Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Oznámení » Zúčastnili byste se Grower Cannabis Cupu 2007 & Party?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Zúčastnil byses Grower Photo Cannabis Cup?
Ne, už těch Cannabis Cupů bylo dost...
Ano, Určitě bych přihlásil fotky
Ano, Určitě bych se zúčastnil Grower party
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
tekknou
Stálý Člen

Karma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% PěstitelskáKarma uživatele tekknou - 90% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 81

Zdárec bejci, tak jestli vyjdu s prachama, tak bych se taky rád zůčastnil.A místo už je tedy jasné jo,jestli se nemejlim, tak by to měl být Mtrx. žjo??!
A co takhle nástin nějakého programu a průběhu párty vůbec.Co pane carlosi??Co takhle pronesení nějaké vlastní medicíny a trochy zeleně do klubíku,nebude snad problém ne ?Nebo budou u vchodu prohledávat velký plešatý gorily ??


400WbyTEKKNOULovePotion#1
JakNejlipPoresitVelkeKytiVeFoliaku..
SuperCropping-OhybaniKytekVodorovneProZvyseniVynosu
Cooltube400W
Matkárna200WblueNURTURELITE
Outdoor07byTekk
400wats2xNft

Proletáři všech zemí, vyližte si prdel

Old Post 01-02-2008 v 18:03 PM
tekknou je offline   Profil uživatele tekknou   Find more posts by tekknou   Foto galerie člena tekknou   Click here to Send tekknou a Private Message   Add tekknou to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tekknou! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DUPI
Stálý Člen

Karma uživatele DUPI - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 82

citace:
Původní příspěvek od petrbanan
Ok, chapu, bude to fajn. Tedy prijdu, sednu, popiju pohulim,... dohromady ani hovno ! Takovy nerozvážnosti už mam za sebou.... Poslechnu si hudbu a nic mě nenasere.
A doufam že ani nikdo ! Mladejch pitomcu s rovnejma kšiltama, omezenym slovníkem a blbejma kecama jsou dnes plný busy.
No my jsme byli vlastně taky takový,akorát kurva ty kšilty jsme nosili vohnutý !
Tak se těšim na fajn lidi, se kterejma bude dobrej pokec, né vo hovně...


Kradeš mi slova z úst Nemám nic proti mladým ( sám se mezi ně ještě počítám ), ale docela mě na pár posledních hromadných akcích štvaly. Neúcta k cizímu majetku ( tim myslim bundy, tašky, hulení, auto ), strašný bordel ( řev, agresivní chování - hlavně na wc - nevim kam tim dotyčný mířej ) a machrovačky ( jak moc jsou opilý, či výplach mozku atd. ). Já sem kliďas, ale když vidim jak do mě vrazí o 10 let mladší týpek a o dvě hlavy menší ( mám 194 cm ) a k tomu pro jistotu dodá loket do boku, tak bych ho zabil

Já mám rád když si vklidu sednu, dám si svůj nášup brček, poslechnu fajn muziku, nečekám dlouho na pivko, sem tam hodim vočko po nějaký kočičce a vklidu si pokecám.

Prostě žij a nechej žít. ( muj doprovod se zalek provaření, tak se pujdu mrknout sám ) A pak doufám, že když stojim o to cd, tak nepřijdu jako třicátejprvní, to bych se asi tvářil kysele

He he, teď jsem koukal na ten obrázek, co slouží na linkování na tu akci a tam je prvních 10 že dostane cd, tak jak to je ? ( v mailu 3O, v textu toho klubu taky 30 a na reklamním "letáčku" jen 10 ) To si hezky rejpu co ?

Opatrně, šlapete po mích snech

Naposledy upravil DUPI 07-02-2008 v 20:23 PM

Old Post 07-02-2008 v 19:11 PM
DUPI je offline   Profil uživatele DUPI   Find more posts by DUPI   Foto galerie člena DUPI   Click here to Send DUPI a Private Message   Add DUPI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Reeve
Stálý Člen

Karma uživatele Reeve - 76% PěstitelskáKarma uživatele Reeve - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 83

DUPI: ne každej mladej se chová jako kretén..

jinak by mě teda zajímalo jak se bude řešit to hulení - tzn co mě udělá cajt když u mě vyčmuchá ty 3 gramy.. Nerad bych aby mě to sebrali nebo ještě nějaká horší buzerace
ale kdo se bojí nesmí do lesa jak už tu někdo hlásal

200W RED CFL @WAPPA
1st IN 150w - Cal.Orange.Bud
OUT 2008

Old Post 07-02-2008 v 20:22 PM
Reeve je offline   Profil uživatele Reeve   Find more posts by Reeve   Foto galerie člena Reeve   Click here to Send Reeve a Private Message   Add Reeve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cix
Stálý Člen

Karma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% PěstitelskáKarma uživatele cix - 84% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 140  

Příspěvek č. 84

Hh, a co si myslíš?? By byly blbý ty benga, aby si nezašli pro dobrý hůlo grátis! Myslíš, že je zajímaj nějaký občanky?? Heheéé


(-1||
UŽIJTE SI SVOBODU !!
oběF nultého století
╠═╬╩╦╩╝
╠═╬╦╝

Old Post 07-02-2008 v 20:25 PM
cix je offline   Profil uživatele cix   Find more posts by cix   Foto galerie člena cix   Click here to Send cix a Private Message   Add cix to your buddy list     Navštiv homepage uživatele cix! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kubis
Stálý Člen

Karma uživatele Kubis - 89% PěstitelskáKarma uživatele Kubis - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 85

každopádně dobrý nápad

Old Post 25-05-2008 v 10:49 AM
Kubis je offline   Profil uživatele Kubis   Find more posts by Kubis   Foto galerie člena Kubis   Click here to Send Kubis a Private Message   Add Kubis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7282110 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív