživatele hej-rup - 36% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 91

outdosrista: no myslím že vyvařením v tuku z konopí taky nedostaneš 100% učiné látky. Podle mě by bylo mnohem zajímavější experimentovat s ruznejma výluhama v alkoholu

Veškeré informace uvedené tímto uživatelem jsou smyšlené.
Bez povolení autora je zakázáno na text zírat !

Old Post 26-01-2008 v 11:20 AM
hej-rup je offline   Profil uživatele hej-rup   Find more posts by hej-rup   Foto galerie člena hej-rup   Click here to Send hej-rup a Private Message   Add hej-rup to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Expiry
Stálý Člen

Karma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% PěstitelskáKarma uživatele Expiry - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 669  

Příspěvek č. 92

Kdyz to tu tak ctu,tak se pomalu zacinam bat toho,ze uz prestanu vidat po Praze hloucky lidi s brkem.Najednou chtej vsichni davat 3mesicni pauzy a nebo prestat uplne?

Jak se to ma semnou:
Ja hulim uz asi dva roky(poradne si to nepamatuju ) z toho ted asi ten posledni rok tavim nejvic.Po sklizni to bylo i kolem 10-18speku za den(ranicky,vecernicky atp.,dyt to znate),pak kdyz jsem musel kupovat,tak se to trochu omezilo(1g na cca 2dny),ale pak prisel zase boom.Jeste asi tak pred mesicem to byl gram a vic na vecer.Ted uz neco prez mesic nekupuju,hulim listi z kytek a delam z toho hash.Nepresahnu tech 6brcek za den,coz je pro me docela slusny .

Co se cigar tyce,tak ty jsem nikdy nekouril,jako ze bych opravdu kouril.Parkrat jsem si dal cigaro v hospode,kdyz uz jsem byl v kasi...

Chlast se s MJ moc nemusi a podle vedcu je to ta nejhorsi kombinace.Nicmene v lete jsem byl kazdej vikend zmastenej a diky letnim ohnum vetsinou i nalitej.Ted prisli svatky a to jsem takrka nevylezl z hospody a do hospody jsem chodil pokazdy s poradne naditym pytlem.Parkarat uz jsem se pristihl i u toho,ze na skolni akce semnou vyrazela flaska vodky ,ale s tim uz je konec....


Chlast je ted zase v norme,takze tam nemam zadny tendence omezovat(nemam prachy ,takze ani kdybych chtel,tak se v hospode moc neohreju a kdyz,tak se nenaleju ) a u huleni taky moc ne.Parkrat uz jsem si daval pauzu ze sve vlastni vule(1-2tydny) a nekdy na podzim jsem asi mesic,mozna i dyl nehulil,protoze nyblo co...Popravde z dlouhodobeho hlediska bych nikdy travu nechtel prestat hulit,mozna trochu omezit a semtam dat tak tu 2tydenni pauzu.Kdyz nad tim tak rpemyslim,tak mi vlastne trava tak nak vic dala,nez vzala.
Driv jsem byl dost cholerik,bratr bykl prebornik v tom,jak me nasrat a neobvyklej nebyl ani takovej ten znamej samona*er.Ze vsech problemu a vypatejch situaci jsem bejval dost na prasky a moc jsem si neveril,co jsem zacal hulit,tak se to uplne zmenilo.Poradne mi nadzvednout mandle uz je o dost tezsi,vsechno je mi tak nejak vic jedno,takze se dokazu v jakykoliv situaci rozhodovat s cistou hlavou(cista teda moc nejni ) a hlavne mi MJ dodala dostatecnou sebeduveru,takze si davam veci,kter bych predtim nikdy ani nezkusil...Priklad:Jednou byla naka akce od skoly,ktera byla zakoncena tim,ze ti nejlepsi z nejlepsich sli predvadet svuj um do divadla.Kdyz jsem tam tak stal,par minut pred tim,nez se vyvalim na podium a bude na me koukat banda lidi,vcetne ucitelky,ktera jestli to pokazim me nejenom zabije,ale i mi radne vylepsi vysvedceni,tak mi bylo uplne jedno,jestli to vyjde nebo ne,proste to zkusim a hotovo.Hlavne byli vsichni ostatni ucinkujici strasnym zpusobem vytoceny,protoze ja tam sedel v koutku s usmevem na tvari(predtim jsem si daval brko) a oni zmatene pobihali a zbytecne to pak vystresovany kazili .

Trava mi ani nezpusobila zadny telesny nasledky,porad vybehnu schody aniz bych e nak hodne zadejchal,chce to jenom k tomu huleni jeste nakej sport,protoze po Vanocich jsem ty schody sotva vysel .
Asi jedinej nasledek huleni je,ze nedokazu moc udrzet pozornost a proste se mi rozbyha mysleni porad nekam do pryc.Treba ve skole sedim,posloucham a najednou me napadne naka myslenka,tak se ji hcytim a zacnu to v hlave rozvijet,nakonec to skonci tak,ze je konec hodiny a ja uplne zabil 45min...To ale nemeni nic na tom,ze diky tomuhle problemu mam uzasnou predstavivost a jakmile mam psat naky slohovy cviceni,tak uz od zacatku vim,ze z toho budou vsichni vedle a ja dostanu za 1 ...

Tot muj zivot s travou....

HPS vybojky s pridanym modrym spektrem

Databaze hnojiv jeste porad ve vystavbe

stavba me nove skrine(2x250w a mnoho dalsiho)

Old Post 27-01-2008 v 12:04 PM
Expiry je offline   Profil uživatele Expiry   Find more posts by Expiry   Foto galerie člena Expiry   Click here to Send Expiry a Private Message   Add Expiry to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Expiry! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 93

takže abychom si to shrnuli,vydržet měsíc bez kouře je v pohodě
takže ode dneška budu hulit denně jako drak,nejen z toho důvodu že se těšim na ty silné stavy po té době,ale i z toho důvodu,že jsem odmítl pár modýlků které jsem v životě neokusil a chtěl bych to napravit,tedy dám se opět do toho,to že nevzniká psychická závislost natož fyzická,mno sám jsem důkazem,ale občas tam ta chut byla mno,ale prací na outdoorovém políčku se to dalo ovlivnit,takže bych neřekl závislost ale chut,je to chut.......chut na brko,je to něco takovýho,že máte zájem okusit nějaký nový model,nový stav,nové high či stoned,novou chut,prostě nehulit se dá,ale když vidíte známého co kouří model,o kterém jste slyšel poprvé,nebo jste neměli šanci to prostě okusit,tak se na otázku: dáš si taky? nelehce odpovídá: ne......jindy!
Ale i tak,aspon jsem se za tu dobu kochal jen očima a čichal tu vůni sušiny a zkoumal strukturu hmatem,ne však kouřem tedy i stavem,je to krása dát si po měsíci brko a být tak zbořen jako by jste hulili poprvé dobrý indoorek,nebo úplně poprvý trávu,je to jiný,silnější a stačí jeden prd,zaním hned druhý,třetí najednou celý brko a jste rádi že můžete chodit.....hlavně z Orange Budu a Super Skunku což byly po té době první modely co jsem okusil,je pravda že jsem je už jednou hulil,ale co jinej pěstitel,to jakoby byl jinej model,ale co říct,zkuste si to,budete příjemně překvapeni,měsíc je dlouhá doba,ale jsou to jen čtyři týdny a něco,tak proč to nezkusit,rozhodně by pro mě bylo horší nepěstovat než nehulit,ale obojí dohromady dává celek,kterej vás spojí

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-02-2008 v 11:08 AM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stream
Stálý Člen

Karma uživatele stream - 77% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 94

chtel bych prestat kourit ciga ale zjistil sem ze to sam proste nezvladnu..potreboval bych nejakeho kuraka z meho okolik aby do toho sel semnou...bohuzel se nikdo takovy nenajde

23

Old Post 13-02-2008 v 18:06 PM
stream je offline   Profil uživatele stream   Find more posts by stream   Foto galerie člena stream   Click here to Send stream a Private Message   Add stream to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kwjetoň
design the future..

Karma uživatele Kwjetoň - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 932  

Příspěvek č. 95

stream: od středy nekouřím... už jsem to taky párkrát zkoušel, zatim bezúspěšně, ale tentokrát je to natrvalo.. taky bych to sám nezvládl, ale motivace (negativní dlužno dodat) přišla jak blesk z čistýho nebe..
takže konec cígům..

Pěstuji, tedy jsem குவியெடோன
BUDOUCNOST PATŘÍ AEROPONII !!!! ...jeden kubík stačí, když tě můra tlačí...
I do my thing and you do your thing. I am not in this world to live up to your expectations and you are not in this world to live up to mine. You are you and I am I.
And if by chance we find each other, it is beautiful...
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.

Naposledy upravil Kwjetoň 15-02-2008 v 09:26 AM

Old Post 15-02-2008 v 09:18 AM
Kwjetoň je offline   Profil uživatele Kwjetoň   Find more posts by Kwjetoň   Foto galerie člena Kwjetoň   Click here to Send Kwjetoň a Private Message   Add Kwjetoň to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 96

Přestat kouřit trávu. NEBO kouřit ještě víc trávy!!

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 16-02-2008 v 10:33 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8934400 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív